Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
26. júl 2010

@orsulka inac tesim sa na fotky tych tvojich drobcekov ... onedlho budu tu, ani sa nenazdas

domika9
26. júl 2010

@wolfskinka 😀 😀 😀 mm vravel že on nebude prebalovať ale ked zistil že to nesmrdí tak nema problem prebali v podode ale povedal že ked začne papať normalnu stravu tak že už nebude

kiara15
26. júl 2010

@cikyta Vsetko naaaaajkrajsie a najlepsie ti zelaaam k meninaaaam veeela vela vela zdravicka a to vsetko ostatne pride aj samo 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉
@orsulka ze 14 tt super ako to leti 😉 😉

inak pozdravuje vas vsetkych mzuzka PD ze kedy bude stretko????

janicca
26. júl 2010

ahojte dievčence moje krásne ... 😵 😵 ja len tak nakuk ....trošku podám info o sebe ... 😝 😀 no mne sa to pekne pomaličky kráti už odratávam dni a neviem sa akosi dočkať že kedy už začneme na jednej strane mám strach na druhej sa teším že sa už konečne niečo začne okolo nás diať ...ale šak tie pocity poznáte ... 😉 ....vidím že sa vám tu všetkým darí a to ma teší...ináč zdravím šeeeecky od A po Z ako tu je zvykom ... 🙂)))........

Ciky šeeeeecko naj naj naj z celého srdiečka hlavne vela zdravia,štastia a príjemných starostí s tou tvojou nezbednicou okatou ... 😵 😵 balkón máte nádherný to musí byť pre Sisu raj ... 😵 ..........

@wolfskinka a tebe ešte raz veľká gratúlácia Matejko je nádherný 😵 a dúfam že tie bolesti bruška čo skoro prejdu......
Martula je v nemocke znova začala trošku krvácať je tam už od utorka bola som ju kuknut.....ale už je v poriadku aj fazuľky su OK mali by ju pustiť tento týždeň........držkajte sa moje krásne .... 😵

cikyta
26. júl 2010

@kiara15 Dakujem. No tento týžden do PD nemôžem isť.................Rypák mám ako popukaný starý zemiak+odo dnes o 5 dní skôr mrchu 😠 😢

@janicca Ziadne strachy kočena.Sme tu s tebou a to je základ-to ostatne už príde samo-ver mi.Prichádza rad na splnenie našej veštby ku tebe.....čáry máry... 🙂
Bože moj.........Martulku pozdravujeme..........je mi to luto,že má takéto trápenia.Chudiatko .................Zelám HODNE sily jej aj drobčekom !!!!

kiara15
26. júl 2010

@cikyta s tou mrchou napodobne 😠 neviem co je vo vzduchu ale uvidime kedy to spachame 😉

wolfskinka
26. júl 2010

@domika9 moj tiez sa chyta aj do prebalovania, ale ked nemusi tak nie, ale ked nebudem doma, tak prebali uplne v pohode

@janicca tak to dufam aj, idem si pospat, kym matej spi

dobru noc vsetkym

lucula73
26. júl 2010

ahojte 🙂

už ti asi nikto neni..ale chcem sa opýtať PD..že kedy by im vyhovovalo to stretko.....bola som dnes s mzuzkou,tak ona sa prisposobí... 🙂
@kiara15 ty ako robiš? 🙂

kamka17
27. júl 2010

dobré ránko prajeme všetkým 😎 😎 ...ja len takto poránu sa hlásim, lebo cez deň klasika nestíham reagovať...a ešte jeden deň ako včerajší, tak ma odtiaľto odvezú 😝 😝 😒 😒 😠 😠 ...teda z práce

martula...dúfam, že už žiadne stresy s nemockou nebudú, pekne si to tehu užívaj domka 😉

baby...taký stres v noci čo sa mi sníval...že som si mala pichnúť injekciu nejakú do bruška a tak hrozne som sa bála...a to som tuším ani nebola tehu...asi nejaký blok ešte zo stimulky...a to som ju zažila len raz, asi ďalšiu by som podľa toho nezvládla 😢 😢

tija28
27. júl 2010

dobre ranko bambuliatka 😀 😀 😀

@wolfskinka - no ze uz rodit..........sak z toho mam najvacsie bobiky, vies si ma predstavit ako rodim, ked sa bojim aj obycajnej injekcie ? - to budu mat zo mna na sale obrovsku radost, co tam ja budem stvarat 😉 ........a je super, ze tatino takto pekne pomaha s malym, a neboj, ani sa nenazdas a pojde aj sam kocikovat 🙂 🙂 🙂
@orsulka - no ved hudec obsas aj meska, takze ja verim tomu, ze sa tam stretneme 😉 😉 😉

tija28
27. júl 2010

@janicca - uz sa tesim, ze coskoro aj ty a aj kiarka pribudnete k nam tehulkam 😉 😉 😉 ................a martu prosim aj odo mna pozdravuj 😉

orsulka
27. júl 2010

ahojte dievcatka.....tak ja dnes tak trošku z práce sa vam hlasit....som to tu prisla pekne skontrolovat, a zistiť co neveho podstatneho aj toho nepodstatneho sa tu deje 😉 😉 😉 no bude nova kolegyna som sa dozvedela.....takže v pondelok ju uvidim, pridem jej urobit pracovnu zmluvu a vsetky tie finesy okolo toho......

janicca...tak te ba tu rada vidim bobatenko, davno si tu nebola......tak sa ti to krati s tou stimulkou...to je fajn...ja sa tesim s tebou...ostavas doma na PN-ke???? alebo normalka do prace ????
Martulku pozdravujem, som stastna, že je OK a j s drobcekmi......a bude este lepsie ked ju pustia domkov !!!!! držkajte sa vsetci 😉 😉 😉

wolfi........tito chlapi, ked vedia a vidia co to stalo sil ziskat taketo babo, to vedia aj ocenit a to aj chvályhodnou pomocou 🙂))))))) ako ste teda spinkali do rana ?????

tak ja som dnes do rana bola len 1x na WC..!!!!!!!! akože bombááááááá 😀 😀 😀

@lucula73 tak mne je to tiež jedno...ja som doma......asi to najviac zavisi od Januly a Kiarky.... 😉 teda tuto stredu poobede už nieco mam.... inak pohoda... 😉

bobik77
27. júl 2010

Ahoj Orsulka, akurát som volala do heliosu. Dnes je piaty deň a z desiatich embryjok sa vyvívajú vraj iba dve aj tie majú len 4 bunky...myslíš že je ešte nejaká šanca, že aj tieto prežijú? Bože je mi hrozne....

bobik77
27. júl 2010

A ešte som spätne čítala aj tvoje príspevky. Prečo si sa vlastne rozhodla ísť do Brna? Koľko krát si tu podstúpila IVF v Martine? A pozerám že Brno pomohlo. Čo robili inak? Ja už neviem čo mám robiť??? Poraď.

janicca
27. júl 2010

@orsulka určite budem asi PN pôvodne som plánovala krátku 5 dňovú dovču ale som sa rozhodla pre PN no šak tie dva týždne nejak doma vydržím do potvrdenia tehu ... 😵 😵 😀

@tija28 aj ja sa teším ako mi budu tt pribudať iný výsledok ani nečakám ..... 🙂 )))

tija28
27. júl 2010

@janicca - velmi dobre nato ides................ty o tom este sice nevies, ale uz o chvilu bude z teba dalsia krasna tehulka 😉

wolfskinka
27. júl 2010

@tija28 no nejako to budes musiet zvladnut, pockaj na 9ty mesiac, ked budes funiet ako lokomotiva, budes sa na porod tesit ...

@orsulka no mozno bude aj sam chodit kocikovat, ale mne tiez neuskodi trosku pohybu navyse, tak budeme chodit spolu, dnes v noci spinkal dobre, zaspal o 22,00 a zobudil sa az o 4,00, aj vonku spal v kociku cely cas, snad to uz bude len a len lepsie
a ty ako brusko uz vidiet ? kolko si uz pribrala? no ze 1x ja som chodila aj 3x-4x

inac ja uz mam o kilo menej ako som mala pred otehotnenim, bodaj by to islo tak dalej, nohavice este nezapnem, lebo brucho po porode este uplne nezbehlo, ale za par dni uz zapnem vsetky veci

@janicca mam na teba 2 otazky ... kedy a kde ides na dovolenku ? a druha kedy zacinas stimulku ?

marta dufam, ze to bol posledny poplach a uz bude az dokonca len a len dobre

tija28
27. júl 2010

@orsulka - tak to ja chodim este stale pravidelne v noci cikat aj 3-4 krat.................takze tolko 😉
@wolfskinka - ved ja uz fucim teraz, staci ked zbehnem v dome z poschodia na prizemie a uz som spotena a chrbat bolavy........................sme si aj s mm povedali, ze nas dalsi dom nebude mat ziadne poschodie - uz len prizemny domcek chceme - a konecne sa na niecom zhodneme, xixi 😀 😀 😀 ...................a je super, ze matejko v noci pekne posluchal, vidis aky je to mily drobcek a ohladuplny voci tebe hned od zaciatku 😉

cikyta
27. júl 2010

Ahojte.

@kamka17 Nádych,výdych,nádych,vydych 😀 😎
@orsulka Na kolegynku bud dobra... 😉 milá... 😉
Drobci si našli fajn fleka,ked si bola len raz na WC 🙂
@janicca
Tak moja.Dobre si sa rozhodla s PN 😉 Máš moje požehnanie 😀 😀 😀
@tija28 viem presne o čom píšeš,ked píšeš,že máš strach a tak...je to normálne,ludské a treba len zaťať zubky,ako každá žienka 😉

cikyta
27. júl 2010

@tija28 že "náš další dom nebude mať žiadne poschodie..."
No zazobanci jedny ! 😀

tija28
27. júl 2010

@cikyta - ze zazobanci..................sak to mam na mysli dom, az o 100rokov, ked sa nam zlepsi situacia, teda ak sa niekedy zlepsi.............sak ja este ani spalnu nemam zrekonstruovanu a to male uz isto na silvestra dojde na svet.........tak snad aspon to stihneme zrekonstruovat nejako - nech sa to u nas pekne citi 😉 .............................vy to mate doma krasne urobene - to ja mozem o tom len snivat............zatial 😉 a taky krasnucky balkonik ma siska - no skoda, ze si nevidela ten nas, by si zaplakala 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
27. júl 2010

@tija28 matej je zlatucky, len ked ho boli to brusko je to hrozne sa na neho divat ako sa zvija od bolesti, dufam, ze to coskor prejde, teraz spinka vyzera ako anjelik, idem si k nemu teraz lahnut a trosku pospat

wolfskinka
27. júl 2010

@bobik77 sanca je vzdy, my sme mali jedno jediné a to sa nám teraz vyvaľuje v postielke 😵

janicca
27. júl 2010

@wolfskinka na dovču idem do Dominikanskej ........ 😀 😀 😀 😝 a s timulku začínam cca 19 augusta závisí od toho kedy sa dovalí mrcha počítam hore dole dva dni .... 😉

janicca
27. júl 2010

@cikyta ja ti verím a už ked si mi aj požehnala tak to ozaj musí byť tutofka ..... 😀 🙂 ))

biela
27. júl 2010

ahojte,
chcela by som sa opýtať, či ste niektorá bola na 4D utz v Heliose...? ja sa tam chystám cca za 3 týždne na internete som našla, že to stojí 50 EUR. chcela by som vedieť, ktorý doktor to robí, a koľko stojí záznam na cd, prípadne fotky.
ďakujem vám veľmi pekne za váš čas, ak si ho nájdete, aby ste mi odpovedali 😉

tija28
27. júl 2010

@wolfskinka - tak si pekne pospinkaj s matejom a posielam mu pusinku, cmuk takemu chrobacikovi krasnemu 😉
@janicca - ty si nam pekne oddychni na dovolenke, nachytaj vela bronzu, lebo tam ta farba chyta uplne inak ako u nas na okoli - a budes potom taka pekna exoticka a to sa ti bude potom tehulkovat jedna radost 😉

................moja doobednajsia domaca pracovna sichta za pc sa konci --------------odchadzam nachvilu do postele a o hodinku zase do prace, tak sa mi zatial majte pekne bambulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janicca
27. júl 2010

@tija28 zabudla som na dovču idem prstom na mape .... 😀 😀 tento rok sa žiadna nekoná 😉

orsulka
27. júl 2010

@bobik77 mas IP

orsulka
27. júl 2010

@janicca aj ja ti žehnam dievčatko moje....tfuj-tfuj-tfuj-tfuj virusiky len pre teba srdcoooo!!!!!!!! a ak ti to pomože ani my nejdeme na dovcu tento rok 😉 a 19-teho idem na poradnu, ked ty začnes
🙂

@biela ja som nebola v heliose...resp. pojdem k mojmu dokymu na 3D sono...a u neho to stoji 66 eur. takže ta cena je asi OK..... 😉 😉

ved na WC chodim aj ja aj 3-4 x......ale tuto noc...no parada....hihihihihi...asi som nejak malo pila cez den 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre