Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
10. nov 2009

dobre ranko....prajem...tak som tretia...no a co!!! 😀 😀 😀 😀

wolfi mojko...ty len priberaj a priberaj....kolko len chces, ved malinke potrebuje vsetky druhy vitaminov!!! 😉 😉

domika.....tak nam dnes napises preco cisarsky???????? tiez nerozumiem, hoci ten heparin....noooooo...neviem neviem........

čo nas dnes čaká a neminie?????????????????????????? tak pekne...jedna po druhej...... 😀 😀 😀

kamka......tak aky je televizor?????? normálne aj s dialkovym ovládaním????? 😀 😀 😀

denis19
10. nov 2009

Ahoj Orsulka,
tretí místo je nádherné.....lepší než čtvrté bramborové 😀 😀 😀

domcek
10. nov 2009

Dobre ranko.. 🙂

kuspitka
10. nov 2009

Ahojte.prajem pekne ranko dievcata.
orsulka ako sa mi mas moja?
wolfi ako bolo vonku?pekne sa drz-

orsulka
10. nov 2009

cafte.....aaaaaaaaaaaale kuspi....šak ujde to.... 😉 😉 mám sa inak ako.... v utorok!!! 😀 😀 😀

kuspitka
10. nov 2009

orsulka ty mas stale super naladu.
mne sa nic nechce ani varit to uz je hroza.
este aj do mesta musim ist,ale neviem ako.uz nevladzem ani chodit nie ist niekde

domcek
10. nov 2009

Kuspi verim ti ale neboj uz len par tyzdnov a bude fajn. 😉
Orsulka ja som dnes rano trochu znamu vytocila. som sa usmievala od ucha k uchu ked sme sli maleho zaviest do skoly. A ona vraj co mi je tak veselo, ked som musela vstavat a tak.
Ja ze pohoda nevadi a vyskerena dalej. No nesla pochopit. Tvarila sa asi takto 🙄 🙄
hihihih
Dnes idem do poradne na 10.00 a budem vidiet aj babulu. Dufam ze sa uz ukaze. 😝

domcek
10. nov 2009

Idem sa osprsit..

kuspitka
10. nov 2009

domcek ja som rada,ze ju mam v brusku len poslednej dobe ma boli ten spodok tan nechcem velmi chodit.
a ja to mam zas daleko do mesta,ale musim ist si vybavovat papiere.

orsulka
10. nov 2009

DOMCEK.....to tak byva....ona asi vstala zlou nožičkou s postieločky 😀 😀 😀 ono vraj oplati si uchovať si dobru nalada, lebo clovek z toho nemá vela penazi, ale vie to nasrať stráááášne vela ludi ..... 😀 😀 😀

kuspi....a čo ine mi ostava......boli ma chrbát, asi mam cosi seknute, noha boli viac ako vcera.....a do prace sa musi ist, tak ci onak, lebo ludia potrebuju vyplaty......tak načo si to este sama budem zhorsovat zlou naladou!!! 😀 😀 😀
o vareni mi ani nevrav....sak ja by som aj navarila, keby viem, že co!!!!!!!!!!!! to vymyslanie ma viac ubija ako samotne varenie........vŕŕŕŕŕŕŕŕŕ........ 😉

kuspitka
10. nov 2009

orsulka ved to.tiez neviem co navarit ,ked musim stale rozmyslat co navarit.mne teraz nic poriadne nechuti len
ovocie.
aj o pocasie robi svoje ,ked je zas zle vonku.

kamka17
10. nov 2009

bréééé ránko sa praje...tak sa pridávam k orsul a domcekovi s dobrou náladou 😀 😀

orsul 😀 😀 😀 😀 😀 ...hej telka má aj dialkové a dokonca farebná...a na pol izby, ale nech sa drahý aspoň z niečoho teší...len ten bordel okolo musím upratať ja 😠 😠 a ešte dnes ráno zahlásil, že budem mať čo utierať..teda prach z takého veľkého obrazu..tak som ho sfúkla, že keď si kúpil, nech si utiera, hihi
no a na oplátku, že on má telku, ja ja si vybojujem tie stolíky a možno aj botník 😀 😀

a dnes sa teším, lebo nemusím ísť do práce, ale chystám sa aspoň skrine trochu upratať a nejaký ten nákup

wolfi, jani...budúci týždeň okrem stredy hocikedy 😉

jaj a mám novinku, kamoškin syn má novú frajerku a ... učí kočka brušné tanceeee...tak sa tam konečne dostanem, lebo to bol moj sen na to chodiť, takže tak...

no ja som včera varila hydinové rizoto, ale je v ňom viac zeleniny ako masa...a mám asi kilo paradajok, tak som kukala recepty na nejaké plnené a zapekané paradajky...aha, ale orsul to ty tuším nemusíš...ak ma niečo napadne, tak napíšem nejaký tip 😉

ale inak som normálna 😵 😵

kamka17
10. nov 2009

no a kiarka dnes má sono, tak ak sa dá, dajte info...lucul, orsul

janicca
10. nov 2009

ahojte babule medule ... 😉 tak pridávam aj kuuuus pozitívnej energie a dobrej nálady ... 😉

kamka to mi bolo hneď jasné že okrem stredy bo v stredu máš saunu...na tie brušné tance už chodím druhý rok a nie a nie sa tam vybrať ... 😀 predsa vždy si bola normálna ..... 😀

domika9
10. nov 2009

ahojte helinky 😉
orsulik ved to že ani neviem prečo povedal že pri mojej anamneze pochybuje že budem rodiť normalne že budeme planovať cisarsky
ostala som v takom šoku že som sa ani neopytala či koli heparínu alebo čo?
šak potraty a EU by s tym nemali suvisieť
tak mi z toho vychadza že naražal na heparín šak som ani spať koli tomu nemohla
ja podplatim doktora v nemocnici aby mi nič take nerobil 😀
dalšia jazva ☹
lucul a ty prečo chceš ísť na cisarsky ? ak v tom su aspon nejake vyhody tak mi napíš lebo mne to príde väčší brutal ako rodil normalne
minule som mm vravela že asi mi nebudu chcieť dať EPI lebo viem že ciky ho dať nechceli a tak nakoniec ma budu parať ☹

domika9
10. nov 2009

ale šak na druhu stranu hlavne že je drobec v poriadku

wolfskinka
10. nov 2009

ahojte ...

orsulka zatial este priberat nemusim az ked bude rast tak az potom

kamka navrhujem strvtok .. to idem pred vysledky sono aj krv ... bud ma budete utesovat ☹ ☹ alebo budeme oslavovat 😵 😵 😵

domika9
10. nov 2009

wolfi tento týžden ideš na krv? alebo až na buduci?

wolfskinka
10. nov 2009

domika az buduci tyzden vo stvrtok

domika9
10. nov 2009

jaj tak a budeš testovať?

wolfskinka
10. nov 2009

no teraz je este skoro ved som len 5ty den po ET bez PK aj ked na vsetkych tych testoch je napisane ze uz na 5ty den po styku dokazu rozpoznat tehu ... ale to je pekna haluz ak budem testovat tak v piatok testnem to je piatok 13teho

domika9
10. nov 2009

držím pallčeky

ktovie ako naša kiara , lucul ked maš nejake infošky tak nam daj vedieť

romy01
10. nov 2009

wolfka podla mna je to skoro, nebude dobre ak sa zbytocne sklames, testni az okolo utorka dalsieho tyzdna.

domka mne porod tiez pripada menej brutal ako cisar - sice pri tom spinkas, ale tie bolesti potom a nehovoriac o problemoch s kojenim a aj o strese toho dietatka. . Este to riadne s dokim prediskutuj, no zase ak by bol normal pre teba nebezpecny tak zas moc nespekujluj, ved hlavne ze bude drobcek ok.

domika9
10. nov 2009

ved romy o to presne mi ide hojenie je horšie ako pri normalnom porode , riziko prasknutia maternice v dalšom tehotenstve , pravdepodobne zrasty a s tym spojena neplodnosť
problem pri rozbiehani laktacie , a okrem toho babo otapene narkozou , a dalšie rizika ako problemy s plucami babätka vyhody som nenašla žiadne okrem dobreho načasovania porodu - ja budem trvať na normalnom porode ved ciky rodila normalne akurat myslím spomínala že sa musí načasovať porod s inekciami aby sa podala injekcia min. 12 hodín pred porodom tak ja to budem samozrejme konzultovať s hematologičkou a nech to napíše na papier pre doktora

janicca
10. nov 2009

wolfi - veď 13 je šťastné číslo a ešte ku tomu piatok tak to musia byť // nech sa robí čo chce držím a myslím... 😵

domcek
10. nov 2009

Ahojte tak som tu z poradne.
Prva sprava cakame dievcatko, konecne sa ukazala v plnej krase. 🙂
No, ale prcok polotuhy a male je velmi nizko cize lezat lezat a lezat.
Bielkovina v moci ale nic dramaticke...
A placenta stale v predu a dole cizestale riziko cisarskeho.. 😒

dahra
10. nov 2009

Ahojte zienky,
viete mi, prosim, poradit? Dnes koncim so stimulaciou - kratky protokol, vo stvrtok mam OPU (ovum pick-up). Mam par otazok:
1. Vecer o 22.00 si mam pichnut pregnyl. Picha sa do svalu, je napisane. Mam si to dat pichnut na pohotovosti?
2. Mam len jeden vajecnik, endometriozu, a tak v nom len 2 foliky narastli. Ak 😎 z nich vydoluju vajicka a dojde k oplodneniu pri ICSI, hm... (manzel ma 100% patologickych spermii), je lepsie ist na vklad na treti den alebo si nechat predlzenu kultivaciu? Co je podla vas lepsie? Viem, ze co clovek, to iny nazor, ale mozno nejake pre a proti napisete.
3. Vsetky ste ostali po vklade na PN? Lebo ja zatial chodim do prace a urcite aj po OPU sa chystam. Zvazujem len cas po vklade. Ak ostat, tak ako dlho?

alicao
10. nov 2009

dahra,tak to sa stretneme na lozku🙂 a aj diagnozu mame rovnaku teda muzovu, dobre ze sa tu pytas lebo treti den vychadza na nedelu a piaty na statny sviatok, robia v tedy trasfery? heliosacky radte🙂
dakujem🙂
pregnyl si mozes aj sama doma

alicao
10. nov 2009

dahra, ak budes mat len jedno alebo dve vajka nedaju ti predlzenu kultivaciu, davaju ju iba ked je viac nez dve vajka, drzim palceeeeeeeee!!!

dahra
10. nov 2009

Alicao,
mne vraveli, ze aj ked mas jedno, tak si ho mozes nechat na PK, lebo su zeny, co sa nechcu trapit dva tyzdne cakanim, ale hned po siestich dnoch vidia, ze bobulka nerastie a ani nebude ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre