Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
30. aug 2010

@cikyta tak nasa uz teraz.......
@brmbolcek mame sa celkom dobre.malu prehana.teraz buva ,aspon trosku mam klud.v noci nespim tak som velmi unavena.....

cikyta
30. aug 2010

@janicca kupiš v hodciktorých potravinách. 😉 Ako sa ideš dať strihať? Aj farbiť? Nejako mi utekaju informácie.............(alebo mi to tu Labudko gumuje? 😅 )

brmbolcek
30. aug 2010

@janicca- v kancli hodis nejaky light klobucik 😀 😀 😀 😀 a povies ze mas z dovolenky slamenak 😀 😀 😀

@cikyta- ved to je normalny prejav 😉 😉 😉 ved ona ti ukazuje kto je tu panom a kto ku komu patri 😀 😀 😀

brmbolcek
30. aug 2010

@kuspitka- a z coho ju prehana ?

kuspitka
30. aug 2010

@brmbolcek idu nam ocne zuby tak preto asi ju prehana,ale vcera mala teplotu taku 37,5 aj bola cervena ,ako paprika.....

brmbolcek
30. aug 2010

a davas jej aj nieco na ukludnenie, ono to treba iba vydrzat a preckat ... kym sa neprerezu ......

kuspitka
30. aug 2010

@brmbolcek teraz jej davam fenistil....

wolfskinka
30. aug 2010

@domika9 no dufam, ze uz hej, uz by bolo nacase .. my to vydrzime, len aby on nemal bolesti

@cikyta no pekne sisinka ziarli, ale to je dobre, istotne ta to v kutiku duse aj potesilo, no nemala by som odvahy mu to vytlacat sama, lebo to u treba prepichovat, radsej nech mu urobi doktorka, ved nie je problem tam skocit kedykolvek

cikyta
30. aug 2010

@wolfskinka Ak ti nerobí problém chodiť ku dr.teraz,ked sa zozimilo a detičky začínaju chorlavieť,tak ok.Ved ak to máš kusok a nerobí vám to problém,tak je to super! Držím palce,nech sa už Matusko netrápi.

@brmbolcek Hej-normálny prejav-žiarlenie.Doteraz som mohla cecať druhe detičky,no zrazu NIE! Niekedy mi príde,že nemá 15 mesiacov,ale 15 rokov ! Tak vážne a rozumne uvažuje 😅

cikyta
30. aug 2010

@brmbolcek dala som do albumu,čo dnes urobila Sisa s topánkami.5 mesiacov stáli v klude chudiatka a dnes si moja lejdy zmyslela,že ich "rozbehá" 😅 Za toho pána ich dať dolu 😠 z nožičiek.

brmbolcek
30. aug 2010

tak mi naobedovany aj pan manzelik, no skoda ze musi chodit do prace , ale ved na korunky treba makat 😉 😉 😉

.. u nas na obed ryza s hraskom a kuracie prsicka a sosovicova polievocka 😉 😉 😉

... a u vassssssssss ????? co ste mali na mnam mnam mnam 🙂 🙂 🙂 🙂

@cikyta - idem si ju kuknut 😉 😉 😉 sibalku malu 😀

brmbolcek
30. aug 2010

@cikyta- teda spunt maly vymyselnicky .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , chutne backorky ako ze s tebou mne bavi svet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
30. aug 2010

@brmbolcek my máme fajnú cuketovú polievočku zo zemiakmi a len dusené kuracie soté so slaninkou...ideme ešte na nákup, tak k tomu asi len hranolky kúpim, lebo ryža bola včera, tak nech zas nemáme každý deň šikmé oči 😅 😅
@cikyta neboj nič, však ju to do večera hádam prejde a vyzuje ich aspoň na spanie... 😉 😉 ale je v nich zlatá 😀

inak ledva som z mesta došla domov...odspodu také nepríjemné pichanie až kŕče...mali ste alebo mávate to niektorá?? dokymu som to minule zabudla povedať, ale hádam to nebude nič zlé... 😕 😕

cikyta
30. aug 2010

@brmbolcek Začala si všetko obuvať.Cudzie topánky,cudzie ponožky.Aj mna hned obuje,ak som náhodou bosa a každu návštevu hned tlačí do papuč,či kadejakých sandálov 😀

@kamka17 To je znamenie-zvolniť.Treba si rýchlo lahnuť a už nechodiť.Bábo už tlačí moc dolu a to bolí...Mna osobne to takto bolelo,ked som kráčala dlhšie vonku po snehu pri venčení hafa. ☹

cikyta
30. aug 2010

My máme čínu..... 🙂

kamka17
30. aug 2010

@cikyta hm...ale sa mi to zdá akosi skoro, aby ma takto bábo tlačilo... 😕 😕 😕 aj keď ja s mojou nevedomosťou si asi radšej nechám poradiť...takže idem ležať, aj tak sa mi nič nechce robiť a v takomto počasí tým duplom...

orsul...no čo, nakúpené teplé veci na seba??

cikyta
30. aug 2010

@kamka17 Od 20 tt je už bábo tak velké a robí také kotrmelce,že ťa dokáže už dolu pri dlhšej chodzi boleť aj mať krče.O chvílu ťa začne tlačiť aj v hrudi a posuvať ti tvoje srdiečko,tak to bude horšie aj s dýchaním,či trávením-akože záha atd... 😉
Tak šupito-pohov na chvilku.Po chvílke oddychu budeš prekvapená,ako ti je fajn a všetka bolesť je fuč 🙂

kamka17
30. aug 2010

@cikyta no mi hovor, že záha...minule som skoro večer kvoli tomu nezaspala a doma ani fatra ani nič na upokojenie a aj som mala pocit, že už do seba ani nič nedostanem a len by mi to pohoršilo...našťastie to v noci prešlo, ale ak sa
toto bude opakovať, tak dovi dopo...fakt že už musím rozmýšľať čo zjem alebo nezjem, aby som netrpela...no ale nejedz, keď ti chutí 😅 😅
no ale teším sa na tieto poseldné necelé tri mesiace, lebo verím tomu, že už to lepšie bude až po porode 😨 😨 😀 😀 ale šak vydržíme, či ako...???

cikyta
30. aug 2010

@kamka17 Správny postoj mamina! 🙂 Tak veru!

wolfskinka
30. aug 2010

@cikyta my mame taku doktorku ze ma dva vchody, jeden pre deti v cakarni a druhy z vonku, tam len zaklepes a ides bokom a necakas, babetka maju prednost pred vsetkymi detmi, tak s detmi ani do styku v cakarni nepridu a autom to mam 3 minuty

na urologii sme pochodili tak, ze nas nezobrali a kazali nam prist az buduci tyzden .. takze zase nic

cikyta
30. aug 2010

@wolfskinka prečo vás nezobrali? ☹

wolfskinka
30. aug 2010

@cikyta lebo zastupovali aj za druhu ambulanciu a mali totalne plnu cakaren a boli tam aj policajti s väznami tak nas poslala domov

cikyta
30. aug 2010

@wolfskinka Aha...tak.No my sme mali šťastie,ked bolo treba čosi (napr.rtg ) a bola plná čakáren..tak sme išli hned bez čakania.Vlastne ako píšeš,že bábätká maju všade prednosť. 😉

wolfskinka
30. aug 2010

@cikyta aj my by sme isli ale boli tam tí policajti s vaznami tak ti mali prednost

cikyta
30. aug 2010
kamka17
30. aug 2010

akurát som kukala správy z tej devínskej...to musel byť riadny vyšinutý, čo to tam strieľal, len nechápem, ako niekto len tak može mať zbraň a toľko nábojov... ☹ ☹ 😠 😠 už tu budeme fakt jak na divokom západe, však si tu už každý robí čo chce 😠 😠 😠

@wolfskinka dúfam, že tie návštevy lekárov s malým nebudú už také časté a hlavne že Matej bude zdravý, nech si ho konečne možte užívať bez zbytočného stresu 😉 😉

cikyta
30. aug 2010

@kamka17 chceli sme sa podobať amerike? chceli...tak to tu máme... 😔

kamka17
30. aug 2010

@cikyta ja ti neviem, ale mne osobne amerika nič nehovorí.a keď už ten magor chcel strieľať, tak mal začať od seba...
a čo porábate takto poobede v takomto fasa počasku?? topánočky už Silivnka vyzula??

cikyta
30. aug 2010

@kamka17 Práve sa chystáme von.Do cukrárne 😉

brmbolcek
30. aug 2010

... no ja som si trosku schrupla, ved neni sa co divit v takomto pocasi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@cikyta- SIsi je velmi rozumna, ved ona nedopusti aby navsteva chodila na boso po byte co keby nachladli by si to chuda vycitalo 😉 😉 😉

@kamka17- panecku to ta akosi skoro uz picha ved si este 30tt neprekrocila, skus si navolit viac oddychu, malicka ti uz tlaci na spodok a verim ze je to pre teba neprijemne , lezanie ti urcite pomoze , ver mi ! 😉 😉 😉

@wolfskinka- ty brdo, ze 3 minuty ku lekarke to kde byvate hned vedla ? a ta urologia je stale plna a ked tam boli vazni tak sa niet preco cudovat hm......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre