Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
7. mar 2010

hej bola tu kamoska so synom 8rocnym a ten sa bohovo bavil na tych malych veciach, a ked sme mu povedali, ze aj on take nosil tak nam nechcel verit ze mu take male veci boli dobre 😀 😀 😀

brmbolcek
7. mar 2010

janka- tak uz teraz budeme myslienkami odhanat zlu tetu mrchu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nepustime, zastavime, neprivitame, posleme ju niekomu komu by pomohla 😉 😉 😉

wolfi- aky bol mudr. pudr. v heliku co ti robil sono ? a kolko ta to vyslo ? a ako dlho to trvalo ? dostala si aj fotku ? a stretla si aj nasich doktorikov 🙂 🙂 🙂

janicca
7. mar 2010

brmbolček 😉 ))))))))

wolfi šak to ja sa vždy zamýšľam na tým ako môže z takého byčíka vyrásť človek .... x 😵 😀 😀 😀

wolfskinka
7. mar 2010

brmbolcek nakoniec sa mudr. pudr. nekonal ale konala sa dr. Kalafusová , ktora je zo ziliny taka mladucka milucka a zlatucka, robila mi sono asi 30 minut a vyzera to tak, ze je to kamaratka mojej kamartky v porodnici a vyzera ze pojdem ku nej aj rodit ... taka nahoda 😀 😀 😀

brmbolcek
7. mar 2010

wolfi- tak paradicka , 🙂 🙂 🙂 mile prekvapko, a boli ste v krajkovej ambulancii ? kolko si platila za sono ?

wolfskinka
7. mar 2010

za sono som platila 16 euro a boli sme v ambulancii u gatovej

brmbolcek
7. mar 2010

... tak to sa staci objednat okolo toho tvojho 20tt tyzdna , ci treba skor ?

wolfskinka
7. mar 2010

brmbolcek ja som sa na sono v 20tt objednavala v 17tt a uz mali plno, ale vsunula ma tam, lebo oni tie geneticke sona nerobia kazdy den

brmbolcek
7. mar 2010

.. ty brdo tak to je riadny predskok, no dobre aby clovek vedel 🙂 🙂 🙂 a sono ti robila iba cez brusko ?

wolfskinka
7. mar 2010

hej iba cez brusko po 12tt uz nerobia zospodu

brmbolcek
7. mar 2010

wolfi--- dakujem 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

wolfskinka
7. mar 2010

za co dakujes ????

brmbolcek
7. mar 2010

wolfi - za odpovede xi xi 🙂 🙂 🙂 ja idem zajtra na poradnu rano , uz teraz trpnem ako to zvladnem 😉 hlavne ten hlad o ten mi ide ked mi idu brat krv 😉

cikyta
7. mar 2010

Janica-tak to mám utorok aj ja dostať mrchu.A láskavo ju celu prenechaj mne.Unesiem aj tvoju,dobre? 🙂

Dobru nôcku...

wolfskinka
7. mar 2010

brmbolcek zober si nieco na jedenie a ked ti zoberie krv hned cosi prehryzni

orsulka
8. mar 2010

dobre pondelkove rano.....
a vsetkym žienkam prajem všetko najlepsie.... 😵 😵 😵

janicca........tiež som za aby mrcha vobec nedosla.....

kamka ....?????? ako sa mas miláčik?????????????? dnes sa ukážeš???????

marta222
8. mar 2010

Bodré ránko, všetkým prajem 😉 a všetko najlepšie k dnešnému sviatku všetkým žienkam... Tak a máme zasa po víkende. Dnes nám ide šéf na 3 týždne na liečenie, jupíííí. (Aspoň bude chvíľu kľud). Ale dnes mi má prísť audítorka aj kontrolórka, tak neviem, či sa mi tu ešte podarí nakuknúť. Tak pekný deň všetkým 😉 .

orsulka
8. mar 2010

martula...bodre aj tebe.... 😀 😀 😀 tak nech dnesok rýchle ubieha 😉

cikyta
8. mar 2010

Dobre ránko,aj ja prajem všetko najlepšie k MDŽ!
A nech to všeličkám rýchlo ubehne v práci 😉

cikyta
8. mar 2010

Bože,že všeličkám........ 😖 OPRAVA:
včeličkám! 😵 Vy už viete ktore 😉

orsulka
8. mar 2010

ahoj cikytka...ahoj Sisi 😵 😵 😵 ako sa mame??????

marta222
8. mar 2010

Ahoj ciky, ako sa má Sisinka? Už si zvykla, že je bez vláskov 😉? Idem sa Vám pochváliť - bol tu pred chvíľou jeden pán a doniesol nám každej čokoládu - Študentskú pečať mliečnu s višňami - na MDŽ, tak si u mňa šplhol. Dáte si niekto - rozdelím sa rada s Vami (ako sa hovorí - "rozdelím sa aj o suché z nosa") 😀 😀 😀.

kamka17
8. mar 2010

dobré ránko všetkým žienkam prajem 🙂 🙂

orsul...mám sa dobre, ale tebe je od dnes lepšie, si sama doma, oj, ale ti závidím 😅

orsulka
8. mar 2010

MARTI.....no toto???????? u nas sa nic taketo nedeje 🙂))))))
akurat sefova manželka ma dnes narodky.....aj moja neterka Sašenka 🙂 🙂 ......tak nás pozval v piatok na obed 🙂 🙂

a čukoladu by som si aj dala, ale nemožem......kcem chudnut a nebude sa tyriť 😀 😀 😀

marta222
8. mar 2010

No, veď preto sa chcem s vami rozdeliť - nech nepriberám sama 😀 😀 😀 , aj ja chcem chudnúť!!! Trošku som nepochopila - orsulik - "nebude sa tyriť " - čo to znamená?

janicca
8. mar 2010

ahojte moje krásne......... 😉 😉 tak ja už zarezávam a je tu zima ako šľak sedím v deke zabalená ani ťukať do klávesnice nemôžem lebo mám ruky ako mrtvola .... 😠 😠 😠 a že teraz pracuj !!!!!

martulik čaf no toto ??? to š čím sa chceš s nami podeliť ???? 😠 😀 😠 😀 tak čoko beriem ale to druhé eeee 😀 😀

orsulka tak tebe dnes začal dovča bez drahého no super .... 😵 😵

kamka a ty si podozrivo tichúčko ale to neva šak my už asi vieme ktorá bije ..... 😵 😵 😵

Sisinke veľkýýýýýýýýý cmuuuuuuuuuuuučik na ježka ......... 😀 😀 😀

janicca
8. mar 2010

Orsulík a do 11 :00 hod možeš sladké a jeden pásik čoko by ťa nezabil veď treba dopiť energiu ..... 😉 😉 tak radšej jeden ako potom celú čoko naraz toť moj prípad ale teraz sa držím zatial........ 😝 😝 😀

afrika
8. mar 2010

ahojte, prosím vás robí helios genet. vyšetrenie spermií? resp. zasielajú sperm. do Bratislavy do Iscare na genetiku? v Iscare v MT mi povedali, že aj v Heliose to zasielajú do BA a chcem vedieť, či to je pravda...ďakujem moc

kamka17
8. mar 2010

jani...keď mne sa tak ničoho nechce, že ani písmenkovať sa mi nechce, ja si to tu tak potichučky len čítam a zabávam sa...lebo my sme mali s drahým prežierací víkend...aj keď to my máme furt, ale v sobotu sme si boli kúpiť zákusky, lebo som bola pažravá, ale dobréééééé boli...a včera sme boli u tých svokrovcov, čiže rezeň so šalátom a fajnový medový krémeš to istili... 😅 😅
a vyhovorila som sa včera, že brucho mám také veľké ešte z tých hormónov, lebo drahý do mňa pindal, ale nemá prečo...však orsul... 😉 on je oveľa vaščí odo mňa, teda aj do šírky a nemám šancu ho dokopať aby schudol...ale hádam keď bude svištík, tak sa bude musieť aj on trochu obmedzovať...a teraz na jara ho tiež dokopem do nejakým športových aktivít...

oj ale som sa rozpísala...to máš jani za to, že sa ti zdalo, že som ticho, xixi

no a dnes poobede sa chystám mojej maminke zaniesť kvietok...len keby už veru nebola vonku taká kosa, ja už chcem jaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr a stromčeky rozkvitnuté a tak...a alergiu 😅 😕 😀

kamka17
8. mar 2010

tam ma inak tiež vytáčajú, teda na alergológii...objednáva sa vždy len po 15-tom na ďalší mesiac a ak to nestihnem 15. ráno, tak poobede už nemám šancu sa objednať...no inteligentné riešenie, len čo je pravda 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre