Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
18. jún 2009

aduska podla mna to staci aj doma podpisat,doležite je ,aby osobne podpisoval tie pohovory a ET

wolfskinka
18. jún 2009

aduska ano, lebo musi popodpisovat papiere

orsulka
18. jún 2009

tijka.................pa pa.....a nešmykni sa na tom hrachu 😀 😀 😀 😀

tija28
18. jún 2009

orsul - ved nemam teraz vrkoce - nebooooooj 😀 😀 😀

orsulka
18. jún 2009

hahahahahahha......to su teda dosť rozdielne odpovede..... 😀 😀
ja - neviem
survi - nie
wolfi - ano

😀 😀 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

orsulka davam krk na to ze ano ...

aduska222
18. jún 2009

surviver - ake pohovory? Som si myslela, že tam prídeme podpíšeme žiadosť do poistovne a hotovo, nie?

wolfskinka
18. jún 2009

aduska tam ti vysvetlia co a ako to prebieha a kopec dalsich veci ohladom toho a rizika a blablabla

aduska222
18. jún 2009

Niekedy mam pocit, že už toho viem až priveľa ako tu kadečo čítam -)))

wolfskinka
18. jún 2009

aduska to je dobre aspon vies do coho ides

surviver
18. jún 2009

aduska,ako pisala wolfi tam Ti všetko vysvetlia a postupne budeš vediet presne,že ako dalej,ono to jedno na druhe nadvezuje,a neboj nebudu to pohovory,ze kolko toho vieš 😀 ani neznamkuju 😉 ,az tie embryjka potom dostavaju take konecne vysvedcenie 😅

cikyta
18. jún 2009

Wolfi,tak prepáč,že som ti gratulovala k IVF,ale adopcie schvália každemu a výjdu každemu,kdežto IVF nie.

Orsul,aj ja chcem ísť do Extremu. 😢

wolfskinka
18. jún 2009

ciky nie je to az taka pravda ... posudzuju zdravotny stav a ten mam ja kvoli epilepsii znevyhodneny ... a nemusime prejst psychotestami

lucula73
18. jún 2009

ciky - dík za IP.......a veď do extremu by si mohla dojsť,posedíme vonku a Silvinku ti pokočíkujeme,vystriedame sa.... 😉

wolfi - my máme na ulici jednu rodinu,čo má adoptovaného chlapca..no keby si videla jeho otca - vyzerá ako asociál,denne sedí v krčme,až sa niekedy čudujem,kde boli tie pracovníčky na kontrole...a dostali úžasného bieleho chlapčeka,ja som neverila,že neni ich,lebo sa strašne podobá na mamu...aj keď neni jeho vlastná...

wolfskinka
18. jún 2009

lucul .. no uvidime ako to pojde dalej ...

tinkaza
18. jún 2009

čaute žienky...tak som tu opäť na chvíľočku...

surviver - to vieš, budem ležkať cca 8 dní, od nedele do nedele....viac voľna mi nedajú, ale vraj sú aj tak najkritickejšie prvých 5 dní....idem sa predzásobiť knižkami, aby som mala čo v posteli čítať.....aj knetu si na chvíľočku sadnem, hádam mi to ubehne, ostane so mnou doma aj môj drahý, tak mi bude veselšie... 🙂

tinkaza
18. jún 2009

nikto tu?? 😕

komarik
18. jún 2009

ahojte, tak už viem výsledky z dnešnej návštevy v Heliose. V pondelok som mala HCG 600 a dnes 2963. Lenže na sone som mala cistu, vodu v bruchu, vodu v maternici, malú 16mm dutinku v maternici a už aj počiatočné krvácanie. Takže stále nevieme či sa jedná o mimomaternicové alebo maternicové tehotenstvo. Máme ísť na kontrolu v pondelok a ak to bude v poriadku tak v pondelok večer letíme na Mallorcu. Tieto dni budú pre mňa neskutočne ťažké. Podľa všetkého by som mala byť v 5 týždni a to ešte nemusí byť v maternici bubáčik vidieť. Prosím držte nám palce!!!!!!!!!!

cikyta
18. jún 2009

Tinka tu som.Len ma volal môj tretí cecok 😀
No keby nebola PD tak daleko Lucul...100% by som naklusala!

cikyta
18. jún 2009

Komarik-držím ti palce!!!!!!!!!!!Mám foto z 5 týždna v albume.Len taku dutinku veru.

cikyta
18. jún 2009

V okolí mám 4 rodiny s adoptovanými deťmi.Piata rodina su čakatelia.Tak tiež hovorím len z vlastnej skusenosti podla nich.Tiež som sa u dvoch rodín čudovala,ako im ich mohli dať,ked su uplne v poriadku neni,nuž,ale teraz sa to berie všetko inak ako bývalo za komunistov.Takže lahšie.

wolfskinka
18. jún 2009

komarik drzim drzim drzim aj na nohach a som dnes na teba aj myslela veru ze ako si dopadla

katy7
18. jún 2009

komarik silno drzim palceky nech je to normalne tehotenstvo 😉

lucula73
18. jún 2009

komarik - pripájam sa,silno držím prsteky....tebe videli aspoň dutinku v maternici...mne ju ešte nebolo dobre vidno...

katy - k tomu včerajšku ešte - bola so mnou na krvi nejaká katarína,to som počula,mala čierne nohavice a bieločiernu blúzku,tuším...bola si to predsa ty?ja som ťa nemala ako spoznať...

katy7
18. jún 2009

lucul ano bola som to ja 😀 😀 😀 Viem ,nemala si ako, ja by som sa ti aj bola prihovorila, ale tiez som nevedela, ze si to ty, az potom podla mm ked ste odchadzali, ale nechcela som za tebou bezat 🙂

lucula73
18. jún 2009

katy 🙂 🙂

lucula73
18. jún 2009

a kde máme našu anglickoslovenskú Zuzku??? 😕 😕 zatiaľ sa neozvala....

surviver
18. jún 2009

pokial si dobre pamatam tak mzuzka pisala,že svokrovci nemaju doma net,tak asi preto nepise,lebo nie je odkial 😉 a kym sa udomacni a najde netcaffe,tak to asi troška potrva....

komarik
18. jún 2009

ďakujem Vám za držanie palcov, budeme to potrebovať.

ciky, ale tá tvoja dutinka je taká krásna a oveľa väčšia. Moja má len 6mm.

lucula, a v koľkom tt by si mala byť?

cikyta
18. jún 2009

Komarik,ved aj moja mala tak nejak 😉

NORIKA ahooooooooooooooooooooooooooooj!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre