Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
30. aug 2010

dobre ranko🙂)))
@janicca tak to je super......a držim palec, nech to pekne zvládneš aj sama....ale hlavne sa setri aby foliky mohli pkene rast...kedy ides na tu PN-ku??????

@kiara15 vitaj dovolenkarka, určite mas krasnu hnedučku farbičku a si krasne oddychnuta..... 🙂 🙂
@wolfskinka vam prajem nech to už naozaj cim skor skonci.......vela šťastia!!!!! 😉
@katy7 tak dnes dalsia kontrola tusim 🙂)))) držim vsetky palceky....ale vidim že si v pohode a uživas si dni 2 v1 🙂 😉 😉

orsulka
30. aug 2010

ja dnes musim do obchodu, nemam co na seba, ked sa takto zozimilo, ani poriadny natelnik (velkýýýý)....ani sveter, nic......vsetky bundicky už ani nezapnem, beham len v jednej velkej mikine jak taký žobráčik .-)))))

😀 😀

a co je s Tijus????? davno tu nebola .... 😕

tija28
30. aug 2010

dobre ranko bambulky 🙂 🙂 🙂
@orsulka - certa spominas, xixi 😀 😀 😀 ................no my sme mali take pracovne dni zase aj cez vikend, a trosicku sme si davali dokopy dom (pracovnu som si premiestnovala z poschodia na prizemie, lebo sak uz na tych schodoch vzdy fucim jak slon, a pojdeme si davat do poriadku aj spalnu, tak sme si ju zatial umiestnili do vedlajsej izby a tak).........v praci uz konecne pohodicka, uz vyhadzujem zamestnancov len tak, ze jedneho za mesiac, uz sa aj ta pracovna moralka v trencine trocha polepsuje, hihiihi 😀 😀 😀 😀 😀
..............citam, ze sa toho za ten cas tu na konikovi trocha udialo, tak vsetky vas pozdravujem.............a hlavne @katy7 - nech mas pohodickovy porod 🙂 🙂 🙂
.............ja uz mam konecne kupene tehu rifle na traky - super vecicka, i ked si v nich pripadam jak slonica uz, a to som zvedava, ako budem vyzerat cez vianoce - asi jak mikulas, xixi 😀 😀 😀 ....este musim zohnat cerveny kabatik,xixi 😀 .................tak ja idem nateraz zase pracovat troska, neviem, kedy sem zas kuknem, tak sa mi pekne snazte, aby tu boli same prijemne spravicky a vela novych bambuliatok 😀 @janicca, @kiara15
..............a @wolfskinka - nech vam co najskor prejdu tieto neprijemnosti s malym, nech si uz konecne mozes zacat vychutnavat naplno maminkovske povinnosti 😉
.....................a @cikyta - aj ja tak oneskorene posielam pusinku siske k meninkam 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
30. aug 2010

pekne ranecko takto za pondelka 🙂 🙂 🙂

.... ako ste vikendovali dievcatka ? ? ? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

u nas sme mali den otvorenych dveri uz asi 4 vikend 😀 😀 😀 sama navsteva, kolaudacia ,a vcera uz sme padali do postele totalne rozbity 😖 😖 😖 😖 ale bolo super 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

trosku pod mrakom, no vzdy lepsie nez upeky a horucavy 😀 😀 😀

@janicca- gratulujem k uspesnej vcelicke a dnes ku samostatnemu bezbolestnemu vpichu, no si uz krok co krok blizsie 😉 😉 😉

@kiara15- tak ako bolo na dovci ? oddychnuta ? a pripravena na dalsi vstup ? 😉 😉 ;- ak sa da tak poprosime par foto , nech potichucky zavidime 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@orsulka- ako sa maju tvoje bublinky ? 😵 😵 😵 to poznam i ja som bola na tom ako ty a doteraz mam tu mikinku na sebe a som rada ze ju este obleciem 😀 😀 😀, inak treba nove tehuhu veci , bez nich sa neda 😉 😉 😉, tak dobre nakup a potom sa nam pochval 🙂 🙂 🙂

@wolfsinka- daj nam vediet ako si s malym pochodila 😉 😉 😉

@katy7- dnes poradna tak uvidime s cim nas prekvapite kinderka 🙂 🙂 🙂

@tija28- potom poprosim vianocne foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

komarik
30. aug 2010

ahojte, tak pekný víkend je za nami. My sme navštívili rockový festival a naše malé bolo spokojné. Bude z neho rocker alebo rockerka?Už sme sa dohodli aj na menách pre dievčatko aj chlapčeka. Ale zatiaľ neprezradím. Dnes nás čaká zubár tak držte palce a zajtra genetika. Vo štvrtok ideme znova do MT na sono a podľa neho sa rozhodneme či bude odber plodovej vody či nie. Som z toho nervózna ale musíme to nejako prekonať.
@cikyta, jeeej a malá Sisa oslavovala 😵 . Tak je posielam božtek na líčko a "všetko najlepšie".
@orsulka, neboj, aj ja chodím ako žobráčik. Na rifliach mám gumičku lebo gombík nezapnem ale uteká mi zips. Stále si ho musím kontrolovať či nechodím s rozopnutou chlebárňou 😀 . Jedny tehu rifle mám od minulého roka ale zase k tým sa mi nič nehodí. Ale kupovať zatiaľ nejdem. Kým som na PN tak sa neoplatí. Doma prechodím aj v jednych teplákoch a mikine. 😉
@wolfskinka, tak po dlhšej dobe si sa znovu ukázala. Ale verím že starosti ti nedovolia sem častejšie nakuknúť. Nech už máte toto obdobie čo najskôr za sebou 🙂 .
@tija, ty si usilovná ako včelička. Stále niečo robíš. Dúfam že nezabúdaš aj oddychovať 😉

janicca
30. aug 2010

@orsulka ďakujem za palec ..... 😉 tak PN pravdepodobne od OPU alebo pred OPU....ešte neviem ako sa budem cítiť ak bude treba tak pojdem na PN aj skor však v práci aspoň tolko na to nemyslím aj ked je tu teraz blázninec ale zatial je všetko v poriadku........... včera som už všetky fyzicke aktivity zavesila na klinec .... 😉
@brmbolcek no kročik po kročíku ale sa mi zdá že to ide strašne pomaly už nech to mám celé úspešne za sebou... 😉
@tija28 kukla som ti do pasu že Oliver krásne meno aj mne sa páči ale môj favorit je stále Richard teda ak bude 😉

kamka17
30. aug 2010

čafte... 😉 😉

@janicca som rada, že si sa ukázala...tak dobre, že prvú injekciu máš za sebou a neboj, na dnes budem držať všetky palce, zvládneš pichanie aj sama...šak keď ja som to zvládla 😉 😉 no síce mi nebolo šecko jedno vždy, však vieš, ale tak to asi má byť, aby sme si to celé pekne pamatali 🙂
@orsulka hihi, no s tým oblečkom sme na tom asi rovnako, ja zas dokola jedno tričko a svetrík, ktorý asi budem musieť vymeniť za niečo hrubšie...ešte neviem čo, len sa mi zas nechce zbytočne veľké veci kupovať, však čo s tým potom...lebo ja plánujem, že zasek budem po porode "ščíhla ako laňka"...čo som teda nikdy nebola, ale hádam aspoň na povodnú váhu sa mi podarí potom dostať 😅 😅

a ja sa dnes idem konečne objednať k očnému skrz odporučenie na cisrársky a asi sa aj kaderníčke objednám, už by sa patrilo to trochu skultúrniť na tej hlávke 😀 😀

wolfskinka
30. aug 2010

ahojte,

tak cakam kym sa matej zobudi a ideme na tu urologiu a na cistenie toho ockovanie zase mu to zahnisalo, rano sa vyjedoval sam na seba, lebo ma na postielke namotaneho farebneho hada s plysovymi hrackami a jednou rucickou sa s nim hra a druhou nedociahne a robil vsetko preto aby to dociahol, aj prevratit sa skusal, ale sa mu to nepodarilo tak sa jedoval, ale neplakal som ho pozorovala z postele a po 20 minutach to unaveny vzdal a potom som ho uspala

janicca
30. aug 2010

@kamka17 čaves moja aj teb dik za palec....... 😉 babule chcem sa opýtať brali ste nejaké vitaminy pred IVF ja momentálne neberiem ništ..... 😒 a či mám ?ani sama neviem...... 😖 tak poradte či brať alebo nebrať .. 😉

kamka17
30. aug 2010

@janicca ja som tuším brala ten femibion 800, čo tija kedysi odporúčala, inak ani nič...a keby som sa o tom nedočítala tu na MK, tak ani nič neberiem, lebo niekedy mám pocit, že čím viac viem, tým je to horšie...takže sladká nevedomosť a nezaťažená hlávka 😉 😉

brmbolcek
30. aug 2010

@komarik- tak nech zubadla co najlepsie dopadnu 😉 😉 😉 potom nam daj prosim vediat co a ako , a ak sa rozhodnes prezradit meno tak sup sem s nim 😀 😀 😀

@kamka17-ty mas mat cisarak ? ? ?

@wolfskinka- ze , maly jedos 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@janicca- ja som brala calibrum.....inak viac menej ovocie a vyhybala som sa chemikaliam 😉 😉 😉

kamka17
30. aug 2010

@brmbolcek mám okuliare s celkom vysokými dioptriami a kdesi som čítala, že je to indikácia na cisársky...tak treba ísť k očiarovi, nech mi to dá na papier, že či áno alebo nie...
ty si na tom inak ako?? pojdeš normálne či tiež sekcia?? a chystáš sa do porodnice tu v za??

brmbolcek
30. aug 2010

@kamka17- mas IP 😉 😉 😉

domika9
30. aug 2010

@kiara15 vitaj doma tak na fotečky som aj ja zvedava tak potom treba nejake prihodiť

orsulik ja som chodila tak cele tehu 1 rifle 1 čierne nohavice zopar volnejších tričiek a hlavne veeeelka bunka na zimu 😀 😀 😀 a svetre som v pohode obliekla aj v 9 mesiaci tak ked bolo treba ísť niekam tak mi to stačilo ved som bola pn , jj a jeden sveter som si kupila kože tehotensky a mala som ho asi iba raz lebo mi bolo celu zimu velmi teplo tak som chodila iba tak že tričko a bunda a jedno tehotenske som si ušila a booohate stačilo 😉

wolfi hadam sa vam už všetko polepší a budete mať pokoj a budete si mocť Mateja vychutnavať

tijuš pripajam sa pekne meno ste vybrali 😉

janicca neboj injekcie zvladneš my sme všetky silne ženy tak nejaka ta injekcia je nič 😉

ostatne kočky ahojte

janicca
30. aug 2010

@kamka17 tak to máš asi pravdu no ked som do teraz nič nebrala tak hádam teraz to už nemá význam no nejdem to riešiť ......radšej sladká nevedomosť ako píšeš ..... 😵 😵 😵
@brmbolcek veď teraz je všade samá chémia tak to by som asi nič nemohla.... ale veď ja sa už nejak zariadím tak aby dobre bolo.. 😵

dnes nám od rána nejde system tak preto viacej času.........no dufam že to spustia o 14:00 a budem musieť podklady robiť do večera a dnes som konečne objednaná ku kaderníčke tak dufam že to stíham....... 😠

domika9
30. aug 2010

Ožralej děda v hospodě se rozhodne, že už má dost, že už půjde domů. Ale když se chce postavit, spadne zpátky do židle.
"Sakra, že bych byl tak ožralej? Tak si dám kafe."
Vypije kafe a zase se pokouší vstát. Opět bezúspěšně. Tak si dá ještě jedno kafe. U čtvrtýho už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a že se radši domů doplazí. Plazí se ke dveřím, potichu si odemkne, převleče se, lehne do postele a spí. Ráno ho budí žena:
"Tys byl včera zas pěkně sťatej, co?"
"Jaks to poznala? Vždyt jsem byl tak potichu..."
"Ale, ráno tady byla hostinská, že sis v hospodě zapomněl svůj invalidní vozejk!"

brmbolcek
30. aug 2010

@janicca- a aky strih ci farbu ides zvolit ?
.... niektore baby nic neuzivali a su tu aj s malymi drobcami 😉 😉 😉 tak nemaj z toho tazku hlavu 🙂 🙂 🙂 akosi bolo akosi bude, hod do seba radsej cerstve ovocicko a mas po probleme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tym nic nepokazis 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kiara15
30. aug 2010

@janicca veru mozno za tyzden aj ja zacnem pichat uvidim ako bude mrcha 😉
@orsulka no opalena som nieco ale to sa nedalo na tom slnku ani vydrzat 🙂 😎 este by som ostala na tyzden 😉

@brmbolcek ahoj moja fotky budu len ich budem muset dat do pc a potom 🙂 uz sa mi to aj krati ako aj tebe 😉

@domika neboj budu musim sa dat do kopy z cerou 😉
@janicca ja uzivam kyselinu listovu a mam este nachystany calibrum 🙂 a drzkam palce aby si zvladla injekciu aj ja si budem pichat sama 😉

janicca
30. aug 2010

@domika9 😀 😀 😀 😀........... jasné že to zvládnem musím predsa šak som žena ta ne ?... 😉
@brmbolcek idem sa dať ostrihať .....a farbu asi žiadnu lebo teraz mi strašne padaju vlasy a do toho sa mi dali ešte aj lupiny ta farba by mi asi nepomohla.....

kiara15
30. aug 2010

@tija28 a ty to stou pracou neprehanaj 😉 😉 😉
@orsulka ze 19tt jak to uteka 🙂 🙂

cikyta
30. aug 2010

ahojte........... 😎
dakujeme za dodatočne gratulky .... 😉

@janicca ja som hltala tušim len tie papričky 😉 do opu.Potom už nie.

@wolfskinka to musiš chodiť na čistenie ku dr.? ☹ Ved to mu možeš aj sama vytlačiť a niekolkokrát denne vydezifikovať čistým liehom 6O% ☹

brmbolcek
30. aug 2010

@kiara15- uz sa na ne tesim 🙂 🙂 🙂 a z bliziaceho prichodu uz mavam aj strach 😉 😉 😉

@janicca- ved aj baretky, ci ciapky exiztuju 😀 😀 😀ale verim ze si az tak na tom neni 😉 😉 😉

cikyta
30. aug 2010

@orsulka ty žebráčik 😀 😀 😀 😀
Ja som nosili mužove svetre a tepláky.Napokon aj jeho zimnu bundu a veruše aj jedny boxerky mi padli ako uliate 😵

Na jar sa susedky pýtali,kde som ukradla to bábätko.....Nuž bolo schované v bunde ako svet 😀

kiara15
30. aug 2010

@brmbolcek neboj ono to je trochu ze sa clovek boji ale potom tolko radosti 🙂 🙂 neboj vsetko dobre dopadne 🙂 🙂

brmbolcek
30. aug 2010

@kiara15- ved ano, ale musime cez to vsetko prejst 😉 😉 😉

@cikyta- ze boxerky 😀 😀 😀 😀 tak tie som skusala aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , a co poraba nas labudko ???

cikyta
30. aug 2010

@brmbolcek labudko mi nedovolí konuikovať.A nemožem dobre nič čitať.Všetko odošlem na 3 kát ☹

kuspitka
30. aug 2010

ahojte dievcata.
ako sa mate moje...

brmbolcek
30. aug 2010

@cikyta - to je v poho mi sme trpezlive 😉 😉 😉

@kuspitka- ahoj, ako sa mame ? co noveho ? ako si nazivame ? 🙂 🙂 🙂

janicca
30. aug 2010

@brmbolcek tak čiapok mám dosť no ale sedieť v kancli v čapičke tak to eeee ...... 😀 😀 😀

@cikyta tak mne sa pozdávaju najviac tie čily papričky....skusim ich zohnať ..a dodatočne Sise velká gratulácia hanbím sa že až tak neskoro som si spomenula.....posielam boštek na noštek

idem pracovať už nám spustili systém...tak sa majte krásne ...... 😉

cikyta
30. aug 2010

Včera tu bol 5 mes. chlapček a Sisa ho obzerala,smiala sa,hladkala ho,no akonáhle som si ho zobrala na ruky tak POMOC REVY 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Slečna začala žiarliť-ja odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre