Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
21. aug 2010

@kamka17 vsetko naj...naj...naj prajem .-))))))))
som rada, že tu nestrasim tak sama .-)))))))) ar ybičkovu lubim aj ja .-))) a este som rada, že trosku budeš oddychovat.....sak už si aj zaslužiš .-)))))) a doky neh sa necuduje 😠 😠 len nech pekne PN vypise 😉
a večer budete papať velkou lyžicou!!!! a tých sladkosti čo tam budeeee.... 😉

kamka17
21. aug 2010

@orsulka no len sa mi zdá, že pri rýchlosti tohto pc 😠 😠 😠 sa skor sama so sebou porozprávaš, ako ja na niečo odpíšem 😠 😠 😠
aaaa...ďakujem 🙂 🙂
no šak toto, že už by sa patrilo ostať doma, lebo aj včera to bolo v robote jak za trest, ja neviem, čím niektorí ľudia rozmýšľajú...ale tak hádam sa tam už nevrátim, nech si to tam zas užívajú aj ostatní 😀 😀 😀
inak moja, ako sa cítite?? puchnutie, trpnutie noh a podobne ťa dúfam ešte netrápi...a pohyby asi ešte necítite, či už??
no a na tú amnio by som nešla ani ja, však ak budú všetky výsledky dobré, tak načo do seba zbytočne nechať pichať...však sa napicháš tých injekcií aj sama dosť 🙂

orsulka
21. aug 2010

@kamka17 zatial taketo problemy nemám, a dufam, že ma co najdhlsie budu obchádzať...začinam zisťovať vsak vsetky ožne vyhody toho že som doma, jednak som kludnejsia spokojnesia, nikam sa neponahlam, možem vyložiť nohy kedy chcem a oddychovat.....a asi si to vsetko aj viac vychutnávam... 😉 😉
pohyby tak po troske sledujem, či sa niečo deje, ale zatial je tichučko 😉 😉 a tak len poctivo mažem a natieram .-))))

orsulka
21. aug 2010

Všetkým JANKAM a JANICCÁM prajem vsetko najlepsie!!!!!!!!!! cmuky

kamka17
21. aug 2010

@orsulka no vidíš, a bála si sa, že ti doma bude dlho a že sa budeš nudiť...ona radšej sa doma nudiť, ako mať stres v práci, lebo nikdy nevieš, kto a čo ťa vytočí a koľko razy si človek ani neuvedomí, čo všetko to obnáša...ráno skoro vstávať, stíhať prísť všade načas, premýšľať celý deň, aby si niečo zlé neurobila, nepovedala...to sú také maličkosti, že keď ich potom nemusíš riešiť, tak si fakt úplne v kľde v pohode a to fakt nehovorím o tom vykladaní noh, pití kávičky v kľude na balkóne...no paráda proste a hlavne v našom stave a o tebe ani nehovorím, však ste traja, tak potrebujete trojnásobne kľud 😉 😉 , lebo však potom si ten kľud a pohodu už fakt neužiješ 😅 takže hor sa užívať si 😉 😉

no a idem ja konečne aj niečo robiť, lebo mám pocit, že sa tu od rána zašívam a žiadnu úžitok zo mňa neni 😒
ozaj, nechceš mi dať recept na ten jablkový koláč?? nech zužitkujem tie jablká, čo mi tu strašia...

brmbolcek
21. aug 2010

pekne sobotnajsie dobre raneckoooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@orsulka- tak u vas v plnom prude sa maka, to bude radosti ked to bude uz dokoncene a krasne hotove 😎 😎 😎 ty sa moc nekrc, nenamahaj 😉 😉 😉 orsulik a mas na to velke pravo byt uz vklude, a v pokoji viem o com pises 😉 😉 😉a si spravna mamina ze dodavas tento klud pre tvoje buduce ceturence, ono sa ti to dvojnasobne odplati 😉 🙂 😵

@kamka17- i mi ideme dnes na oslavu ale na 50 😀 😀 😀 takze i mi budemem papat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

..a ja som si pozehlila poprala, a trosku som smutna lebo mi spadla zehlicka zo zehliacej dosky na novu podlahu a mam tam taku preliaceninu, no muzika este doma nemam ale oznamim mu to hned vo dverach ani phon nema pri sebe, je to v takom mieste ze sa bude musiet vymenit, no nic ved stavaju sa aj horsie veci ......

... i ja som pytala recept na jablckovy kolacik 🙂 🙂 🙂

cikyta
21. aug 2010

Všetko najlepšie Janulkám !!!!!!! Vela zdravíčka,šťastíčka,lásočky a hlavne minimálne jedno krásne bábätko 😉

brmbolcek
21. aug 2010

i ja sa pripajam , vsetko naj naj k meninkam vsetkym Jankam 🙂 🙂 🙂
a ta nasa @janicca- zajtra zacina stimulku a este sa nam neozvala hm..... haloooooooooooooooo ved vsak ona urcite pride................................................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
21. aug 2010

J-A-N-U-L-K-A-M gratuluje aj SISA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brmbolcek
21. aug 2010

@cikyta- tak to nema chybyyyyyyyyyyyyy , je uzasnaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
21. aug 2010

@cikyta gratulanke ďakujeme 🙂 🙂 fakt nemá chybu...kde ty chodíš na tie nápady ??? 😀 😀 😀 😀
@brmbolcek neboj, janicca je v porádku, len trochu potrebuje oddych a prípravu na stimulku a aj v práci vraj mali celkom stres, ale ona sa ukáže a príde sa pochváliť, ako jej ide pichanie, koľko modiriniek vyrobila a tak 😉 😉
a čo ti drahý povedal na tú podlahu??

brmbolcek
21. aug 2010

@kamka17- dakujem za info, ze ju pozdravujeme 😉 😉 😉

draheho este nemam doma...... ale ako ho poznam , ziadnu vedu z toho robit nebude, to len na mrziiiiiiiiiii, hlavne ze sa mame radi 🙂 🙂 🙂

a ty ako po obediku ? ja uz ano, okolkej vam zacina oslava ? nam o 17.00h...

kamka17
21. aug 2010

@brmbolcek no ja tomu obedu dnes som veľa nedala, lebo však načo sa prepchávať, keď sa ide na oslavu 😀 😀 a drahý neni doma, tak sa mi zbytočne nechce variť...len som dnes akási unavená, len by som ležala... ale musím sa prebrať, lebo však by som zhnila, keby som sa poddala mojej lenivosti...a malá sa dnes tiež akosi metá, ale však nech si užije v brušku, kým sa dá, lebo ak bude zas vačšia, tak už toľko sa hýbať nebude dať 😅 😅
ty sa ako cítiš?? drobec poslúcha??

wolfskinka
21. aug 2010

@cikyta krasna fotka, silvinka sa nezda

Vsetkym Jankam velka gratulacia k meninam, vela zdravicka, stasticka a hlavne nech vsetko dobre dopadne a aby vam vasi krpcekovia robili radost

katy7
21. aug 2010

@kamka17 dakujem za typ, hned v pondelok tam skocim, ak to este stihnem 😅
@orsulka veru ani som si poriadne neuvedomila, ako tych 9 mesiacov preslo, trosku mi uz kleslo brusko, takze den D sa rychlo priblizuje, ale je pravda, ze sa citim celkom fajn az na tie priserne opuchy od pol lytok az po prsty a uz ani tolko nevladzem chodit, som ako sudok 😀 Do siedmeho mesiaca som mala energie za desiatich, ale s rastucim bruskom a pribudajucimi kilami energia rycho ubudla
@cikyta veru ak to vide, ako vyratali doktori, tak budeme oslavovat spolu s vami 😉

brmbolcek
21. aug 2010

@kamka17- presne tak naco sa prepchavat ked sa napapame uz z hotoveho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked nie pit tak aspon jest velkou lyzicou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@katy7- uzivaj si posledne chvilky s brusenkom lebo o 2 tyzdne uz budes urcite bez neho 😉 😉 😉 , drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉 😉 😉 a ides rodit do ZA ?

brmbolcek
21. aug 2010

ja sa s vami lucim idemem sa zabavat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...prajem krasnu sobotienku plnu slniecka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

katy7
21. aug 2010

@brmbolcek ano do Ziliny, nejdem to komplikovat vymyslanim, vela kamosiek mi povedalo, ze v Ziline boli spokojne, tak idem sem, aj tak nikde nikoho nepoznam, tak zostamen doma, aspon bude mat mm za mnou blizko

komarik
22. aug 2010

ahojte, dnes tu je nejako mŕtvo. Prajem krásny deň.

Ja som dnes zacítila poriadny kopanec. Už som cítila skôr ale myslela som si že sú to črevá ale tento kopanec bol 100% od prcka. Normálne som sa rozplakala od radosti.
Taká energia do mňa vošla že idem umyť okná v kuchyni a zavesím nové záclony. 😵 😵 😵

domika9
22. aug 2010

@komarik 😀 😀 😀 a v osom mesiaci budeš robiť čo ked bude drobec kopať cely den 😀 😀 😀 umyješ aj u sesedov ? ale nie booože ja tak rada na to obdobie spomínam hned by som chcela dalšie babo ale ešte treba čo to počkať 🙂

lucula73
22. aug 2010

@komarik jej,to je super...ja verím,že tentoraz je všetko ok...... 🙂 ..si sa pýtala na nás......tak mi sa máme celkom fajn,z malého nám rastie malý čert.,všetko ťahá,čo mu príde pod ruky,už sme narobili škody aj v reštike,aj na návšteve 😠

@domika9 ešte vydrž trošičku......uži si malinkého...hoci ja som si tiež užívala prvé dieťa,lebo s jedným sa lepšie behá ako s dvomi 🙂 boli sme dva razy na dovče pri mori,a potom sme chceli druhé a ništ ☹ ....otázne je čo je lepšie 🙂

komarik
22. aug 2010

@domika9, dúfam že časom mi to trošku zovšednie. Nechce sa my umývať okná na celej bytovke 😀 . Neboj príde čas a budeš mať aj druhé 😉

@lucula73, tak malý čertík je z neho 🙂 ? Nevadí, radšej nech robí neplechu. Verím že by ste si už bez neho nevedeli predstaviť život. 😉

cikyta
22. aug 2010

@komarik gratulujem ti ku prvemu kopančeku. 😵 😵 😵

cikyta
22. aug 2010

@komarik Nezovšednie.Každučký pohyb je jedinečný a ked sa ti začne ešte púliť chrbátikom a vytláčať von riťku-to bude zase iná sranda 😀

domika9
22. aug 2010

@lucula73
@komarik ved preto píšem že treba ešte čo to počkať 😀 nechcemem mať velky vekovy rozdiel medzi detičkami a chceme ísť aj k moru ale to obdobie je velmi pekne myslím že ked som bola tehotna som si to až tak neuvedomovala ako si to uvedomujem teraz , aj ked som sa snažila si to vychutnať ale nejako mi to cele došlo až ked som Matuška videla ...

domika9
22. aug 2010

no a ta vystrčena rituška pod rebrami nemala chybu ...

domika9
22. aug 2010

jj a my sme mali včera presne 4 mesiace nechapem ako to zbehlo ... ked si ho položím na bruško nechapem kedy tak naratol

cikyta
22. aug 2010

@domika9 Veru Domi,letí to riadne.Vidieť to na tích deťoch.Aj ja ked si ju položím na bruško,tak to vidím....no už hlavne cíti....a celý den aj počujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Dnes ideme na ryby s ockom.Len čo vstane malá,tak letíme........som zvedavá,aká bude 😅

cikyta
22. aug 2010

oprava:cítim.

lucula73
22. aug 2010

veru,letí to a veľmi rýchlo..... 🙂 tak si treba užívať každučký jeden dník

ciky - tak veselú rybačku 🙂

a pekné nedeľné popoludnie všetkým 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre