Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
6. máj 2010

Orsulik- hanba bokom , ved ides uz do ciela , juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 uz nekricat aby nam vajka vydrzali a este dozreli , dakujeme kazdemu jednemu vajicku ktory sa udrzi a vydrzi 😉 😉 😉 tfuj,tfuj,tfuj

Lusi- servus, aj ty mas dnes vytoc den ? aleee ved vas iba inteligent rozhadze 😉 😉 😉

orsulka
6. máj 2010

seeeeeeegra...!!!!! presne !!!!!!!! 😀 😀 😀 a nakoniec on bol ešte aj urazenýýýýýýý !!!!!!! no trtko jeden... 😠 😠

brmbi...mas ty pravdu dievča moje .-))))))) už vidim cielovu pasku .-)))))

brmbolcek
6. máj 2010

Orsulik- a ja svetlo na koci tunela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. máj 2010

brmbi..... 😀 😀 😀 😀 ty si ale držka .-)))))))) 😀 😀

lusina
6. máj 2010

oršul, a za tou páskou je miminko 😵 alebo hned dve???? moc moc ti to prajem 😵
ja sa už snažim povzniesť nad niektorych magorov tu, ale toto bola silna káva...... fakt by som mu jednu vypálila.
čavo brmbi 😉 ,

brmbolcek
6. máj 2010

Lusi- ved vies ono sa vravi, ze kazdy den ta postretne jeden blbec 🙂 🙂 🙂 este ze je iba 5 prac.dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Orsul- 😀 😀 😀

tija28
6. máj 2010

dobre odpoludnie bambulky........................no mam pre vas taku zvlastnu spravu - sama tomu nerozumiem dobre,..... 😒
takze doktor vravel, ze moja maternica vyzera normalne - vobec nie ako keby som bola tehotna, hcg je 452, a zajtra idem znova k doktorovi...................mam bobiky velke - nechapem to a bojim, bojim velmi 😕 😕 😕

wolfskinka
6. máj 2010

brmbolcek ... nam chyba uz len ta statika a ked bude tak obeham elektrarne, plynarne, vodarne a ostatne, to mam za 1 den a mozeme to tam zaniest, mame to uz cele pokope a do mesiaca nam hadam daju stavebne povolenie

lusi ja som sa teiz hend rano vytocila, ale uz som sa ukludnila

tijka no ako ???????????????? som zvedava ako si pochodila

wolfskinka
6. máj 2010

tija ja som mala hcg 435 , neboj vsetko bude ok a naco ides aj zajtra ? pozeral ta ak sonom ?

orsulka
6. máj 2010

tijuska......sak a ako by mala maternica vyzerat ????????? ved si na uplnom začiatku, tak tam asi velke zmeny byt nemožu.....a HCG je dobre.....ked pise wolfi..... 😉

tija28
6. máj 2010

no baby viete 15rokov nic a teraz take stresy z toho, uffff..........................a wolfi na ktory den si mala hcg tych 435 ?........orsul, sak pockaj, zachvilu budes stresovat aj Ty jak ja 🙂 😉 🙂

tija28
6. máj 2010

a este .......................vobec netusim, preco tam mam dojst aj zajtra - z toho mam najvacsie bobiky 😲

wolfskinka
6. máj 2010

tija vypocitala som tak ja som mala 34dc 435hcg

wolfskinka
6. máj 2010

a to som krvacala, spinila .... neboj sa vsetko bude ok a nepovedal ti preco mas prist ?

orsulka
6. máj 2010

tijus.....vsetko je ok!!!!! uvidis..... 🙂 🙂 😵 😵 😵

wolfskinka
6. máj 2010

mozno ti zoberie znova krv , hcg by malo stupat a aj maternica by mala pomalicky rast, ja som ju mala dost nizku neviem ci len 12mm na ten 34dc

wolfskinka
6. máj 2010

a pzoeral ta sonom ?

tija28
6. máj 2010

no ja som dnes 33DC.............................................uffff, dneska budem vo firme jak mumia...............a to musim este dnes vyhodit dvoch zamestnancov - sak zas budem vystresovana, do rity 😕

tija28
6. máj 2010

pozeral ma zospodu.....................a kukal, a nic take tehotenske tam nevidel ....................a nepovedal, ze preco mam zajtra dojst, proste musim dojst 😕

wolfskinka
6. máj 2010

no tak mas vyssie hcg ako som mala ja na 34dc, keby to bolo mimo tak by nebolo take vysoke, vtedy byva sotva polovicne ... takze z toho obavy mat nemusis

wolfskinka
6. máj 2010

no a to mu enstaci ze mas hcg dost vysoke ? zavolaj si do heliosu a objednaj sa tam ... a oni ti povedia viac a budes vediet na com si

tija28
6. máj 2010

wolfi - no ja pockam uz do zajtra a potom uvidim, co to znamena..........................sak snad to bude o.k. 😉 a Ty si brala aj nejake lieky navyse na udrzanie tehotenstva ? lebo ja neuzivam nic, ani vitaminy, ani vody vela nevypijem - len bananove sejky stale pijem, lebo mame bananov doma plnu kopu, hihihi 🙂

wolfskinka
6. máj 2010

ja som toho brala .. utrogestan 3x2, duphaston 3x1 , a ked som zacala spinit tak 3x2 .. len ja som spinila a krvacala tak na striedacku az do 9tt a uzivala som duphaston a utrogestan az do 12tt, ak mas utros tak si ho nasad, ale nie vkladat ale prehltat , aby nezbadal ze nieco beries ... teda ak ti ho nedal, ja ked som krvacala tak som utros brala normalne cez usta a ked nie tak som ho vkldala

daj si kyselinu listovu aspon

tija28
6. máj 2010

wolfi - pisem Ti IP

wolfskinka
6. máj 2010

ok

brmbolcek
6. máj 2010

wolfi- a aky typ domceka idete stavat ? jednopodlazny, ci viacpodlazny ????

Tijus- ved HCG stupa kazdy druhy den , tak terazky treba cas ... a ako vravi orsul si na zaciatku tak este tam nemozu nastat velke zmeny ... a co sono ti nerobil ???? nic na nom nevidel , a zajrajska sa neboj , den co den budeme teraz mudrejsi , zase ti spravi sono a uvidi sam ci tam nieco nenajde ...... // 😎 😎 😎

wolfskinka
6. máj 2010

brmbolcek dvojpodlazny a v tvare pismena L

brmbolcek
6. máj 2010

fihaaaaaa, tak to budete mat riadne domisko 😀 😀 😀 mi mame jednopodlazny v tvare L a poviem ti ze uz teraz sa tam unahanam a nachodim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
6. máj 2010

no len vlastne na prizemi bude L a na poschodi bude obyvane iba polovica L a druha bude terasa, tak 1,5 pismena L bude dom ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre