Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
7. feb 2011

ahojte Helinky 🙂
@janicca no pekne bruško,konečne si sa nam ukazala 😉 a super,že ste s drobcom ok 🙂

@kuspitka no ja som tiež ešte nepočula aby robili iui ako nahradu za ket...to je riadny somarina si myslim 😠

@orsulka ,ved to nevadi,že aj prikrmuješ ,hlavne je ,že aspon trocha tvojho mliečka dostavaju,aj ja som musela dokrmovat a tiež som si "nechavala" moje mliečko na noc ,bolo to pohodlnešie ako robit v noci flašu 😉....len sa pekne držkajte a krasne fotečky mate 😵

@cikyta tak Sisi je teda riadna vymyselnička 😉 😅 a prajem skore uzdravenie

no a zdravim všetky ostatne babulky 🙂

wolfskinka
7. feb 2011

ahojte takze ja zase len tak v skratke

@janicca pekne brusko
@cikyta no veru ako vidim ste naozaj vybavení na dvojicky
@kuspitka ano stretla je to bezny postup, ked uz je nastimulovane tak to nenechaju len tak
@komarik neboj dobre to dopadne, drzim palceky

my stale pendlujeme po doktoroch ... dnes sme boli zase rehabilitacia, potom u primarky rehabilitacie a tento tyzden nas este caka neurologia no skratka stale cosi, teraz povedali ze nemame cvicit a potom mame prist v aprili a podla toho ako sa bude drzat nam povedia ci cvicit alebo nie, ze mozno to doposiluje sam stvornozkovanim

cikyta
7. feb 2011

@wolfskinka vážne???? Tak sa Kuspitke ospavedlnujem ☹

mzuzka
8. feb 2011

vsetky vas veeelmi pozdravujeme 🙂

cikyta
8. feb 2011

@mzuzka Nadherne foto. Všetko najlepšie ! 🙂 cmuk !

brmbolcek
8. feb 2011

pekne dobre ranecko 🙂 🙂 🙂

@mzuzka- jeeeeeeeeeeeeeej to nema chyby 🙂 🙂 🙂 budeme sa inspirovat 😅 😅 😅 , vsetko len to naj-naj-naj 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
8. feb 2011

@wolfskinka- boze aky ste uz velky 😀 😀 😀 , bezi to teda , len sa drzte nech uz cez leto mate s lekarmi pokoj 🙂

@cikyta - uz ste zdravy ???

@kamka17- ako bublinka uz ste zdravy ? to ste sli na detsku pohotovost vedla lekarne , ci ?

@janicca- super bandzurko 😉 😉 😉 krasne sa gulatiete 🙂 🙂 🙂

@surviver - ako sa mas tehulka a co Timurko M? co noveho ?

cikyta
8. feb 2011

@brmbolcek Ahoj. Nie ☹

lucula73
8. feb 2011

@mzuzka gratulujeme k rôčku,veľmi sa teším,dúfam že sa stretneme.....koľko tu ostanete? 🙂

inak pekný deň želám 🙂
@janicca--krásny domček,len si v ňom drobčeka pekne opatruj 🙂
@kuspitka....ja si myslím,že reálne to je,lebo ono je telo pripravené liekmi ,takže si myslím,že IUI je dobré využitie,ak nie je embrijko 😉 .idete na ketko?

wolfskinka
8. feb 2011

@cikyta no tie galfáče by ste už mali pomocnicu máš a akú tak šupito presto na dvojky 😀
@brmbolcek dik no ja dufam, ze to uz doposiluje ten jeho pupcek a uz ziadne cvicenie, ked vyvali to jeho panderko no mamamia a ked sa naje tak ho vypuci aby mi ukazal ake ho ma plnne tak sa idem popukat od smiechu

wolfskinka
8. feb 2011

tu pridavam nejake fotky

wolfskinka
8. feb 2011

@brmbolcek ionac super detska pohotovost je tam vzadu vedla ocneho tam chodime my je sukromna lepsia ako ta povodna ktora funguje

cikyta
8. feb 2011

@wolfskinka Matejko je užastné bábätko !!! Nádherný !!! 😵 😵 😵

že dvojky....glg....hotová samovražda 😀

wolfskinka
8. feb 2011

@cikyta dakujem ... no mna tiez presla chut pri matejovom temperamente sme sa s muzom rozhodli, ze ked bude matej uz sam chodit tak sa zacneme pokusat o sestricku ale ziadne dvojicky to by som si mohla ist rovno zabestelovat allinclusive niekde v sanatoriu

cikyta
8. feb 2011

@wolfskinka Ešte len ked začne chodiť to bude zábava 😀

wolfskinka
8. feb 2011

mi hovor ved ked zacne porioadne chodit sa zacneme snazit a ak by sa hned podarilo to by sa musel stat zazrak aj ked krajko povcedal ze je vysoka pravdepodobnost

fopardi
8. feb 2011

@wolfskinka 🙂)) perfektna fotka s tou parochnou -tak ma napadlo tina turner nieje nejak pribuzna ???? 😀 😀 😀

fopardi
8. feb 2011

@mzuzka ahoj 🙂 tak už mate ročik bože ale to leti 🙂 gratulujem

brmbolcek
8. feb 2011

@wolfskinka- to vazne ? to existuje sukormna detska pohotovost ??? tak to som nevedela , no radsej nepoznat ale ked je treba tak clovek aby vedel.....

@.... glg... dvojky ... samovrazda ----- ciky ty vies teda rozosmiat 😉 😉 😉 a co ak by boli pravy opak Sisi..... ani by si nevedela ze ich mas a pokracovala by si k trojkam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ako ste zvladli dnesne dopoludnie , po takej kako noci ?

wolfskinka
8. feb 2011

@fopardi nie isiel na konkurz do Boney M

@brmbolcek v ziline su 2 detske pohotovosti, paradox je ze su od seba vzdialene 200m a obidve su v areali nemocnice, jedna je klasicka a jedna vedla detskeho pavilonu ako je ocne oddelenie pohotovost a zubna pohotovost tak tam a tam je na dverach napisana ze sukromna detska pohotovost, ale neplati sa tam nic a klasicka pohotovost je na detskom oddeleni v tom detskom pavilone tak ja som s matejom bola najskor na tej povodnej a ked som sa dozvedela o tej druhej tak uz chodime len tam a to sa neda porovnat, jednak priestory ale aj pristup lekarov a sestriciek

mzuzka
8. feb 2011

@lucula73 ahoj moja, isto sa ozvem. neviem este kolko budem, ale minimalne 2-3 tyzdne.

mzuzka
8. feb 2011

@orsulka este raz gratulujem 🙂 su krasni, ak uz prijimate navstevy, tak sa isto zastaviiim 😵 kedy sa vlastne narodili? akolko vazili? posli mi IP prosim ta, lebo to nebudem mat cas pohladat :( ja som nemala problem s mlieckom, kojila som oboch od porodnice a len kojila. skus pit sojove mlieko, nie je to alergen a mozno ze to mi pomohlo. to mi poradila midwife, este rped porodom. okolo zaciatku 7mes. tehu som ho zacala pit asi 2litre denne. a uz v porodnici som mala mlieka dost. netusim, ci je to naozaj tym mliekom, ale skus, mozno ano. a kojili sme sa plne obidvoch do 3 mesiacov, az potom som zacala dokrmovat. tak do 5teho mesiaca sme sa kojili a dokrmovali.

brmbolcek
9. feb 2011

@wolfskinka- tak to je fajn, ved v takej chvili ked mas dieta chore ti velmi vela urobi dobry pristup lekara a sestriciek ...
...uz viem kde to je tam je tusim oproti aj ta solna jaskyna 😉 😉 😉

a ako pokracujete s domcekom ? tento rok co idete riesit ?

kamka17
9. feb 2011

@brmbolcek presne tam je tá pohotovosť oproti soľnej jaskyni...a platí sa rovnako ako aj na tej klasickej...1,99e...boli sme tam, lebo akurát sa menila služba, tak nás tam poslali, nech nečakáme 😉
@mzuzka dodatočne drobčekom všetko na...naj...a veliké pusinky posielam 🙂 🙂 🙂

komarik
9. feb 2011

ahojte, ja len na skok lebo sme ešte stále v nemocke a ešte stále 2 v 1.
Zajtra ráno ideme vyvolávať. Aj sa teším, aj sa bojím. Dúfam že ste všetci v poriadku.

liviaf14
9. feb 2011

@komarik jej komarik, ešte budeš rodiť 10.2. ako ja pred rokom, moc na vás myslíme a držíme palce 😉

brmbolcek
9. feb 2011

@kamka17- dakujem , 🙂 🙂 🙂 radsej ju nenavstevovat ale ked niekedy treba tak aby clovek vedel 😉 😉 😉 Ako sa inak mate uz je to lepsie ?

@komarik- teda ty uz aj prenasas , no nech uz to mas za sebou 😉 😉 😉 drzim palce 😵 😵 😵

wolfskinka
9. feb 2011

@brmbolcek v marci by sme mali pokracovat

tija28
9. feb 2011

ahojte bambulky 😉 vsetky vas pekne pozdravujem 😉 😉 😉 .........................my sa mame super, pekne priberame a rastieme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 z tatina je super mamina a mamina maka o 106 v praci 😉
@mzuzka - gratulujem k narodeninkam a posielam malym bozteky na nozteky 😉
@wolfskinka - tak tvoj maly s afro ucesom nema chybu 😉
@cikyta - taka mila aupairka by sa veru aj mne zisla 😉...........kolko cukrikov berie na hodku ? 😉
@orsulka - tak ja mam mliecka dost, uz si sice neodkladam do mraznicky, ale malemu to uz aj tak nestaci, tak uz aj ja prikrmujem .................maly je neskutocny papkos, ten musi mat mliecko non-stop k dispozicii 😉
@komarik - uz sa velmi tesim na melindu, drzte sa baby 😉
@janicca - aka je z teba pekna bruskana 😉
.....................tak pekny vecer vsetkym 😉

cikyta
9. feb 2011

@tija28 Oliverko je dokonalý !!! 🙂 Užastný chlapček !!!

Sisa cukríky neje. (neviem,čo je to za dieťa.) Ona berie papriku. Každý den mi hádam jednu celú pochrúme. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre