Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
3. sep 2010

@kiara15- ale coby ved si super zregenerovana, zrelaxovana 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek Skôr bublinove masaže,dokial mi nevyhádže všetku vodu von 😀

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- ved o tom to je , ked relax tak poriadny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek Tak tak a hlavne,aby aj susedia o tom "zrelaxovaní"vedeli 😀

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- tak to sa neboj o to sa tvoja mala postara 😉 😉 😉

.... boze ako to leti, uz ma 1rocik a 4 mesiace, raz darmo vytuzene dieta 😉 😉 😉

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek No veru.....za chvílu mi povie:
-mama idem sa vydávať 😉
( 😀 )
No ideme papať a von.Pápá

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- pekny dnik

a aj vikendik , idem k nasim na kolacik 😀 😀 😀

tija28
3. sep 2010

pekny vecer bambulky 😉 😉 😉 konecne doma z prace, ufffffffff a konecne vikendik zacina..sa tesakujem, xixi 😀 😀 😀
..........ani neviem, co od radosti z tolkeho vikendoveho volna budem robit 😉 😉 😉.....................pozeram, ze uz aj vy pekne lenosite, vegetite - ved tak to ma byt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
...........@cikyta - no ta tvoja mala nezbednica je inak akcna, ta ked zacne chodit do skolky, a potom do skoly, ta ich tam da hned vsetkych do laty 😀 😀 😀
@brmbolcek - jeeeeeeeeeej, ze 37tt, ved ty uz nam budes zachvilu rodit - pripravena na porod ??? 😉 zachvilu sa nam pridas veru ku katy7 😉

....................no hviezdicky moje idem ja nieco pojest a zalahnut ...........na dnes mam dost 😝

ybyta
4. sep 2010

ahojte trochu som sa sem votrela prosim poradte mi načo dava dok.poETestroferm ked tam je vyslovene naposa ne nesmie sa jesť v gravidite som stoho blb ato akože keby som začala špiniť alebo krvacať nemate stim skusenosti prosim poradte 2 som užila som 13 deň po ETavčera adnes mam slabulilinky taky hnedasty vytok abez bolesti dakujem vam moc za rady ale jesť ho nebudem ked nekrvacam ale načo to davaju?

lucula73
4. sep 2010

@ybyta ja pokilaľ viem,tak ho dávali babám na podporu rastu sliznice.....viem že jedna kamoška s tým mala problém,že podchvílou krvácala,vtedy sme študovali ten príbaolvý leták a tam to bolo napísané,ale aj napriek tomu ho musela brať.....neboj,oni vedia,čo robia,určite to má viac pozitívnych účinkov ako negatívnych 😉
a pokiaľ len špiníš,tak so myslím,že by to mohlo byť ok,držím ti palčeky... 🙂
a možno ti napíše niekto konkretne,lebo ja som to nebrala,ale ten leták som čítala...

komarik
5. sep 2010

juj, a čo toto? Veď sme boli už na druhej strane.

fopardi
5. sep 2010

aj tu su všetci von 🙂

kiara15
5. sep 2010

pekny vecer vidim ze nik tu nebol?? 😉

janicca
5. sep 2010

ja ja sa pripájam a prajem fajn večer ....asi všetky babeny ešte víkendujú ... 😉
@kiara15 už sa nám to kráti a davaj chodiť do Helíka ako na klavír ..... 😉

fopardi
5. sep 2010

@kiara15
@janicca držím palce tfuj tfuj isto vam to vyjde 😉

orsulka
6. sep 2010

dobre ranko prajem...hlasim sa dnes ako prvá, z práce...to preto tak skoro.......
pozdravujem vsetky a Janicca a Kiarka...velmi velmi velmi silno na vas myslím !!!!!! posielam virusiky moje krásne 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵
) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵
) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵
) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵

a teraz od druhej mojeje bulblinky 🙂
😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵
) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵
) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵
) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 ) 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵 😉 😉 😵 😵
tak si to pekne podelte pre každu z Vas 😀 😀 😀

orsulka
6. sep 2010

mne už viac menej lepsie ako mi bolo, hrdlo prestalo boliet, este stale kasel a hrooozne plný noštek 😝 😝 takže v noci toho moc nenaspim, najviac v sede 😀 😀 aby sa mi ako tak dalo dýchať...ale verim, že sa to každým dnom lepsi.... 😉 😉

@janicca moja a preco bola Martulka v nemocke???? to bola na tej serkláži a až teraz ju pustili ?????

brmbolcek
6. sep 2010

🙂 prajem 🙂 krasne 🙂 ranecko 🙂 a 🙂 uspesny 🙂 zaciatok 🙂 pracovneho 🙂 tyzdna 🙂

kamka17
6. sep 2010

pekné ránko prajem všetkým aj ja 😉 😉
víkendovali ste asi dobre, keďže tu nikoho nebolo, ale tak však aj od MK si treba občas oddýchnuť 😀 😀
tiež sa dnes chystám ešte do práce sa asi naposledy ukázať a zaniest papier na pn...celkom sa teším, že už to tam potom neuvidím 😀 😀 😅 😵
a asi je nejaký divný tlak zas alebo čo, lebo už ako som sa zobudila, tak sa mi nejako kečka motá...asi dám kafe, hádam pomože 😕

a tá katy sa ešte nikomu neozvala?? že či je už malý na svete...ale asi už hej, tak sa hádam z domu čoskoro ozve aj s fotečkami drobca

surviver
6. sep 2010

pekne aj ked chladne ranečko prajem 😉

@brmbolcek tebe sa to riadne krati 🙂

@orsulka a Ty si chora 😕 ...tak skore zotavenie 🙂

@janicca ,
@kiara15 vam držim palčeky 🙂 😵 🙂

surviver
6. sep 2010

@kamka17 tak štastnu cestu do prace... 😉 no posledny krat,to sa Ti lahko a veselo pojde 😀 😉

kamka17
6. sep 2010

@surviver no však aj na to sa teším, že tam síce idem, ale nemusím sa už stresovať, čo tam bude a tak... 😎
a chcem sa po ceste konečne zastaviť v carefoure v tom anotony detskom obchode, vraj tam majú akési zľavy...nebola si tam náhodou kuknúť?? lebo už to majú dlhšie, len ja kým sa rozkývem tak všetko vypredajú 😔 😅 😔 😕
IP napíšem neskor 😉

inak takéto počasko ja mám celkom rada, že síce je už chladnejšie, ale taký iný vzduch je vonku...a teším sa aj na babie leto, to je úplne že super...len ma trochu štve, že tento rok som nemohla turistikovať a ani už teraz na jeseň nebudem...ale hádam vynahradíme nabudúce už so svištíkom v ruksaku, hihi 🙂 🙂 😎

surviver
6. sep 2010

@kamka17 nebola som v tom Antony teraz,ale maju tam pekne vecičky,tak ked maju zlavy,tak sa isto oplati...šak snad Ti tam ešte niečo nechali 😉 ...daj potom vediet,že ako? 😉

brmbolcek
6. sep 2010

@surviver- teda ty si tu uz dlho nebola 🙂 🙂 🙂 ako si nazivate s Timurkom ?
mne sa to veruze uz krati 🙂 🙂 🙂

@kamka17- veruze, katy uz bude mat drobceka na svete 😉 😉 😉 len ten cas kym pobudne v porodnici a vrati sa spat nieco trva 😉 😉 😉 ale ved mi si pockame 🙂 🙂 🙂 kazda z nas sa docka prichodu dom... s nemocnice s krasnym drobcekom 😵 😵 😵
a ja som bola v Antony ale uz vsetko vypredane sem-tam nieco najdes , ale treba skusit mozno ze sa tam este nieco najde 😉 😉 😉
a nech ti neni luto za turistikou ved mas maleho turistu v sebe a ked uz bude na svete verim ze takto rok uz budes s malinkou turistikovat 😀 😀 😀 😀

kenya83
6. sep 2010

Ahojte 🙂 Vie mi niekto poradiť? Som dnes približne 5tt bola som dnes na krvi a sone a doktor zatiaľ nič nevidí . Výsledky z krvi budú po 15:00h. asi sa zbláznim dovtedy tehu testy mám krásne pozitívne (môžte pozrieť album ), nekrvácam, nešpiním je to normálne že ešte nič nevidno na UTZ????? Bojííím sa

orsulka
6. sep 2010

@kenya83 ahoij.......to je normalne že v 5 tt doky nemusi nič vidieť......pokial nespinis ani nic, tak je to vsetko
OK a uvidiš, že aj krvicka bude pozitivna a hcg vyyssoke....daj potom urcite vediet...neboj sa 😉 😉 😉

kenya83
6. sep 2010

@orsulka ďakujem 🙂 nekrvácam, nešpiním, testy mám krásne pozitívne ( pozri album ) len to sono ma dnes troška znepokojilo 😒 ešte 1,5h a už budú volať z Helíku. Neviem sa už dočkať aké to bude číslo 🙂

surviver
6. sep 2010

@brmbolcek brmbi, no dlho som tu nebola,lebo sme boli dva tyždne na dovolenke...all inclusiv u starych rodičov... 😉 😀 a teraz mame čo robit,aby si Timurko zvykol,že nemôže byt cely den na rukach,lebo mama je len jedna a musi aj ine robit ako ho na rukach nosit 😉 ...ale bolo fajn 🙂 a Ty už všetko nachystane? taška zbalena??

dankakk
6. sep 2010

ahojte dievcata... pisala som vam tu asi pred 3oma tyznami... tak nase iui v heliose dopadlo asi celkom dobre 🙂 bola som na krv 15DPO a hodnota HCG je 509 jednotiek... je to ok? ake ste mali vy vysledky? nejak sa bojim tesit, snazili sme sa 4 roky a zda sa mi to neuveritelne 😅

jerryjanka
6. sep 2010

@dankakk ahojky 😉 to si mala krasne hcg na 15 dpo ja som mala na 14dpo len 86 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre