Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
4. aug 2010

@kuspitka jasne, že Kamči je u teba najlepsie...a tak skuša a skuša a skuša...... 😉 😉 😉

cikyta
4. aug 2010

@kuspitka No tak budeš Nanga č.2 (Ja som jednotka aj s mojím "Kirankom") 😀

tinkaza
4. aug 2010

@orsulka : jáááj, veď hej, ja si veru ani moc nespomínam na môj 15 tt 😀 😀 a to mám stále akosi pocit, že pomalšie to už ubiehať hádam ani nemôže....ale Tebe som to od začiatku priala tak akosi inak, myslím inak ako napr. mne, no neviem....a vidíš, nakoniec sa predsa len všetko obrátilo k dobrému....už sa len dočkať aj dobrého konca 😉

kuspitka
4. aug 2010

@cikyta ci aj ty to mas doma?
ja ked nevladzem necham ju plakat.....
@orsulka skusa,ale do kedy pokial mna neprejde trpezlivost...

cikyta
4. aug 2010

Tak poslala som fotku s tými kruhmi na ihrisku do "mama a ja"-uvidíme,či ju uverejnia a ked nie,počkáme si na ine temy a vyhráme.Skoda,že temu s učesom sme prepásli 😀

@kuspitka Veru,aj ja to mám...no vždy ked už chcem zanadavať,tak sa okolo mna ovije ako malý hadík a ručičkami mi drží krk a hladká....no hnevaj sa potom 😅

kuspitka
4. aug 2010

@cikyta tak ja uz ju nechavam vyplakat co uz mam robit ine....

cikyta
4. aug 2010

@kuspitka Ved všetko raz prejde.Aj toto obdobie.A príde zas iné...

tinkaza
4. aug 2010

@cikyta : v téme Účes by ste jednoznačne zabojovali....😀 ja som si ten časák začala kupovať, ak Silvinku zverejnia, tak určite pošlem hlas....nenašla som tam, kedy výjde nové číslo, ale neva, odsledujem to 😎

katy7
4. aug 2010

ahojte Helinky
@kuspitka v Mama a ja som citala, ze deticky do 1 roka sa nedaju rozmaznat, ze ich chovanie je vzdy niecim ovplyvnene ale nie je to rozmaznanost, po 1 roku uz to mozne je, takze Kamilka pravdepododobne len potrebuje Tvoju blizkost

cikyta
4. aug 2010

@tinkaza Díky moja.Tak si ho asi začnem aj ja kupovať.Obrázky stihnem pozrieť 😀
Len k tým učesom: Mysleli by si,že som jej to nagelovala naschvál a nik by neveril,že to tak normálne divoko rastie bez nejakej extra udržby 😀

cikyta
4. aug 2010

@katy7 Máš pravdu....Aj Silvinkin plač bol do roka taký...ako by som povedala....no uprimný a teraz ked plače,je to občas také afektované,prefíkané.no proste maznave 😀 😉

kuspitka
4. aug 2010

@cikyta to mas pravdu

orsulka
4. aug 2010

@tinkaza dakujem moja....tym ,že som doma, mi tiež niektore dni idu velmi velmi pomaličky ☹
@cikyta my by sme im do časopisu napisali, že to Sisulka ma take vlasky naozaj, a pekne by sme sa jej zastali .-))))) ved na tom jej páperku je viedieť, že tam nie je žiadny gel 😉 😉 😉

kuspitka
4. aug 2010

@katy7 len ja uz nevladzem tolko.zistis aj ty ,ked budes mat narocne dieta

tinkaza
4. aug 2010

@cikyta : teraz bolo o papaní, potom bude o ihrisku, tak možno ešte bude aj o účese 😀

@orsulka : no veď práve, aj ja som od 6 tt doma, a určite preto sa mi to vlečie ako slimáčik....zábavu som si síce našla, ale nejako moc mi to veru nepomohlo...len som sa akosi "vykašlala" na dovolené vychádzky, idem von, kedy vládzem a kedy chcem, inak by ma to obmedzovanie riadne štvalo...a hádam sa mi to už nestihne vypomstiť, lebo PN už pomaly končím, potom nabieham na vyčerpanie RD z práce a šup rovno na materskú...huráá

žienky, idem off, držte sa, pa 😉

katy7
4. aug 2010

@kuspitka to ti verim, musi to byt poriadne namahave, citala som aj o narocnych detoch ale vobec si to neviem predstavit, ani neviem, co by som v takom pripade robila, clovek asi musi byt poriadne trpezlivy, som zvedava, co caka mna... Ja mam zatial obavu upne zo vsetkeho 😅 a termin mam uz za dverami

kuspitka
4. aug 2010

@katy7 neboj ty nebudes mat take dieta.ja neviem preco ho mam.....

katy7
4. aug 2010

@kuspitka narocne deti sa zlozito vychovavaju ale zasa z nich vyrastaju silne osobnosti 😉

kuspitka
4. aug 2010

@katy7 to hej.len ,keby to narocne obdobie uz skoncilo.nespile dni nic a potom len mrnci

brmbolcek
4. aug 2010

halo halo, zdravim vas vseztky, nestiham ale na vas myslim 🙂 🙂 🙂 🙂

... poctivo hlasim ze som dnes oficialne nastupila na matersku dovolenku 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

ako sa mame ? co je tu noveho ?

zdenka.valkova
4. aug 2010

ahojky
baby po kolkych dnoch po ET by som si mohla urobit test, a nejake priznaky by sa mohli kedY prejavovat diky

brmbolcek
4. aug 2010

@zdenka.valkova- po 11den uz by si mohla skusat testovat , 😉 😉 😉 dufam, ze sa ukazu krasne //, drzim moc moc palce

zdenka.valkova
4. aug 2010

@brmbolcek diky

cikyta
4. aug 2010

@zdenka.valkova Niekumu sa ukázal "tienik"druhej čiarky na 5 den po ET.No také najsilnejšie už su na 10-11den po ET. (kuk moj album.Mám tam z 11 dna a riadne silne) Príznaky nemusíš citiť absolutne žiadne.Ak aj bolí bruško,je to stále OK.Bolí aj pri tehotenstve a uplne rovnako ako na menzes.

marta222
4. aug 2010

Ozaj dievčence, máte niektorá skúsenosti s tabletkami Magnesium Lacticum? Vraj to pomáha proti bolestiam a kŕčom v tehotenstve. Inak, v nemocke mi ho dávali 3 x denne a to som ani žiadne bolesti nemala. A asi si na to telo zvyklo - teraz ho neužívam a občas mávam také pichanie v podbrušku, hlavne keď dlhšie sedím alebo chodím.... Myslím, že Tijuška písala, že mala kŕče v podbrušku - neužívala si to náhodou?

tija28
4. aug 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉
....................tak ako to vyzera zo zajtrajsim stretkom ??? 😉 .................ja pojdem taku dialku a to len orsulka s kiarkou si najdu cas, ha ???? 😉 @lucula, @mzuzka, kde ste ??? 😉

..........a keby ste mali dojst len vy dve @orsulka, a @kiara15 - neprehodime to na piatok ? - to by sa k nam uz mohla pekne pridat aj @cikyta so siskou - aaaaaaaa konecne by som tu malu princeznu videla 😀 😀 😀

@marta222 - dojdi do tn, ja ti dam take lekcie, ze do tyzdna budes okres valcovat jak uplny profik 😀.......inak obdivujem trpezlivost tvojho muzicka - ten moj by infarkt chytil, asi !?! 😀 😀
@orsulka, @tinkaza - ak sa vam to vlecie, tak aj vy dojdite do tn, a ja vas zapriahnem trosicka do prace - ani si nevsimnete, jak vam budu tt ubiehat 😀 😀 😀
@katy7 - neboj sa ty, ved zachvilu budes novopecenou mamickou a babetko ta bude istotne len tesit 🙂 🙂 🙂

no idem ja porobit nieco............a zase nieco, tak sa majte pekne 😉 😉 😉

tija28
4. aug 2010

@marta222 - tak ja som si kupila magne B6 - proti krcom v podbrusku, ale uz mi to preslo, tak som ich vysadila 😉

cikyta
4. aug 2010

@marta222 Uživala som magnezium,no už neviem presne aké ☹

@tija28 Ale to by sme prišli v piatok okolo 17:00 do PD. (Teda,nie priamo do PD) a hned utekať preč by bolo blbé voči rodine 😅 Keby sme išli piatok ráno,tak je to OK,len muž musí ísť do roboty ešte piatok,preto ho musíme čakať do poobedia ešte doma v MT ☹

cikyta
4. aug 2010

@marta222 Neobsahuje to tvoje magnezko viac horčíku?

No už musím ísť....pápá

tija28
4. aug 2010

@cikyta - no skoda, prevelika..........................som si myslela, ze by sa to mohlo podarit 😉 neva, neva, nevadi - tak niekedy nabuduce 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre