Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
7. júl 2009

wolfi ono to tak aj vychadza uz zacinam 7 😒

wolfskinka
7. júl 2009

no ja 13.8. douzivam anntibiotika to by som mala mat cca 4.9. zacat s proverou ak vsetko pojde podla planu ... ale niekto mieni iny meni ... a zaciatkom septembra odchadzame na dovolenku

kiara15
7. júl 2009

wolfi a volali ti z Heliku ale bo si tam ty volala?mam inak vseobecku 😔

orsulka
7. júl 2009

wolfi......u teba to je predsa tiež jsne...lebo toť pričina bude pekne preliečená...a potom už zdárnemu IVF nič nebrani.....zopáknem si to aj pri tebe....je to už potom na 1000 % 😉 😉 😉 ved sme sa dohodli že v septembri ideme do toho SPOLUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!

kiara15
7. júl 2009

baby ja som sa dnes nasrala a dali sme si s dcerou doniest cinu lebo aj tak este moc nemozem stat tak co sa budem zatazovat 😉

orsulka
7. júl 2009

wolfi...ved na tu dovolenku možeš v pohode ist, aj s liekmi sa to da zvladnut 😉 😉 aj s Krajkom sa da dohodnut.....to bude dobre....hlavne, nech je ta borelka preč!!!!

mzuzka
7. júl 2009

idem varit halusticky,tak zatial pauza. a dam papat aj notebooku lebo uz baterka mrka na mna. aj vam dobru chut a zatial ahooojte.

orsulka
7. júl 2009

mzuzka.................cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk........ 😉

orsulka
7. júl 2009

kiara...ja cinu milujem...a tu co rozvažaju, tak tá je vynikajuca...ja bych ju jedla každy den!!!!!! 🙂 🙂

kiara15
7. júl 2009

orsul ved aj ja preto sme si dali doviest 🙂

lucula73
7. júl 2009

kiara aj ja chcem čínu,kde to rozvážajú,odkiaľ?aby som vedela....

orsulka
7. júl 2009

lucul...z Prievidze....z tej cinskej restiky čo je na Rozvoji....ta je lepšia ako ta v meste......kiara nech ti posle cislo....sice niekedy treba cakat aj hodinu, ked maju vela, ale stoji to za to!!!!!!

kiara15
7. júl 2009

lucul ak chces poslem ti cislo 😉

lucula73
7. júl 2009

kiara tak mi ho napíš do IP....dnes už nie,ale vyskúšam....

kiara15
7. júl 2009

uz ho tam mas 🙂 tak babusky dobru chut zatim idem s trochu pomotat

wolfskinka
7. júl 2009

kiara mne to prislo domov a hned som ja volala do heliku janke valachovej a dohodla sa s nou ze kedy zacneme
orsul jasne ze mozem ist dovolenku mam do 17.9. ked zacnem cca 4.9. s proverou tak 11.9. dekac takze by to bolo v pohode, ale to som ratala 31 dnovy cyklus ja niekedy mam aj 35 dnovy, takze keby mi to trosicku meskalotak by som bola aj rada by mi vysla provera na dovolenku, len ci sa pri uzivani provery moze ist na slnko, lebo na tu borelu mi dali antibiotika a mam zakazane vystrcit cumak na slnko a jest mliecne vyrobky

orsulka
7. júl 2009

wolfi...tak to neviem....ale aj to sa da zistit......mam len pocit, že slnko by nemalo byt problem.... a konieckoncov, na plaži byvaju aj slnečníky 😀 😀

wolfskinka
7. júl 2009

ved hej len ja som taky podvodny zivel, ze mna vyhnat z vody tot ti velky problem, ja som viac pod vodou ako nad vodou a hlavne ked je tam nejaky utes s rybickami .. tak to ma moj muz odo mna pokoj, staci ked mi da plutvy snorchel a okuliare a moze si uzivat volna 😀 lebo ja ako rano do vody vleziem tak z nej vecer vyleziem, preto hladame destinacie kde je tepla voda ... aby som sa tam mohla clapkat celu dovolenku .. vsetci chodia z dovolenky pekne vyopalovani, ja pridem len so specenou ritou a chrbtom, lebo to ostatne je furt pod vodou

orsulka
7. júl 2009

wolfi 😀 😀 😀 😀

kiara15
7. júl 2009

wolfi a aku mas poistovnu?
orsul ale sme si pochutili az mi je zle este mame aj veceru 🙂

wolfskinka
7. júl 2009

baby zilincanky .... dnes stretko o 17.00 na marianskom namesti pri fontane ... ucast potvrdili zatial kamka, dunda a wolfi .... tak kto sa prida ?

orsulka
7. júl 2009

kiara....to ti verim...davaju porcie ako svet🙂)))))) aj ja mám vždy na 2x .-)))))))))))

janula18
7. júl 2009

vy ste toho popísali, kým som si pospala.

orsulka
7. júl 2009

😀 😀 janula....hihihihi............no nabuduce si to s tym zdriemnutím rozmysli 😀 😀 😀

kiara15
7. júl 2009

orsul veru teraz budem len odfukovat 😀 😀 😀

wolfskinka
7. júl 2009

kiara spolocnu zdravotnu poistovnu a tym to trva najdlhsie

kiara15
7. júl 2009

wolfi tak to je zaujmave asi zavolam skor 😉

kamka17
7. júl 2009

no tak vás dnes nestíham ani riadne čítať...strašné, človek tu v práci ani chvíľu pohody nemá 😨 ...ale za chvíľu padla, tak sa teším domov a pekne na terasku 😀 ...takže žilinčanky, ktoré môžte prídite...lebo tri je dosť málo 😎

wolfskinka
7. júl 2009

kamka mi hovor ze nestihas, ved ani mi icq neposielas ... a ty uz si asi teraz doma ked ti pisem .... xixi, ja tu budem trcat do 16.45 a potom s vyplazenym jazykom budem utekat na stretko

chorale
7. júl 2009

ahojte,vidno že máte stretko, nejako prázdno zostalo.
ciky nemáte za čo, nech sa dobre nosia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre