Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

strelka11
28. feb 2010

aha,tak to hej to by som aj ja tak urobila,tak nech ti tie dva tyzdne rychlo ubehnu 🙂

monita81
28. feb 2010

daši no super,vidíš že vydržali(aj môj Paťko ťa pozdravuje a drží palce).takže žiadna robota a nohy hore.Teraz si aj s Kamkou zákonom chránená! 😉
janicca ty si taká naša športovkyna,neobsedíš a neobsedíš!!!!musím si z teba zobrať vzor,ved ide leto!
brmolček ja ked budem raz tehu tak si budem musieť ušiť sama tehugate lebo už teraz mám problém s dľžkou,všetko vyrábajú pre mna ako 3/4ťáky a to potom do šírky si nechcem ani predstaviť! 😅

dasah
28. feb 2010

sluzbu mal krajko................monita a ty kedy ides do helika?

brmbolcek
28. feb 2010

dasah- aj mne robil krajko transfer 🙂 🙂 🙂

moni- normalne aj ja nad tym uvazujem ked nekupim tehu gate 😉 😉 😉

janicca
28. feb 2010

brmbolček tak keby nahodou som bola tehu z toho pregnylu čo určite nie som tak plávanie určite uškodiť nemôže veď predsa existuju kurzy pre tehule čo sa týky cvičenia aj plávanie .... 😉 alebo sa mýlim... 😉

monita je pravda že čo sa týka športu tak mňa baví skoro šecko ale vieš keby som nič nerobila tak sa asi z toho rozmýšľania nad tým prečo práve my??? atď zbláznim..... a hlavne pomáha mi to na na psychiku a figuru.... 😀 😀 😀 skôr preskočíš ako obídeš .......... 😀 😀 😀 😀 😀

daška tak nech sa darí tvojím dvom fazulkám a nech sa do teba poriadne zahryznú tfuj,tfuj ,tfuj........ 😵 😵 😵

janicca
28. feb 2010

monita tak ty keď budeš tehu , budeš vyzerať ako veľeryba a či čo ???? 😀 😀 😀 😀

janicca
28. feb 2010

strelka a maryah vy ste ktorý deň po ET ??? 😉 ak sa môžem spýtať ....... 😉

strelka11
28. feb 2010

janicca,ja som dneska 8den po ET a na krv mam ist az 9.3.tak si to pekne uzijem este 😀

maryah
28. feb 2010

ahojte baby, strelka, ja by som mala ist zajtra na transfer... mam PK a dnes je 5. den a krpcekov bolo 5 tak dufam, ze do zajtra vydrzia a ostane aj na zmrazenie 🙂

brmbolcek
28. feb 2010

janka-mas pravdu, len ja by som ta uz na rukach nosila byt tvojim manzelom len aby sa to udrzalo 😉 😉 😉 , ale ved nic zle nerobkas 😉 😉 😉

maryah
28. feb 2010

strelka, aj ty si na PN?

janicca
28. feb 2010

mary tak ja už som si myslela že máš po akosi som to potom prehliadla tak tebe sa embryjka len pripravuju tak ak bude všetko tak ako má byť tak zajtra máš deň D tak nech sa do zajtra pekne pripravia a šup šup ku maminke do bruška ... 😉 😉

Strelka a ideš skúsiť aj testnúť ???? 😕 alebo to necháš až na krvičku ??? .... 😉

janicca
28. feb 2010

jooooooooooooooj brmbolček drahý by mal čo robiť keby mal takeho hrocha na rukách nosiť .... 😀 😀 😀 😀

kamka17
28. feb 2010

no jani, zas to nepreháňaj a nepodceňuj svojho drahého, nikdy nevieš, čo sa v ňom može skrývať 😎 😉 😕

strelka11
28. feb 2010

ano maryah,ja som si dala PN uz od zacatia bratia Provery,chcela som sa dobre psychicky pripravit,lebo v robote by to nebolo mozne a chcela som si povedat,ze som bola maximalne pripravena keby nam to nahodou nevyslo 😒

strelka11
28. feb 2010

janicca este neviem ci testnem,ale mozno den pred krvou,nech viem ci sa mam tesit alebo nie,no uvidim,ved to je este daleko,dufam,ze sa nic nezmeni dovtedy 😉

monita81
28. feb 2010

dáši ja furt čakám na ms,zajtra si idem dať pichnúť vyvolávačkua potom na 10 den cyklu idem na UTZ do heliku,tak možno to bude za 2týždne a sa tam stretneme.
janicca ja tiež zbožnujem šport ale som expert na úrazy,napr. práve na kupku mi skočilo jedno dievča na hlavu a bolo po bubienku.mne stačí ísť po suchej zemi a roztrhnem si koleno/minulý rok/,sedím na elektrickom býkovy a pri páde mi vybije predný zub/pred 2rokmi/a je toho ešte požehnano...... 😅 s tou veľrybou si ma skoro zabila,až mi slzy vyšli.zatiaľ ma ťahá len do výšky ale potom......no neviem. 😉

maryah
28. feb 2010

nooo, zajtra by mal byt nas den D... davam do toho vsetko tak to musi vyst... 🙂
horsie na to je, ze mavam kratky cyklus, tak 25-27 a ET by som mala mat na 23DC... nevie ci bude mat krpcek cas na uhniezdenie...

janicca
28. feb 2010

kamuštek ahoj moja tak ty sa pekne len pozdrav a môžeš si ísť zase pekne nôžky vyložiť je ti to jasné !!!! 😵 samozrejme že zase dristám na jednej ruky by ma zdvihol.... 😀 😀 😀 😀

kamka17
28. feb 2010

no veď ja som sa tu len najesť bola a idem zasek ležať...len musím drahého vyduriť z gauča, lebo zachrápal a píli jak keby sme nemali čím kúriť 😅 😀

maryah
28. feb 2010

ja som doma od vtedy ked som si zacala pichat diphereline... a mam na plane a asi to bude najlepsie ostat doma az do vtedy ked bude tehu potvrdene...

janicca
28. feb 2010

marya musí musí mať čas toho sa ty neboj on si to tam už pekne zariadi 😵 😵 len treba veriť a myslie´t pozitívne... 😵 😵

monita to mi je jasné že nebudeš ako veleryba určite si vysoká keď si spomínal že maju na teba 3/4 ťáky 😅 😅

kamka17
28. feb 2010

marya...ja som včera ET mala na 24dc a tiež mám max 27 dňový cyklus, tak tiež verím, že to fazuľka zvládne, takže nad týmto ty ani nepremýšľaj, nezaťažuj sa tým 😉

jo a ste sa pýtali na ot mrazenie, tak jedného fešáka sme dali zamraziť, vraj bol dvojkový, tak hádam ho ani nebudeme potrebovať 🙂

maryah
28. feb 2010

kamka a dnes ti dali jednotkove? ja som mala dnes same dvojkove... a embryologicka mi povedala, ze by aj mohlo ostat na zmrazenie...
ten utrogestan zabranuje krvacaniu, ze? takze mrcha by nemala dojst 🙂

janicca
28. feb 2010

kamka tak ty teraz potrebuješ pekne papkať šak už ste skoro dvaja ..... 😉 a pekne mliečné výrobky kašičky atď drahý nech nechrápe nech si ťa pekne kuríruje.... 😵 😵

maryah
28. feb 2010

kamka prepac, myslela som vcera... 😅

kamka17
28. feb 2010

maryah...jj včera bolo jednotkové, resp medzi 1-2...tak aspoň hovorila teta embryologička...a utroš zabraňuje krvácaniu

jani, však ja mám také pažravé chute už pár dní...ako pred ms...šak už som jak balón, musím sa trochu krotiť alebo aspoň papať viac ovocia a zeleniny 😅

domika9
28. feb 2010

kamka jak by si ho nepotrebovala ved treba aj surodenca o rok -dva 😉 takže treba

orsulka
28. feb 2010

ahoj ahoj ahoj...prisla som vas docitať a pozdraviť....ja mám dnes hrozny dievčatka.....rano ten hokej ma uplne položil, a nakoniec ani stierkovať nikto neprišiel 😠 😠 v novi sa mi snival velmi zly sen, a tak pravdu napisať, mam pokazeny skoro cely den.......

ale už som prečitala dobre spravičky.....

kamka...sorry za ten "budiček" 😉 😉 😉
dasah......super, že bol vklad 🙂))) tak spoločne s kamkou ležte a oddychujte...dufam teda, že ostavas doma...?????

Cikytka......Sisi zožeriem ak pridem urobit niekede kuk a bude mať na sebe tie šatočky na leto čo na fotke!!! 🙂 🙂 🙂 😉 a este ked hodi usmev s par zubkami...tak asi aj umrem 🙂))))

brmbolček.....Vam sa krasne dari .....kukla som albumik.... 😵 😵

janula......tešim sa , že si celom v klude a tak nejak necitim velke nervy... 😉 😉 😉

a už sa nám dávno neozvala mzuzka...asi jej svištíci dvaja davaju zabrať.... 😉

janicca
28. feb 2010

kamka šak teraz si môžeš dovoliť byť mlsná... 😵 a mne sa zdá že ja mám tie predmrchovské stavy čo sa týka jedla stále ..... 🙄 ale náhodou minulý týždeń som sa držala jedla som každé tri hodiny a malé množstvá a normálne to má niečo do seba.... 😅

domika ahoj a máš pravdu jednemu je smutno a dvaja su akurát 😵 ..... ale keď nie tak nie svet sa nezrúti ... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre