Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
12. aug 2010

Oprava: Miesto 1 x za den spinkala 2 x za den............... 😝 tak tak...

kiara15
12. aug 2010

@brmbolcek a coze ti povedali na poradni??dufam ze je vsetko ok??
@zdenka.valkova chcem sa ta opytat ze na ktory den cyklu ti vkladali enbriko??a aj teba
@afrika kolky den cyklu si mala vklad??

wolfskinka
12. aug 2010

@orsulka no dufam, ze bude

wolfskinka
12. aug 2010

@domika9 no ved vydrzat do tretieho mesiaca a potom by uz vraj malo byt dobre, tak dufam to tak aj bude

cikyta
12. aug 2010

@wolfskinka Potom príde problém so stolicou,lebo začnu prve príkrmy...Problémy s rastom zubkov...Prve urazy pri prvých krôčkoch atd... 😀 atd 😀

afrika
13. aug 2010

@kiara15 vklad bol na 19dc. prvý krát bol na 23dc

brmbolcek
13. aug 2010

pekne zdravime , uz je piatocek 😀 😀 😀 😀

u nas sa dnes budu montovat komody a zameriavat mramor na krb 🙂 🙂 🙂

@kiara15 - dakujem za opytanie, dr. mi povedala lezat lezat lezat a vankus pod zadok....... uzivam magnezko......

vsetky pekne zdravim a zelam pekny den 😵 😵 😵

orsulka
13. aug 2010

dobre rano, krasny den, pekny piatok 🙂))))))

hlasim sa z prace....ale o pol hodku už padam pre hribiky a domov sup ich nakrajat na susenie .-))))

a vcerajsie fotečky s mojou malou kamoškou Aničkou...boli sme na kavičke .-))))

orsulka
13. aug 2010

ja teraz vyzerám asi takto 🙂))))))

orsulka
13. aug 2010

zabudla som to foto pridat....hahahaha

domika9
13. aug 2010

jej orslik ake už maš bruško velmi ti to pristane 😉

janicca
13. aug 2010

pekný deň vám všetkým . 😉 )))ináč sa mám fajn ...dnes som bola na krv na predoperačné tak už sme zase o kročik vpred .... 😉som rada že sa tu pekne držkate ,tehulky spokojne tehulkuju,mamičky si užívaju svoje ratolesti... 🙂a snažilkám kopec energie želám .... 🙂

@orsulka ty sa nám krásne guľatíš už máš ozaj pekne brušenko .... 🙂 krásne fotečky ide z nich veeeeelmi pozitívna energia ..... 😵 😵 😵

afrika
13. aug 2010

@orsulka krásna fotka

kamka17
13. aug 2010

orsulka s brušinom...no krása 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵 len tak ďalej moja
a s malou Aničkou ti to fest pristane, už sa teším na tvoje babuliatka, s nimi to bude už originál 😉 😉

a pekný dník prajem všetkým, hlavne nám zo ZA, ideme sa poobede vidieť, tak sa teším... 🙂 🙂

brmbolcek
13. aug 2010

@janicca- boze ale to u teba letiiii, ved co chvilka budes aj koncit so stimulkou a budeme cakat na krasne // tfuj tfuj

@orsulka- neskutocne silno ti to pristane, krasne obdobicko uzivaj plnymi duskami zivota 😉 😉 😉

wolfskinka
13. aug 2010

@kamka17 @surviver ako to stretko dnes plati to ??????

janicca
13. aug 2010

@wolfskinka platí 🙂
@brmbolcek ale kde že moja ved ešte som ani nezačala 22 začínam ...ale ja viem ten čas strašne letí a za chvílu to bude za mnou 😉 )))

brmbolcek
13. aug 2010

@janicca- moja ani sa nenazdas, a budes v takom stave ako nasa wolfi ..... 🙂 🙂 🙂

komarik
13. aug 2010

@afrika, no ja mám asi dosť dobre popletené dni. Jasné že dnes je piatok - nejak mi to nedochádza keď som už vyše mesiaca na PN. Myslím že zatiaľ by ti ani jeden doktor nedal jednoznačnú odpoveď ale ja dúfam že to bude v poriadku...........veď HCG stúplo a to je hlavné. 🙂 Určite ti nakázali sa sledovať či nemáš veľké bolesti. V tom prípade by to bolo zle lebo by mohlo ísť o MA. Ale naozaj môže ísť aj o to že vajko sa neskôr zahniezdilo. Pevne verím že to bude aj tvoj prípad. V utorok daj určite vedieť čo ti povedia.
@cikyta, som rada že si si aspoň trošičku odpočinula. 🙂
@orsulka, tak ty máš krásne brušeno. 😵 Strašne ti to na tých fotkách sekne - krásna budúca mamina. Ja také bruško ešte nemám ale dnes mi môj gynekológ na UTZ tvrdil že už začína vykúkať. Dnes keď som čakala v nemocnici na vyšetrenie tak som našla medzi fotkami novorodeniatok dvojičky - Lucku a Dominiku Oršulové. Hneď som sa rehotala lebo si ma napadla ty 😀

orsulka
13. aug 2010

dakujem dievčatka...dala som ju tam, lebo ma hresite, že nemam žiadne foto, tak aspon takto...aj to ma museli odfotiť, aby som ju sem dala ...hihihihihihih

ja som prave dozavarala hribiky, este mam pol kosika nakrajat na sesenie, ale nateraz na to dlabem, lebo mam dost a velmi ma bolia križe, tak idem natiahnut telicko do vodorovnej polohy.....

dnes vam prajem krasne stretko 🙂)))))))) vsetky vas pozdravujem .-))))) 😵 😵 😵

orsulka
13. aug 2010

@afrika tiež si myslim, že to ide tym správnym smerom...hlavne sa ukludnit a veriť...a veriť...a veriť!!!!!! tfuj tfuj...posielam tehu virusiky .-)))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

afrika
13. aug 2010

@orsulka stretla si sa za svoju MK prax niekedy s tím, že aj po KET bolo vidno embrijko neskôr? 🙂

surviver
13. aug 2010

🙂 pekny piatok prajem 🙂

@orsulka velmi Ti to pristane na tych fotkach a fakt taka pozitivna enegia z Teba vyžaruje, to bude asi tym ,že maš teraz tri srdiečka 😵 ... a pekne si pooddychuj,kym môžeš 😀

zdenka.valkova
13. aug 2010

@kiara15 mne na 6 den mala som PK

orsulka
13. aug 2010

@afrika to si už nepamatam....ale vsetko je možne......tak napr. u nas identifikovali druhe srdiečko a druhu bublinku až v 8 tt !!!!!! dovtedy si doktor myslel, že je len jedno .-))))) 😉

brmbolcek
13. aug 2010

@orsulka to bolo radosti ked sa aj druhe srdiecko ukazalo 🙂 🙂 🙂

u nas uz montuju dvere komody je to tu v plnom prude, 😀 😀 😀 😀 😀

inak hoc a teplo a ja lezim s vankusom pod zadkom a oddychujem 😒 😒 😒 , ale vydrzime , ved co by sme pre to male mimi neurobili 😅 😅 😅 😅

... pre istotu uz teraz zelam pekny vikendik a v ZA pozdravujem a zavidim paradnemu stretku , dievcence zdravi vas BRMBOLCEK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
13. aug 2010

@brmbolcek tak len pekne oddychuj, aj ked ti moc neverim, že tam montuju vsetko možne a ty ležis s vankusom pod zadkom 😉 😉 ale viem, že urcite oddychuješ .-))))))

kiara15
13. aug 2010

@afrika tiez ked ti ho vlozili skor sa chytilo coo?aj mne a preto sa bojim ze ked mi zase budu vkladat neskoro tak .....

@brmbolcek a preco lezat?,co si sa kusok otvorila???ale ked kazali tak pekne lezkaj a drzkajte sa 😉 😉 😉
@zdenka.valkova myslela som ktory den cyklu ci na 20dc alebo 23dc.a testnut nejdes?? 😉

kiara15
13. aug 2010

@orsulka aka zmena s fotkou aka si peknunka 🙂 🙂 a aj brusko uz super rastu bobaciky 😉 😉

orsulka
13. aug 2010

@kiara15 dakujem moja...to mám tiež fotku zo včera .-)))))))))
ako prebiehaju pripravy na dovcu ????? plavky, okuliare, plutvy kupene?????? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre