Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
22. jún 2010

pekny vecer zelam 😉 😉
@maw ahoj dakujem za odpoved a este sa opytam aj mate predlzenu kultivaciu ked mate 3vajka??
@tija28 akokoze si nikoho nevidešla laif ved aj mna aj janulu a este viem ze aj mzuzku 🙂 🙂
@surviver diky ved vies mi s janicvou furt spolu 😉 😉 a ty ako maly poslucha sa z neho musite riadne vytesovat??
@orsulka super ze uz ide domov moooc sa tesim!!! 😅 😅 😅

surviver
22. jún 2010

@kiara15 kiary maly je zlaty,už nam normalne začina rozpravat,,take ,že mama,baba,kaj.kaj.kaj....no proste sranda 🙂 a kedy vy idete na tu dovču?? sa mi zda,že už tam začnes brat proveru,či?

kiara15
22. jún 2010

@surviver ja mam kratky protokol takze ja uz pri konci dovci zacinam pichat 😉
no to je na detoch to najkrajsie ked si blabocu 😉

surviver
22. jún 2010

@kiara15 aha...ale prv si mala dlhy či nie? prečo Tidali kratky?

kiara15
22. jún 2010

@surviver prvy som mala dlhy ale druhy som mala kratky a doky povedal ze som nan lepsie reagovala tak treti tiez kratky 😉 ale aj tak som ja chcela kratky mne sa zda ze ten dlhy je zbytocne dlhy 😀

surviver
22. jún 2010

🙂 @kiara15 tak do tretice to už musi byt tutovka držim palce... a dobru nocku 😵

kiara15
22. jún 2010

@surviver diky tiezsi myslim hadam to uz ozaj vide 🙂 🙂 musim tomu verit 😉

surviver
22. jún 2010

@kiara15 jasne,teraz sa tam u vas pekne rozrastli tehu virusiky,tak jeden aj na Teba isto sadne 😉 ...a žilinske virusy pojdu Janici a aj lusine ak sa rozhodne ,že je ten spravny čas 🙂

tija28
22. jún 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 tak a uz som naspat 😉

@kiara15 - sak vas som videla, ale tie nase zilincanky este nie, tak preto ta uvaha 😀 😀 😀

cikyta
22. jún 2010

@tija28 A jednu martinčanko-handlovčanku 😀

domika9
22. jún 2010

ej ale mi uchadzaju informacie
orsulik som rada že ti je lepšie a že sa držíte všetci pokope 😉

wolfi prelož nohy ešte par dni vydržíš a aj keby nie už ste davno zavodou 😉

cikyta
22. jún 2010

@domika9 Čo ti ušlo? Ved si v obraze 😉
Viete čo povedala dnes Sisa na Obamu v reklame na you tube?
Že:
-Oco !
😀 No pomoc! 😀
To,že to dnes povedala už 3 cudzím chlapom vonku ma už tak neštve,ale Obamovi???
Predsa len zbehneme tomu očnému ☹

romy01
22. jún 2010

ale mi odlahlo ze je orsulka v pohode - vcera som len zistila ze je tehula a vzapati ze je v nemocke - skoro ma porazilo. Orsulka len sa pekne setri a oddychuj

ciky - hahahahaha aje srandistka tvoja Sisa

tija28
22. jún 2010

@cikyta - ja teraz silno rozmyslam, ze na koho som zabudla, ze martincanko-handlovcanku.....................koho? 😀 😀 😀
a inak siska ma pekne pobavila zase obamom - to musis mat usmev na tvari od rana do noci pri nej 😀 😀 😀

tija28
22. jún 2010

@romy01 - bozinku, ty uz nam tu za par dni ukazes maleho drobceka.............ako ten cas rychlo leti 😉 hlavne drzim palceky, nech mas hladky priebeh tehotenstva 🙂 🙂 🙂

cikyta
22. jún 2010

No veru,Romy sa to nebezpečne kráti.Podla mojich výpočtov by to malo byť zajtra 😅

Tijus-no koho?

Ale hej...veru sa už aj zsmejem na malej.Včera som sa sprchovala a samozrejme,ked sme same doma,tak bola v sprche somnou zavreta.No a ako som kvočala vo vani a štelovala si vodu,tak Sisa sa prehla cez vanu....len jej tak tie papučkove nôžky viali v lufte a ustočká otvorené ako vtáčatko....
-Naháňala cecôčik do pusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
22. jún 2010

No idem ja spať,nech mám vela síl na zajtra (tvoriť kusok poezie pre Wolfi aj Romy 😉 )

Dobru nôcku.......... 😔

tija28
22. jún 2010

@cikyta - no kohooooo ??????.........................inak tie tvoje komentare k sisi nemaju konkurenciu 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
22. jún 2010

@cikyta - tak dobru nocku - nech Ti to zajtra pekne tvori 😀 😀 😝 😀 😀

cikyta
22. jún 2010

@tija28 No na mňa 😵

tija28
22. jún 2010

@cikyta - no ved hej ............jo jo 😀 😀 😀 😀 😀 😝

domcek
22. jún 2010

No pekny vecer krasavice.
My sme dnes na navstevu skocili k znamim a nasa mala ayb neostala nepovsimnuta tak po najedeni sa im na komplet povracala na zem nastastie sme sa rychlo otocili tam zasiahla len parkety ale trochu aj stenu pred vcerom cerstvo namalovanu.. 😅 😝
Vsak co bude trocharit predviedla sa naplno. Potom oslintala futbalovu loptu a sli sme domov.. 😵

tiiijaaaaa inac z co nove v telke u nas hadaj co...???? fuuuutbaaaaaaaaal!!!!
No idem aj ja do hajan
paaaaaaaaa

cikyta
23. jún 2010

pomoooc 🙄

maw
23. jún 2010

kiara15- ahojky jasne ze ideme na predlzenu kultivaciu, istota je istota, aj ked v tomto nieje nic nikdy iste. ☹

domika9
23. jún 2010

ahojte 🙂 ciky a ty čože nemožeš spať už tvoríš basne? 😀 🙂 -trošku čierneho humoru neuškodi , nezabi ma prosím 🙂

cikyta
23. jún 2010

@domika9 Celu noc som hore ☹ Každých 15 minut mi Sisa piští a o 4 vstala definitívne ☹
Teraz trochu zaspala,tak letím k nej...
Inak to som už bola raz robiť 😝 ,lebo som zrejme včera zjedla pokazený zákusok.
Takže mi je zle+spala by som,až by som plakala 😢 ( 😀 )
Tak pa zatial.Idem sa trošku vyžgroniť ku malej 😔

cikyta
23. jún 2010

No a ešte-nič jej neni.Je svieža ako rybka.Zdravá,veselá....Ved o 4 sa rehlila a vystrájala,takže ju na 100% nič nebolí..............proste a jednoducho mi to dieťa nepotrebuje spať.To je celé 😒

tija28
23. jún 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉

tak ja som sa dneska v noci krasne vyspala - konecne - nic ma neboli - nepicha - normalne mam vianoce 😀 😀 😀
@cikyta - to ti veru nezavidim - tolku nespavost......................snad sa silvinka coskoro umudri a necha aj maminu trocha pospat 😉 😉 😉

@domcek - vidim, ze stellku mate ukazkovu hlavne na navstevach - no rozhodne je to pre ostatnych nezabudnutelny zazitok 😀 😀 😀

vsetky ostatne zdravim a zelam krasny slnieckovy dnicek 😎 😎 😎 😎 😎

surviver
23. jún 2010

pekne ranko 🙂
@cikyta,tak mala Sisi,je riadna šibalka,no čo už... maš hyperaktivne dieta a bude isto nejaky genius z nej,lebo taky potrebuju malo spat... 😉 tak len to vydržkaj 🙂 .

surviver
23. jún 2010

@tija28 tak si pekne spinkaj,kym maš bambulku v brušku,lebo vidiš čo Ta potom čaka 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre