Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

chorale
25. jún 2009

hej mám dlhšie blond vlasy, a mala som obe ruky prelepené z krvi.ja viem že vedľa mňa sedela pani v pásikavom ale sama bez muža. čo mal oblečené muž - možno som si skôr všimla chlapa 😀 sedela som hed pri tom stole kde majú letáky a časopisy. a viem že pri dverách sedela taká blon pani s manželom, potom taká pani vo fialovom, potom pani krátkovlasá tmavovlasá v takej červeno čiernej bluzke.... idem si pozrieť tvoju fotku možno mi to napovie

chorale
25. jún 2009

ano už viem, pozrela som sa keď si si sadla že aké máš pekné topánky 😀 len v skutočnosti máš kratšie vlasy ako tu na fotke

lucula73
25. jún 2009

chorale 😀 😀

kamka17
25. jún 2009

Prečo kurie oko nikdy nespí? - Lebo je vo dne v noci na nohách...

chorale
25. jún 2009

aa kedy ideš lucul najbližšie?vidíš škoda lebo ja som sa včera pýtala že kto ide do helika, mohli sme trošku pokecať.
kamka 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
25. jún 2009

chorale - ja idem až za 3 týždne v piatok....

kamka ahoj,no dobrý vtip 😀

cikyta
25. jún 2009

Ahojte.Tak muž mi prišiel už dnes UF 😝 Konečne som sa riadne najedla,vydýchla,umyla... 😀
Na genetiku ma objednali až na koniec novembra!

chorale
25. jún 2009

fuha ciky tak to majú riadne narvaté.
ak pôjdem lucul dám vedieť.
snečka ako si na tom spolubojovníčka?už picháš menopur?

kamka17
26. jún 2009

dobré ránko piatkové prajem... 🙂 🙂 zatiaľ to vyzerá nádejne, slniečko svieti a blíži sa víkend, tak to dnes asi bude pohoda...pekne si to všetky užite

a pani doktorke Gaťovej Adriánke prajeme spoločne všetko najlepšie k meninám, veľa takej pozitívnej energie ako doteraz a hlavne...ale v dobrom...čo najmenej pacientiek s problémom ako máme my... 😉

kamka17
26. jún 2009

a asi už viete...ale zomrel michael jackson... ☹ kedysi som ho aj počúvala ako teenager

brmbolcek
26. jún 2009

zelam krasne ranko 😉 😉

zbinka
26. jún 2009

krasne ranko baby, kde ste vsetky??? piatocek,,,teste saaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
26. jún 2009

zbinka, brmbolcek...čaute...no všetci sa flákajú...niekto na akupunktúre, niekto u svojho gynekologa, ciky si užíva manželíka, orsul má isto stres v práci...ale isto sa všetci tešia z toho, že je piatok 😀 😀

orsulka
26. jún 2009

ahojte...pojdem docitat.....stres v praci ani nemam, len beham po nete a citam info o Michaelovi.... bol to moj idol v ramci dievčenskych liet....a o o tom tanečnom ani nejdem hovorit..... 😢 😢 😢

zbinka
26. jún 2009

juj,,,do kelu,,a co sa majkimu stalo???
ahojte babule,,orsulka kamka,,,,,,ako??? kava uz na stole???

orsulka
26. jún 2009

všetky pozdravujem....aj ja som rada, že už je piatok..... 😉 inak...vraj infarkt...tak to vsetci pisu, takže zlyhalo srdiečko.....

mzuzku mame dnes na OPU...tak Zuzanka....nech je vela a kvalitných bojovnikov!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

kamka...takže ty este nemás ponožtičku??????? 🙂

wolfi...dodatočne prajem...všetko najlepsie, nech je vokol teba laska, pohoda, optimizmus a samozrejme štastie......a nech sa ti splni to čo po čom najviac tužiš.....cmuuuuuuuuuuuuk

Pani doktorka....všetko najlepsie k Vasim meninkám..... vela takých vynikajucich klientiek ako sme my tu na koniku!!! 🙂 🙂

orsulka
26. jún 2009

cikyta...?????????????? november??????????????? to snad ani nie je možne......!!!!!!!! 😕 😕 😕

orsulka
26. jún 2009

informoval nas tu niekto, že po dosiahnuti 10 000 prispevkou už netreba zakladat novu temu??????????????????????

lebo v inej teme nam to takto napisali.... 😕

lucula73
26. jún 2009

pekný deň prajem,

veru aj ja myslím na mzuzku,strašne som zvedavá,čo z nej vydolujú 😀

a janulke držím palčeky,ide na ket... 😉

a ten michael sa rozpadol,či čo sa mu stalo? 😕

kuspitka
26. jún 2009

Ahojte,ako sa mi mate???
komarik a lucula gratulujem ku tehu...
orsulka ako sa mas????
wolfi a ty co ako sedenia??

lucula73
26. jún 2009

kuspitka ahojček....ale ti nabiehajú tie tt 😉 ............a ďakujem ti.

orsulka
26. jún 2009

lucul..pisala som vyssie...srdce.....

janula ...jeeeej...skoro som zabudla.....tak dnes dvojnasobne zastupenie z PD!!! hihihih...možno sa aj stretnu....dnes ma janula volat tano, že čo a ako.....tak nech jej vyjdeu obe dve!!!!!!!!

kuspitka....ahoj....ja sa mam dobre, lebo okrem ineho je dnes piatok !!!! 😀 😀 a čo ty????? OK????

lucula73
26. jún 2009

orsul sory...nejak so to prehliadla,ale čítala som to 😀

orsulka
26. jún 2009

lucula...dnes ides k Hudecovi...?????? a na PN??????? či čo ideš robit????

tija28
26. jún 2009

ahojte bambulky 😀 😀 😀 ...............nejak vas zanedbavam, ale to je len tym, ze sa snazim zase zit svoj povodny zivot, takze teraz budem chodit ovela menej na konika, aby som stale nemyslela na tehulkovanie, a uz som zacala aj cvicit, takze sa dostavam pomaly ale isto do svojich starych kolaji 🙂 🙂 🙂

......................tak vam vsetkym snazilkam drzim palceky, aby ste coskoro aj vy tehulkovali....................a ked sem raz za cas zavitam, chcem tu vidiet vzdy nejaku novu tehulku - to je rozkaz baby !!! 😉

orsulka
26. jún 2009

ahoj tija...... 😉

brmbolcek
26. jún 2009

babulky ja idem v pondelok vypisovat ziadost na ivf 😉 p.dr.gatova sa ma pytala ci chcem inj.. alebo pero pichat ja sama neviem co je lepsie....neviem co ma caka tak mi to trosku opiste naco sa pripravit nech som v obraze 😉 ak mate skusenosti co verim ze ich mate 😉 tak poradte.... aby som vedela v pondelok referovat 😉 😉 xixi.... tam sa to zevraj vypisuje do tych dotaznikov....
od zajtra uzivam duphaston.... 😉
vecer si vas precitam teraz uz musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim utekat bay bay a pekny dnik 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pa

lucula73
26. jún 2009

tija ahojček

orsul ano idem H. ,no neviem sa rozhodnúť s tou poondenou PN,lebo on mi určite nedá vychádzky a čo budem robiť celé dni doma? 😕 ☹ aj prázdniny idú a .....neviem

orsulka
26. jún 2009

baby??????????????????????????

prečo tu dnes nie je wolfi?????????????????????????? 😕 😕 😕 to ani nie je den, ked tu nie je..... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre