Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
23. jún 2009

aha lebo mam take podkozne bradavice na nohe a dali mi masticku z hadej masti a ze to zabera a do 10 dni by malo byt po nich, ale ze sa s tym ma zacat na spln, ze vteyd to ma najvacsi ucinok ... to mi mama zohnala, no smrdi to riadne ... som zvedava ci to zaberie, ja som si to zacala natierat predvcerom, vykaslala som sa na nejaky spln 😀 ked nie tak zacnem na spln ... ale si myslim ze to je hovadina, masticka podla mna zaberie ci je spln alebo nie

kamka17
23. jún 2009

finelka ahoooj...no slniečko má asi dovolenku, lebo ani tu ho niet...

a na tieto veci ja aj celkom verím, ale do detailov sa netreba podľa mňa zaoberať ničím, lebo keď potom veľa vieme, tak sme z toho vo veľkom strese a to nie je až také dobré...takže tak, zo všetkého trochu 😉

wolfskinka
23. jún 2009

kamka pisala si dunde ?

katy7
23. jún 2009

ja som niekde citala, ze ked je mesiac na ustupe, cize ide od splnu k novu, tak sa telo lepsie ocistuje aj napriklad ked dzzis dietu, tak vtedy je ucinnejsia a naopak, ked ide od novu k splnu, je dobre doplnat vitaminy, lebo ich telo intenzivnejsie prijme

wolfskinka
23. jún 2009

no baby astrologicke okienko sa nam rozmohlo 😀

orsulka
23. jún 2009

a este...normlane, ked ten mesiac ubuda a date si nafarbiť obočie, tak vam ta farba dlhsie vydržiii 😉 fakt, vravela mi to moja kozmetička!!! 🙂 🙂

finelka
23. jún 2009

no teda 😀 normalne sa zacinam bat 😀 ale pokial nevyjem na mesiac tak je to dobre 😀 , teraz sa hanbim, ale vyjem ci vijem? 😀 😀 😀 asi vyjem ze? no pekne pekne uz ani vybrane slova neviem 😀

kamka17
23. jún 2009

finelka...je jedno či i alebo y...my ti rozumieme...a fakt že teraz neviem aké ... 😨 😨 a nemáš sa čoho báť, my ťa ke´d tak budeme zachraňovať... 😉

wolfskinka
23. jún 2009

no baby uz prestante s tou astrologiou lebo to tu premenujeme na klub astrologie .... cize ked je spln tak by malo mat vacsi ucinok aj umele ???

finelka no teraz nevi alebo nevy ty koki to je gramatika ala madar ... teraz neni mesiac vidiet
😀

orsulka
23. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ..................

inak osobne si myslim...katy o tom co si pisala.....že určite aj rodinne vztahy...su kapitola sama o sebe....a taky senzitivnejši ludia s tym určite maju problem.... a može byt, že si to bremeno prevezmes, a ani si to neuvedomuješ.......aaaach joooo......podvedomie...podvedomie......keby sme tak vedeli čo vsetko tam máááme!!!!!!

kamka17
23. jún 2009

wolfi lebo včera bol nov, takže mesiac nevidno...

wolfskinka
23. jún 2009

no ja viem ze bol vcera nov, si to povedala, keby sme ta nemalil tak by som teda aspon ja nevedela

orsulka
23. jún 2009

včera bol nov???? to nebolo len zamračene a tma?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
23. jún 2009

orsul ano vcera bol nov ... spln je 7.7. ... to bude sranda 8.7. mam najpodnejsie obdobie podla jonasa a 21dc ... kedze mam 35dnove cykly tak by to mal byt este aj den ovulacie 😀 😀 kto to tu hovoril ze spln robi zazraky .. no tak to som zvedava 😀 😀

orsulka
23. jún 2009

viete čo??? ja sa na to asi už kaslem....pri nasich problemoch, aby som sledovala, kedy mam ovulaciu, kolko ju mam, popri tom aky mam vlastne cyklus, ci je spn, alebo nov, či už užívam kyselinu listovu a chilli, či si so sebou nenesiem rodinne bremeno, ci mám partner dostatok vyitamínov na dobry spg.,č obudem dnes variť a či todostanem vobec v obchode, kedy mám stretko s babami, ktorá už je tehu, ktorá len stimuluje....ktorá momentálne že nič....či ma bolia prsia alebo nie....akupunktura, sama si dať vyšetrit krv na boreliozu či stitnu žlazu...... 😀 😀 😀 😀

no ved uznajte, to už je vela len pisať, nie to ešte sledovat a vykonávať... 😀 😀 😀 😀

orsulka
23. jún 2009

wolfi....presun si plodne obdobie z 8.7. na 7.7. a más to podla mna ako tutovku!! 😀 😀 😀

wolfskinka
23. jún 2009

orsul a povedz mi ako sa to da .. nebude jednoduchsie posunut ten spln o 1 den ??

orsul a co si tym myslela ???

finelka
23. jún 2009

kamka dakujeeeem si zlata, tak uz sa nebojiiim 😀 😀 😀

orsulka tak tak, je toho okolo nas tolko, ze nie je sanca vsetko vnimat, zapamatat a vsetko 😀

wolfi 😀 😀 😀 ano ano teraz mesiac neni vidiet pekne 😀 😀 😀
inak moj maly to sleduje, ja ani neviem preco ho mesiac tak fascinuje
😀 , vzdy mi oznami, ked ho vidi 😀
inak trochu od veci ale super rozhovor sme zrovna mali, pyta sa ma: maminka a ty si aky mala mobil ked si bola mala? ja ze vtedy este neboli mobily a pokracoval a pocitac? ja ze ani pocitac nie 😀 tak vygulil na mna ociska a vraj: No a to ako si tak mohla byt? 😀 😀 😀 No zachranila som to, vravim mu, ze ale telka bola 😀 , sice ciernobiela, ale to som uz radsej zamlcala 😀 . Hrozneeeee fakt sme sa narodili v minulom tisicroci 😀

wolfskinka
23. jún 2009

finelka no to mas pravdu hrozne ... xixi ako sme vtedy zili bez internetu .... 😀

kiara15
23. jún 2009

no som tu aj ja len vas docitat to jee umenie coze sme carodejnice 😀 jezibaby 😀 uz si pomali same urcujeme diagnozu 😉

mam tu krsnatko 5mesacne tak si viete predstavit ako sa vytesujem 😲

orsulka
23. jún 2009

wolfi.......nič

wolfskinka
23. jún 2009

kiara no to hej len sa vytesuj nech sa nalepi ... nie carodejnice, len dnes sme sa dostali k takej sibnutej teme

wolfskinka
23. jún 2009

orsulienka orsulienkova .... no esteze tak ty vecny optimista ... baby ja chcem psika ☹ a muz mi ho enchce dovolit z emi musia stacit rybicky ☹

finelka
23. jún 2009

wolfi a preco nechce??? byvate v byte ci dome?

orsulka
23. jún 2009

kiari...jooooooooooooooooj...to male musí byt super...... 🙂 🙂 len sa poteš, zaslužiš si 😉

wolfskinka
23. jún 2009

v byte ... a ja chcem bernskleho salasnickeho alebo bernardina ... ☹ ze az do domu

kiara15
23. jún 2009

wolfi ani mne nechce muz dovolit psa ze nema co hladat v byte ☹

orsul ved ho uz od mala len nosim na rukach nech sa nalepi a furt nic 😉

orsulka
23. jún 2009

wolfi.... 😀 😀 bernardina do bytu.....si ma pobavila 😀 😀 😀

kiari.....u teba to bude čoskoro......už čoskoro sa nalepí 😉

wolfskinka
23. jún 2009

kiara tak pockaj nech sa pokadi a daj na zem a stup do toho to mozno prinesie stastie 😀 😀 😀

viete co mi povedal ten dr.korman ked som mu volala .. ze kvoli comu a ja na to ze sme vcera hovorili kvoli neplodnosti a on dnes ze to ste ta co volala kvoli detiskam ? doslovne takto to povedal, no neviem sa mi to zdalo neprimerane

orsulka
23. jún 2009

wolfi........... 😕 😕 😕 fakt čudneeeeeeee......tak to nemusel povedať, ked si mu vravela, že kvoli neplodnosti.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre