Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
9. nov 2010

@denis19 ahoj no jasné napíšem ti všetko čo viem aj čo to obnáša.

orsulka
10. nov 2010

dobre ranko...tak mi zas buntošíme..... 😀 😀 😀
@minka051 domček nemá chybu...take niečo podobne, je aj moj sen...tak raz sa hádam dočkám, tak isto ako aj mojich drobcov 😉 😉 😉 tak ty už zas makáš moja v práci.....nechcela si si este oddýchnuť domka????

kamka17
10. nov 2010

pekné ránko prajem aj ja všetkým 🙂
@orsulka my sme buntošili o pol tretej, našťastie len na papanie a teraz od pol šiestej som zas hore a už sa mi neoplatí liezť do postele, keďže som hladná a o chvíľu i tak ideme na injekciu 😒

orsulka
10. nov 2010

@kamka17 ahojcek moja 🙂
budete teraz asi castejsie chodiť na kontroly vsak??????

kamka17
10. nov 2010

@orsulka ahojky...no veru, mám akýsi zoznam, že kam všade treba ísť a mám v tom zatiaľ pekný hokej, ale časom sa to hádam utrasie a zvyknem si a však nebude to hádam večne trvať...a nebudú nás hádam veľmi preháňať po kontrolách a podobne 😅
hihi, pozerám, že máš v pase 29tt...to my už sme boli na svete 😕 ale samozrejme verím, že to potiahnete čo najdlhšie a bez komplikácii 😉

orsulka
10. nov 2010

@kamka17 no veru, dnes presne zacinam 29 tt 😉 v utorok mam dalsiu poradnu v nemocke...... 😉
ako sa ma Paulinka??????? spinka dobre???

speranza1
10. nov 2010

@izzie27 dakujem izinka... uvidime ako dopadneme 😉 ... myslim ze kazdy v kutiku duse tak tajne veri a ocakava pozitivny vysledok.. 🙂 .. len sa na to nechcem velmi upinat, preotze sklamanie boli 😨

speranza1
10. nov 2010

krasne ranko dievcence...

orsulka
10. nov 2010

@speranza1 dobre ranko...ahoj
opytam sa, ty si bola na IUI??????

minka051
10. nov 2010

@orsulka ahoj no moja oddýchnuť už nebolo kedy a aspoň nemyslím nad tým toľko čo sa stalo aj ked na to sa asi zabudnúť nedá. ☹ Teraz je prvoradé dokončenie domu. No a kto sníva a veľmi niečo chce ,tak sa mu to aj splní. ja tomu verím. 😎 Takže raz možno aj vy domček postavíte to nieje nemožné ,aj ked dnes dosť náročné hlavne finanačne.

speranza1
10. nov 2010

@orsulka ano v pondelok som absolvovala moje prve iui.... 🙂 ..takze uz len cakat na vysledok...

speranza1
10. nov 2010

@minka051 ahoj minka... takze vy staviate domcek? hm super.. aj ja som tuzila po domceku..ale naozaj treba vela koruniek na domcurik... ale mozno raz sa nam sen splni ako vravis 🙂

orsulka
10. nov 2010

@speranza1 pojdes aj na krv do Heliku?????

@minka051 ahoj moja 🙂 to vsetko chce len a len čas.......takže budeme si obe snivať po tých svojich snoch, a verím, že ich dosiahneme 😉 😉

speranza1
10. nov 2010

@orsulka to prave neviem.. uvidim ako dopadne test... mozno pojdem na krvicku len tu k svojej gyndoske... naozaj uvidime... myslela som ze zakrok mi bude robit moj lekar Dr. Krajk... ale nakoniec mi ho robil Dr. Galo....
mrzi ma len jedna vec, ze nam neposkytli vobec ziadne informacie z nasich testov, kt. nam robili... nepovedali nam nic..... mne osobne to prislo, ze to uz tam robia ako na pase a vobec nepristupuju ku kazdemu pripadu individualne.... my s mm zvazujeme aj ine sanatorium, pretoze ten pristup sa nam vobec nepaci... 1x boli veeelmi mili.. ale potom... hm... zvlastne... ale ved je to o nasom rozhodnuti...ak budeme chciet tak tam pojdeme ak nie tak nie 😉 🙂

orsulka
10. nov 2010

@speranza1 ved jasne....rozhodnutie je vždy len a len na Vas 🙂 ja by som sa na tie vysledky opytala, keby mi nič nepovedali.....vždy som sa pytala...a vela....a vždy mi bolo odpovedane 😉 😉 😉

orsulka
10. nov 2010

@speranza1 kedy skusiš test?????

janicca
10. nov 2010

ahoj ahoj ahoj 🙂 🙂 )))
tak čo dievčence ako sa máme 😵 😵 😵 my celkom fajn aj doma sme si zvykli byť a vyzerá to tak že budeme až do konca tehu zatial 😉
@minka051 minka krásny domček no viem si to živo predstavit kávu na teraske no to musí byt super 😉 aj prostredie vyzerá super 🙂
@orsulka dobré ránko aj tebe naša čo chvíla mamina 😵 😵 😵 😵
@kamka17 a božček na noštek našej krásnej hviezdičke 🙂

minka051
10. nov 2010

@orsulka samozrejme že dosiahneme sito zaslúžime ta nie 🙂 🙂 😉

speranza1
10. nov 2010

@orsulka ja som sa pytala ohladne zakroku, kt. mi robili, ze kde tie spermosky vstrekovali (kedze mam 1 vajickovod nepriechodny) a bola mi dana odpoved..nech ma taketo veci netrapia... neviem..ale co ine ma ma trapit ak nie taketo veci????? ved preto sme tam prisli, ze nas trapia prave tieto veci... 😕 ... ale nevadi...a testovat??? to neviem a ani nad tym este nepremyslam...

petuska123
10. nov 2010

ahojte baby tak dnes dosla mrcha v piatok na posledny odber HP a uz len cakat na vysledky a podla tych sa rozhodne co dalej

speranza1
10. nov 2010

@petuska123 tak petka drzim palce, nech mate co najlepsie vysledky... 🙂

petuska123
10. nov 2010

@speranza1 diky

brmbolcek
10. nov 2010

pekne zdravim po dlhsom case,hlboko sa hanbim , ze som tu dlho nebola ale poctivo som citala len to odpisovanie akosi neslo...

@kamka17-nezachytila som , uz ste doma z nemocky ci este v nemocke ?

ostatne pekne vsetky zdravim a zelam pekny dnik 🙂

tija28
10. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉
@kamka17 - pozdravujem paulinku a nech len pekne poslucha ako doteraz 😉
@minka051 - peknucky domcek............a aj krb je zaujimavy..............................my sme akurat dneska vyhodili z domu celu partiu chlapov, co nam uz dva mesiace robia rekonstrukciu - ale pomaly ako slimaci, tak uz sme sa uplne nasrali, a trpezlivost prekypela .............................no a teraz si musime zohnat inu partiu rychlo, lebo ved tam mame roboty uz len mozno na dva tyzdne, no a tito by to roblii podla mna az do vianoc - tym ich super pomalym tempom 😉
..........................bambulky, absolovovali ste pred porodom nieco take - myslim nejaky kurz, ze priprava na porod, lebo ja nic a ani vlastne neviem, co ma caka, a ani nato nemam cas zatial, tak teraz neviem, ci nieco nezanedbavam 😉

kiara15
10. nov 2010

@fopardi my uz 12rokov ☹

@minka051 jasne som zvedava 🙂 🙂
@kamka17 ako Paulinka vidim ze sem tam buntosi ale to tak ma byt 😉 😉

fopardi
10. nov 2010

@speranza1 tak to som prekvapena nam dobodky povesli všetky vysledky čo nam robili čo nam z toho vyšlo č to pre nas znamena a vobec všetko naozaj som prekvapena

speranza1
10. nov 2010

@fopardi tak to som bola prekvapena aj ja...dokonca som si priniesla so sebou aj vysledky HP v 3dc a ked som povedala ze ho mam nikto sa ani neunuval pozriet sa na to ake su.... zvlastne.. neviem preco je to tak... 😔

fopardi
10. nov 2010

@kiara15 ooo až 12? tak to už je naozaj doba

@speranza1 a stalo sa to iba raz alebo zakaždym ked ste tam boli ?

orsulka
10. nov 2010

@tija28 ja som sa dohodla ked osm bola v nemocke s tou sestričkou co robi tieto kurzy, že jej mam zavolať tak v 30 tt a ona mi povie ake su porednásky a ktore budu tak pre mna.....cviči sa tam tiež, ale to mi vobec neodporucala....takže ja tam na par tych prednások určite pojdem 😉 😉
@brmbolcek no vitaj po dlhsej dobre...som rada, že si sa ozvala a napisala...ako s mavate teda??? dufam, že ste zdravučkí a už mate svoj super režim 😉 😉
@kiara15 chcela som sa pytať...picháš ten clexane?????????

speranza1
10. nov 2010

@fopardi 1x boli neskutocne mili, vsetko nam vysvetlovali a ked sme tam uz dosli 2-3x..tak je mi to luto, ze musim takto skonstatovat..ale ja som si spolupracu s car predstavovala inac.... ale stale verim, ze sa to zmeni a bude to fajn.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre