Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
29. jún 2010

@kuspitka Kamilka je zlata.Tortičku si robila ty?

kuspitka
29. jún 2010

@cikyta jedna kamoska a nebola ani drava a bola jogurtova..
orsulka ako sa mas?

cikyta
29. jún 2010

Orsulka,ako sa máš ( 😅 😅 😅 )?

kamka17
29. jún 2010

ciky... 😨 😨 😨 😲

cikyta
29. jún 2010

Kamka,čo tak kukáš,ako orlíčatko? 😀

lucula73
29. jún 2010

@orsulka - vitaj domka...hlavne sa šetri a všetko bude v poriadku,veľmi som na teba myslela,ale informovali ma kiara aj janula,tak som ti už potom nepísala... 😉
a tija je v Bojniciach?však doki má aj tak dovču,nie?..aj ja by som ju šla kuknúť,ale v stredu mi to asi nevyjde.....slúbili sme malej,za vysvečko nejaký výletík,tak neviem ešte... 🙂

orsulka
29. jún 2010

@cikyta
@kuspitka am sa fajn.......ako som pisala, dnes idem na kontrolu k obvodnemu....ale až poobede, tak uvidim co mi povie ako dalej, no a ostavam na PN - teda dufam, že s PN-kou nebudu robit problemy...

luculka...ano Tija je u nas v Bojniciach, hoci je Hudec na dovolenke, tak volala s Mifkovou a ta jej hned odporucila, aby prisla ležať, že je to v jej a babetkovskom zaujme.... 😉 a dakujem, že si nan nas myslela.... ja tiež idem dnes nak ontrolu vlastne k Mifkovej 🙂

orsulka
29. jún 2010

kuspitka...hihihihih...že drava torta 🙂)))) no...tak aspon nie som jedniná s preklepmi !!! 😀 😀 😀

cikyta
29. jún 2010

Tak ak by ste išli za Tijuškou,tak ju pozdravujem a malinké bábatienko tiež.Velmi moc!

cikyta
29. jún 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
29. jún 2010

@cikyta udem jej volat co ma noveho.....dnes to už nestihnem. ale zajtra doobeda by som asi vybehla tak na chvilku za nou.......nemá moc rada nemocnice, tak je z toho nešťastná, tak ju trosku potešim.....určite ju budem od Vas pozdravovať !!!!!! 😉

cikyta
29. jún 2010

Baby sranda....Sisa mi dokazila mobil.Musím ho isť nejak pokukať.Prečítala som sms od Orsulky,prišiel krpec,vydrapla mi ho a vraj:
-Daj aj mne prečítať....
A padol na zem (tento rok 356 krát!) a nejde. 😢
Stretko je ohrozené... 😒

cikyta
29. jún 2010

No nemocnice su celkovo také male "peklo" na psychiku. 😢

orsulka
29. jún 2010

@cikyta vypni...zapni.......pojde neboooooooooooooooooooooooj !!!!.....hádam vas nezastavi jeden mobil!!! 😀

orsulka
29. jún 2010

@cikyta no inak le poveim vam v tych Kosiciach je aká starostlivosť ????? je tam kopec doktorov, je to velka klinika, jedneho lekara som tam nevidela 2x (okrem primara na velkej vizite), stale niekto iny na vizitach, vsetci velmi mily, ohladuplní, ochotní pomocť....a este aj mladí...aj doktori aj doktorky....... a sestričky boli tiež super...ved si aj zaslužili kavu aj bonbonieru 😉 😀 😵

cikyta
29. jún 2010

Mobil opravený.Musela som vybrať aj baterku aj pamäť.kartu ( ktorej som ani netušila 😅 ) a už je OK.
No veru všetka česť normálnym lekárom.
Aj tu máme asi 10 perfišných lekárov a jedneho tlka,ktorý dokáže znepríjemniť celý pobyt už len jedným vyšetrením (alebo pôrodom) 😠 Ja som šťastie nemala,čo sa týka pôrodníka,no tí ostatní dr.su uplne užastní.

cikyta
29. jún 2010

Ale zase...ked som tam v 9tt ležala a potom so Sisou 2 krát,ked mala 6 týždnov,tak to bolo také....že aj sám pán boh by ma mohol vyšetrovať,tak som stále plakala,že chcem ísť domov.Taku hroznu depku som ešte nemala.Stačilo,že mi zazvonil mobil a prv než som zdvihla som sa rozrevala a tak aj zdvihla hovor-každemu.V týchto veciach som slaboch.

wolfskinka
29. jún 2010

😀 😀 @orsulka super ze ste uz doma, tesim sa .... a dobre si sa rozhodla s tou PN?

@tija drzim palceky a verim ze bude vsetko ok

@janicca potvrdzujem stretko, budem sediet na marianskom pri fontane ako vzdy, lebo kym sa tam ja vygulam to potrva ...

@surviver tesim sa ze sa konecne uvidime .... aj ked mna asi neprehliadnes vyzeram ako velryba a fucim ako lokomotiva

inac dnes som mala take hororove sny, ze som sa bala, normalne som lietala nad postelou a kricala na muza , vcera som nahanala zlodejov ... no uvidime co bude tuto noc ... asi mi uz hrabe nadobro alebo budem matejovi miesto uspavaniek pustat horory ... xixi

cikyta
29. jún 2010

@wolfskinka prečo dávaš otazník,či sa orsulka dobre rozhodla s tou pn?
Určite sa dobre rozhodla.Ine riešenie v jej prípade nepripada do uvahy.

Som zvedavá,ako sa Sisa vyspí.Ci stiheme vlak,ale pre istotu sa balíme.Teda ja idem,neviem ako ona 😀

janicca
29. jún 2010

@cikyta šak ked nechce nech si ostane doma ... 😀 😀 😀
@orsulka tak vravíš že Košice iný svet no viem si ťa predsatviť hodila sa na nich kukuč a hneď skákali nemali odvahu povedať nie.... 😉 ale to je správne taký by mal byť všade prístup či velké či malé mesto .... 😉 ale bohužial to tak nie je !!! 😠
@wolfskinka jasné najprv pôjdeme princeznu Sisi aj s krľovnou Ciky ... 😀 😀 vyzdvihnuť zo stanice a potom sa stretneme hore ..... 😉

wolfskinka
29. jún 2010

to mi tam hodilo, mam zmenenu klavesnicu, som na muzovom pc a neviem to prepnut a automaticky som tam chcela ddat bodku a dalo mi to tam ? jasne ze sa rozhodla spravne .... tu PN jej uplne schvalujem ... inac ked napisem viac riadkov tak sa mi pridavaju smajliky na zaciatok a nejde mi ich presunut tam kde potrebujem, tak tie moje dnesne tezty berte s rezervou

wolfskinka
29. jún 2010

@janicca ok ja musim ist do tatrabanky na namesti a este matejovi kupit obliecky do postielky a potom vas tam budem cakat

janicca
29. jún 2010

@wolfskinka a keby ti bolo moc teplo tak po ceste su dve fontány tak si môžeš nožky omočiť..... 😀 😝 😀

cikyta
29. jún 2010

Baby.Mám cestovnu horučku a začínam sa báť,či potrafím,či budem vedieť ktorý vlak,či unesiem Sisu také trasy atd... 😕

kamka17
29. jún 2010

ciky...neboj nič..veď ku stanici vy to máte blizučko, vlak v tom čase pôjde na ten smer iba jeden a nastupovať bude kopec ľudí a v žiline už ťa budeme čakať rovno na nástupišti...zvládneš to ľavou zadnou, však si nejaká zodpovedná mamina 😉 😉 a Silivnka bude tu z cudzieho prostredia v takom šoku, že pôjde pekne za ručičku rovnakým smerom ako my 😀 😉

wolfskinka
29. jún 2010

@janicca dik za tip

janicca
29. jún 2010

@cikyta nebojkaj šak keď nebudeš vedieť Sisa ti poradí .... 😀 a ja už mám aj odvoz z KNM beru má chlapci z práce tak super tak možno tam budem už prvá.... ja som taká istá ked mám kde ísť tak ma vždy z toho.... nooooo to izé beré .... 😝 Sisa bude mať obrovský zážitok .... 😅

cikyta
29. jún 2010

@janicca Cítim v ovzduší,že obrovský zážitok budem mať aj ja tentokrát...nielen Sisa.

Ale pruser....nemáme plavky do fontány potom.Vadí?

kamka17
29. jún 2010

ciky...nám to nevadí, že budete bez plaviek, len aspoň náhradné oblečko Silivnke zober, ak by sa fakt vrhla do vody 😀 😉 😉

cikyta
29. jún 2010

@kamka17 OK,tak budeme na "EVU".No beriem náhradné oblečko+za igelitku levkoplastov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre