Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
7. aug 2009

ja som dobre dopadla vsak som to pisala 🙂 a aky budes mat protokol kratky alebo dlhy? 😉

minka051
7. aug 2009

kiara
Mám krátky protokol. Neviem čo to znamená ale zistím. 🙂

lucula73
7. aug 2009

ahojte,
minka,to znamená,že keď dostaneš mršku,tak už v ten deň začínaš pichať prvú injekciu a na druhý deň už aj druhú..a aké máš lieky?

kiarka ahoooj

kiara15
7. aug 2009

minka tak super aj ja mam kratky. 🙂 🙂

lucul ahoj co si porabala?takze opv bude v stredu tak s tam mozno stretneme 😉

minka051
7. aug 2009

lucula
Ahoj ano lieky mám Decapeptyl a Merional ale asi to nebude stačiť na celú stimulku uvidí sa vraj ako sa to bude vyvíjať. To mi povedia na prvej kontrole. najhoršie je to že mi povedali že mám byť v klude a blízko centra keby niečo a so daleko 12O Km. tak dúfam že všetko bude prebiehať dobre a potrebujem rady čo a a ako počas stimulky. No tu som čítala aj hrozné veci tak mám aj trochu strach. A tebe prajem aby si to zvládla a maličké nech je zdravučké. Dúfam že mne sa to podarí tiež.

lucula73
7. aug 2009

minka neboj,hlavne ten klud.....a aké hrozné veci?tie sa teba týkať nebudú a hotovo. 😉 a uvidíš,za chvílu budeš aj ty tehu...ale pekne po poriadku,však kiara? 🙂

kiara15
7. aug 2009

lucul jasne nesmies na zle ani pomyslet 🙂

minka051
7. aug 2009

lucua
No tie hrozné veci som myslela tie všetky divné príznaky pri pichaní injekcí a reakcie na ne. vraj treba piť hrozne vella vody a o tom mi nič nehovorili a keby som mala vypiť 5 L vody tak sa utopím. 😝 😝

lucula73
7. aug 2009

minka veľa vody kážu piť,keď hrozí hyperstimulačný syndrom,ktorý vzniká,keď sa vytvorí veľmi veľa vajičok...ja som sa ho tiež bala,ale Krajko mi povedal,že v mojom veku - mám 36 -sa ho teda vobec nemusím obávať,lebo v našom veku nehrozí,aby sme mali tolko veľa vajíčok,ako nejaká 25ka.. 😉 takže vodičky pi,primerane,prípadne sa na to ešte opátaj,ale myslím,že nemusíš mať žiadne obavy.
A pichanie zvládneš určite 😉

minka051
7. aug 2009

lucula
No pichanie nieje pre mńa žiadny problém lebo to už robím roky. nie so nijaká sestrička ale bola jeden čas na odkázaná si pichať lebo som mala alergiu tak teraz pichám aj druhým tak to u mna problém nieje. Inak dakujem lebo mi fakt o tom nevraveli. Ale ja aj tak vypijem asi 2-3 L vody denne tak hádam to stačí.

mzuzka
7. aug 2009

jeeej ahojte , vitam novu helinku medzi nami 😅

minka051
7. aug 2009

mzuzka
Ahoj čo porábaš ja som sama doma chlapi odišli na ryby a do pondelka som sama. 😉

mzuzka
7. aug 2009

minka prepac ze som ti neodpisala, odbehla som a notebooku sa chytil moj chlap a uz som sa k nemu doteraz nedostala.

tak uz len asi vsetkym krasne sny 🙂 😔

marcelkatt
7. aug 2009

krasne snicky aj Tebe Zuzik a aj mojim sosovickam, posielam jemne pohladenie a pusinky. My sme uz v Prievidzi, zajtra ta svadba, papa.

kiara15
8. aug 2009

pekny vikend zelam ale asi kazda zurujete 🙂 🙂 🙂

mzuzka
8. aug 2009

ahoj kiarka, aj tebe pekny vikendik, po vcerajsich dobrych spravickach 🙂

lusina
8. aug 2009

Ahojte babulky, dnes som skončila so stimulkou, ešte večer pregnyl a je to vsjo. hura, lebo už ma to pichanie akosi viac a viac bolelo.a zajtra len ležím. 😀
kiari je nežurujem, ja vegetím s ovládačom v ruke 😀
minka, mne tiež hrozil hyperstimulák, kázali mi piť veľmi veľa vody a veľa bielkovin jesť.ja som mala po 5. dňoch pichania 150 IU okolo 25 vajok, tak mi dr. znížila dávku na minimum a aj tak mi rastú vajka celkom rýchlo.a nemám ani 20 ani 25 rokov, takže to asi záleži od funkčnosti a rýchlosti vaječníkov,ako rýchlo začnu reagovať a či vobec začnu. mne včera emryologička povedala, že su ženy, ktoré si možu pichať maximalne dávky a nič to s nimi neurobí, že ledva sa im vytvoria 4 vajka a niekho je to zase naopak.že to veľmi záleži aj od hormonov ženy , nielen od tých umelých čo si picháme. 🙂

mzuzka
9. aug 2009

dobre ranko helinky. zopar vikendikovych TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV 😅

kiarka dnes uz 2tyzdne tehuuuu 😅 😅 😉

wolfskinka
9. aug 2009

ahojte,

na chvilku som sa dostala k pc,

kiara no to je super ... v stredu OPU, drzim palce

minka .. no super drzim palce, aby prisla nacas a aby si cim skor zacala

mzuzka tak ty uz 9tt ... no paraaaaaaaaada , dobry pohlad je na to 😀 😀 😀 😀 😀 krajko ma istotne radost z teba

lusina .. pondelok mas velky den, drzim palceky aj na nohach aby bolo co najviac kvalitnych vajiciek a potom super kvalitne embryjka

kamka dufam, ze ti ta poobedna vikendovak rychlo uteka

no ja zase uz utekam ...

kiara15
9. aug 2009

ahojte babule tak pomali sa aj rozpisete?!!! 😉

lusinka tak ides skor ako ja idem az v stredu na mna to reaguje pomalsie ako na teba 😉

mzuzi veru uz sa to blizi vsak aj bolia viac a viac ale to je dobre 😉

wolfi diky ved aj ja tebe 🙂

a ktora ide v pondelok do heliku?

domika9
9. aug 2009

čaute kočky tak ako sa mate ja som sa bola faaaajne včera čvachtať na kupalisku a potom som šla rovno grilovať ku kamaratke takže fasa den presne podla mojho gusta trošku sice tvar spečena ale nočaže ved to make -up prekryje 😀

afrika
9. aug 2009

ahojte, neviete mi poradiť kedy nastupuje Krajkovič zas do práce po dovolenke? je to dosť súrne

lucula73
9. aug 2009

afrika ahoj,
myslím že písala kiara,že ešte tento celý týždeň bude mať Krajko dovolenku...takže asi až od budúcehotam bude....

inak pekný večer 😉

wolfskinka
10. aug 2009

ahojte dobre ranko ...

orsulienka prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulka
10. aug 2009

dobre ranecko bambule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dnes tak striedmo..utekám do druhej firmy, tak o hodinku....... ☹ ☹

kiari..... sledujem, že to tentokrát krásne vychádza s folikmu a že ideš velmi dobre.....držim palce.......🙂))) dnes sa ozvi co a ako 😉 😉
ta sobota v pohode, ved ked to neslo tak nie........ale aj tak škoda......

mzuzka....9tt......................... 🙂 🙂 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk.......a este týžden a stretneme sa 🙂)))

wolfi..... 🙂 🙂 🙂 ahojček...... 😉

kiara15
10. aug 2009

pekne rano vsetkym 😉

orsulik ☹ no ku mne tak OPV v stredu ako som pisala doky povedala ze je to ok tak sa uz neviem dockat ako dopadnem 🙂

afrika ano asi od 17.8.by mal nastupit

wolfskinka
10. aug 2009

orsulik mas IP, odpovedz mi prosim ta

lucula73
10. aug 2009

pekný deň želám,

kiara tak super,možno sa tam v stredu aj uvidíme,na kolkú ideš?

kiara15
10. aug 2009

lucul ahoj na 7.45hod mozno ano bude sranda dnes bola lusinka som zvedava ako dopadla dufam ze da vediet 🙂

lusinka drzim palceky nech je vsetko ok myslim na teba 😉 😉 😉

lucula73
10. aug 2009

tak držíme aj lusine palčeky,hádam nás bude informovať.. 😉

kiara - my v stredu chceme ísť tak aby sme tam boli pred 8,uvidím ešte...chceme ísť všetci a potom do Žiliny na nákupy,ak sa nič nezmení.
A lieky ti vyšli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre