Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
19. aug 2010

@tija28 Gratulujem ku chlapčekovi !!!!!!!
To nič.Ja mám babu a tiež nerobím copíky 😀 😀 😀 😀 A mnohí iní chlapci maju dlhšie vlásky od nás 😀 😀 😀 😀 Aspon budeš máš dobručke poslušne dieťatko.Chlapčekovia su taký zlatí maznáčikovia,čo maminky posluchaju 😉

lucula73
19. aug 2010

@tija28 gratulujem ku chlapčekovi,dievčatko bude nasledovať potom 😉 .....a už máš polovicu za sebou,bože ako to letí 😕 🙂

@cikyta myslíš,že chlapčekovia poslúchajú?som veľmi zvedavá...... 🙂
inak ja začínam mať pocit,že máme doma 7 ročnú pubertiačku,vážne,sme to rozoberali s mm tento týždeň viackrát...a záver je ,že musíme pritvrdiť,inak nám dieťa prerastie cez hlavu ☹ ,ťažká je tá výchova veru 😝 😀

kamka17
20. aug 2010

pekné piatkové ránko prajem hlavne nám pracujúcim 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎

tijuš...no super, že chlapček, gratulujeme 😉

ciky...podľa toho popisu z genetiky v mt sa mi zdá, že všetky genetiky sú rovnaké...u nás je to tiež kdesi dole v pivnici, tiež čakáreň a zapisovanie mimo tej časti, kde sa dá sedieť a čakať...bola som ta síce len raz aj to zbytočne, ale stačilo...a keď si človek predstaví, že je tam aj oddelenie pre malé deti, tak takéto katakomby fakt pridajú na psychike 😒 😕

lucul...držím place pri zvládaní puberty...sa mi zdá, že tie dnešné deti fakt že nejako rýchlo dospievajú...nás to chytalo tak 14-15 ako treba a nie že už na začiatku ZŠ...

brmbolcek
20. aug 2010

pekne dobre piatkove ranecko 🙂 🙂 🙂

@tija28- wauuuuuuuuuuuu, tak vy ste videla nakoniec zvonceky 😀 😀 😀 😀 😀 , super moja gratulujem budete mat dedica tatino bude velmi rad 😉 😉 😉 a uz viete meno ? ? ? ako sa inak citis ? len pekne sa opatruj a ziadne tazke prace 🙂 🙂 🙂

@lucula73- teda mas pravdu, nenadarmo sa vravi aby ti dieta neprerastlo cez hlavu 😒 😒 😒 ale ked to dvaja rozumny rodicia chytia do spravnych ruk a vcas podchytia tak je to fajn 🙂 🙂 🙂 a verim ze u vas to tak je 😀 😀 😀

@kamka17- ako sa mas , moja ? ako sa citis ? a ci malicke ? kopka- kopka ? 😀 😀 😀

ostatnym zelam krasny piatocek 🙂 🙂 🙂

orsulka
20. aug 2010

dobre ranko prajem aj ja.....tak my mame doma dnes dovolenku, a pjdeme s drahym na nakupy, už sa tesim .-))))
pracujucim prajem týchly pracovný den...
@kamka17 ako sa mi mavas diečatko??? stale pracujes??? ale verim, že ste v poriadku a maličká poriadne kopká 🙂)))

orsulka
20. aug 2010

@brmbolcek aj tebe krásne ránko, zdá sa, že ťa čaká pekný vikendik...🙂)

brmbolcek
20. aug 2010

@orsulka- anko, anko, anko to mas pravdu , ja som t taky zloduch ze sa dobre napappam 😀 😀 😀 naplnim brusko 😀 😀 😀 aj ked uz je dost velkeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 ale ked oslava tak oslava a zo vsetkym 😉 😉 😉 teda okrem tani-tani 😵 😵 😵

a co u vas sa planuje na vikendik ? ako dopadol jablkovy kolacik ???? verim ze padol tŕaz- dva 🙂 🙂 🙂 ako sa maju tvoje krasne bambulky ci bambulkovia ? ako sa citis ???

orsulka
20. aug 2010

@brmbolcek tak z kolaiku ostali doma 3 kusky...toť vsio .-)))) ale chlapci vcera makali do večera do desiatej, tak verim, že im dobre padol 😉 na zahryznutie 😉 😉 bublinočky sa maju fajne....pomaličky si rastu .-))))) a prave, že v tomto obdobi sa citim uplne super, ako pisu v knižkách, že budte plnánenergie...tak aj ja teraz .-))))) akurat musim asi prestať jesť... 😝 😝 nejak vela priberam..... 😔 😔 😔

domika9
20. aug 2010

@lucula73 nuž čo rok su deti šikovnejšie vyspelejšie ... tak neviem ale Matuško asi začne ked bude mať 5 😀 😀 😀

tija grtulujem ku chlapčekovi 😉

orsulík a ty čo , nemaš nejaku predtuchu čo by si mohla nosiť v brušku? ja som odzačiatku vedela že to bude chalan len jenu kratku chvílku som bola na pochybach ale to koli menu 😀

brmbolcek
20. aug 2010

tak tomu ver@orsulka. ze im taky dobry cerstv kolacik padol velmi dobre 😉 😉 😉 ale aj nam by padol tvoj receptik ak by sa dalo hm.... ? 🙂 🙂 🙂
to je super, ze to tak dobre znasas 🙂 🙂 🙂 a s tym papanim si nerob starosti len si daj co bublinky potrebuju lebo oni stale rastu z toho co papas tak ich nenechaj hladne a vaha sa poriesi ked ti budu pobehovat popod nozkami , uvidis ani sa nenazdas a budes musiet priberat aby si nebola priesvitna 😀 😀 😀 aby sme nevideli cez teba celu prievidzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
20. aug 2010

@orsulka presne z priberania si nerob nič hlavne že su bublinky dobre zasobovane ty si šikovna a po porode všetko rychlo zhodíš ved vela aj športuješ a pri dvoch drobcoch sa nazvrtaš dvojnasobne 😉

kamka17
20. aug 2010

@orsulka no dnes som asi posldný deň v práci, lebo od pondelka mám dva týždne dovču a potom asi sa hodím tých pár týždňov pn...síce sa tváril trochu zmätene doky, ale som ho presvedčila, že však všetci klamú, tak aj my si môžme vymyslieť nejakú diagnózu 😀 😀 no a malá sa mece ako divá...ale halvne večer, lebo keby mala kopať aj v práci, tak by to tu inak vyzeralo 😀 😀
a idem dnes so mesta si kúpiť darček...nočnú košeľu na kojenie...také fantastické obrázkové majú, tak si urobím radosť...a nemá chuť potom niekto na kávu?? alebo nealko koktejl??

... a zas nestíham...asi mi chcú tí ľudia radosť urobiť, že však nech si užijem 😒 ☹ 😒 😖 😖

cikyta
20. aug 2010

Ahojte..........
@lucula73 zatial sa mi to potvrdilo na 100% u všetkých.

@kamka17 Genetiku máme OK. Je to nová budova,nová čakáren,super dr.
Na figu máme nemocnicu.

brmbolcek
20. aug 2010

@cikyta- ako spal nas Labudko ???

a ozi nasa@ janicca zacina stimulkovat 22.8, uz sa jej to blizi tak drzime silno palceky a budeme podporovat a radit vo dne v noci, bud nam blizko na pomoci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tfuj, tfuj, tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
20. aug 2010

@brmbolcek má sa fajn.Do pol 4 sa non stop budila a už som myslela,že ma šlahne furt.............lahnuť,prikryť,začala revať,vstanem,beriem ruky,cecok,opatrne do postielky a zas dookola niekolkokrát.
O 4 sa umudrila a ako-tak spinkala do pol 9,takže fajn.Radím to do tých lepších nocí... 🙂

Len aby sem tá Janicca aj prišla.Už ma hneva....... ☹ Co je tu urazenená na niekoho ☹ ?

brmbolcek
20. aug 2010

veru ze tu dlho nebola, no neviem ci ma dovcu ci co 😒 😒 😒 ale verim ze sa ohlasi skor ci neskor.....

a labudko co tak strajkoval , ani spat ani kojit ani ani je to teda na nervy ale ty mas inaaaaaaaaaaaaac pevne nervy a silnu naturu zelezneho boja 😉 😉 😉 zvladas to bravurne ale oddych by ti kapol 😉 😉 😉

cikyta
20. aug 2010

@brmbolcek to labudko tak robí furt...
Nemám pevne nervy.Nechci počuť ten slovník po 5 postavení 😅

brmbolcek
20. aug 2010

@cikyta- prezrad mi to 6. 😀 😀 😀 😉 😉 😉

cikyta
20. aug 2010

@brmbolcek Do píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp .................. 😖 😅

brmbolcek
20. aug 2010

@cikyta . coskoro to bude mala po tebe opakovat tak pstttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 je velmi ucenlive dieta 😵 😵 😵

ja som v plnom prude prania koplet detskej vybavicky a plienok a veruze uz som aj do cest.tasky pobalila par veci do porodnice, to keby nieco..... 😉 😉 😉

cikyta
20. aug 2010

@brmbolcek už opakuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Cez den nehreším.Možno poviem:
-Ej bisťu !!!!!
A Sisa na to:
-EEE biťu !!!!!
No veru už to máš za pár brmbolcek............jupiky 😉

brmbolcek
20. aug 2010

tak to musi byt inac paradne ked je vide z ustociek ejjjjjjjjjjjjjjjjjj biťuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , moje zlate hned by som ju vytlostila su to neopakovatelne chvilky , velmi rychlucko to rastie a leti ten cas 😉 😉 😉

.. a ja veru ze uz to mam za paaaaaaaaaaaar 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

co mate dnes na obed ? u nas gulasik 🙂 🙂 🙂 co varil pan manzel 😉 😉 😉

cikyta
20. aug 2010

@brmbolcek Dnes tak poskromne-špagetky.Sise nechutili.Mala ich s takou zeleninovou omáčkou,tak ked sa zobudí,skusim jej ponuknuť znova a ked ma ohrdne,tak budem musieť siahnuť po kupovanej presnidavke nejakej....ešte neviem akej.A ked ani to nebude chcieť (čo je normálne v tomto teple) 🙂 tak bohužial..........bude chudá ako lan a do večera nedostane už nič okrem čajíku.Aspon zbucha večeru 😉

Hej,teraz začala hrozne všetko opakovať.A nielen slová po nás.Ale aj pohyby a gestá.Nedelu si dal muž ruky dozadu ako taký dôchodca na prechádzke a Sisa sa postavila k nemu a presne tak isto si dala ručky za chrbátik a kráčala ako on 😀

brmbolcek
20. aug 2010

@cikyta- teda ty ju nechas inac vyhladoviet 😀 😀 😀 a vecer sa ti tak spacka ze sa jej nebude dat spat 😀 😀 😀 potom budes musiet nabehnut ako vzdy ku nej a venovat sa ci je den a ci je noc 😎 😎 😎

teraz ma take opakovacie obdobie, ze vsetko hovori,..... no pozrime sa z nasho labudka uz je aj maly dochodca 😀 😀

orsulka
20. aug 2010

aj ja som si dens spravila radost a kupila som si nove tepláky 😀 😀 😀 a dvojičky dostali svoje prve bledo zelene bodička ...frote...krásne...a zlacnené 😀 😀 😀
@cikyta veru...eeeeeeee biťuuuuuuu...teraba si dávať pozor na utočká .-))))))))) ale fakt milé .-)))) myslim, že sa este na nej pekne zasmejete .-)))))

katy7
20. aug 2010

Tak ja som dnes bola na poradni, nedeje sa nic prevratne, tak som dostala dalsi termin na buduci piatok 27.8.- a to uz je termin mojho porodu, tak som straaaasne zvedava, co bude o tyzden, ci sa este budem gulat... uz si pripadam ako maly slonik ka 😀
kamka17 kde si si kupovala peknu kosielku na kojenie? porad, aj ja musim cim skor kupit
tija28 tiez sa pripajam k blahozelaniu, ze budete mat chlapceka, sme na tom rovnako, snad potom pride dievcatko 😉

brmbolcek
20. aug 2010

@orsulka, - normalne si viem predstavit ako si to vyberala taka neutral-jemnucka zelena, a v myslienkach bude to chlapcek ci dievcatko 🙂 🙂 🙂 pekne chvilky su to ked vyberas pre bambulky vecicky , len tak dalej 😵 😵 😵

..a kedze uz ste pri tom kupovani tak ja som si kupila paradne plachty na novu postielku 😉 😉 😉 bola by som si aj obliecky.... ale, nemali take rozmery ...... tak sa aj ja tesiiiikujeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@katy7- a ako sa citis tyzden pred porodom ? vsetko nachystane, pobalene ?

cikyta
20. aug 2010

@brmbolcek 😀 "dôchodca" 😀
@orsulka Gratulujem ku prvým zelenučkým bodynkám 😉 A k maminkyniným (kua aké yi kde??? 😀 ) tepláčikom.Ved aj tá musí byť šmrncovná.ved takto krásna s bruškom je len raz v živote 😉 (poprípade ešte 2-3-4 😉 ...)
Ja som tuším ako prvu vecičku kupila Sise ..... no hádaj .... vieš 😉 ....no plavky !!!! (to je už iný úlet 😀 )

@katy7 Dostala si NADHERNY termín že 27.8. 😵 😵 😵 😵 😵Hádaj prečo? 😉
Kebyže si z MT,tak ti poradím,kde kupiš košielku na kojenie 😉

orsulka
21. aug 2010

dobre ranko ...🙂)) sobota rano, 3/4 na osm a tu nikoho???? 😀 😀 😀 😀 😀
no u nas sa už maka a dorabaju sa dalsie krinky do chodby...tak to preto 😉 😉 😉

@katy7 tak nejak sledujem ale, že si v pohodke.....akože týžden mas ešte cas🙂))) hlavne nech vsetko dopbre dopadne 😉 😉

vsetkym krásny vikendik.....

JANULA....vela stastia pri ET!!!!!!! a minimálne dvoch prosim !!! 😉 😉 😉

kamka17
21. aug 2010

@orsulka ja som tuuuuuu...len nestíham, lebo som si raňajky robila...rybaciu pomazánku, nech mám celý týždeň nejaký ten rybkový vitamín 😀 😀 a okrem toho mi už aj tento notebook akosi spomaľuje všetko, keď ja chcem rýchlo niečo napísať, tak nemám šancu...no ale hlavne že funguje 🙂 🙂
ako ste sa dnes vyspinkali?? a super, že už začínaš vecičky kupovať, my sme si včera tiež urobili radosť, také krásne malinké capačky som kúpila, tak sa z nich teším viac, ako z tej nočnej košele 😅 😅 😕 😕

@katy7 tie košele majú v careffoure, cez zadný vchod keď vojdeš, tam je ten obchod so spodným prádlom a aj toto tam majú...potom ich majú na bulvári, tiež spodné prádlo danae...ale najlacejšie sú v uličke od VUB smerom na štvorcák vedľa predajne cd...síce rozdiel len asi 2e, ale tak poteší aj to...a majú aj pyžamá..a držím palce, nech vydržíš ešte do toho 27.8., nech tu máme dvojnásobný dovod oslavovať...aj keď...aj dnes je pekný dátum 😵 😵 😵 , ale to už asi nestihneš... 😉

my sme inak zase samé dve doma, lebo tatino išiel zas na moravu kdesi na motorkový zraz, príde až zajtra, ale neva, aspoň si trochu oddýchneme...a poobede idem ku krstným na oslavu, krstný má 65...tak sa aspoň najeme, keď už piť nemozme, hihi

no a všetkým prajem pekný víkend slniečkový a bez búrok 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre