Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
16. aug 2010

@orsulka ,janula mi písala ešte cez víkend,mala mať opu dnes,tak ak sa mi neozve,zajtra jej napíšem.... 😉
tak vo štvrtok budem na teba a bambuliatka myslieť,nech je všetko ok 🙂

orsulka
17. aug 2010

dobre ranko prajem 🙂)))

@lucula73 janula sa mi ozvala... 😉
@brmbolcek bola som v praci vcera, a dnes idem do druhej firmy, su tam nejake PN-ky a koncia tam nejake pracovne zmluvy ku koncu mesiaca, tak to pojdem dať do poriadku 😉 😉

brmbolcek
17. aug 2010

pekne dobre ranecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja uz oprate u nasich domka, este povesame a medzitym oddychujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@orsulka- len pomalicky porobkaj aby si sa nam nepomylila ....... 😉 😉 😉 co ty nemas vo zvyku

zelam vsetkym pekny dnik la 😵 - la- 😀 la- 🙂

cikyta
17. aug 2010

Ahojte.No super.Z HA poslali potopy sem.Smiala som sa našim a máme to tu my.Musím dať Sise plienku , čo nosí do vody,lebo sa nám vylial za domom Turiec... 😒
Včera išiel brat z tadeto 6,5 hod.to by bol už aj v Prahe za iných okolností.Normálne mu vypli vo vlaku na horn.stubni svetlo vo vlaku a vraj nech spí,lebo pojdu až ráno! A on hladný,smedný,zima...no horor.Napokon sa po pár hod.pohli a doma bol krátko pred polnocou.To vyrazil o 17:00 😅 Ten vlak nemohol isť dalej a nedalo sa ani vrátiť,lebo nám tu uzavreli cesty.

orsulka
17. aug 2010

@brmbolcek hihihihi,,,ale pomylim sa, coby nie...ved kto nič nerobi, nič nepokazi.... 😉 😉 😉
@cikyta a cesty su normalne prejazdne vo Vrutkach a v MARTINE ????? zajtra ma ist ferko pre svokrovcov do Vrutok k rychliku, tak ci tam v pohode prejde.....

kiara15
17. aug 2010

@orsulka diky ze ma budes informovat a Janula mi akurat volala tak to vyzera snubne 🙂 🙂

marta222
17. aug 2010

Ahojte, prišla som Vás len krátko pozdraviť, nedá sa mi tu moc chodiť, keďže už tu mám nástupkyňu 😉 . Zajtra idem na poradňu, ide mi merať krčok, či sa neskrátil veľmi, lebo na poslednej poradni po palpačnom vyšetrení zahlásil, že sa skracuje... Tripple testy dopadli OK - len som si všimla, že to mám vyrátané iba na 1 plod, takže ktovie, či to je vôbec dobre. Ale, kašlem na to, veď nech sa tým zaoberajú doktori. Vo štvrtok sme boli s drahým na huby a niečo ma poštípalo na lakeť, až mi opuchol a mala som tam taký veľký červený fľak - tak som bola v piatok na pohotovosti. Pichol mi akýsi Hydrocortizon a chválabohu potom to odpuchlo a ešte som si dávala ľadové obklady, už to mám OK.
@orsulka - ty už máš výsledky tripple testov? A čo tu máme nové? Pribudli nejaké tehule?Zatiaľ toľko, ak sa mi bude dať, ešte Vás prídem pozrieť?

cikyta
17. aug 2010

@orsulka Už su cesty prejazdne.Neboli večer.Poprípade mi zreferuje ešte muž večer,ale už voda klesa,takže to bude zajtra fajn.

cikyta
17. aug 2010

@marta222 Juj Martuska,dávaj si pozor na seba.Teraz v auguste je hnusný ten hmyz ☹ Ale hlavne,že si už v poriadku 🙂

cikyta
17. aug 2010

@orsulka a máš nejaké vnutorne tušenie na pohlavia orsuliatok? Možno sa štvrtok krásne ukážu. 🙂

cikyta
17. aug 2010

Sakra.dnes nám celý den tečie hnedá voda z vodovodu.Už som musela isť kupiť vodu Sise na čaj 😠

domika9
17. aug 2010

no jasne tu debata vo velkom a v tehulkach a mamičkach mrtvo ciky maš A-čko za dnešok 😀 😀 😀

cikyta
17. aug 2010

@domika9 Jasne domi,už prchám preč z tadeto....je to trápne,ked si tu píšem sama so sebou 😀

orsulka
17. aug 2010

@cikyta dik za info, keby niečo, tak daj prosim ťa vedieť.......len ci vobec pojde vlaky z Kosic do Blavy, aby ti svokrovci dosli do tych Vrutok 😀 😀 😀
vnutorný pocit ????? ani neviem....asi na dievčatka......ale chcela by som parik 😉 😉
@marta222 no že sa aj ukažeš dievača.......super, že triple testy dopadli dobre......ja neviem kedy budu vysledky, možno vo stvrtok i lekar povie, zatial mi sestricka nevolala a povedala, že keby daco, tak budu volat....tak neviem.....ja verim, že sa vo strvtok vsetko dozviem.....
akurat som sa vcera dozvedela, že moj doky ide zas na dovolenku...tusim od bud. týždna...tak ten sa má 😀 😀 😀
@kiara15 ano viem...piseme si cez IP 🙂)))) držim jej palceky.... 😉 😉

lucula73
17. aug 2010

@orsulka ako dopadla tá janka?napíš mi pls...neni tu dobrý signál,bola by som jej zavolala...dík moc 🙂

orsulka
17. aug 2010

@lucula73 IP 😉

cikyta
17. aug 2010

A prečo tá Janka nepíše sem? Bavíte sa o Janule,že? Nie Janicce?

orsulka
17. aug 2010

@cikyta ja neviem...a ano bavime sa o Janule......

Janicca asi este nezacala, hoc teraz jniekedy ma zacat..... 😉

lucula73
17. aug 2010

@cikyta ano o janule.....ona už nechodí do heliosu,možno preto to sem nechce písať 😉

cikyta
17. aug 2010

@orsulka No inak vlaky chodia ako chcu...

cikyta
17. aug 2010

@lucula73 aha................... 😔
ved ani ja už nechodím do heliosu a furt vám tu -smradím- 😅

lucula73
17. aug 2010

@cikyta tak prečo tu furt smradíš,to ti teda neviem 😀 😀

cikyta
17. aug 2010

Možno preto,že som čakala,kým Orsulka otehotnie...

lucula73
17. aug 2010

@cikyta veď ja som žartovala..dúfam,že sa nehneváš 🙂 ,ani ja nechodím do heliosu a dokonca nemám ani heliosáka 😉 ....

cikyta
17. aug 2010

@lucula73 ved vidím smajlíkov 😀 😉

orsulka
17. aug 2010

@cikyta
@lucula73 vy čo ma tu ohovárate??? ha ??? 😉 😉
ja tiež už nechodim do heliosu a som stale tu 🙂)))))))) mna to tu bavi aj tak 😉

cikyta
17. aug 2010

@orsulka a máme po vtákoch 😲 😲 😲 😲 ( 😀 )

orsulka
18. aug 2010

dobre ranko prajem 😉 😉 😉 😉
vyspinkane ?????????????? 😕 😉 😉 😉 ja už aj celkom ano 😉 😉

maw
18. aug 2010

Ahojte kocky. Prajem vsetkym dobre ranko. Mal by som jednu otázocku. Mate niektorá skúsenost s gélom na podporu pocatia Conceive Plus??? 😅 Skusame vselico 😉 😎 😀 😅 Nez zacneme to dalsie kolo v Heliose. 😵 😵 😵

brmbolcek
18. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekne ranecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja uz prvu varku detskych veciciek oprate 😀 😀 😀 , odfotene 😀 😀 😀 uz sa perie dalsia a na dnes finish, vecer pozehlime a zajtra pokracujeme 🙂 🙂 🙂

dnes sa chystam varit podlesnicky 🙂 🙂 🙂 a zeleninkovu polievocku 🙂 🙂 🙂 🙂

a u vas to ako vyzera ???

@maw- mne to nic nehovori 😒 😒 😒 , mozno niektora kocka poradi ...... 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre