Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
6. aug 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 na sobotu ti možnbo vude stačit na tych 10% len podprda na jeden cicik .-)))))

cikyta
6. aug 2010

@orsulka 😀 Fakt! 😀

orsulka
6. aug 2010

@cikyta ešte, že ma máš 😉

bobik77
6. aug 2010

Ahojte dievčatá, chcela by som sa Vás opýtať či ste niektorá absolvovali aj testy na imuno v Prahe, alebo Brne a či niektorej z vás zistili niečo čo Vám dopomohlo k tehu. Zháňam, zisťujem a dávam si dokopy fakty. Teraz po tom druhom IVF z 10 tich embryjok prežili len dve aj to boli dvojky a vkladali mi ich na 6. deň a nič. A nakoniec som prečítala na internete zaujímavý článok v ktorom sa píše, že sa kortikoidy nemajú pichať lebo zabraňujú uhniezdeniu embryjka a mne ich pichali v dvoch veľkých dávkach a štyroch malých aby predišli OHSS. Aj keď tentoraz mi nehrozilo až také ale PRE ISTOTU. Ja už neviem, čo s tým všetkým....som z toho nešťastná.

cikyta
6. aug 2010

@bobik77 Ja neporadím.Ja som tam nebola.Ani neviem čo su kortikoidy.
A už vieš 100%,že toto IVF nevišlo? Niečo sa mi zdá,že si mala teraz nedavno ET...

cikyta
6. aug 2010

@bobik77 Nemáš teraz nejaký 6 den po ET?

bobik77
6. aug 2010

@cikyta viem lebo už som dnes presne na deň dostala menštruáciu ☹

cikyta
6. aug 2010

Sranda.hrozne tu prší a ja mám na balkonových oknách penu 😅
Minule som zle vyleštila okno z vonku,lebo ma bolela hlava a bála som sa výšky a teraz mi to tu pení 😀

bobik77
6. aug 2010

@cikyta Je to zvláštne, že ešte aj pri stimulácií stále dostanem menzes presne jak švajčiarske hodinky. Škoda že neviete nič o tej imuno. Tak musím pátrať ďalej....A ty si aké problémy mala ak sa môžem opýtať? Môžeš mi poslať aj RP ak nechceš písať takto

cikyta
6. aug 2010

@bobik77 Aha ☹ A normálne krvácať na červeno-či len hnedy výtok?Lebo na 7 den ma bolelo ukrutne brucho.Uplne na menzes.Aj vložky som si nachystala.Poplakala a potom len tak zo zufalstva urobila test a tam //

bobik77
6. aug 2010

Tak ešte sa mi nespustil uplne na 100% ale, hlava mi ide prasknúť a kríže, skrátka ak pri menzese. .... 😠

cikyta
6. aug 2010

@bobik77 Nie prečo IP? Ved tu to všetcia vedia 😉 Ja mám endometriozu a vraj na 20% možem mať prirodzene bábo,no to by musela byť najskor laparka,nech je to presne.............no náš hlavný dovod su spermie.Všetky su degenerované a maju zlu morfologiu,takže muselo byť IVF-ICSI.Pri spermiach nemožme mať ani len na 1% prirodz.cestou bábo....

cikyta
6. aug 2010

@bobik77 bolesť je normálna,no nesmieš krvácať 😉

bobik77
6. aug 2010

Endometriozu mam aj ja, ale to je problém, že ten doktor urobila taký záver, že z toho nikto nič nemá a tak si ju dam zrejme urobiť znova. Môj manžel má dobre spermie. Len to všetko čo mám ja, tak mam pocit že je to všetko na .....A už mam len posledný pokus!Takže som sa rozhodla že musím dať všetky výsledky a všetko dokopy a na budúci rok že sa pokúsim znova

timona
6. aug 2010

Ja sa snažim otehotnieť asi sedem mesiacov a stale nič...začinam sa znepokojovať, lebo každému v mojom okoli sa to podarilo tak o jeden, dva maximalne tri mesiace...Inak neviem či by som zvladla v prípade neplodnosti sa podrobovať zložitým procedúram za účelom umelého oplodnenia, asi by som to citila ako veľku nespravodlivosť...úplne sa toho desím...

bobik77
6. aug 2010

@timona Moja čo je 7 mesiacov. Ja som zo svojim mužom 15 rokov a nič! ☹

bobik77
6. aug 2010

@timona ty sa len pekne snaž a ono to určite vyjde 😉

timona
6. aug 2010

ja by som to asi nezvladla...ani po pokusoch o umele oplodnenie nic?

cikyta
6. aug 2010

@bobik77 Obidva pokusy boli v MT heliose?

@timona Nemôžeš myslieť hned na umelé oplodnenie.Po novom roku môžte isť s mužom do niektoreho z caru a tam pozru ako teba,tak aj muža a budete vedieť príčinu vašej neplodnosti-teda,ak nejaká bude...Stačí sa objednať a je to.Tam vám môžu naplánovať sex.styk...vždy povedia,či je teraz tá správna doba,či nie....Sono všetko ukáže,krv tak isto...Nič z toho nebolí....
Neskôr,ked všetko zlyhá bolia trošku injekcie,no najviac bolí,ked to ani po nich nevýjde 😔
Vtedy prichádzaju výčitky,otázky,hnev,pocit nespravodlivosti a srdce ti ide od žialu puknuť...no to je tá posledná faza....

Ty máš pred sebou ešte dlhu trasu,takže sa neboj.Neuvažuj hned nad IVF,či IUI atd...

Aj ked...........zvládli to už desiatky tisíc žien a su šťastne.Maju svoje dieťatko.A niesu posledné...........Vždy budu na svete páriky,ktore budu umelé oplodnenie potrebovať a vlastne sa teš a bud rada,že si sa narodila v tejto dobe a nie o 20 rokov skôr,lebo vtedy by ti už nič nepomohlo,len adopcia. 🙂

surviver
6. aug 2010

@orsulka ved ja viem,že bude dobry ocinko,ved ked ste si tolko preskakali,tak ak by netužil byt ockom,už davno by to vzdal 😉

cikyta
6. aug 2010

@surviver Presne tak 😵

bobik77
6. aug 2010

@cikyta Nie prvý bol v SPLNE v KE. Až tento druhý bol Heliose. Prístup v Heliose sa z Košicami nedá absolútne porovnať. Tomu v Košiciach by som vzala licenciu. Fakt ☹

orsulka
6. aug 2010

@surviver
@cikyta dakujem dievčatka, ja som šťastná, že ho mjám...a viete čo mi povedal predvčerom večer?????? že si ma asi nechá ..... 😀 😀 😀 😀 😀
@bobik77 včera som na teba myslela, že co a ako... no tak ta mrcha nič moc, teda ak sa už naplno pustila......ale aj tak si urob bud test, alebo chod na krvny test.....to by si urcite mala urobit, aby si mala istotu, že naozaj nie si tehu...oki?????
ja som na imuno tiež nebola, ani v prAHE ANI V ke....NEVIEM povedať čo a ako....
@timona hlavu hore dievča....len sa pekne posnažte, a cim menej budeš na to myslieť, tym skor to vyjde.....ak sa nepodari ani tak do roka, potom to začnite riešiť cez odbornikov......ale hlavne je byt v klude a nie sa sledovat každy mesiac, ci to vyslo alebo nie......ja viem, že je to ťažke...ale treba sa snažiť to tak citiť...vela šťastia 😉

cikyta
6. aug 2010

@orsulka že si ťa nechá 😀 😀 😀 😀 😀 ja uschnem..............to bolo milučké 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. aug 2010

@cikyta no ja mám ešte teraz na tom záchvaty, ked si spomeniem 😀 😀 😀 to je moje trdlo 😉 😉

cikyta
6. aug 2010

ale už sa lučim.................pápá kočky.................
@orsulka ak napíše Afrika,ako dopadol krvný test o 15:OO,daj mi vedieť sms prosím.

pekný výkend kočeny.....a bez 9O%burok Orsulík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. aug 2010

@cikyta oki poklad..ozvem sa 🙂))) uži so to v PD .-)))))))) a nech neprší vela 😉

surviver
6. aug 2010

@orsulka no srandista 😀 ,ale to sa mu zide ,lebo pri dvoch babatkach bude zmysel pre humor určite potrebovat 😉 ,lebo s humorom ide všetko lahšie,tak dvojity plač budete vnimat ako duet a nie ako plač 😀

orsulka
6. aug 2010

@surviver 😀 😀 😀

afrika
6. aug 2010

píšem ako som sľúbila- krvička je pozitívna-185 neviem čoho na 14 deň od KET. je to ok? není to málo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre