Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
19. feb 2010

Wolfi-tak to sa teš. 😉

cikyta
19. feb 2010

Nebudeš stihať ani fotiť,ani nič 😀 Malý bude vždy rýchlejší ako ty!!! 😀

surviver
19. feb 2010

ciky,no dufam 🙂

wolfi,chapem tvoje obavy,ale skus sa naladit pozitivne,ja som bola cele tehu v strese a maly to zrejme vnimal celych 9mesiacov a teraz je taky bojko a strašne precitlively,ked len prudšie pohnem s kočikom,alebo buchnem o nabytok s kočiarom/lebo mi teraz viac doma kočikujeme ako vonku 😠 / tak sa tak vždy vylaka a hned spusti plač akoby sme mu niečo strašne spravili ☹ tak wolfi hlavne dobra nalada nech Ťa cez tehulkovanie sprevadza 😉

surviver
19. feb 2010

mi teraz----my teraz /už ani gramatiku neviem z toho stresu 😀 /

janula18
19. feb 2010

Takže krv je ok, pichám ďalej 150j, ďalšia kontrola je v utorok a budeme mať aj embrio pohovor.

kamka17
19. feb 2010

jani, no tak super, vidíš,všetko je ok a tak ako má byť...tak pekne pichaj ďalej 😉 😉

ciky.. 😀 😀 vy ste fakt museli mať nejaké "besné" spermijky,inak to nevidím

survi...na gramatiku sa vykašli, my ti rozumieme 😉 dúfam, že Timurko sa z toho plakania a z refluxu čím skor dostane, nech si chlapec užije aj to pekné na "bábatkovaní"...posielammu pusu na rýchle uzdravenie 😉
a tebe veľa sily a pevné nervy 🙂

janicca
19. feb 2010

janula no fajn všetko ide podľa plánu....len tak dalej babula držím palce.... 😉

ináč ja v nedele pichám pregnyl a to budem len 14 DC nie je to skoro ??? ja viem že ovulka mi vychádza tak na 16 až 18 DC...no asi si to naordinujem sama a nie tak ako doki predpísal...... 😀 😀 😀

joooo survi a čo tam po nejakej gramatike veď ako píše Kamka tu si všetci rozumieme či je I abo Y ....ta ne ??? 🙂

Ciky to je fajn že malej konečne klesla teplota tešíííííím sa s tebou.. 😵 😵 keď už sa zase predvádza na foto tak to je dobre.. 😀 😀

wolfskinka
19. feb 2010

ciky uz sa tesim, radsej nech je hyperaktivny ako kludny, ale asi bude hyperaktivny cela mamina .. xixi, neobsedi na mieste

survi a preco kocikujete doma ?

janni neni, to zavisi od cyklu ja som pregnyl pichala tak 13 max 14 den a niekedy aj 12, lenze vajicko sa uvolnuje az 36 hodin po podani predgnylu ... takze akurat

janicca
19. feb 2010

Wolfi ahaaa tak už som zase o niečo múdrejšia ďakujem..... 😉 tak pekne pichnem ako doki kázal.... 🙂

cikyta
19. feb 2010

Janula 18,tak tiež sa vám to blíži... 🙂

janicca
20. feb 2010

dobré ránko babule vám prajem ..... 😉

tak ja už zase vyspatá od 6:00 už buntoším klasika ako každý víkend čo môžem spať tak aj už som hore .... 🙄 som totálne nevyspatá a chytá ma akási hnusná depková nálada.....toto usmoklené počasie nenávidím 😠

a ORSULKA???? 😕 už tu nebola dva dni ???? dúfam že je všetko OK ???

kamka17
20. feb 2010

dobré ránko prajem aj ja...
jani na počasie sa vykašli, treba si urobiť náaldu podľa seba, depku pošli preč a choď navštíviť babku alebo segru a krsňa...treba sa rozptýliť...ja inak pichám pregnyl vlastne dnes večer, tak to budeme mať postupne 😉 😉

tichý bonz na orsul...mala 2 dni dovolenku, preto sa tu neukázala 😉

surviver
20. feb 2010

pekne ranko 🙂

wolfi kočikujeme doma,lebo nikdy nevieme kedy začne plakat a on plače teda velmi často ☹ a ak začne tak sa utiši iba ak ho rozbalime a nosime,respektive nadskakujeme 😉 s nim na rukach...a teraz ked je zima,tak by sme ho nemohli vonku vybrat na ruky a utišit a Dr. na poradni nam povedala,že to drindanie v kočiku mu pomože,ale vôbec nie,minule ked sme boli vonku,tak sme ho dali do kočiara spiaceho a vonku sa asi po 20minutach zobudil a plakal až kym sme neprišli domov /asi 15minut/ a poviem Ti to boli ine vreskoty,ludia pozerali,že čo netišime to dieta a my s mužom sme v pokluse tlačili kočik a utekali sme domov 😒 Ja len verim,že z toho rychlo vyrastie 😉

janica,tak ako vravi kamka ,depku pošli preč a vytešuj sa z vikendu,aj ked počasie je škarede,mate ešte sneh? lebo v Za je velmi pochmurne vonku

kamka Timurkovi som pusinku odovzala a odkazuje,že dnes večer drži pestičky na Tvoj posledny vpich a teši sa na noveho kamarata ,ktory mu v jeseni pribudne na ihrisku 😉 😵

tak sa majte fajn všetky 🙂

cikyta
20. feb 2010

Ahojte.
Tak si Orsulka aspon oddýchla chudiatko ☹
Survi-viem o čom vravíš.Tiež mi to v lete nevadilo,no ked vyberiem z koča teraz v zime a idem,akoby bolo teplučko a krásne-tiež sa na mna divne ludia dívaju a Sisa je zázračne len vtedy ticho 😖 No psycho veru 😝

janicca
20. feb 2010

tak babule depku som poriadne kopla do zadku a poslala preč !!!!............... 😉 bola som si zaplávať tak už mi je fajn som nabitá energiou z tolkej vody....... 😉robila som podlesníky drahý ich skoro všetky nie zjedol ale zožral ...... 😀tak veľmi mu chutili......... tak keby ste mali chuť pár ich ešte zostalo mile rada sa s vami podelím... 😵

Ciky ako Sisinka už je v poriadku???horúčky už prešli a zúbky ako ???? a ty si ako na tom ešte stále hrozí mašla ??? dúfam že už nie ??? čo tam po ľudoch nech kukajú hlavna vec že Sisinka je spokojná ...... 😉

surviver tak nič iné vám nezostáva len malého šup na balkón a keď zašne hulákať tak šup s ním dnu ..... 😉

Kamka tak u nás už tiež je toho snehu pomenej ale na horách sa dúfam ešte chvílu udrží bo chcem dať ešte takú peknú jarnú slnečnú lyžovačku ..... 😵ozaj a pregnyl si ideš pichnúť sama alebo drahý ??? 😉

že psssss Orsulka vegetí tak to je fajn veď to určite už potrebovala.... 😉 alebo nám zahlási jak malovala,stierkovala a čo ja viem čo všetko ešte babula jedny šikovná .... 😉

hoooooow dopísala som .... 😀 😀 😀

cikyta
20. feb 2010

Jani-tak super liek na depku-ach jááááj to super taká vodenka 😵 Tak si s nou vypiekla 😉

Naše horučky su fuč.Zubky máme stále len jeden,aj to taký 2 mm velký 😅 Ale lepšie ako nič.Aspon na to štikanie lístkov do vlaku nech je 😀

Alebo zahlási Orsulka "niečo INE"-veru kiežby!!!!Normálne by som schmatla šampus do ruky a hajde smer PD.(Do druhej ruky detske šampanske pre Orsulku 😅 )

Hoooow-tiež som dpísala....tak už du..... 😎

orsulka
20. feb 2010

cavko bavko 😀 😀 😀 hlasim sa spat....

bola dovca, aj oddych, aj olympiada, aj trening........ale nemalovala a nstierkovala som......ja to neviem, teda stierkovat, a pracanti na stierkovanie sa neozvali...... 😀 😀 😀
som dnes od pol piatej hore, a tak som pekne do siedmej stihla požehliť celu kopu čo tu bola......a vegetim dost pri telke a pri olympiade 😀 😀 no čo...mna to bavi pozerat .-))))) ved aj dovolenku som si brala aj kvoli rannemu hokeju.. 😀 😀 😀

Ciky...som rada, že teplotky už su fuč...a Sisi už može uradovat vo svojej kancelmárii 😀 😀 😀

Survi...tak sledujem že aj vy mate reflux ako aj mala Kamilka.....tak nerozumiem, ved to ma vela deti teraz.....ale nejako to vydržte a posluchajte Cikytku...ved ona vie očom vam vravi....tak vydržte!! 🙂 😉 😉

pozdravujem svoje spolupracantky janiccu, martulu......od pondelka už budem pracovat s Vami !! 😉 😉

kamka...držim palčeky na pondelok... 😉

brmbolcek
20. feb 2010

Kamka- drzim palceky dnes po pregnyle nech sa pekne drzkaju , moc sa nenatahuj a daj si klud celu nedelu 🙂 🙂 🙂

Orsulka- tak ty si ina sikovnica takto pracujes silno, huzevnate, a mto po tolkej trojtyzdnovej a mozno aj viac pestunske opatere o pana manzela 😉 😉 😉 Ako sa ma Ferko ???

Survi-ja ked som bola mala, tak ma dali do kocika na balkon a ani nevedeli ze ma maju 😀 😀 😀 tak si z nikoho nic nerob a urob aj ty tak a za ten cas si porob domka co ti treba , ved maleho mas pod dozorom 😉 😉 😉

Ciky... az tak dobre , ze Sisi, uz ma po teplotkach.... A ako ti dopadol byt ?

Janka- matrula- zdravim vas 😉 😉 😉

Ludia moji zlaty ja do polnoci spim a od polnoci do rana jem 😀 😀 😀 , to je uz neskutocne, co vsetko sa do mna zmesti 😀 😀 😀 ani spanku nemam len do spajze tlacim 😀 😀 😀

Zelam peknu sobotienku 🙂 🙂 🙂

cikyta
20. feb 2010

Orsul-tak jasne! Sportový duch sa nezaprel!!!To som si mohla myslieť!!!Ved ty si iná športovkyna.Od fotbalu,cez tanec,až po krasokorčulovanie 😅
No Silvinka má taku "svoju kanceláriu" v cukárni.
Brmbolcek-Byt? No čakáme.Dve herečky ešte premášlaju,či chcu tento náš byt a my zatial vybratý nemáme 🙄 No čo,hlavne že máme try stany...ved sa začne oteplievať a už to problem nebude.Len nech predáme už tento náš byt.To je prvorade. 😉
Brmbolcek-ale jááá! To neješ ty,ale krpcek!!!Ty len chrumeš miesto neho 😀 😉

orsulka
20. feb 2010

brmbolcek...hihihih.....ty si iný žrut 😀 😀

ferko sa ma ovela lepsie, chodi už bez barli a posilnuje nohy,a by stihol tu lyžovačku......je to jednoducho zo dna na den lepsie a lepsie 🙂)))

aj tebe krasu sobotu aj nedelu 🙂)) a neprejdz sa 🙂))

brmbolcek
20. feb 2010

orsulka- budem sa snazit, keby to bolo take lahke tak sa napapam sem- ta,m ale neda sa to , ved mi to uznate dievcence 😀 😀 😀 😀 , som rada, ze Ferko je na tom uz lepsie a pomalicky uz funguje, ved i na jeho psychiku to dobre padne , ze aj vonku vypadne 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
20. feb 2010

*Ciky..- akurat sme studovali tvoj albumik s mm, a ta vasa herecka, nema chyby a tie polohy spiace v postielke, tak to stoji za foto 😀 😀 😀
Ciky- mas pravdu , to ono je take hladne 😀 😀 😀 , Gatova mi povedala, ze to je teraz taka spajza 😀 😀 😀
a byt si nemozete uz teraz vy pozerat ? ci musite cakat na to aby ste mali kupcu na ten terajsi ???

orsulka
20. feb 2010

brmbolcek...no ja papam skoro tiež stale a to ani nie som tehu 😉 😉 🙂 až sa musim fakt že kontrolovat a strážiť.... 😀 😀 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale ty si dopraj...tedy VY si doprajte .-)))

cikyta
20. feb 2010

Orsul-ja by som sa bála lyžovať na Feriho mieste.To je iný odvážlivec.Ale treba aj to.Ved musi niekde cvičiť 😉 A aj ty ideš lyžovať,či len on?
No tak musela som uspať teraz malu doma,lebo sa práve vrátil muž z vonku nasratý 😠 ,že mu skoro ušla z koča 😠 Takže to vydržal presne 14 minut aj 38 sekund. 😀 vonku s nou 😀

cikyta
20. feb 2010

Brmbolcek-pozeráme si byt,ale zatial nič moc.Ten,čo by sme chceli je príliš drahý a druhe su daleko,alebo v hroznom stave atd...

orsulka
20. feb 2010

cikytka....pojde len on sam...idu do talianska, a ja nie som dobry lyžiar, takže by som tam bola skor ako "brza"...a to ja nerada byvam 😀 😀 😀 hod, každa brzda si o sebe myslí,že je záchranná 😀 😀 😀 ja som asi iný prípad.......ale ja erim, že on tu nohu dá do poriadku, a koniec koncov lyžiarka nohu podrži, teda ten členok.....ide o to aby vladal skor na kompletnohy a aby mal kondičku 😉

pozdravujem Michala aj s jeho 14 minutovým rekordom 😀 😀 😀

cikyta
20. feb 2010

No Orsul 😀 Ze brzda 😀 Mne sa zdá,že si mi to aj písala,že nejdeš,ale som uplne zdementnela bez spánku,tak ma ber s riadnou rezervou 😖
Hlavne,aby vládal tancovať! 🙂

Orsul,hej pozdravím ho,ale KU..A už chrápe 😠
To je život 🙄

brmbolcek
20. feb 2010

orsul..-- len si dopraj pokial ti chuti, nedivaj sa na kila , ved na tebe to aj tak neni vidno, a v tej rychlosti co behas s jednej firmy do druhej sa to starti 😀 😀 😀

Ciky- teda tomu sa hovori, vytrvalost, no keby on mal to co ti znasat s malou od 6.mesiaca nocne, krmenie papanie a bez spanku , ktory clovek fakt, ze nema sa mu horsie vodi pocas dna neni vobec oddychnuty nic nestiha , tak neviem neviem, ale &misko je rad ze vas ma 😀 😀 😀 . A ten byt pokym je Sisi malicka sa to este akotak da, no casom bude treba ten vacsi a koli peniazom je to fakt hrozne, neda sa vam podat nejaka ziadost na socialny byt , nestavaju uvas nejake nove byty ??? tam by sa dala vyuzit ta moznost, ziskat trojizbak novy a splacat hm..?

kamka17
20. feb 2010

no pozerám, že sme sa tu riadne zišli...tie, čo možu spať si berú dovolenky a dávajú budíky kvoli hokeju a tie, čo by sa rady vyspali si to užívajú s bábatkami...tak si aspoň nemáme čo závidieť 😅 😉
a o chvíľu je kraso...

ciky...tvojho drahého kto tak zmoril, že už teraz chrápe?? 🙂 nebodaj Silvinka???

orsul...Ferino je riadny odvážlivec, keď sa chystá po takom úraze na lyže, ale hádam to tá noha prežije, tak nech si dáva pozor veľký na seba 🙂

cikyta
20. feb 2010

Brmbolcek-stavaju socialne,ale su to také "odrby",že na elektrike sa nedoplatia a vlastne to su ani neni socialne,ked sa tam musí platiť viac,ako kdekolvek inde. 😒 Teda,aspon tu to tak funguje 😠

To som si chcela aj vlasy farbiť...no možem teraz prd makový,ked je Sisa doma ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre