Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta no nech jej to skusi vysvetlit ...

idem skusit na chvilu do polohy lezmo uvidime co to urobi ... zatial papa a sisinke prajem nech ani nevie kedy ju pichnu

cikyta
1. júl 2010

pa

wolfskinka
1. júl 2010

papa a drzte sa

tanitta
1. júl 2010

ja sa tiez rozlucim...paa

cikyta
1. júl 2010

paaa.

orsulka
1. júl 2010

ahojte... kukuk!!! 😉

cikyta
1. júl 2010

@orsulka Kukuk ...!!! 😉

cikyta
1. júl 2010

Ako sa máš Orsulík? Vyspinkaná do ružova?

surviver
1. júl 2010

pekne ranko 🙂

ciky,tak držte sa dnes na to pichanie, a čo idete očkovat??

wolfi dobru nocku 😉

orsulik čauko,ako sa maš? vsjo ok? 🙂

orsulka
1. júl 2010

Ciky....tato noc bola fajn...na wecku som bola len 2x 🙂))))))))))))
nech vam vyjde to očkovanie a nasledne sedenie doma na zadočkoch....vonku bude len a len slnko!!! 😝

Survi...ahoj maminka 🙂)))) vsjo OK.... mame sa fajn 🙂)

Wolfi....to ti nezávidím s tymi krížami....ale iné ako vydržať ti asi aj tak neostava......tak prajem, nech najdeš co najlepsiu polohu....

ja teraz zbehnem, resp....pomaličky prejdem na postu...poslať babám lieky a pera, co mi ostali..nech pomožu aj iným.... 😉

surviver
1. júl 2010

@orsulka tak to som rada,fakt 🙂 😵

cikyta
1. júl 2010

@surviver ahoj.no očkovať.v 15 mes.čo robia,to tretie do ručky.práve ju preberam na cecku.

orsulka
1. júl 2010

@surviver dakujem moja...aj ja sa vytesujem - naozaj.......
predovsetkym, že možem byt v klude domka....hoci bud. týžden budem musiet zajst aj do prace, ale fakt len na vňnevyhnutne nutny cas, ostatne už budem robiť z domu .-))))

no..idem na tu postu...

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

surviver
1. júl 2010

@orsulka paaa a len pomaly ,vieš,že vezieš dvojity naklad 😉

surviver
1. júl 2010

@cikyta aha no prave som kukla ten očkovaci kalendar,hruza furt čosi...mne sa to tak nepači tie očkovania v zahraniči už kopec z toho nerobia..

wolfskinka
1. júl 2010

@surviver no trosku sme pospali ale moc nie

@orsulka no nasla som polohu ale iba na chvilu teraz som vstala a zase sme tam kde sme boli ....

orsulka
1. júl 2010

@wolfskinka tak tebe moja neostáva a asi nič ine....ta len vytrimať!! 😉 😉 Matej ti teda dáva zabrať .... ved mu to možeš vynahradiť, ke´d sa narodí 😉 😀 😀
@cikyta som chcela napisať, že mala je bohovská v tom vláčiku 🙂)))) to je fakt šidielko malé zvedave !!! 😀 😀

orsulka
1. júl 2010

no sa to tu nejak pokazilo pozeram...že za cely den skoro žiadne prispevky.......hmmmmmmmm........ 😕 😕

wolfskinka
1. júl 2010

@orsulka no ved to, ale ja vydrzim aj bez novalginu, nedala som si ho doteraz nedam si ho, dufam, ze ked ma zajtra uvidi ta dr. v akom som zubozenom stave lebo ma bude muz musiet aj na stol vylozit, lebo sama sa uz pomaly ani zo zachodu nezdvihnem, co ma ten chrbat boli,

ja dnes poctivo lezim ...

orsulka
1. júl 2010

@wolfskinka mooooooooja zlatá.......tak som v duchu s tebou, držim palce nech je to už skoro za Vami.......Novalgin možeš brat ked si tehu ??? ako od bolesti ????
a zajtra ides na kontrolu ??

marta222
1. júl 2010

Ahojte, zdravím všetky, čo nové? Idem Vás trošku prečítať... Až teraz som si pozrela Janiccine fotky zo stretka - sú chutné - teda hlavne Silvinka je zlatučká 🙂 🙂 🙂 . Ja som tam ako taký "malý hrošík" (ani som nevedela, že som taká široká a bystrozraká 😀 😀 😀 )

marta222
1. júl 2010

Orsulík, rada ťa vidím, ako sa máte?

surviver
1. júl 2010

martuška čauko..Ty nejako často do tej robotky chodiš,ale pevne verim,že to len a len koli koniku 😉
a vyzeraš dobre vôkec nie si široka,iba ak bystrozraka 😉

surviver
1. júl 2010

vôkec---vôbec 😉

marta222
1. júl 2010

Ahoj Survi, ďakujem 🙂 . No jasné, že tu chodím len kvôli koníku 😀 😀 😀 , robota ma až tak netrápi... Ale samozrejme, vždy čo-to porobím, lebo bohužiaľ nemá to robiť kto za mňa 😉

surviver
1. júl 2010

@marta222 a ani nikoho nezaučaš?

marta222
1. júl 2010

Survi nie, zatiaľ nikoho nezaúčam..

surviver
1. júl 2010

@marta222 no tak hadam tam nebuš chodit aj s detičkami.....či to tam potom zatvoria??? 😉

surviver
1. júl 2010

nebuš--nebudeš-----no dnes sa mi dari 😀

marta222
1. júl 2010

Hlavne, že si rozumieme 😀 😀 😀 No hádam tu nebudem chodiť až do pôrodu a ešte aj s bábätkami.... To sa ešte nejak dorieši. Možno sa šéf spolieha, že znovu potratím a nebude musieť nič riešiť... Ale to potom ja už asi nerozchodím 😒 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre