Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
16. jún 2010

@janicca No dobre.Presvedčila si ma tým,že sa mi dívaš priamo do očí.

@kamka17 Tak si daj.Ved už aj Sisa pila z plechovky sobotu (kuk album)

cikyta
16. jún 2010

Na kamkine zdravíčko...

kamka17
16. jún 2010

tak jo, tak ste ma presvedčili...ideme sa opiť...nealko pivom, hihi... 😀 😀
a balím a idem od vás preč...tak čafte 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😎 😎 😎

cikyta
16. jún 2010

Kamka,ale ked vypiješ vela nealka,tak to má určite grady.Neviem ako sa to ráta....5 nealko ako jedno alko...tak nejak 😅

cikyta
16. jún 2010

Kamka páááááááá.
Ozaj.Polnišová má syna.Predpoludním sa narodil.

wolfskinka
16. jún 2010

@cikyta no pekne ju ucite na pivko ... len same dobroty este cigaretku k tomu 😀 a aspon jej to chutilo, vaj ked vypijes 3 nealka je to ako jedno alko 10tka

no ja tento tyzden vyhram asi prvu cenu ... permanentne v prdeli, od rana som az teraz prisla domov ... a zajtra zase maraton po spitali ... a v piatok detto

cikyta
16. jún 2010

@wolfskinka aspon máš pri tých behačkách chladnejšie počasie 🙂

wolfskinka
16. jún 2010

ciky no ved to ... v pondelok som vybehala vsetky potvrdenia na stavebne povolenie, v utorok maraton po spitali, dnes som bola vybavovat nejake papiere na VUC, matersku do roboty zaniest a zajtra idem zase do spitala a v piatok detto a koniec tyzdna, ak bude taketo pocasie dalej, tak budem len rada

wolfskinka
17. jún 2010

dobre ranko .... prvááááááááááááá ... matej bol hladny 😀 tak ma vyhnal z postele

wolfskinka
17. jún 2010

dobre ranko .... prvááááááááááááá ... matej bol hladny 😀 tak ma vyhnal z postele

kamka17
17. jún 2010

čafte... 😎 😎

no super, že POlnišová má syna...a to už mala termín??? lebo nejkao som to nesledovala...

ja som u našich včera bola a bola tam aj sesterka s malou, 16 mesiacov to má, zlatá je...ale ciky, na tvoju Silvinku sa nechytá... 😉 😉 😀 😀 čiže zas len potvrdenie toho, že máš výnimočné dieťa 🙂 🙂

orsulka
17. jún 2010

dobre.....🙂)))))

ranko 🙂))))

ja mám dnes piatok 😀 😀 😉 😉 😉 😉

wolfskinka
17. jún 2010

mala 17teho myslim

orsul no super zajtra mas dovolenku ?

brmbolcek
17. jún 2010

pekne slnecne ranecko, 😎 😎 😎 😎

pozdravujem vsetky vysmiate slniecka aj tie piatkove 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2010

wolfi...ano mam dovcu...idem do Kosic zajtra, kuknut svagrovcov a na jednu velku oslavu .-))))))

brmbi...no ahoj slniečko nase 🙂)))))) tak ako sa tebe dari moja????? stale si vo švungu a behas kolo domceka ???? 😉

brmbolcek
17. jún 2010

orsulka dakujem za opytanie , mam sa fajn, dnes som si volala ohladom cukru co mi vcera brali krvicku z prsteka 🙂 🙂 🙂 s vysledky su ok, vyborna , sestricka mi povedala ze mam hned navstivit cukraren 😀 😀 😀

inak nam v utorok vrtali 7 metrov studnu pri domceku, v pondelok sme si objednali nove matrace do postielky uz sa tesim ked sa na nej vyspinkam 😀 😀 😀 a ideto celkom dost rychlo , jaaaaaaaaaj a este aby som nezabudla som si objednala detsku postielku taku s vyrez.mesiacikom a myslim ze je tam aj slniecko ale ved poznas aka to je .... dokupili sme do nej aj matrac je z jednej strany letny a z druhej zimny ..... este mam vyhliadnuty krasny baldachynik 😉 😉 😉

..a ako sa ma tvoja bambulka ? okrem sem tam grckania ? znasas to celkom fajn i napriek tazkostiam 😉 😉 😉a meno Janka uz je na 100-pro vybrate ? a co v muzskom podani uz ste rozmyslali ?

orsulka
17. jún 2010

@brmbolcek ja moc negrckam, len su ťažoby na žaludku, ktore predáchvam a podobne...pijem vodicku a tak.....mená ani zdaleka nie su jasne....na to je predsa este kopec času 🙂)))
a vam ten domcek krasne odsypa, a je fajn, že to celkom rýchlo ide... stihnete vsetko do narodenia????

brmbolcek
17. jún 2010

orsulka - ja som si az teraz precitala tvoj profil ze cakate dvojicky , juuuuuuj moja ako sa tesim som bola v tom ze sa ujalo iba jedno, boze ani nevies ako si ma potesila aj s polu s Ferinom , krasna spravicka hned to oznamim mojmu mm 😉 😉 😉 , lebo mi sa z vas oboch moc moc tesikujeme 🙂 🙂 🙂 velmi silno gratulujeme , tak ze najviac na svete 😵

... a do narodenia stihame uz mesiac pred tym chceme mat vsetko prichystane 😉 😉 😉aby bol klud a pokoj nech sa radsej prevalujem z jednej strany na druhu ako lietat a behat z handrov 😀 😀 😀 tak zatial vsetko ide ako ma 😵 😵 😵

orsulka
17. jún 2010

😉 😵 @brmbolcek Tak to mate uplne perfis zariadene, že to takto stihnete este aj v predstihu....budu sa dať doladiť nejake drobnosti, ak by vyskočili .-))))
a dakujem pekne za gratulaciu .-))))) aj my sa tesime...velmi

brmbolcek
17. jún 2010

🙂 🙂 🙂 tie drobnosti uz su vyladene 😀 😀 😀 , uz len dokupovat a mat euricka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@orsulka- nasa radost z vas je obrovska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

.... idem si uvarit tu najlepsiu kavicku , kto sa prida ? a ci ponuknem ? velmi rada 😀 😀 😀 ,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cukor , mliecko, kavicka dajte hned ,nech je srandicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2010

@brmbolcek tebe ide dnes 🙂)) 😀 😀 😀 ale ja dakujem, nie...nejak nemám chut .-))))) 😉

brmbolcek
17. jún 2010

orsulka to neva , ved ta chut pride ked nie teraz tak neskor a ked nie na kavicku tak na nieco ine 😀 😀 😀

ja akosi kazdy den spapam cerveny melon a to sama a celu polovicku , tak mam samu vodu v sebe ktoru pomalicky ale isto vytankuvavam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...ako dopadli interierove dvere u vas ? a co este v bytiku planujete menit-riesit-prerabat ?

cikyta
17. jún 2010

Zdraví MT...
Brmbolcek-no že gratulation k cukríčku ! 🙂
Orsl-no že fasa ku piatočku a šťastnu cestu na daleký východ 🙂
Wolfi-no už to začína....malý ti zatrhne spánky 🙂
Kamka-no že ďakujeme so Silvinkou 😅

janicca
17. jún 2010

ahojte žubrienky ..... 🙂

ja dnes akosi nestíham tak len tak v rýchlosti vás aspoň pozdravím ..... 😉 😉

cikyta
17. jún 2010

No ahoj pupavka lekárska ! 😵

brmbolcek
17. jún 2010

ciky- keby si ma videla ako som pila ten sajrajt, celu tehuhu neviem kde mam zaludok ale po tom sajrajte cukrovom som to zistila 😀 😀 😀 uz ma nik k tomu neprinuti je to take fujky 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

Janka- pozdravuje ta kamoska Danka , ze hned od vedla teba byva .... spominas ?

...dievcatka kupim v sanitase tie poporodne spodne nohavicky ? a stacia mi 3 ks ? a este podprdku tiez kupim v sanitase ?

wolfskinka
17. jún 2010

orsul len sa na oslave moc neopi ... 😀 uz ste to povedali rodine ze bduete mat dvojicky ?

brmbolcek .. tak vyjadrovacky mame vsetky vybavene, uz somt to vybehala vsetko ... v pondelok to pojde na stavebny urad uz na schvalenie stavebneho povolenia .... huraaaaaaaaaaaa konecne, musime to dat dokopy na jednu hromadu a odniest to tam, bude to veru poriadna kopa, ak sa nam podari vybavit to stavebne do konca jula, v auguste bude slavnostny vykop ... xixixi

wolfskinka
17. jún 2010

@cikyta nie ze mi zatrhne, on mi ich zatrhol uz davno ... dnes v noci sme boli hore o 1,00 o 3,33 o 5,00, o 6,15 a potom o 7,50 .... lebo vzdy idem na wc a napit sa tak sa kuknem na hodiny .... takze ja si myslim ze ked bude vstavat v tychto intervaloch aj ked bude na svete nemoze ma nicim zaskocit, lebo v takomto rezime fungujem uz 3 mesiace 😀

brmbolcek
17. jún 2010

wolfi servus moja - ako mas ? ty si teda ia siulka ze vsetko pobehane takom stave by si uz mohla aj povolit a oddychovat 😉 😉 😉 tak vravis ze uz coskoro august vykopy ...... to bude ina paradicka s matejom sa budete divat na bager ako vam bude zaklady kopat 🙂 🙂 🙂
..uz mas vybavene predoperacne vysetrenia na cisarsky ???? kedy to mas naplanovane ?

wolfskinka
17. jún 2010

@brmbolcek kupis v sanitase, ale nekupuj tie jednorazove, tie su nanic, su dostat take natahovacie, tie preperies aj v rukach a za 5 minut su suche, tie jednorazove su take neprijemne na telo a hlavne ja som si kupila XL a natiahla som ich po kolena a vyssie nie a tieto druhe co som kupila tie su tak natahovacie, ze sa do nich nasukam este aj s muzom, su ovela lepsie a tie som kupila v sanitase v poliklinike na vlcincoch

brmbolcek
17. jún 2010

a aky maju presny nazov ? vies mi povedat ? myslis si ze na omak tie jednorazove su taka umelyna ? kolko si za ne dala ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre