Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
24. júl 2010

@zuzanka.h dik za recept, feniklovy caj pre dojciace matky mam doma kupeny

@domika9 no dufam, ze aj my to nebudeme mat dlho, inac krasna torta, tie kvietocky si robila z coho ? z marcipanu ?

zuzanka.h
25. júl 2010

@wolfskinka nie čaj len to korenie fenykel..... čaj je naprd ☹

cikyta
25. júl 2010

Len bacha.aj moc fenyklu naduva a je to bolestive...........

wolfskinka
25. júl 2010

@zuzanka.h dakujem za radu

wolfskinka
25. júl 2010

@zuzanka.h dakujem za radu

cikyta
25. júl 2010

A kde su všetky heliosáčky??? Vonku leje,tak kde ste??? 🙂

orsulka
25. júl 2010

tu som....už ti je lepsie????

cikyta
25. júl 2010

@orsulka Ani moc nie,ale ked ťa vidím,tak sa mi hned podstatnejšie polepšilo 😉

cikyta
25. júl 2010

@orsulka A ty ako? Skrina stojí v plnej nádhere....? Už má aj vecičky v brušku uložené ? 😉

orsulka
25. júl 2010

@cikyta uha...že jaká pocta......z torty este je.....ak by si sa rozhodla prisť 😉 😉 skrina stoji...už ma aj poloplne brusko veru 😀 😀 😀 vcera ujo poobede dalej makal na dalsich projektoch 😉

orsulka
25. júl 2010

@orsulka akurat mi dnes nejak maka srdiečko...bije ako o dusu.....aspon sa mi tak zda.... 😕

cikyta
25. júl 2010

@orsulka Akých dalších projektoch? Postielke ? 😅 čiiiiiii oprava: postielkach! 😀

A s tým srdiečkom si pamätám,že aj ja som tak mávala.Bilo tuho a ja som lapala po dychu...
No len ty máš teraz v sebe 3 srdiečka,tak to musí byť riadny Bim Bam koncert 😀

orsulka
25. júl 2010

@cikyta bim bam koncert je......hihihihih

no cela chodba bude taka oskrinovana, aby bolo dost uložneho priestoru.....teraz je tam len tato skrina, ale oproti pridu dalsie, aj s nadstavcami......a botnik tiež, aj vesiakova stena......takže takto asi nejak.....potom by som rada od neho aj obyvacku, ale to naozaj postupne......a možno až po tych postielkach....inak postielky už aj mam dve....co mi znami ponukli .-))))))) len neviem kam ich v tej spalni mám dať..... 😒

cikyta
25. júl 2010

@orsulka No veru-uložný priestor vám teraz treba-ked budete taká velká rodinka 😅
Prinajhoršom budu drobci s vami v postely,ak sa im nenájde miesto na postielky.
Teraz mi tak začala spávať Sisa-na stare kolená............ 😠 a celu noc kope do ocka.Piatok mu nadstavila budík o pol hod.skôr a muž sa smial,že to preto,aby už "vypadol"z postele 😀 😀 😀 😀 😀
Máme nový preskleny balkon a Sise tam neskutočne páči.Skáče zo schodíka,padá,škrieka....a fakt mi teraz velmi pripomína malého Kiranka z Bojníc,lebo ten má tiež taku presklenu klietočku , také vlásky, taký dátum narodenia a robí rovnaké lotroviny,ako Sisa 😀

kiara15
25. júl 2010

@cikyta veru keby boli dve nic sa nestane ale budem rada ked bude aspon jedno 😉
@domika9 ake chyby na torticke ved je nadherna 😉

orsul no ten babanovy kokteil ved som skoro nan zabudla 😀 😀 😀 ale som rada ze ti chutil a super som si pokecala 🙂 🙂

cikyta
25. júl 2010

@kiara15 Daj recept na ten koktejl 😉

kiara15
25. júl 2010

@cikyta nic taske len mlieko vyslahane s par babanmi ja nedavam do toho nic ziaden cukor ved banan je dost sladky mne to strasne chuti ked som bola tehu tak som toho vypila dost 😀

cikyta
25. júl 2010

@kiara15 sa mi zdá,že som pila niečo podobne,no bol v tom aj vanilkový cukor......................hm...............dávno som to nepila................veru dávno..................mnám.

kiara15
25. júl 2010

@cikyta veru mnam ja to strasne lubim 😉 😉

domika9
25. júl 2010

@wolfskinka cely popťah je z mmf to je niečo ako marcipan

@kiara15 keby si ju videla tak pochopíš 😀 😀 😀

orsulka
25. júl 2010

@cikyta Sisi má zas peknunke fotky ....aj ta na tom balkone...ako sa vytešuje 😀 😀 😀

wolfskinka
25. júl 2010

@domika9 a to si ty tvarovala tie kvietocky, ja by som na to trpezlivost nemala

cikyta
25. júl 2010

@orsulka No veru.Ta má z neho najväčšiu radosť z nás.

kiara15
25. júl 2010

@domika9 ved nezalezi ako vyzera ale ako chuti 🙂 ale tie kvetinky ozaj nemaju chybu 😉

domika9
25. júl 2010

nie netvarovala som to ja iba som to vysekla su nato take vykrajovače 😉

kiara15
25. júl 2010

@domika9 ale pekne 😉 😉

domika9
25. júl 2010

@kiara15 dakujem to sa zatial iba učím 😉

orsulka
26. júl 2010

pekny pondelok vsetkym...kde ste kto?????? 😕 😕 🙂

kamka17
26. júl 2010

všetkým Ankám, Aničkám, Hankám a Haničkám prajem všetko najsamlepšie k dnešným meninám...zdravíčko, šťastíčko a splnenie všetkých tajných snov... 🙂 🙂

brmbolcek
26. júl 2010

halo , halo , po dlhsej dobe sa poctivo hlaaaaaaaaaaaaaaaaaasim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@wolfskinka- gratulujem ku krasnemu chlapcekovi 🙂 🙂 🙂 hlavne to zdravicko a ostatne pride samo 🙂 🙂 🙂

co je nove ako sa mame 😎 😎 😎
ako ste vikendovali ? Mi sme, teda manzelik v sobotu tapetoval spalnu taku dekorativnu tapetu daval a vyzerato , ze supeeeeeeeeeeer, v nedelu skladal novu spalnu ale postel sme este nestacili vyskusat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak sa uz stahujeme

pekne vsetky slniecka zdravim a zelam vsetko dobre na zaciatok startovacieho tyzdna 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
26. júl 2010

@kamka17
@brmbolcek ahojte dievčatká 🙂)))))))

aj ja prajem Anulienkám a Haničkám vsetko naj...naj...naj...najhoršie nech ich obchádza 😵 😵 😵

brmbi...takže vy super finišujete.....!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre