Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
7. aug 2010

@tija28 krásnu fotečku máte 😉 😉 vieš, ja si vždy prečítam, čo koho trápi, potom skonštatujem, že u mňa je to v pohode, tak mi je blbé sa sťažovať, keď mi vlstne nič nie je 😅 😅 akurát psychika so mnou občas fajne máva, ale to je tými hormónmi a ešte keď je človek k tomu škorpion...radosř žiť so mnou 😀 😀 😀
a som rada, že ste v poriadku a radšej za každé pichnutie ísť k dokmku, ako keby ste mali niečo zanedbať 😉

lucula73
7. aug 2010

@tija28 šetri sa veru dievčinka....trošku spomaliť tempo ti určite neuškodí...a keď sa maternica trošku ponaťahuje ,tak zase bude lepšie 😉
@kamka17 veru,ty si super tehulka,všetko berieš športovo,sa mi to páči...že načo sa sťažovať 😀 ..sa stým zariadovaním by si už mala pomaličky začať,nech nemáš ku koncu chaosík... 🙂

@orsulka ďakujem ti za receptík,podobný recept mám,je fakt výnikajúci..že by som šla piecť? 😕 🙂 ...a malý už dobre,konečne sa poriadne vykakal,tak dávam pozor,čo mu dám zjesť...ale začal nám vyvvádzať v noci ☹ ,tak pekne spinkaval a neviem čo sa mu stalo,aj 10 razy k nemu vstávam,ale nejak vydržíme 😉
a ľutujem,že som neprišla na to stretko...ale príčinou nebol Matúš,že som nešla 😠 .................no a ty ideš v pondelok dokimu?tak ho povypytuj,nech riadne kukne medzi nožky orsuliatkam 😀

brmbolcek
7. aug 2010

@orsulka - som rada ze sa dari tvojim bambulkam ci bambulkom 🙂 🙂 🙂 len tak dalej , krasne dvojite stasticko cakate 😵 😵 😵

@kamka17- dakujem moc moc, a tesim sa ze cakate dievcatko 😉 😉 😉

@tija28- mas svatu pravdu, krasne a mudro si to napisala lebo uz som nevidela svetlo na konci tunela 😀 😀 😀 bolo to uz nekonecne ale nakoniec sa zadarilo a je to tak ako to ma byt 😉 😉 😉 krasny obrazok a ta chrbticka nema chybycky super foto zachytene , uz sa len dockat co to bude co viac prevladne dievcatko ci chlapcek 😉 😉 😉

...a ako reagovala nasa rodinka na nas domcek ? hm.. po pravde povedane ze sme to povedali skor lebo sme sipili ze nieco tusia ale neboli si ani oni a ni mi isty 🙂 🙂 🙂 tak sme to uz nennatahovali a nakoniec sme sli s pravdou von. Ale brigada ich neobisla, nabehla cela rodinka a pulirovali, no pravda je ze sa v tom vyzivali lebo nove je nove 😵 😵 😵 tak ja som to mala bez prace co mi velmi chybalo , lebo to neni pre mna nic nerobit 😒 😒 😒 ale ved ja sa nacistim este dost 😀 😀 😀 😀

kamka17
7. aug 2010

@brmbolcek ako vravíš, ty sa v domčeku ešte naupratuješ a načistíš dosť, tak nech len teraz pekne si to užíva zvyšok rodiny 😀 😀 😀 ale zas je pravda, že človek si vo svojom uprace najlepšie...a nám sa treba teraz šetriť, tak pekne nohy hore a vegetuj 😉 😉

@lucula73 no vynasnažím sa konečne začať nakupovať a zháňať a zariaďovať a tak, lebo však človek nikdy nevie, či vydrží pokope tak ako treba...že 😅 😅 😅 😉 😉 😉

domika9
8. aug 2010

@orsulka dik za kolač vyskušam buduci týždeň vyzera byť super

kamka17
8. aug 2010

všetkým prajem krásnu nedeľu...hádam niekde aj slniečko vykuklo, tu má stále dovolenku 😎 😎 😎
idem dať kávu, pridá sa niekto?? a asi by mi bodol orsulkin koláčik ku káve...no hádam si ho urobím budúci víkend aj ja 🙂 🙂

afrika
8. aug 2010

ahojte, asi nemám dobré správy. ráno som sa strašne bála-mala som fakt čudný pocit a tak som išla do Heliosu. doki hneď povedal, že nemusí byť ešte nič vidno. ani nebolo, ale aspoň sliznica sa mi trošku zväčšila. ale povedal, že tá hodnota HCG bola ozaj nižšia a treba to zopakovať. ja sa neskutočne bojím. strašne moc. už mám za sebou dva MA.

domika9
8. aug 2010

@afrika neboj hlavne bud v klude hlavne že nekrvacaš neboj babo potrebuje klud aj ked mne sa to teraz lahko hovorí ale fakt mysli na babo a neplaš ho zbytočne

afrika
8. aug 2010

@domika9 myslíš, že je šanca?

domika9
8. aug 2010

@afrika ked ti rasie sliznica tak lepšie ako nič a nevieš ake si mala HCG ?

afrika
8. aug 2010

okolo 180

komarik
8. aug 2010

ahojte,
@afrika, ešte nezúfaj. Snaž sa upokojiť lebo tým škodíš maličkému. V tomto prípade nezostáva nič iné len čakať. S tým že sa budeš nervovať nevyriešiš nič. Proste sa snaž myslieť na niečo iné. Skúste ísť napr. do kina. Viem že sa to ľahko hovorí ale skús v sebe nájsť takú letargiu nezáujmu. Bude to lepšie. Je to ťažké ale dá sa to. Ja stále dúfam že to ešte môže dobre skončiť.
@orsulka, tak ten koláč musím urobiť zajtra lebo môj drahý príde domkov po 8 dňoch. To bude prekvapko.

afrika
8. aug 2010

@komarik ale to, že sliznica sa zvýšila je dobré, že? lebo v piatok mala len okolo 6,5-7mm a teraz má 7,5mm

domika9
8. aug 2010

@afrika naozaj sa neboj niesme dr. takže ti to zaručiť nevie nikto ale ak to ma vyjsť tak to vyjde neboj a naozaj mysli na toho maličkeho drobčeka
ale viemže to čakanie je strsšne ale neboj všetky sme to vydržali

zdenka.valkova
8. aug 2010

@afrika ahoj aky blby pocit si mala, vies citala som si ze co si pisala ja som bola 27,7 na odbere a 2,8 na ET a neviem ako sa ma prejavit ak to vyslo aak to nevyslo som z toho nanervy na test je zevraj este skoro a ku doktorovi idem az 16,8 drzim ti palce neboj všetko dobre dopadne

afrika
8. aug 2010

@zdenka.valkova niektoré veci proste vycítim. tak ako som vedela, že som tehotná a neurobila som ani test. tím sa vôbec netráp, musíš byť ok. na to mysli

kiara15
8. aug 2010

@tija28 dufam ze ta nesklameme .A ty si konecne hodila fotto malinkeho ci malinke??? 😉 😉
@kamka17 ahoj si sikula 😉 😉

orsulka
8. aug 2010

ahoj ahoj....
koštovka kolača dopadla na vybornu...hihihihihih...co znamená, že mne velmi chuti......inak je sladky .-))))))

@zdenka.valkova tebe zlatik neostava nič ine len pockat, na test mas urcite este dost skoro, on može vyjsť kludne aj pozitivne niekedy aj už 6 den po ET.....ale niekedy vyjde negativny aj na 11 den po ET a pritom HCG je vysoke......treba naozaj len vydržať...a pocity nemusis mat žiadne, ani bolesti, ani pichanie.....

@afrika tak asi si urobila najlepsie ako si mohla, že si sla do heliku, už len pre tvoj klud a pokoj.....je to presne tak ako pise DOMIKA.....ukludnit sa, a aj to, že je to velmi ťažke.....mne velmi pomahalao to, že som si opakovala len jednu vec, a to, že ked budem nervozna, tak najviac ubližjm babetku a vobec to nepomože....tak skus 😉

surviver
8. aug 2010

peknu nedelu prajem 🙂

@brmbolcek ,my sa už nekojime,ale papame už zeleninku a aj vyživky 🙂 a dakujeme za gratulaciu 🙂 ...a prajeme vam,aby ste boli v novom domčeku štastni a spokojni a aby ho maly brmbolček 😉 naplnil velkou laskou...

katy7
8. aug 2010

@brmbolcek veru veru, uz sa mi to poriadne priblizilo aj poslickovia sa hlasia, hlavne ze som si kupila epi-no, ze budem cvicit, aby ma nemuseli moc nastrihnut a akosi sa mi do toho nechce a cas leti ako blaznivy... aspon som zacala pit caj z malinika, vraj to pomaha uvolnit svaly panvoveho dna, no som ja velmi zvedava, kedy a ako sa to vsetko zomelie 😅

tinkaza
8. aug 2010

@katy7 : chystáš sa rodiť v ZA? ak áno, máš už nejako vybraného dr.? držím palce, nech všetko dobre dopadne 😉

čítala som, že masáž hrádze pomáha viacej ako posilňovanie panvového dna....čo myslíte? 😒

brmbolcek
8. aug 2010

pekny vecer dievcatka 🙂 🙂 🙂

@kamka17- robim presne to co pises, nohy hore a vegetujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je pravda ze to brusko uz citim, pri ohybani , krceni uz je vacsiea bude este rast, ved sama zbadas casom na sebe ako ti bude Paulinka rast 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@surviver-krasne si to napisala 🙂 🙂 🙂 DAKUJEME 😵 😵 😵 a posielame Timurkovi velky boztek a silne objatie 😵

@katy7- veru, veru to su take chvile ze clovek nevie kedy sa to zlomi pride to ani nevies ako... to je take obdobie ze cakas kazdy den kontrolujes sa a si stale v strehu..... kolke maminy by tu mohli pisat o tom ako to uz zvladli ale neboj aj ty budes patrit cochvilka medzi ne a budes si drzat drobceka v naruci , ani nebudes vediet ako to rychlo preslo 😉 😉 😉 a co meno uz mate ? a kam ides rodit ???

@afrika- prersne tak ako pise, domika, orsulka,komarik a ostatne dievcatka - terba len cakat a mi budeme na teba silno mysliet aby to skoncilo na same // a iba pozitivne myslenie 😵 😵 😵

cikyta
8. aug 2010

Ahojte dievčatá.............
Vidím,že sa máte všetky OK. A tak to má byť. Zdenka+Afrika-kašlite na vnutorne pocity.V tomto prípade su velmi klamlive a verte , že viem o čom hovorím ! Držím palce !!!! 🙂

janicca
9. aug 2010

dobré ránko dievčence tak ja sa hlásim opäť z práce čo po týždni vôbec nie je ništ moc a sa mi vôbec nechce šak ešte nejaký ten týždeň potiahnem a potom šup PN ... 😵 😉 a ináč prajem fajn deň ..... 🙂 )))

@cikyta fotečky su na jedničku *******....... 🙂 🙂 ako bolo na výletiku ?mala posluchála ?

kamka17
9. aug 2010

pekné ránko prajem aj ja...tiež z práce... 😅 😕 😅 😖 😖 a tiež sa mi absolútne nechce, doma je predsa len lepšie

@cikyta tie fotky fakt nemajú chybu, isto ste si užili a hádam aj Silvinka má zažitok

brmbolcek
9. aug 2010

prajem pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

... u mna na materskej dovolenke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maly Labudko ma krasne zazitky z vikendiku......

ako sme vikendovali ????

@kamka17- co i vcera zbuchala na obed ???

tija28
9. aug 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉 ..............pripajam sa tiez k pracujucej triede, xixi (uz sa citim zase super) 😀 😀 😀
@brmbolcek - krasnu matersku ti zelam a hlavne este oddychuj, co sa da, lebo potom to bude ovela narocnejsie s tym spankom 🙂 🙂 🙂
@cikyta - mala nema chybu na foteckach.................ta karickova u mna vedie 😀 😀 😀

brmbolcek
9. aug 2010

@tija28-dakujeme.... 🙂 🙂 🙂 a podla toho sa drzime 😵 😵 😵
a ty davaj pozor na svoju malicku tijusku 😉 😉 😉 ak to nebude tijo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale hlavne nech je to zdrave

cikyta
9. aug 2010

@janicca Týžden ubehne ako voda a potom........leháro+čiarkováro+bruškováro 😀
Na výletíku bolo fajn.Prvu noc sa mi nedalo vôbec spať a Sisa spala,ako zabitá.Druhu noc som bola unavená a spala by som aj po stojačky,no malá mi revala celu noc 🙄
Sisa si užila dedkovcov ako sa patrí.Ukázala svoju pravu tvár,ktora sa rada smeje,ale aj pozúri ak je treba 😀
Všetcia boli spokojní,no ked sme odišli,tak si určite najviac oddýchol a od radosti skákal 4 ročný synovec.Ten boli Sisou neskutočne utláčaný.....za všetko reval,že mu berie 😢 rozbila mi nechtiac stoličkou hlavu 😢 až tak,že mu bolo vidno krv (a podla revu asi aj črevá 🙄 😝 ) atd...
Počasie bolo blbé,ale dalo sa 😒 Synovec osoplatel,bol naobliekaný,ako na Sibír,nič nechcel jesť a furt len revááál.
Zato Sisa furt spotená-to behala len v krátkom tričku (za čo ma babka dodžubala,že "ved je zima".Prd zima,ked sa mi potí ! 😠 Tak som bola zlá mama 😅 ),zjedla všetko,čo nezjedlo ju! 😀 a furt sa rehlilá............ 😀 😀 😀 😀 😀

@tija28 Káričková vedie? 😀 Fakt je to kus skromneho dieťatka.Pol dna sa prehrala v starej hrdzavej vani s umelými flaškami 😀

domika9
9. aug 2010

@cikyta no pozrime ak to skromnosť 🙂 ta Siska

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre