Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
10. aug 2010

...ale ja sem-tam nakuknem co a ako 😀 😀 😀 zatim pa pa

surviver
10. aug 2010

pekne ranko 🙂
@cikyta
@orsulka
@lucula73 som rada,že sa vam fotečka pačila,no hej to boli ine časy.... 😅

orsulka,tak Ty si ina šikovnica,že požehlene.....
brmbi a ako sa spinka v novom? a mate už aj susedov,si myslim spomynala,že je to nejaka nova zastavba....

kamka17
10. aug 2010

bambulky pekné ránko prajem aj ja...len nechápem, že ešte nespíte, keď môžete...však počkajte, vám sa to vypomstí...keď sa vám bude chcieť spať, nebudete môcť 😀 😀 😀 😉 😉 😉
ale jasne, že nič zlé nikomu neprajem 😉 😉
my sme dnes po dvoch dňoch zase spali na našich úžasných matracoch, spálňa vymaľovaná, uprataná...len ja som zlomená a nevládna, ale stálo to za to 🙂 🙂 potom už len obyvka a chodba a môžme vegetovať až do novembra 😀 😀

nad tou žilinskou pôrodnicou aj ja uvažujem s nadštandardom, že keď už nebude dovolenka, tak si zaplatím radšej toto a budem mať dobrý pocit aj dobrú starostlivosť 🙂

orsulka
10. aug 2010

@surviver
@kamka17 ahojte..🙂)))
ja by som aj spala, ale už sa mi neda....možno tak o bhodinku zas zalomim 😀 😀 😀

@kamka17 tak si si pekne mákla dievčatko...ale vidim s písmenok, že si spokojná .-)) a to je fajn... 😉 tak to má byt 🙂)

kamka17
10. aug 2010

@orsulka no výhoda pnkovania je to, že si fakt hocikedy poležíš, oddýchneš, nohy vyložíš a podobne, tak si to moja užívaj 😉 😉 a dnes to vyzerá na celkom pekný dník, tak človeku sa aj tak akosi lepšie "dýcha" a písmenkuje 😉 🙂

žilina a okolie...predbežne sme sa so sruvi dohodli na piatok okolo 15.30 na kafe...ak sa niekto pridá, potešíme sa 🙂 🙂

wolfskinka
10. aug 2010

ahojte

tak ja zase po niekolkych dnoch chaosu, Matej mi dava zabrat, dnes v noci som ho nosila od 2,00 az do rana , chodim ako spiaca matoha, vcera sme boli u doktorky, tak vsetko v poriadku, pribral konecne uz ma 4155g, tak uz hadam bude len dobre, zmenila mu mliecko na antirefluxne, tak uvidime, ci to bude lepsie

@tija28 to je super, ze ste ok a rastiete do krasy, inac ja som uzivala magnezium 3x2

@brmbolcek gratulujem k domceku, nam sa pohlo to stavebko tak mozno zaciatkom septembra zacneme stavat, ale uvidime

baby zilincanky, momentalne nestiham, ale ked sa to trosku utrasie tak dame stretko, uz sa tesim
a rada by som Vas videla pupkate 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
10. aug 2010

ahojte

tak ja zase po niekolkych dnoch chaosu, Matej mi dava zabrat, dnes v noci som ho nosila od 2,00 az do rana , chodim ako spiaca matoha, vcera sme boli u doktorky, tak vsetko v poriadku, pribral konecne uz ma 4155g, tak uz hadam bude len dobre, zmenila mu mliecko na antirefluxne, tak uvidime, ci to bude lepsie

@tija28 to je super, ze ste ok a rastiete do krasy, inac ja som uzivala magnezium 3x2

@brmbolcek gratulujem k domceku, nam sa pohlo to stavebko tak mozno zaciatkom septembra zacneme stavat, ale uvidime

baby zilincanky, momentalne nestiham, ale ked sa to trosku utrasie tak dame stretko, uz sa tesim
a rada by som Vas videla pupkate 😀 😀 😀 😀

cikyta
10. aug 2010

Ahojte....Ako? 😎

@wolfskinka Verím,že mliečko Matejovi pomôže.Držím palce teda!

zdenka.valkova
10. aug 2010

ahojte babule
dnes mi je blbo zacala som od včera večera spiniť a dnes už aj trocha viac, take akokeby mal prist menzes. volala som dr. gať. povedala že to nemusi ešte nič znamenať ze mam zvysit utrogestan a pridať duphaston . neviem či mam revať či co, skusala som si robiť aj test rapiclear citlivy na 10 tych nejakych jednotiek na ml. ale bola len jedna / znama mi vravela ze je este skoro no ale ja neviem musim cakat do pondelka co bude tak sa majte pa

cikyta
10. aug 2010

@zdenka.valkova Kolký to maš dnes den po ET? ☹

orsulka
10. aug 2010

@zdenka.valkova hlavne ty sa držkaj moja, a naozaj to este nemusi nič znamenať......zvys tie davky liekov a asi už len cakať čo sa stane...veľa šťastia!!!! 😉
@cikyta ahoj pokladik 🙂) co robite???

bobik77
10. aug 2010

@zdenka.valkova Ahoj Zdenka, prežívam niečo podobné. Ja som dnes išla ešte pre istotu na krv. Lebo tretí deň iba špiním, no od menzesu to má ďaleko. Ale na teste sa mi nič neobjavilo ...ako vždy ibá tá otrasná jena čiarka. Už som z toho na prášky...sedím v práci, ale pracovať mi akosi nejde ☹

orsulka
10. aug 2010

@bobik77 booože bambulky...ja viem co preživate....a velmi aj tebe bobik držim palce !!!!! velmi.... 🙂 🙂 vysledky budes vediet poobede z krvi????

cikyta
10. aug 2010

@bobik77
@zdenka.valkova aj ja vám moc držím všetky palčeky. ☹

@orsulka čo robime?No práve som si musela obuť asi 5 párov topánok,lebo Sisu ohromne baví vyberať topánky a tlačiť mi ich na nohu.To mi už stihla zničiť moje najoblubenejšie letné šlapky a to som ani netušila,že su šite z nejakého bambusu-celé futro mám rozpárané 😀

cikyta
10. aug 2010

@orsulka a ty ako?

bobik77
10. aug 2010

@orsulka Nie až zajtra, lebo tu v KE máme zaspaté zdravotníctvo ☹ Dovtedy zožeriem asi 10 kg čokolády, aj keď normálne ju nejem. Ale pravdu povediac, vôbec už tomu neverím. Lebo 5 testov by sa nemýlilo..... 😖 Ale aj tak ďakujem za povzbudenie. Čítam tu každý deň všetky možné príspevky a stále dúfam, že niekto píše niečo čo som ešte opomenula pri vyšetreniach alebo kde by mohol byť pes zakopaný že neviem otehotneniť. Ale mám taký pocit že tie moje vajíčka nie sú kvalitné. ......

orsulka
10. aug 2010

@cikyta ja ako????? no momentálne dost nudne....rano som požehlila, pracka zas oprala a tak som povešala, pripravila som si masko na stroganova....a nechce sa mi ist do obchodu, takže asi drahemu napisem sms so zoznamom co ma kupit ked pojde z prace 😉 😉 pokedala som s bublinkami, pohladkala ich......
inak som v nedelu dostala aj taky specialny krem pre tehulky na strie, je to na natieranie bruska ale aj stehien prito tym striam...este som ho neskusala, ale snad večer natriem 😉 😉 takže takto asi.....
@bobik77 no pat testov je dost....to je pravda....ale z tej krvi to bude najjasnejsie.....
a preco by nemali byt kvalitne???? kolko mas rokov?????

orsulka
10. aug 2010

@cikyta poslala som ti mail .-)))))) kukik 😉

cikyta
10. aug 2010

@orsulka len sa natieraj.Vopred,preventívne.Tiež som sa poctivo mazala.A natieraj si aj spodok prs-aj tak sa zvyknu urobiť strie 😉
Ja som neurobila od rána nič užitočné pre rodinu.Sisa má zase mrnčací den,takže hned,ako sa stratím,či chcem niečo robiť na kuch.linke,hned reve......chce len aby som sa s nou hrala,a každých 1Ominut pchala didu.Takže tak.
Ty si šikovnica teda 😎

tinkaza
10. aug 2010

@katy7 : my sme až na konečnej trolejbusov 🙂
vraj tá dvojka nadštandard stojí 70 € za noc, bola som tam aj raz osobne na návšteve, super sa mi to páčilo, na tých pár dní by to stálo za to....len je to asi o šťastí, či je voľno, ale zase som počula, že až taký velikánsky záujem nie je, tak hádam sa tam podarí dostať.....tá jednotka stojí 35 €

cikyta
10. aug 2010

@orsulka nič mi neprišlo. Zatial....................................

orsulka
10. aug 2010

@cikyta ved tak za chvilku pride .-)))))) dnes je Sisa mrzuta??? tak to mas perny den, to sa treba stale venovat.....
ja osm prave dovolala s mamcou, bola na hriboch...🙂))))) a tak som jej nadiktovala copotrebujem z obchodu, urobi mi nakup, a prinesie hribiky na praženičku...mnamí .-)))))) 😉 😉 teda ja to nemusim, ale drahy si pošmakuje 🙂)))

cikyta
10. aug 2010

@orsulka Díky za mail 😉
Sobotu bol muž s mojim otcom na hríboch a cestou domov sme v nedelu zaniesli aj starkej do Ziaru-reku...bude šťastná !!!!!
A ona mala už plnu chladničku,čo jej podonášali susedia,tak sme ju fakt "potešili" 😀

orsulka
10. aug 2010

@cikyta 😀 😀 😀 starká si to vie zariadiť 😀 😀 😀

brmbolcek
10. aug 2010

@surviver- dakujem za opytanie , je to nebo a dudi 😀 😀 😀 ten pokoj a klud sa neda opisat zo sidlidka na novu vystavbu je to rozdiel..... ziadny kohut tu zatial nekikirika 😀 😀 😀 , vytah nepocujem 😀 😀 😀 nocnych pubertakov nevidime 😀 😀 😀 a susedia su fantasticky, jeden druhemu chalupku strazime, no ako sa vravi niet nad dobreho suseda ozaj sme dobre natrafili 😉 😉 😉 sme spokojny 🙂 🙂 🙂
A co nas prikrmovany Timurko ? prechadzate sa po vlckoch , chodievate do lesoparku ?

@kamka17- a na aku farbu ste malovali spalnu a byt ? davali ste nejaky kontrast ci nieco prijemno-jemne 😀 😀 😀, ty sa moc nenatahuj nozky vyloz a mamca ti poumyva 😉 😉 😉

@wolfskinka-super, ze sa vam to uz konecne pohlo a zacnete stavat 😉 😉 😉 budete mat co robit pri malom vybavovat ale ved tatino zvladne papiere pobehat a ty s Matejom ako stavebny dozor budete kontrolovat 😀 😀 😀, super sa vam to zacalo ze ked bude na ceste mozno druhe uz tam budete byvta , drzim palce aby vam to dobre a bez problemov dopadlo 🙂 🙂 🙂

@orsulka- aj ja mam ten isty krem co mas ty a pouzivam ho od zaciatku tehuhu, a zatial si musim zaklopat ze nemam ziadne strie..... ale ty mas dve bublinky tak by si mala vyfasovat 2 kremy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@cikyta- maly by ste kupit taku hrackarsku detsku kuchynku malej 😉 😉 😉 to by ju urcite bavilo , videla som ju v ikeii v BA hned som si na nasu SISI spomenula ze to by bolo nieco pre nu 🙂 🙂 🙂

@bobik77-@zdenka.valkova- zelam pevne nervy a drzkajte sa 😉 😉 😉

zdenka.valkova
10. aug 2010

@cikyta 8 den po ET

cikyta
10. aug 2010

@brmbolcek No len to by som musela krájať naozajstné mäso v tej jej kuchynke 😀 Ju neoklameš ☹

@zdenka.valkova No na 8 den to niekomu výjde,inému nie...je to také 50:50 Skus teda testnuť štvrtok-piatok.To by malo byť iste.

brmbolcek
10. aug 2010

@cikyta- namiesto maska jej das plastelinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@zdenka.valkova- byt na tvojom mieste tak by som este pockala do aspon do 11 dna 😉

cikyta
10. aug 2010

@brmbolcek No,aby ma ňou krmila 😀
Počuj,a vy fakt neviete pohlavie,či nechcete vedieť? 🙂

brmbolcek
10. aug 2010

ciky.. - pride ti IP 🙂 🙂 🙂

cikyta
10. aug 2010

No dobre Brmbolček,ja si ju teda počkám. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre