Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

petuska123
12. okt 2010

@orsulka to mi ani nevrav ze ziadny!!!!!no skvele...

kuspitka
12. okt 2010

@petuska123 ja som bola na laparke pred IVF co som mala druhe a tam zistili,ze mam jednu stranu nepriechodnu.

speranza1
12. okt 2010

@petuska123 ano ja som v marci podstupila LPK+chromopertubaciu... vysledky v Heliose mi akceptovali, takze nevyzadovali dalsiu laparku..ale uvidime co a ako budeme pokracovat dalej, pretoze teraz cca 2-3 tyzdne musime cakat za vysledkami testov krvi a spmg.
@orsulka ... jaaj to este len uvidime 😉 🙂 ... ale bolo by to krasne dostat takyto nadherny dar z nebies 😵

orsulka
12. okt 2010

@petuska123 ale klamať ti nechcem.....ja nie som vmtomto ojedinelý prípad....aj to sa stava.....
ale ty sa tým hlavne teraz netráp, mysli na to, že to vsetko dopadne dobre...lebo toto je základ uspechu...oki?? 😉 😵 😉

petuska123
12. okt 2010
orsulka
12. okt 2010

@petuska123 😵 😵 😵

mimili
12. okt 2010

@speranza1 My ideme na IVF. Cca 11.11. mi vychádza OPU, no tiež to zavisí od mnoho vecí, ťažko povedať presne.
@orsulka Ako píše Orsulka, tento rok by sme nemuseli kupovať žiadne vianočné darčeky, keby nám to vyšlo... Ďalšia motivácia naviac 😀 .

speranza1
12. okt 2010

@mimili vy uz chodite do centra dlho? ... ak sa mozem opytat kde bol u vas problem?

speranza1
12. okt 2010

@mimili jej tak toho 11steho sa tam mozno stretneme 😉

orsulka
12. okt 2010

@speranza1
@mimili ste tu sice novsie, ale paci sa mi, že idete v nasich stopách a bude sa schylovať k dalsiemu stretku 😉 😉 😉

mimili
12. okt 2010

@speranza1 My tam chodíme od marca. No manžel tam už bol predtým na spermiograme. Má veľmi zlú morfológiu, najprv nám povedali, že nech skúšame ešte aspoň pól roka prirodzene (keďže som mala štátnice, tak sme to nechceli riešiť v strese) a keďže sa zázrak nestal, odporučili nam jedine IVF - ICSI. 😖
Tak to by bola riadna sranda, kebyže sme sa stretli 🙂

mimili
12. okt 2010

@orsulka No jasné, ja som za stretko!!!!! Len ja by som mala trosku problem s dopravou... vy ste všetky z okolia MT?

speranza1
12. okt 2010

@orsulka jasnacka... 😀
@mimili 😀 .. no mozno sa aj stretneme 🙂

orsulka
12. okt 2010

@mimili ani zdaleka nie 🙂)))) n tu sa organizuju aj okresne stretká 🙂) ako MT, ZA, PD......a podobne .-)))
a dalsie byvali priamo v Heliku pocas stimuliek 😉

andy175
12. okt 2010

ahojte! mohli by ste mi prosím niekto poradiť? včera som písala mail p. doktorke Gáťovej, lebo by sme si chceli s manželom dohodnúť stretnutie. Tak som to najskôr chcela riešiť cez mail, ale neviem, či bude mať tá doktorka čas mi odpísať, zrejme tam majú toho dosť. Alebo či sa mám radšej objednať telefonicky... a neviete ako to funguje, keby sa chceme objednať na víkend? či aj vtedy by nám spravili nejaké vyšetrenia? dakujem

norcima
12. okt 2010

@andy175 najlepsie je tam priamo zavolat 🙂 , zodvihne ti to sestricka na recepcii a dohodnes sa, ze chces ist ku dr. gatovej a dohodnete termin a cas. Su tam velmi milí a ochotní 😵

orsulka
12. okt 2010

@andy175 najlepsie telefonicky sa objednajte na recepcii......telefon: 0434306148 😉

petuska123
12. okt 2010

@norcima to treba este aj pri objednani povedat ze ku komu chcem ist???

andy175
12. okt 2010

@norcima ďakujem!!!

norcima
12. okt 2010

@petuska123 bud povies alebo nie, ak ti je to jedno ku komu ta daju, tak si nemusis urcit 🙂, byvaju tam Dr. Galo, Dr. Krajkovic a Dr. Gatova, mozes si bud vybrat alebo pojdes ku tomu, ktorý bude v tom termine, na ktorý ta objednaju 🙂.

andy175
12. okt 2010

@norcima A všetci traja sú dobrí odborníci, či niektorí z nich vynikajú??? 🙂))

norcima
12. okt 2010

@andy175 myslim, ze vsetci su na spravnom mieste 😀 , ja som bola zatial len u Dr. Gatovej a u Dr. Krajkoviča a boli naozaj prijemní, vysvetlovali co sa dalo a uz to naozaj nie je stres pre mna ist na "gyndu" ako kedysi 😉

petuska123
12. okt 2010

ok idem volat baby

petuska123
12. okt 2010

tak sa predstavim a mam povedat ze sa chcem objednat na vysetrenia ze ma poslal moj gynekolog??

surviver
12. okt 2010

ahojte 🙂

@kiara15 kiary 😔 😔 😔 ,ale pevne verim,že to ešte nevzdaš a mrazačiky sa isto chytnu...držim palce,aj ked aj teraz som na Teba myslela a ani ma nenapadlo,že sa to nepodari...ale eskymačikovia budu silnejši a isto sa chytia,vieš tam v mrazaku je im je zima a ked zacitia mamičkine teplučko,tak sa už isto nepustia 😉 ...troška som ta chcela rozveselit,aj ked viem,že je to asi slaba utecha na Tvoj bôl 😔 ,ale...aspon niečo

@janicca jani a Tebe blahoželam k peknej dialnici a pekne sa opatruj,nech to ide až do 40tt,aby si si vychutnala velke brušino 🙂

@orsulka tešim sa s Tebou,lebo parik,no to je proste užasne,fakt sa oplatilo čakat a vytrvat v boji....to mate s mužičkom za odmenu 😉 🙂

surviver
12. okt 2010

a vitam a zdravim všetky nove babulky,no super ,že su tu dalšie pokračovatelky,aj ked by bolo asi lepšie ak by sa tento problem nemusel riešit...ale prajem vam nech tam dlho nechodite a dočkate sa najkrajšieho darčeka 🙂

kamka17
12. okt 2010

pekný deň prajem všetkým, hlavne vítam nové snažilky helinky a držím všetkým palce, nech sa čím skor dopracujete k // 😉 😉 😉
@petuska123 my sme v helíku absolvovali 1x IUI a 1x IVF a vobec so mnou nerišili predchádzajúcu liečbu, čiže nepožadovali ani laparku ani prefuky...takže fakt to zbytočne dopredu nerieš, vyčkaj, čo ti povedia oni a podľa potreby poriešiš potom...lebo sa može stať, že to nebudeš vobec potrebovať a zbytočne by si sa zaťažovala dopradu 😉 😉
@andy175 myslím, že objednávajú aj cez víkend, ale za prípatok...neviem koľko, opýtaj sa, keď sa budeš objednávať...
a je úplne jedno, ku ktorému Dr pojdete, pretože odborne sú na tom všetci úplne že rovnako a majú všetko v PC, takže majú prehľad o každej babenke...zálaží už potom len od toho, kto ti je sympatickejší...ja osobne som raz bola u Gaťovej, raz u Krajka... 😉

Kiari... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a tak som tým tvojim bobáčikom verila...ale ako sa povie, koniec dobrý všetko dobré...tak hádam tieto posledné mrazáčiky nás nesklamú a budeme sa onedlho tešiť aj z tvojich //
@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 pozdravujem tvoje deťúšiky, pohladkaj ich za mňa...fotky hodím hádam dnes do albumu 😉

surviver
12. okt 2010

@kamka17 čavko 🙂 ...mliečko zanesene?

petuska123
12. okt 2010

@orsulka ja som dostala ine cislo na objednavku 😕

surviver
12. okt 2010

@petuska123 tych čisel maju viac,to nevadi,je jedno na ktore zavolaš 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre