Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
24. jún 2010

No veru.Ani Sisa moc negrgala.A v noci nikdy.

cikyta
24. jún 2010

Bože to kde som.Ja že v inej teme 😅
Tak ahojte.

komarik
24. jún 2010

baby, dík za info. Nestačím sa diviť. Človek tu pár dní nie je a vy ste samá novinka.
Tak romy to už má za sebou, wolfi možno tiež. 🙂
Orsulka už určite doma oddychuje aj s dvomi slniečkami. 😵
Janulke s Kiarou siiiiiiiiilno držím palce. September je tu čo nevidieť. 🙂
Maw, verím že všetko prebolí a šance ešte ostávajú. Držím palce. ☹
Maminky dúfam že sú spokojné a drobce ich počúvajú. Aj keď asi Silvinka je veľký beťár. 😉
No a tehuľkám prajem príjemné tehuľkovanie.

Ja som bola minulý týždeň u svojho gynekológa a videli sme srdiečko. V pondelok idem do Heliosu a chceme sa aj dohodnúť na screening. Minule sme ho v Heliose neabsolvovali a takto to dopadlo. Teraz som pevne rozhodnutá chodiť na všetky vyšetrenia aj do Heliosu. Uvidíme čo sa stane. Ani poriadne neviem v akom týždni som ale asi v 7tt. Práce je veľa ale nadčasy a víkendy neslúžim. Zatiaľ sa mi podarilo vždy vykrútiť ale už to začína byť podozrivé a všetci na mňa zazerajú. Nerada by som to v práci už oznamovala ale uvidíme ako sa to vyvinie. Ak si na mňa niekto otvorí ústa tak ho zmetiem zo stola. Ja môžem ísť kľudne aj na PN. No nie?

domcek
24. jún 2010

komarik tak sa drzkaj veelmi ti drzim palce aby to bolo tentoraz ok. 😉
No idem si dat tu kavu.

liviaf14
24. jún 2010

@komarik tfuj tfuj tfuj, nech ti to vyjde, držíme všetky pästičky aj s mojím Tomim. tak sa držte, veľa zdravíčka obom 😵

cikyta
24. jún 2010

@komarik Moc držím palčeky.Tiež som chodila do helíku na soná a krvičku.
Myslím,že tento prvý screning (v 12tt) som platila (ešte vtedy) 300 SK krv+500 SK krv.
Každe sono stálo 500 SK , ale absolutne nikdy som to nelutovala,aj ked niesme nejaký milionáry. Toto boli dobre investované peniaze s dokonalým UTZ. 😉

cikyta
24. jún 2010

@komarik A v práci bud tvrdá-kdyby něco... 😉

maw
24. jún 2010

@janicca ahojky vdaka za povzbudenie, ja to zvladam celkom v poho, vcera to bolo asi najhorsie a moje a u mojho srdiecka to tiez asi nebolo az take strasne alebo to tak nedavala najavo. Tiez som sa bal co tie hormony porobia ale v celku sa na vonok nic moc nedialo. Asi zo dva razi to bolo horsie ale to bolo vsetko. Mozno ze aj to ze to vsetko zlaticko moje drzalo v sebe tomu vysledku nakoniec nepridalo. Tak uz aby bol teptember a ideme nato. Normalne sa toho akosi neviem dockat. A uprimne ked tu citam tie starostiky z drobcami tak potichu zavidim. 😉 😉 😉

surviver
24. jún 2010

@komarik potichučky blahoželam k srdiečku a držim palce nech je to ok až do konca 🙂

surviver
24. jún 2010

@brmbolcek maly vypije tak 170ml mlieka ...už ho asi dva tyždne vobec nekojim...

surviver
24. jún 2010

@maw ved sa aj vy dočkate 🙂 ..tak radšej teraz pekne dlho spi,lebo potom to už bude biedne so spanim 😠 ...takže pekne večer o 20.00 do postielky,lebo už nemate vela času na spanie od septembra ešte 9 mesiacov a potom sa pripravte na nočne 😵

brmbolcek
24. jún 2010

@surviver- vauuuuu ze 170ml to je dobry jedak .... 😉 😉 😉 a uz nemas mloiecko ked ho nekojis ? ci ?

@komarik- tak stastlivo dotiahnite do 40tt 😉 😉 😉

lucula73
24. jún 2010

@brmbolcek - no 170ml neni tak veľa....mne moj práve vypil 200ml 😀 ...tolko reval,že som mu dva razy pridávala a konečne stíchol a zaspal...ale normálne pije tiež tých 170...

cikyta
24. jún 2010

Tak naša Orsulka je stále v nemocnici.Moc jej držím palce,nech ju zajtra pustia domkov.Inak je ok. ☹

brmbolcek
24. jún 2010

@lucula73 a @surviver teda vy mate inyc papkacikov 😀 😀 😀 a cim ich prikrmujete ? sunarom ci nutrilonom ? ci mate nieco lepsie ? zachvilku ich ani nezdvihnete co budu taky tazky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@cikyta- orsulka sa nam opat vratila do nemocnice ? 😲 😲 😲, pozdravuj ju a ze na nu myslime nech sa vratia do starych dobrych dvojickovskych kolaji.... tfuj, tfuj, nech je len a len lepsie 😉 😉 😉

cikyta
24. jún 2010

@brmbolcek Orsulku nepustili.Ešte si ju tam nechali.
(písala mi sms o prepustení,ale asi si to dr.rozmysleli a ešte si ju tam nechali.)To dr.robia....jeden pustí,druhý zatrhne....poznám to aj ja.
Dnes mi písala,že tam ešte je a zajtra už možno pojde domkov.Samozrejme po sone bambuliek. 🙂

domika9
24. jún 2010

orsulik to nič aj keby tam bola aj dva týždne len aby bolo všetko ok radšej viac opatrnosti 😉

cikyta
24. jún 2010

Presne tak Domika. 😉

marta222
24. jún 2010

Ahojte, len som vás prišla pozdraviť - som na chvíľku v práci - šéf má meniny, tak som mu prišla potriasť pravicou. Tak posedkávam a papám a pijem minerálku. A samozrejme pozeráme futbal 😉 . Prečítala som si čo je nové, dúfam, že orsulku už zajtra pustia domov a možno aj wolfi - takže stihne aj utorkové stretko 😀 😀 😀 .Tak sa majte zatiaľ, idem do spoločnosti, aby ma nepostrádali 😉

brmbolcek
24. jún 2010

@domika9- svata pravda 🙂 🙂 🙂

surviver
24. jún 2010

@brmbolcek no je papkač...ved aj na vahe to vidno,ale ked mu chuti,tak nech papa...šak potom to vybeha....kked bude taku Sisi musiet nahanat 😀

surviver
24. jún 2010

@cikyta tak pozdrav orsulku od nas ,že na nu velmi myslime a verime,že všetko bude fajn...

cikyta
24. jún 2010

@surviver 😉

surviver
24. jún 2010

@cikyta no nemam pravdu?...už som zedava na Sisi v utorok,ako ju všetci budeme nahanat 😀

brmbolcek
24. jún 2010

vyhrali sme 3:2 , postupujeme dalej .... 😉 😉 😉

lucula73
24. jún 2010

@brmbolcek - ja krmim mojim mliečkom a raz denne dokrmujem umelým 🙂

orsulinka -veru-radšej viac poležkať v nemocke,hlavne nech je všetko ok.....veľmi na teba myslíme,všetci 😉

lucula73
24. jún 2010

to ako na futbalových MS? 😕 ,baby,ja nemám šajnu kto s kým hrá,moj mm asi neni normálny,keďd ho futbal nebaví ☹ 😀

cikyta
24. jún 2010

@surviver 😀 Tento týžden začala byť Sisa nejaká divná.......sme vonku,alebo v cukrárni a ked su okolo nás cudzí ludia,cudzie deti...tak len stojí ako solný stlp a hladí,hladí....nič nehovorí,nikde nejde. ☹ Bud je chorá,alebo sa zmenila.
No a len čo zostane Sisa sama-či už na šmýkalke,či v cukrárni,tak ožíva a už ju zase nahánam a usta sa jej nezastavia,takže:
-možno ma utorok prekvapí a bude ako vzorná pionierka sedkať a kukať 😅

Hej,kukám fotbal aj ja 😀 Ved náš ocko roztrhal Sise nafukovačku od radosti 😠 😀

cikyta
24. jún 2010

Ved aj Orsulka kuká fotbal !!!!!!!!!!!!!
Teda,ona kuká každý šport! Moj muž ju zato "miluje" 😀

lucula73
24. jún 2010

ciky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre