Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
1. sep 2010

@fopardi vitaj

@tija28 hej,aj ja mám rada ked leje a fučí a som doma za oknom s kafíčkom v ruke+sem tam časopis,či postel... 😉
No teraz mi tu skáče,zlostí sa a všetko rozbíja moj malý diablik,ktorý trpí a ja s ním,že sme domaaaaa 😢
Tak si uži poslednú krásnu jesen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
1. sep 2010

ahojte kuriatka.........
pozdravujem vas všetky, a vsetkym dakujem, že sa tesite s nami .-))))))
dnes je hrizna kosa, hrozna ...aninnos vystrčit......tak sme prehadzovali skrine a topanky do novych skrin v chodbe, a tie stare možu ist preč...teda asi len jedna, a jednu si asi necham v detkej pre deti na vecičky. je celkom zachovala, ale hlavne sama polica, takže tam zmestim vela veci....

@lucula73 budu aj fotečky z tortičky ????? 😉
@fopardi ahoj a vitaj .-))

cikyta
1. sep 2010

@orsulka Luculkine fotečky su.Sice v inej teme....
My sme si dali staru skrinu aj do pivnice na mužove pakšamenty a fasa sa tam hodila 😀

cikyta
1. sep 2010

Luculka,však sa nehneváš 😅 ?

orsulka
1. sep 2010

@cikyta dakujem....ona s aurčite nehnevááááá 🙂))))))
aj ja by som chcela vedieť takto piecť.......fakt.... ☹ ☹

lucula73
1. sep 2010

@cikyta, @orsulka , jasné že sa nehnevám 😀 a ďakujem za pochvalu 😉 .......inak oslava dopadla super,mamina presne tak ako som čakala,kukala ako puk,že odkiaľ to mám a kedy som to robila... 😀 😀 ...nakoniec som jej povedala,že kvoli nej som šla spať o štvrť na tri v noci... 😀
orsul a ty nevieš ešte ,čo budete mať? 🙂

cikyta
1. sep 2010

@lucula73 šikovná dcerenka 😉

wolfskinka
1. sep 2010

@orsulka no ty zase premiestnujes byt ? ale len pekne upratuj, lebo pri dvojickach sa nezastavis a na to pecenie nebudes mat cas

@cikyta ako sisinka,

@fopardi vitaj, ale akosi stale si nedala foteckyň

dnes som mateja dala aupairke mojmu muzovi, no celkom to chlapi zvladli a potom sme boli u kamosky na navsteve a matejko sa predviedol v plnej svojej krase, nielen ze 2 hodiny na navsteve plakal a kamoska ho nosila na rukach ale este sa aj tak pokadil, ze nam museli pozaicat oblecenie z plysoveho medveda aby sme mohli ist domov, este ze mali toho medveda obleceneho do dupaciek ... no co vam budem hovorit .. odteraz nielenze budem chodit ako pojadzny bufet s nutrilonom ale uz budem nosit aj dvoje dupacky navyse preistotu

lucula73
1. sep 2010

@wolfskinka no teda...inak moja štandardná výbava tašky na kočíku je dávkovač so sušeným mliekom,termoska,flaša ,plienky,obrusky a jedno bodynko s jednými gaťušami,vždy to mám...čo sa mi párkrát stalo,že som mu nemala čo prezliecť,tak to nosím.....ešte že je moj malý taký ťažký,lebo by tá taška prevalila kočík dozadu 😀 ,lebo plus ešte moje veci 😝

fopardi
1. sep 2010

@wolfskinka hej budu fotky a dakujem za uvitanie 🙂 no riadne somsa pobavila na vašej dnesšnej navšteve nam sa tiež niečo take stalo ked sme boli u dr. všetko precikane že sme nemali čo obliecť 😀 😀 😀

cikyta
1. sep 2010

@wolfskinka Nádherný zážitok.Určite si to zapisuj.Aj ja tak robím! 😀

Ako sa má Sisinka? Ako Sisinka 😅 Dnes telefonovala ockovi a stále len:
-Oco kokočá...kua...Oco kokočá...kua !

Znelo to všeliak,len nie slušne 😀

lucula73
1. sep 2010

@cikyta 😀 ,to je zlaté...a čo tým chcela povedať? 🙂

cikyta
1. sep 2010

@lucula73 Niekedy ani vlastná mať netuší ! 😀

lucula73
1. sep 2010

@cikyta veď to.... 😀

wolfskinka
1. sep 2010

@lucula73 ja tiez nosim ked ideme na dlhsie ale isli sme len na navstevu tak som nezobrala

@cikyta no pekne slova ju to ucite ... xixi, esteze oco vie o co ide 😀

orsulka
2. sep 2010

dobre ranko.....
som tak trochen chore, tak večer a v noci som sa po dmácky kurirovala....dnes behnem aj do lekarne a ovocinárne dokupit pakšamenty......bŕŕŕŕŕ´to počasko ☹
@lucula73 nie este stale nevieme.....

domcek
2. sep 2010

Caveste zasa po dlhej dobe. CHystala som Simca do skoly. A nasa fesanda sa rozhodla, ze uz nebude spavat ani v noci. Predminulu sme zaspali vecer o 20,49 a o 23,30 sme uz boli naspate a randal do 6,15... 🙄 Noc predtym to iste.
Ale fesanda je absolutne v pohode... 😀
lucula ta torta je krasna ja sa chystam tiez upiect v oktobri budu mat obaja meniny tak nico spacham akurat neviem kedy ked Stela je na zaciatku a Simon na konci mesiaca.... 😀 😅
@orsulka len sa pekne liec. Toto pocasie je fakt len na chorobu. Ja mam herpes na pol lica. 😔

kaciatko81
2. sep 2010

@domcek nechcem sa vam sem pliest, nahodou som si ta vsimla 😉 co takto v strede mesiaca? 😀

domcek
2. sep 2010

kati caves dobry napad. 😀 😀

cikyta
2. sep 2010

Ahojte 😎

@orsulka Kurírovať kurírovať kurírovať ! To počasie je otras 😠 Nech ťa Ferino rozmaznáva 😉

@domcek No tá Stellka je riadna konkurencia Sisine 😀 Co tá dorába po nociach! 😀 Posielame pusinku beťárke! 😀

Inak dnes ráno som sa zobudila,ako ešte nikdy.........krásne !!!!!!!!!!!
Citila som,že ma niekto hladí po líčku....a šepká že:
-mojaaa...mojaaa...
Otvorím oči,Sisa tak blízko,že sme sa noštekmi dotýkali,usmievala sa a stále ma hladkala a len mojaaa...mojaaa 😅

kiara15
2. sep 2010

Pekny den vam vsetkym zelam 😉 😉 😉 celkom u nas vykuklo slniecko 🙂

cikyta
2. sep 2010

@kiara15 Ahoj.Aj u nás,no hned aj zašlo,ale zase sa tlačí,takže celkom fajn apríl... 😉

komarik
2. sep 2010

Ahojte, my sme boli dnes v Heliose na morfologickom sone. Zatiaľ všetko v poriadku ale v utorok ideme na amniocentézu tak držte všetky palce aj na nohách aj na rukách. Mimochodom bude to dievčatko 😵

cikyta
2. sep 2010

@komarik K morf.UTZ velká gratulka a na utorok ti budem držať palčeky najviac silno,ako viem!!!!!!!!!Potom budu výsledky do kolkých dní-týždnov? 😕
A dievčatko??? 😅 Jéjda!!!Suuuuuuuuuuuper 🙂

kamka17
2. sep 2010

@komarik pripájam sa ku gratulácii k dievčatku a na utorok si rezervujem voľno, aby sme mohli držať všetky dostupné palce a palčeky 😉 😉 a všetko bude ok, neboj 😉 😉
@cikyta no a potom sa hnevaj na také zalté dieťa...že mojaaa.... 🙂 🙂 muselo to byť nádherné, tak prajem čo najviac takýchto prebudené po prespatej noci 😉 😉
no a my sme oddnes na pn...síce bez vychádzok, ale nejako okabátime aj to 😀 😀

no a pekný zvyšok dňa prajem všetkým zúčastneným 😎 😎

janicca
2. sep 2010

ahojte fešandy .... 😉 zdravím šecky od A po Z ... 🙂
tak u nás v kancli je riadna kosa ja som veru už aj deku vytiahla a sedím tu v nej zabalené ako v decembri a to ešte ani zima nezačala ... 😠
@fopardi vitaj medzi nami no ale slušnosť káže sa predstaviť a čo to o sebe prezradiť .... 😀 😀 😀 😀 samozrejme srandujem ...
@komarik budem silno na teba myslieť a budem drťať všetko čo sa dá .....tfuj tfuj tfuj .. 🙂 )))
včera som volala s Martulou už je domka má sa v poriadku že fučí ako slon mi povedala že jej akosi bruško narástlo... 😵 😵 .....včera som si kupila čili papričky nie tie najmenšie ale také trošku väčšie a pekne ich papám a vždy ich zajedám pečivom a celkom sa dá som si myslela že to bude aj horšie a budem ako dráčik ... 😉
@lucula73 krásna tortička šikovnica z teba klobuk dole a palec hore ..... 🙂 )
@orsulka a ty sa len pekne kuríruj no najlepšie by bolo také domace hriatô ale teraz si musíš necháť chuť zájsť a musia postačiť vitamínky ..... 😵

janicca
2. sep 2010

@cikyta jednoducho máš doma anjelika s rožkami zlaté dieťa .....to muselo byť krásne a určite si hneď zabudla na tolké prebdené noci 😵 😵 😵

cikyta
2. sep 2010

Ano bolo to fajn...že mojaaa mama... mojaaa mama 😅
Bola som ustatá ako kôň (ako každe ráno po nočnej 😅 ),no toto prebudenie ma vzpružilo ako mladeho 18.ročného kanca,ked zbadá blondsku v mini sukienke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
2. sep 2010

@cikyta ty si číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na tvojich príspevkoch sa vždy fajn pobavím .......dnes idem konečne ku kaderníčke bo v ponelok som to samozrejme nestihla ......tak som zvedaví čo so mnou porobí 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre