Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
13. jan 2010

marti...tak to budeš ako janka naposledy...tiež v netopieri nebola dlhoooo a nakoniec zistila, že sa tam aj tak nič nezmenilo 😀 😀 teším aj ja...skúsim foťák nabiť, nech dáme nejaké aktuálne fotečky do albumu

janicca
13. jan 2010

ja som tam naposledy bola s Kamkou a Wolfi asi tiež po 100 rokoch 😉

janicca
13. jan 2010

tak to sa musím hádam aj upraviť keď sa budeme fotiť ....... 😀 😀

marta222
13. jan 2010

jasné, kamka17, zober foťák, ja mám síce mobil s 5 mpix. foťákom, ale predsa len - fotky z fotoaparátu sú oveľa lepšie 😉 .
No vidíš, Jani, tak aj ja tam budem po 100 rokoch 😀 😀 😀 .

cikyta
13. jan 2010

No to máte s Heliosovými detičkami tak,ako s rastlinkami...........
Niektorá vyrastie bárs kde,bárs jako,ani sa nemusí nikto snažiť a je to....
No a ine rastlinky,ktorých je na svete menej,su krvopotne dopestovane z najkvalitnejšou pomocou-no a to su tie naše detičky! Vzácne heliosove,krásne a šikovne. 😵

janicca
13. jan 2010

cikytka tak Silvinka je saaaaaaaaam najkvalitnejšia rastlinkal celých deväť mesiacov bola dobre zalievaná 😵 ....tak to preto je z nej taká Šikulica až maminka z toho trošku na nervy chytá ale neboj ona z toho vyrastie a budeš mať z nej len radosť vlastne už teraz máš ..... 😀 😀 😀

marta222
13. jan 2010

Tak som práve volala k Veselému .... "milá" pani sestrička povedala, že musím prísť osobne s tým odhlasovacím lístkom - vraj ma pán doktor vyradí, ale že dokumentáciu mi aj tak nedá - to sa musí poslať poštou... Neviem si predstaviť ako ma pán doktor "vyradí" (či ma kopne do zadku 🙂 ), veď predsa všetka dokumentácia je u nej...

cikyta
13. jan 2010

😀 Marti 😀

janicca
13. jan 2010

Vieš čo Marti vôbec to nerieš ideš tam posledný krát ale prečo z toho robia taku drámu trošku choré !!! .....ak ta bude chcieť kopať do zadku tak mi daj vedieť prídem ti napomoc a nakopeme ho spolu.... 😀 😀

marta222
13. jan 2010

😀 😀 😀 , dobre, beriem ťa za slovo. Myslím si, že ma asi bude prehovárať, aby som nemenila gynekológa - veď vieš, každému ide o prachy a každý si myslí, že je najlepší...

cikyta
13. jan 2010

Jáj Jani-tak tá bola zalievaná-fraxiparínom a ja som teraz pomaly zalievaná fernetom 😀

cikyta
13. jan 2010

Alebo potom 😀

janicca
13. jan 2010

ciky aj teraz aj potom ... 😀

marti jasné každý si stráži to svoje.. 😉

cikyta
13. jan 2010

Jani,nie potom,ale potom 😝 (akože ble,tekutina po chrbte 😝 ) 😀

janicca
13. jan 2010

akože potiť sa ??? 😀 ahaaaaaaa už chápem .... 😀 vieš čo ostaň radšej pri tom fernete 😀

cikyta
13. jan 2010

Jasne,radčej dolu krkom,ako dolu chrbtom 😉

cikyta
13. jan 2010

Za chvilu ideme von - možno. 😒 A zase sa zapotím.To je horšie,ako ked obliekaš natlakovanu hadicu.Zvýja sa,hore,dolu,do strán.Vyzlieka sa späť,takže minimálne na 3 pokus dám rukáv,topánku atd 😀 No a potom idem s mokrou zadnicou do -3°C 🙄

jani2
13. jan 2010

Marti – no to sa mi ľúbilo s tým vyradením u doktora 😀
Cikytka – tak ja mám doma tiež zlatíčko z Heliosu a súhlasím, že detičky odtiaľ sú krásne a šikovné 🙂 😉 🙂
..inak dnes som sa dozvedela, že v Helíku mrazia po jednom embryjku a to mi vyhovuje, lebo si chcem dať vložiť len jedno embryjko, už by som sa dvojičiek bála.... a keby sa rozmrazili 2-3 naraz, bolo by mi to ľúto...

marta222
13. jan 2010

😀 😀 😀 hlavne, že sa dohodnete: To je ako v tom vtipe: Rozprávajú sa dvaja muži: "Moja žena smrdí potom". A ten druhý na to: "Moja smrdí predtým aj potom". 🙂

cikyta
13. jan 2010

No Marti-tebe dnes to ide 😀 😀 😀
Jani-tak to je fajn s tým jedným 😉 Určite ano.

marta222
13. jan 2010

ciky - aj tebe to ide 😉. Predstavujem si ako obliekaš "natlakovanú hadicu" 😀 😀 😀. No, aspoň si užiješ kopec zábavy..
Až teraz som si všimla, že som trochu "pozadu".

cikyta
13. jan 2010

Inak myslela som,že odjakživa mrazia aj čo i len 1 embrijko...Teda,aspon mne chceli jedno,no to sa zlaklo a odišlo do nebíčka.Bolo zbabele ☹

wolfskinka
13. jan 2010

aj ja sa tesim to by som do tej 15,30 aj mohla stihnut ked nie tak si vas tam najdem

jani2
13. jan 2010

marti - no ty si nejaká vtipálka 😅
cikytka - neviem či sme sa pochopili, zmrazia aj jedno, ak ostane, to je jasné ...ale ja som mala na mysli skôr to, že ak ostane veľa embryjok, tak mnohé CAR ich mrazia po 2-3 dohromady, čiže musia ísť aj na rozmrazenie tie 2-3kúsky v jednej skúmavke...HElios ale mrazí len po jednom embryjku, takže ak nechceš riskovať dvojičky (čoho sa ja už v mojom prípade bojím), tak ti rozmrazia len jedno 🙂
...a tvoje emryjko nebolo zbabelé, asi chce byť pre budúcnosť radšej čerstvé ako mrazené 😉

cikyta
13. jan 2010

Jani-jááááááj.No a teraz sa znovu prejavila len moja prudká inteligencia 😀 😀 😀

marta222
13. jan 2010

jani2 - nie som, len ma sem-tam (dosť často) napadne nejaká sprostosť 🙂 🙂 🙂. Aj teraz som sa z chuti zasmiala - prišla tu jedna známa pani a kolegyňa sa jej pýta, že ako sa má. A ona jej na to: "Nechcem škaredo rozprávať, ale môžem ti ukázať...."
A treba sa občas aj zasmiať, nie? (Motám sa Vám tu, ale vôbec neviem, o čom momentálne diskutujete, takže...)

janicca
13. jan 2010

ciky,marta tak dnes vám ide som sa z chuti zasmiala .. 😀 😀 😀 že hadica hihihihi no si viem živo predstaviť ako je natlačíš rukavicu na ručičku a ona si 15x dá dole už sa teším čo nás čaká snáď to nebude dlho trvať .... 😵

jani2
13. jan 2010

cikytka - to tá materská robí, mne tiež už dosť často vypne 😅
marti - no to v práci máte veselo, aj ja tam chcem ísť robiť 😉 ...... a nemotáš sa tu, rozprávame len také hlúpostičky. 😉
..no jasné, Janinka sa zobudila, tak idem....
Janica - všaksama zanedlho uvidíš, čo je to obliekať malé dieťatko 😉 ...niekedy docela sranda, ako píše cikytka

orsulka
13. jan 2010

dahra...dakujem krasne, že si mi sep supla ten prispevok.....tak mne sa to fakt nezda, lebo presno to ako pisala ňaňa mi povedala embryologička, že to neurobia.....alebo ak ano, tak ostatne zničia.....
ale hlavnym lekarom je doktor a tak urobia ako povie on.....

a zdravim vsetky ktore som rano nepozdravila 😉

brmbolcek
13. jan 2010

srdecne vas zdravim po dlheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej prestavkeeeeeeeeeeeeeeee

zdravim vas od A po Z... dufam ze som nevynechala ani jedno pismenko v abecede, ktore sa zacina kazdej z nas krstne meno...

Tak ja som v stadiu IVf... v pondelok som mala opu a teraz som cakatelom na dalsie dni ako sa to vyvija... mame 3 oplodnene vajicka ....dnes je druhy den a ja som tam volala aj ked som este nemala , dufam ze som nenarusila ich vyvin ked sa na ne pozreli a vybrali ich z hniezdocka.... som z toho smutna ci som to nenarusila .........

inak vsetkym gratulujem k sladkemu tehulkovaniu aj snazilkam aj cerstvym maminam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre