Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
4. feb 2011

ahojte šumienky tak dnešná poradna dopadla super ako vždy doki sa pýta len či mi nohy nepuchnu a to je všetko genetiku a všetky tie testy už mám za sebou a výsledok bol ok tak sa začínam tešit 😉
@brmbolcek nevieme čo to bude nemám ani šajnu lebo mimi bolo opačne otočené a doki si netrufal povedat že čo to bude tak čakáme dalej do 30 týždna ked bude utzv ale mne to neva hlavne je nech je všetko v poriadku 😉
ináč dnes je také akčné asi sa vytešuje že sme dostali prenatálny kufrík 😀 😀
a prikladám foto mojho banždurka 😵 😵 😵

renka1801
4. feb 2011

@janicca ahoj ako krásne rastiete a priberáte. My máme už schválenu 2. žiadosť a idem v pondelok do Heliosu s mangelikom na kontrolný spermiogram a už budem mať aj receptíky. Tak koncom februára asi začíname druhý pokus.
Pekne sa šetrí a leňošíkuj domka.

cikyta
4. feb 2011

@orsulka Adamko a Šarlotka môžu prísť !!!! Au pairku máme vycvičenú na dvojčátka:

cikyta
4. feb 2011

@janicca BanDžurko je Eňo ňu ňo !!!! 🙂

cikyta
4. feb 2011

@brmbolcek Moje očká su po dnešnej noci "popiskané" na červeno.

orsulka
4. feb 2011

@cikyta krásny citát mas pri nicku 🙂))))) hihihihihihih.......bozkávam Sisuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

orsulka
4. feb 2011

@cikyta TAK MI RADI PRííííDEME !!!!!!!! tešíme sa 😵 😵 😵

cikyta
4. feb 2011

@orsulka Super profilová fotka !!! Nádherná !!! Kedykolvek ste vítaní !!! Aj o pol noci 😀

fopardi
4. feb 2011

@cikyta Siska ako vždy boduje nema chybu -je to šikulka a ty sa ešte sťažuješ 🙂)))
ale nie je to beťar

@orsulka aj nas očkovali ešte v nemocnici , a nove foto -super kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne

@janicca no ale už maš riadne bruško super držte sa

cikyta
4. feb 2011

@fopardi Fopi,božinku ! 😅 Ja sa nesťažujem. Ved ja moju malu nieže milujem, ale... milulululululujem tak,že vesmír je malý na to prirovnanie 😅 Ja sa sťažujem,len ta to,že mi moja hviezdička v noci nespí ☹ Maximálne 2 hod.v kuse a zase mi kuviká...a tak dookola...toť vsjo 😅
Viem,že si to myslela v dobrom 😉
Nikdy sa nebudem sťažovať na nu...ved bez nej by som už nebola JA.
Ale na naše spanie,to sa posťažujem 😀

fopardi
4. feb 2011

@cikyta ved presne nato som myslela ja nie v zlom ja so srandy 😅

cikyta
4. feb 2011

@fopardi Ved ja viem 😉
Ale dobre,že si ma upozornila. Musím si dať pohov,lebo potom náhodou ludia,ktorí ma nepoznaju si už ozaj budu myslieť,že sa na Sisu sťažujem a to nikdy v živote neurobím !!! Bože ved by som umrela bez nej,bez jej vyčínania,bez jej beťárstiev a smiechu 🙂

fopardi
4. feb 2011

@cikyta ja som to tak naozaj nemyslela ☹ to bolo zo srandy ved všetci vieme že Siska je beťar akeho široko daleko niet 😢

lucula73
4. feb 2011

@orsulka jej orsulka,aká krásna fotočka......a super,že kojíte,určite je to náročné,ale ty si šikovná mamina 😉

chorale1
5. feb 2011

@orsulka nádherné fotočky 🙂

kamka17
6. feb 2011

@orsulka sa mi s vami snívalo, rodinka 😉 😉 😉 že som bola za vami v nemocke a videla som Adamka 🙂 🙂
veliké božteky na tie malé nošteky obidvom posielam a hlavne zdravučkí aby boli drobčekovia 🙂 😉 🙂 😉

orsulka
6. feb 2011

ahojte vsetky 🙂) prajem peknu nedelu 🙂))))
nase batožky su prekrásne...všetky vas inak pozdravuju 😵 😵 😵 😵
@kamka17 tak mi ťa už strašíme aj v noci ????? hihihihihihihihihihihih........

no kojenie nepokracuje ako by som si predstavovala, lebo mi to mliečko nestací pre oboch, aby mali dosť.....takže hoci sa to snažim rozbehnut ako to len ide a odsávam a odsávam, tak uvidim kam sa dopracujeme.... 😉 😉 ved sa budeme snažiť kojiť čo najviac a dco najdhšie...tak nám džte palčeky 😉 😉

cikyta
6. feb 2011

@orsulka Zelám krásnu nedelu....a držím palce v "mliečku"
Zo začiatku su prsia ako kamene a tvorí sa nadbytok mliečka....neskôr sa ustáli a tvorí tolko,kolko sa vypije. Niekedy si preto mamičky myslia,že už nieje a je ho málo,lebo boli zvyknute na "kamene".Ale to sa len prsia ustálili a aj v mäkkých je kopec mliečka.
Samozrejme,že tým nechcem nič zlahčovať a samozrejme,že ty vieš najlepšie,ako to máte.
(Aj v čase ovulácie ho býva menej)
Pozdravujem drobátka maličké ! 🙂

My sme chore. Aj ja aj Sisa. Nakazil nás ocko 🙄

komarik
6. feb 2011

@orsulka, už len to že vôbec kojíš po cisárskom a dvojičky je úžasné. Veľmi vám držím palce, hlavne to nevzdávaj.
@cikyta, skoré uzdravenie prajem.
My zajtra nastupujeme do nemocky. Mám z toho riadne nervy tak nám držte palce. Stále žiadna kontrakcia...

cikyta
6. feb 2011

@komarik Držím silno palce !!!!!!!! 🙂

brmbolcek
7. feb 2011

pekne ranecko , prajeme ako mame po vikende ? 🙂 🙂 🙂

petuska123
7. feb 2011

ahojte baby davno som tu nebola.u nas sme sa konecne posunuli trosku v pred.zajtra o 9:30 nas caka prve IUI, 😉

kuspitka
7. feb 2011

ahojte dievcata.chcem sa len opytat stretla ste sa stýmto,že niekto mal isť na KET a nerozmrazili sa embria a tak urobili IUI.

orsulka
7. feb 2011

ahojte dievčatka moje krásne...🙂)))

s mliečkom to nevzdávame, len sme zistili, že pre dvoch ho naozaj nie je zatial dosť, ale hlavne je, že sa stále tvori, a v noci len kojim......myslím, že aj cez den sa mliečko vytvori na kojenie...no a plus samozrejme dokrmovanie, aby drobci neboli hladní........
@cikyta ocko dokarantéééééééééééééény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no toto........ dufam, že to vcelku znášate dobre , ale hlavne , nech sa rýchlo vyzdraviete..... 😵 Siske pusku posielame 🙂))
@komarik moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§držim palce silno silno silno....oni ti tam pomožu, a verim, že Melinda bude o chvilku u svojej drahej maminky.....už sa na nu velmi tesím 😵 😵 😵 😵
@kuspitka tak s týmto som sa este nestretla.......

kuspitka
7. feb 2011

@orsulka ahoj moja.
tak sa máte dobre...
sú veľmi zlaté dvojičky....

orsulka
7. feb 2011

@kuspitka dakujem...
tak snažime sa, aby bolo vseko OK.......ale je toho za cely den naozaj dosť 😉 😉 😉

kuspitka
7. feb 2011

@orsulka tak tomu verím,že máš toho dosť.ale aspoň už máte drobčekov doma a všetko je dobré...čítam,že kojíš tak to je super...

orsulka
7. feb 2011

@kuspitka tak snažim sa co najviac, ale zatial je to pre dvoch na cely den a noc malo........takže dokrmujeme 😉 hlavne aby neboli hladní, lebo sme skusali len prikladať, a to jedli pomalicky každu pol hodinku, takže som prakticky skoro cely den len kojila a mala na prsniku bud jedneho alebo druheho, a aj tak boli hladní.....vcera nsme zas skusali, len odsavat mliečko, že kolko sa mi ho vytvori cez den, a veru nebolo to tolko, aby mali obaja..... ☹ ☹

kuspitka
7. feb 2011

@orsulka je to dosť ťažko kojiť dve.ja som mala problém jedno kojíť.netvorilo sa mi toľko mlieka ,čo malo a kojila som každú hodinu.
aj v noci.aj som stálo odsávala.

cikyta
7. feb 2011

@orsulka Už je v karantene 😀 Zbytok v IP 😀

@kuspitka Nestretla som sa s tým...............to akože si pojdem na Ketko zobrať embrijko,ktore sa mi nerozmrazí a navrhnu mi rýchlo ako dočasne riešenie IUI ??? To čo je za sprostosť !!!! Ved keby sa dali robiť IUI,nerobia nám IVF a KETY,či??? Neviem,ako by nám robili IUI s tými spermiami,čo máme. Myslím,že žiadne 😒 A aj pri IUI treba určitu mini stimulku vopred? Ci???
No já nevím,asi jsmem mimo 😀 😀 😀 😀 😀
A kde si to počula? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre