Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
15. apr 2010

Orsulik, čo sa smeješ na Janicci? Náhodou si to predsa celkom logicky odôvodnila - chlapi sú predsa s mäkkým, nie? To mi pripomína ten vtip - že ako sa píše "Milujem"? No predsa malo by sa asi písať s tvrdým a dlhým, lebo s mäkkým a krátkym sa milovať nedá 😀 😀 😀 .

brmbolcek
15. apr 2010

Janka- ty si hotova ChLAPCIA NOHAVICKA 😀 😀 😀 😀 sa s nimi .eseres 😵 😵 😵 uz mas tiky ako chlap , ze sa nedas, to sa mi paci, ved nenadarmo sa vravi ze si k vam dovolia tolko kolko im vy dovolite a vid. Janka , huzevnata bojovnicka 😀 😀 😀

cikyta
15. apr 2010

Ahojte.
Odpoved: Pred 2 rokmi by som si išla dať urobiť nove zubky. ☹ Teraz neni času...

brmbolcek
15. apr 2010

Ciky ako sa ma nas Labuda Sisi ? 😵 😵 😵 a co tehotenstvo ti nacalo zubky ? ci ked si bola mala si papala vela sladkosti ?

cikyta
15. apr 2010

Brmbolcek-tehotenstvo nie.Skor na 80% je to u mna zdedená záležitosť+20% zlá detská zubárka 😠
Labuda sa má fajn.Najnovšie mi tu cuva po byte ako rak ☹

marta222
15. apr 2010

Ahoj ciky.... zúbky sú dôležité, hádam nechceš chodiť o pár rokov štrbavá???

orsulka
15. apr 2010

Ciky...no sevas moja 🙂))))

cikyta
15. apr 2010

Martus-ja už som 😉
Orsul-sevas 😉

brmbolcek
15. apr 2010

juuuj a proteza je velmi draha , ale co z toho ked aj ked ju mas tak ti dobre nesadne a mnoho ludi ju nenosi lebo ich z toho natahuje.....

marta222
15. apr 2010

brmbolcek... ciky je predsa ešte mladá na protézu, keby mala 70, nepoviem - nech si dá spraviť aj dve 😀 .
Ciky, tak si treba chytro nájsť čas a dať zúbky do poriadku - ešte nič nie je stratené 🙂 .

lusina
15. apr 2010

nooo, téma zuby, to je u mna aktuálne už asi cez pol roka 😒 , chodím ku zubárke ako na klavir a ešte asi veľa x pojdem.A ked sedím na kresle, celu dobru rozmýšľam koľko € to bude tento x................je to strašne drahe. ved poistovna neprepláca ani len vytrhnutie zuba, už skoro nič neplatí poitovna, že amalgám chcela po mne 17,50€, skoro som odpadla.

marta222
15. apr 2010

Tak, to si ja musím 3 x zaklopať, ja už niekoľko rokov absolvujem len povinnú ročnú prehliadku - bezplatne, pri ktorej mi vyčistí zubný kameň a je to OK..

orsulka
15. apr 2010

Zuby...tak ja podobne ako martula.....preventivka a 2x do roka zubny kamen......chvááála bohu......ale moja zubarka porodila vo februari druheho chlapceka a teraz ani neviem ako robi a ci vobec robi....ale na preventivku sa nahlasit musim, tak dufam, že tam chytim aspon sestricku a povie mi co a ako.... 😉

Ciky...fakt si najdi ten kusok casu... 😉

wolfskinka
15. apr 2010

orsulik striedavo oblacno ... vcera maly spal cely den, som bola nervozna ze nekopka, ale zato vecer a v noci mi to vynahradil, ale to nevadi, hlavne ze je vporiadku a ani si nevies predstavit ako potesi kazdy kopanec, aj ked mi dych vyrazi 😀 ked sa cely den ani nepohne, dnes je akysi akcny tak uvidime

idem na nakupy, potrebujem si nakupit veci do nemocnice, kamoska je v 27tt a uz ju zobrali do spitala a vraj tam bude az do porodu, a mna strasi s tym mojim krckom, tak som zvedava ako dopadnem na poradni o 2 tyzdne, radsej nech mam vsetko nachystane

marti nedala som si ☹ moj muz si vecer otvoril fernetik a dal si provokacne 3 pohariky, no ale co uz, vydrzim ale aspon pozitivne uz nemam chut na pivo ako pred mesiacom

som sa za posledny tzyden akosi rozorala a hened vaha podskocila, ale to tym sladkym, tak sa chystam na nakup do kauflandu na ovocie a miesto dobosiek a cokolady zacnem hltat jablka a ovocie, je to zdravsie a hlevnenie az tak kaloricke

cikyta
15. apr 2010

Mám korunku-mostík cez 4 zuby.A potrebujem ju rozšíriť asi už cez celý chrup. 🙄 No a neskôr-za chvílu už aj protezy.Mostík mám od 19 rokov 😖

orsulka
15. apr 2010

wolfi.....musi to byt super, ked ho takto citiš.....naozaj .-)))))) tak ja verim, že aj ked si nakupis vecičky, tak ty to statocne dobojuješ pekne v pohodli domova.....a Matej bude dobrucký 😉

marta222
15. apr 2010

No, ciky, tak čo najskôr sa treba do toho pustiť... To som rada, že aspoň zo zubami nemám zatiaľ problémy....
wolfi a čo máš s krčkom - skracuje sa? A nechceli ti urobiť serkláž? No určite je lepšie ovocie ako sladkosti, ale predsa aj to treba, či nie?

kamka17
15. apr 2010

no žienky moje...ja som tu normálne odpadla...teda na gauč v obyvke, lebo normálne som nevládala tu sedieť...ale káva to poistí a tie vaše písmenká detto...a sused tu zas robí nejaký rockový koncert 😀 😀 😀

no téma zuby...to je taká v´dačná...ja s mojou paradentozou zanedbanou tiež čakám, kedy mi začnú tie moje kriváky vypadávať...ako som tehu, tak aj viac krvácajú...a lepšie to nebude a ani lacnejšie..čoho sme sa to dožili 😅 😕

ciky...ráčikovi posielam pusinu na celú tváričku 😎

orsul...tak ten "zasran" z brna sa dúfam rýchlo ozve a dá nám pozitívnu správičku, nech sa zas máme z čoho tešiť 😉

wolfskinka
15. apr 2010

orsulka no ved uvidime ... vies ze ti to prajem z celeho srdca, aby uz aj teba kopal nejaky ten nezbednik a chodila nevyspata uz aj ty, ale teraz to vyjde neboj ...

marti ja neviem, krcok ma 38mm, vraj je ukazkovy, co mi napisali baby, co sa v tom vyznaju, len ten moj dr. ma stale strasi , nerobili mi serklaz, vraj neni treba zatial a na kontrolu idem az 30.4. tak uz teraz sa bojim, dufam, ze bude vsetko ok

no hej treba aj sladkosti, ale nie v noci zozrat cely makovnik alebo orechovnik a zajest ho tatrankou ... tro uz je moc

wolfskinka
15. apr 2010

inac som volala do heliosu, chcem ist na kontrolne sono v 30tt a poprosim tu dr. nech mi aj ona pozrie ten krcok, lebo ja uz tomu mojmu dr. neverim, len ma stale strasi, miesto toho aby ma ukludnil, stale o nicom inom nehovori, iba o tom ze ten krcok nevydrzi ... ja dufam, ze vydrzi

orsulka
15. apr 2010

kami 🙂))) 😀 😀 😀 už sa i mi aj ozval...sikulka jeden......

takže možem začat......clostil a menopur......7-8 den kontrola a volat mu vysledky.......pregnyl mam........ este potrebujem cetrotide alebo orgalutran........ 😕 😕 poznate to niektora?????? mate niektora?????
a ist k obvodnemu aby mi predpisal clostil a urobil sono .-))

🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

marta222
15. apr 2010

Tak orsulik, to som rada, že sa to už hýbe, tak držím všetky palce - aj na rukách aj na nohách 😉 .

orsulka
15. apr 2010

marti...cmuky cmuk 😉 😉 😉

wolfi..dobre robis moja......v Heliku k tomu prispuju uplne inak ako obv. lekari, ktorí ozaj len strasia!!!!! 😠

lusina
15. apr 2010

suuuuuuuuuper ošul, teším sa s tebou.
o tých liekov som už počula, je to nejaky hormon, ale na čo??? 😕

brmbolcek
15. apr 2010

super orsulik- tak sme sa posunuli o dalsi krocik dopredu ..... 😉 😉 😉 bodaj by to pokracovalo az do uspesneho konca tfuj,tfuj,tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
15. apr 2010

už som sa docitala, že je to proti predčasnej ovulke, ciže proti predčasnemu uvolneniu vajok......
ha...len to niekde zohnat este 🙂))))))

lusina
15. apr 2010

nie je to oršul niečo ako decapeptyl?????

orsulka
15. apr 2010

baby...ste moc zlatunke...dakujem Vam vsetkym za podporu.......zas je iskierka nadeje a aj radosti.......tak verim, že tentokrat sa budem aj ET tesit !!! 🙂

brmbolcek
15. apr 2010

mozem potvrdit, ze obvodaci to beru ako na pase ale v heliku je to uplne o niecom inom i ja som tam bola s krckom a je to ukazkove a naopak u obvodaka je to na hospitalizaciu,...

a do helika si idem dat urobit vsetky geneticke odbery plus geneticke sono 😉 😉 😉

orsulka
15. apr 2010

lusi...nie......už som napisala.....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre