Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
9. júl 2009

mzuzka a ty ako? ešte si netestovala ? kedy budeš?

mzuzka
9. júl 2009

ahoj domika, nooo neviem veru kedy , mozno ani nie 😉

chorale
9. júl 2009

ahojte,
tak hlásim sa že žijem, neuspali ma na veky 😀

ybyta
9. júl 2009

zdravim ženy 😀 😅 som hotova po mesiaci v robote všetky chcu byť krasne bude sa mi snivať O HLAVACH 🙄 😔 😝 😝 asponň nejaka koruna sa zaroby dosť ste toho napisali dakujem za povzbudenia je to super navzajom sa podržať pomcť si dosť je vas s Prievidze sestra je vydata v Šútovciach všetky chodite do Martina? idete niektora v Auguste na pohovor alebo v Septembry naIVF????,,,,, 😉

ybyta
9. júl 2009

KAMKA atebe extra dakujem 😉

lucula73
9. júl 2009

katarinka - ďaľšia tehulka,blahoželááááááááááááááám!!určite sa vytešuje so svojím mužíkom 😉

chorale ako bolo?kolko z teba vydolovali vajok???veď sa pochvál...

ybyta ahoj - noooo,z PD nás je tu veru dosť,druhá je Žilina,dúfam,že sa neurazia 😀

chorale
9. júl 2009

ahoj lucul, vydolovali 10 vajok. zajtra hned volám ako sa majú drobčekovia

lucula73
9. júl 2009

chorale - veď to je super,10 vajok...

chorale
9. júl 2009

ved sa teším, bolo ich tam trochu viac ale vraj niektoré väčšie boli prázdne. ale som šťastná týmto 10.

chorale
9. júl 2009

babule halóóó čo všetky spíte, asi som tu sama. konečne som schopná trošku sedieť za pc a vy nikde. idem na wc a ked sa vrátim nech sú tu aspoň dva príspevky.

alicag
9. júl 2009

Ahojte prave som sa dočitala,že kuspitka čaka babetko velmi gratulujem aj vam ostatnym tehulkam aj stimulkam držte sa a bojujte dalej.

kiara15
9. júl 2009

chorle konecne som tu aj ja inak grtulujem k tolkym vajkam

alicag
9. júl 2009

AKO dlho sa beru pred ketom lieky?Ja sa teraz chystam behom mesiaca mam 1 mrazačika predtym som absolvovala 3 pokusy ivf žial neuspešne a vždy mi zblbla štitna žlaza.

ybyta
9. júl 2009

ja sa tešim nech aj mne zas odoberu vajka 🙂 😝 nech pekne znova na nich sedim jak poctiva slepica 😀 😝 no a to som po ETsmanželom ani nič nemala ťuťu muťu aodišli male ale oni sa teraz vratia isto ked pojdem znova naIVF čo ma štve23.6 som začala krvacať vtedy som aj zrejme potratila aj podla DR. a to trvalo 2dni anič 5.8 som vysadila utroš ašpinila som dnes je 9.8 už som nič nemala avčera ma začalo vo vnutri paliť štipať abolo ťuťu... adnes aj krv viete mi poradiť? nechcem vyvolavať Krajkovi kupila som kandibene masť dufam žemi to prejde jeto potom potrate ešte? alebo po tich hormonoch? viete mi dať radu mojky? 🙄 🙄

chorale
9. júl 2009

kiari dakujem ti 🙂
alica ja som mala tiež ket ale už som fakt zabudla koľko sa berú lieky.
ybytka to krvácanie je podľa mňa z potratu. papaj strašne veľa kiwi a veci ktoré obsahuju železo, to mi poradila po potrate jedna sestrička v nemocnici.

alicag
9. júl 2009

Chorale bojim sa mam 1 embrijko je to blastocysta ale bojim sa či sa rozmrazi,ževraj to sa može posrat.nevieš ako to je?

chorale
9. júl 2009

alica musíš mu veriť. ja som mala zamrazené tri embrijká a rozmrazilo sa iba jedno. ale verila som že aspoň to jedno prežije. a na známku ktoré mu dajú ked sa rozmrazí nehľad. môže sa uchytiť tak jednotkové ako aj trojkové. ale musíš veriť že všetko bude ok. dobre 😉

alicag
9. júl 2009

no vet to je to asi sa potom zblaznim.ale budem verit jasne čaka ma to tak za mesiac.

kiara15
9. júl 2009

chorale uz len aby vseko islo ako ma a zachvilu budes tehu 🙂 🙂
ybytka veru v tom krvacani ti nepordim ale v tom paleni svrbeni sa mi zda ze je dobry j fungicidin taka mast 😒

alicag musis mysliet pozitivne 🙂 🙂 🙂

alicag
9. júl 2009

Ja viem len po tom všetkom sa aj bojim,ale aj tešiiim.

kiara15
9. júl 2009

ja ti verim ze sa bojis aj ja idem do toho druhy krat a mam strach ale snazim sa to potlacit a mysliet potitivne
by bolo vsetko ok 🙂 🙂 🙂

alicag
9. júl 2009

Tak držim palce nach to vyjde tfuj.tfuu.

kiara15
9. júl 2009

diky aj ja tebe zelam nech ti to pekne vide mozno budeme spolu cakat 🙂 🙂

janula18
9. júl 2009

alicag, pred ketom sa bere estrogen od prvého dna cyklu cez ústa, potom na 14 den ideš na sono a tam ti povedia kedy bude vklad. Ten je cca 19-20 den. Od 14 dna sa dáva utrogestan.
Neboj ja som mala dve embrijka a rozmrazili sa obe, tak zajtra idem na krv, a tak trochu dúfam že to nebudú dvojky 😵

ybyta
9. júl 2009

dakujem za radu aj si myslim žeto aj po tom potrate ačo ktora idete vseptembry nato?

kiara15
9. júl 2009

ybytka ja idem koniec jula zaciatok august 🙂

janula18
9. júl 2009

kiara ja som ti vravela. že ked som ja na koníku, nikto tu nie je. ☹

kiara15
9. júl 2009

janula18 ale asi nie kazdy je uz asi aj na dovolenke 🙂

janula18
9. júl 2009

však ja len zo srandy.

kiara15
9. júl 2009

janula18 😀 😀 😀 ved aj ja .co sa doma nudis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre