Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
20. okt 2009

domika tak sa zajtra teplo obleč,aby Ta neprefukalo,lebo vonku je dost surovo,aspon teda v ZA.

surviver
20. okt 2009

romy,to sa Ti len zda 😉 a myslim,že už budeš počut srdiečko v ten utorok 😵

romy01
20. okt 2009

kuspitka ako tak kukam tak ty uz budes mat doma batôštek na vianoce 😀

kuspitka
20. okt 2009

hej moja ved mam rodit presne na vianoce ak sa drobec nerozhodne inak.

utorok ides do poradne?

romy01
20. okt 2009

ano idem v utorok
baby ja neviem co sa deje ci je to z toho utrosu ale ja nic nezapnem, na buduci tyzden si nemam ani co obliect. Aj vam tak pri utrosi tak napuchlo brucho ? Lebo ja som ako v 5 tom mesiaci

kuspitka
20. okt 2009

romy ja som tiez nezapla gate to uz mas aj s IVF.radsej si kup volnejsie gate.

surviver
20. okt 2009

romy aj ja som mala po stimulke nafuknute brucho,potom mi splaslo a potom až asi v 16tt som ho mala take velke ako po stimulke...

romy01
20. okt 2009

surviver takže je este sanca že aspon trosku splasne ? Lebo zacinam mat stres ze ako budem vypadat v 9tom mesiaci a ani nechcem vediet ako po porode

kuspitka
20. okt 2009

romy pozri si moje foto aspon vies aka som ja teraz ako balon

surviver
20. okt 2009

neboj romy splasne,ved mne potom skoro do 18tt nikto netypoval,že som tehu 😉

denis19
20. okt 2009

holky, tak tyto rádky ohledne bricha mne uklidnily,jsem na tom fázove na den stejne s Romy a bricho jako balon 😀

surviver
20. okt 2009

kuspi ,ale taky najkrajši balon aj 😵 s prekvapenim

kuspitka
20. okt 2009

surviver hej,ale je mi to uz jedno.potom mozem chudnut ked prorodim.ved budem na tretie poschodietrepat kocik

romy01
20. okt 2009

no hej kuspitka ale je rozdiel zhadzavat 10 kilov a rozdiel zhadzovat 20 jilov - ja uz teraz mam 15 kilo nadvahu

denis19
20. okt 2009

kuspitka,
mohu se zeptat ??? co se stalo,že ze dvou je jeden zázrak. Tuším ,že také mám dve a chi být informativne pripravená,dikas. 😔

kuspitka
20. okt 2009

denis v 9tt sa nam prestalo vyvijat nikto ni nepovie doperdu ,ze sa to stane a kedy.len ked sa to stane skor to je lepsie este sa streba do tvojho tela.
ked sa to stane neskor uz je to horsie to uz mozes sa stat,ze budes stale v nemocnici a monitorovana.
jednoducho nechcelo dalej zit.boli to stale a stale myslim na to babo co ,keby ostalo tesili by sme sa.
nato ta nikto nepripravi .ja som si myslela ,ze som,ale zrutila som sa strasne to bolo len este som musela pozbierat kvli druhemu babu.

stale sa bojim velmi,aby sa nam nieco nestalo.citam stale na koniku,ze sa nieco deje.

denis19
20. okt 2009

kuspitka, já to proto radeji ani nečtu, pkud mne to moc nevcucne 🙂 v podstate moje švagrová byla na IVF v heliku,jako mi všichni 😀 , také byly dve bambulky a v 8tt prestalo jednomu tlouct srdíčko,myslela jsem si , že je to ojedinelé,ale opet se mi potvrzuje, co má se stát se stane! Díky vesmíru i za to jedno! a neboj to bude nejhezčí vánoční dárek!

romy01
20. okt 2009

kuspitka ja myslim ze si uz pred cielovou rovinkou a nech by sa stalo cokolvek tak si uz v 32tt a babatko to zvladne aj keby malo prist na svet skor

kuspitka
20. okt 2009

vem,ze to zvladne.ved jej stale aj vravim nech je este v brusku tam kde ma byt.
je to normalne,ze sa pride o jedno babo.to povie kazdy lekar a docistas sa to vssde.

denis19
20. okt 2009

no normální jak normální, potom úsilí a energii a návalu štesti o jedno prijít, no nevím co je na tom normální 😠
a vám držím vše co jde, já budu vedet v úterý kolik jich je, ale trasferovali se dve!!!

romy01
20. okt 2009

kuspi bola si na amnio ? my sa s denisou teraz o tom bavime, viem ze je to pre nas este skoro ale fakt ma to strasi odkedy som nasla //

kuspitka
20. okt 2009

ja som nikdy nevedla,ze nieco taketo moze byt az ked sa to nestalo mne.
dobre idem dievcata si lahnut boli ma strasne brusko uz.
prajem vam pekny vecer

kuspitka
20. okt 2009

romy nebola som odmietla som nikdy by som nesla nato.brala som to ako je to.cakali sme na babo a boli sme rozhodnuti,ze babo nedame nikde aj keby nam nieco nasli.
a mozes pri amnio aj potratit.

denis19
20. okt 2009

ano, muže se pri amnio potratit ,ale je tam jen 1%,ale rozumím.
hezké sny!

romy01
20. okt 2009

aj ja to tak kuspitka citim, dufam ze ma nic nebude do toho tlacit.
Pekne si kuspitka oddychni papa

liviaf14
20. okt 2009

ahojte helinky,
trošku zanedbávam stránku, nemala som čas, tak až teraz dočítavam.
takže romy - super super super, blahoželám k tehu, želám ti, nech ste v poriadku a nech je všetko tak ako má byť. 🙂

cikyta
20. okt 2009

Tehulky.Dala som inzeráty overalčeky,mikinu a šatočky.

domcek
20. okt 2009

Ahojte, kuspitka, cikyta.
Ako sa vam dari. 🙂

bakosko
20. okt 2009

jerryjanka ako si dopadla

domika9
20. okt 2009

no veru jerry sa neozvala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre