Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
20. feb 2010

inak ciky, pozerám, že Silvinka má nejaký nový účes 😉 našli ste nejaké účinné tužidlo, že už jej vlásky tak nestoja?? ale bohová je za tým stolom... 😀

cikyta
20. feb 2010

Kamka-no servus. 🙂 Nooo to mala chvilku pred tým na hlave čiapku,ktorá jej to takto "zlisuje" a chvilku vizerá ako vzorná pionierka a nie strapatý diablik 😀 Takže minimálne hodinu čiapočka a dobre sa pod nou spitiť-toť naše tužidlo teraz 😀

cikyta
20. feb 2010

Ze "spitiť"
Oprava: spotiť 😀

Inak ako Kamka? Ako sa citiš?

kamka17
20. feb 2010

fakt taká vzorná iskrička 😀 😀 ale verím tomu, že keď vlásky podrastú, tak sa uvedomia a budú vyzerať normálne
a ocina si mala zobudiť, nech ide so Silvinkou von, nech sa možeš aj ty skrášliť...však chce mať predsa peknú maminu, či nie???

cikyta
20. feb 2010

Kamka-Dnes to ocino skusil vonku,ale nedopadlo to najšťastnejšie,ako som už písala 😀

Tak idem aspon fetalovať,nech som dnes aspon trošku užitočná.Pááá

kamka17
20. feb 2010

ja sa cítim ok, bruško s vajkami síce tlačí trochu, ale beriem to ako nácvik pre fazuľku, tá bude tlačiť asi viac 😀 😀 no a z toľkého váľania ma bolí chrbát a lenivá som ako voška domáca, ledva som sa dokopala navariť...dnes to máme 2 v 1..obedovečera...
a drahý sa chce ešte strihať, no mám pocit, že dnes to nehrozí, však aj zajtra svitá, no nie??

inak ma napadlo, prečo toľko detičiek má ten reflux??

kamka17
20. feb 2010

ciky, tak pááá a Silvinke cmuk posielam 😉

janicca
20. feb 2010

no toto ??? babule tak vy ste sa tu teda riadne rozkecali a že sobota to sa mi nechce ani veriť veru to tu už dlho nebolo..... 😉 ja som konečne doupratovala naších 220 m štvorcových (garsonka )..... 😀 😀 😀 a dokonca som aj fetalovala ako to tu nazívate..... 🙂

že Sisa v kancli ako iskrička no ja zvädnem...... 😀 😀 😀 a vlasy má stále super či ležie alebo stoja ... 😉

Orsul tak ako som kedysi spomínala ja som mala problém s tým kolenom a na lyže som sa postavila po 4 mesiacoch ale po tích skusenostiach čo už mám keby mi to prišlo teraz tak sa určite postavím na lyže skôr....každý ma strašil že to ešte nie je v poriadku že by som nemala bla bla bla ......ale môj názor je taký ako náhle začne nohu posilovať bude to lepšie a lepšie ....... 😉

kamka dnes dostaneš poslednú včeličku a máš to skoro za sebou tešíííííííííím....... 😉

janicca
20. feb 2010

ups preklep nie ležie ale ležia vlasy..... 😅

janicca
20. feb 2010

a zase sama čo smrdííííííííím ?????.......... 😢 😀 😢 😀

wolfskinka
20. feb 2010

kamka ... len oddychuj od buduceho tyzden po ET si pekne polezis 2 tzydne .. xixi

cikyta
20. feb 2010

Kamka-ono detičky mali odjakživa reflux,len sa o tom nevedelo.Teraz sa na to medicinsky prišlo,lebo je normálne,že to detičky ešte nemaju dostatočne uzavrete (tu priklopku na pažeračiku).Niektore to zvládaju lepšie,ine horšie.Niekomu sa to upraví za pár týždnov,niekomu za pár mesiacov a su výnimky,ked ešte v 4 rokoch trpia.Poprípade to maju trochu celý život-to už je pálenie záhy,ktore maju niektorí ludia furt-aj ked si davaju zaležať na jedle-bohužial.
Takže volakedy sa tomu hovorilo: "zlé deti,čo furt revu a nehajte TO vyrevať 😠 "
Teraz sa už vie,prečo viac plačkaju a čo ich trápi v hrdielku ☹

cikyta
20. feb 2010

Aby ste si nemysleli,že som tu dnes "za mudru",ale mne to takto vysvetlila dr.v nemocke,ked sme tam ležali 3 dni na pozorovaní skrz reflux,ked mala Sisa 6 týždnov.

cikyta
20. feb 2010

No fasa.Tak teraz smrdííííííííím ja?.......... 😢 😀 😢 😀

janicca
20. feb 2010

Cikyyyyyyyyyy jaaaaaaaaaaj už smrdíme dve pomooooc .......... 😀 😀 😀 😀 😀 xixixixixi

cikyta
20. feb 2010

No už mi aj Sisa smrdí. 😅
Ideme vytriasť plienku,lebo je naložená koláčikmi- a do vane...Takže prozatím sa lučim.

Jani,nie preto,že by si smrdela.Fakt musííím 😀 😀 😀

brmbolcek
20. feb 2010

Ciky..-ono je to tak vsade, s tymi bytmi vies povedia ti socialny, a pritom ti vycaluju taky najom ze az zyras ...
vecer ked ti Sisi zaspi tak si daj farbu na hlavku 😉 😉 😉 ale to uz mozno vladat nebudes 🙂 🙂 🙂

kamka- dnes posledna vcelicka 😉 aj ti bude za nou luto 😀 😀 😀 kto ide pichat manzel , ty ci pohotovost ?

janka- tak aj ty si mala take upratovacie crty ako &orsul ...? 😀 😀 😀

zelam ostatnym pekny sobotnajsi vecer 🙂 🙂 🙂

cikyta
20. feb 2010

Brmbolček-farbu?Za 1.nechcem tu už smradiť s farbou a za 2.ju večer uspím a až do rána sa budi každu pol hodinku a musim ju uspať zakaždým cicíkom,takže smola ☹
Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔
Aha a po 3.neskutočne ma vytočil muž a nemám chuť na nič.Vobec na nič. 😢

brmbolcek
20. feb 2010

joj ciky... moje chuda, nedaj sa vytocit manzelom dnes teda uz so slov je to na nic ale dufam, ze rano bude vsetko inak 😉 dobru aj vam 🙂 🙂 🙂

orsulka
21. feb 2010

dobre ráááááááááááno !!!!!!!!!!!!

krásnu nedeluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!§

🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

naši vyhraliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

kamka17
21. feb 2010

dobré ránko prajem všetkým...neviem, ako kde, ale tu to vyzerá ako na vianoce, zas napadalo ako besné 😖 😖 😠

ááááno orsul vyhrali sme, ale však tam sa nejaká prehra ani nečakala...dúfam len, že i nebuntošila celý barák pri tých góloch 😀 😀 😕

brmbolcek
21. feb 2010

pekne ranko, u nas tolko snehu , pravda Kamka, 😀 😀 😀

...zajtra si musite privstat do martina 😉 😉 😉

...a sme jednicky, bo sme vyhrali 🙂 🙂 🙂 🙂

kamka17
21. feb 2010

no však hovorím, že jak na vianoce...malo by to radšej v tej kanade nakydať, tam bude ten sneh isto užitočnejší 😅 😅 😕

a dnes večer treba držať palce čechom, nech nás rusi nepredbehnú v bodovaní 😉 😉

brmbolcek
21. feb 2010

Kamka - ako si vcera pichala pregnyl manzel , ty alebo pohotovost ?

kamka17
21. feb 2010

drahý to nejako zvládol, hádam dobre, štípalo to ako keby to bolo na pohotovosti 😅 😅 😀

brmbolcek
21. feb 2010

no hlavne, ze uz to bola posledna, a dnes si naordinuj oddych a klud, a zajtra sup sup na OPU 😉 😉 😉

cikyta
21. feb 2010

Ahojte.Orsulka ja ťa tak zbijeeem!
Ideme si pozrieť teraz ten hokej.Schválne nepočuvame správy,nič,lebo ked budeme vedieť výsledok,tak nás to nebude baviť a ja "ťup" PC a tu mi Orsulik oznamuje,že sme vyhrali 😢 ( 😀 )
Kamka-fíha.Tak manžela pozdravujem.Ja som si pregnyl dala pichať od kamošky sestričky,lebo sa tak blbo do svalu musí.Takže to bolo už na mna a muža zložite.A kázali to aj v Heliku,že pregnyl treba "zručnejšie"pichnuť.
Takže má moju poklonu. 😉

dasah
21. feb 2010

ahojte smiem sa pridat?citam ale akosi nemam odvahu sa pridat,kamaka smiem sa spytat zajtra mas odber?pretoze aj ja idem zajtra na odber ,takze by sme sa tam mohli stretnut spolocne na posteli....myslim vedla seba 😀 😀 😀 😀

cikyta
21. feb 2010

Dasah ahoj! Juj ved len sa pridaj.Neváhaj.A zajtra nás s Kamkou velmi neohovárajte,ked budete spolu ležkať 😉

Inak dnes mi ZASE o pol 4 ráno Sisa vstala a nedala sa uspať.Tak sme sa do pol 6 hrali.Ale zrejme viem prečO.
-Ved to chudiatenko chcelo vidieť olympiadu.A od kedy je,tak mi toto robí ☹

janicca
21. feb 2010

ahojte babule prajem fajn deň .... 😉 tak ja som bola dnes zase plávať potrebujem to hlvane kvôli chrbtici bo už sa pomaly ani sedieť nedá také bolesti mám...... ☹

dasah vitaj medzi nami a jasné že sa môžeš pridať veď na to sme tu aby sme si navzájom radili a povzbudzovali sa....áno áno Kamka ide zajtra na OPU tak tutofka že sa tam stretnete aspoň vám bude veselšie .... 🙂 ))

juuuuj aj mňa dnes čaká pregnyl ale drahý to zamietol že mi to nepichne tak musím jedného známeho poprosiť že vraj nech si pichne keď moja polovička neste samozrejme injekciu..... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre