Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

chorale
11. júl 2009

ahojte, tak aj ja vás zdravím.
babule je to normálne že ma ešte aj včera všetko pobolievalo a dnes to ešte trošku cítim že sa tam niečo dialo ale je to omnoho lepšie.
komárik super, gratulujem.

kiara15
11. júl 2009

chorale ahoj myslim si ze ano este sa aj maternica roztahuje takze aj preto su tam bolesti 🙂

mzuzka
11. júl 2009

no aj ja urobim kuk, hribiky,jooooj

komarik krasne, aj ja sa uz neviem dockat na srdiecka 🙂

chorale, mna prestalo boliet zo dna na den. proste skoro tyzden v kuse bolelo bolelo a zrazu od rana nic. teraz ma tak sem tam picha v lavom vajecniku,ale len popicha a hotovo.

nam tu dnes v noci zabili pred domom niakeho chalana. behaju tu od 3hod v noci policajti,mame uzavretu celu ulicu. isli sme do obchodu, museli sme sa najskor zastavit pri policajtovi, ten nas vypocul kam ideme, preco a bla bla, potom to iste nazad, kde sme boli preco a bla bla. teraz chceme ist autom ,ale uz hodku cakame, lebo nemozeme ist autom,aby sme im nepresli po stopach. mam tu uplne nazivo, rovno pod oknom take iste vysetrovanie,ako vidite vo filmoch. polisi v zbieraju vsetky odpadky 😀 skumaju, zaliepaju....

orsulka
11. júl 2009

CSI NY ?????? alebo MIAMI??????? hihihihih........ 😀 😀

idem sa obliekat....čavkoooooooooooooo 🙂)))))))))))))))

chorale
11. júl 2009

mzuzka mohla si zobrať kameru a natáčaťa potom nejaký film z toho urobiť 😉
dakujem za radu lebo pri prvom som mala mierne pobolievanie prvý deň a dosť.

mzuzka
11. júl 2009

ahoj moja, pekny zazitok, ja by som veru isla kuk, je to dobra akcoska. skoda ze nebolo nic, ked som bola doma. ☹ na august musis nieco zorganizovat,ked prideme 😉

kiara15
11. júl 2009

mzuzi ahoj tak sa tam vobec nenudis coo? 🙂

mzuzka
11. júl 2009

no chorale, nieco sme si z okna natocili, ale len tak nenapadne, lebo to ssa nesmie 😀 tak spoza zavesu kusok, ale raz som na silvestra fotila ako jedneho zatykaju , ty kokso, pricvalala ku mne 100kg policajtka na koni, tak na mna spustila, ze ani neviem ako som jej dala fotak do ruky, este aj ten kon na mna zazeral, vymazala celu kartu a fotak mi skoro tresla o hlavu. krvy by sa mi nedorezal este 2hodiny, v sekunde sme boli triezvy 😀 😀

mzuzka
11. júl 2009

no, stravim sobotu za oknom, nic moc kiari. ☹ bavi ta to pol hodky, potom uz nie. a teen pocit, ze do riti pred domom ti niekoho zakolu.....

a marek s emanom sa v noci pozerali, ja o nicom neviem, ja som spala ako drevo, mala som vcera trocha tazsie poobedie, aj som si poplakala, tak som bola taka ukonana, ze som spala a nic neviem. ani ze tu vrtulniky lietali, ze sa tu pred nasim domom s nozmi nahanali, nic. len moji chlapi mi povypravali.

chorale
11. júl 2009

no zuzka ty to tam máš perné. ale plakať nesmieš mysli na svištíkov dobre 😉

mzuzka
11. júl 2009

no ideme do lidlu,tak sa zatial majte,zas ma caka urcite spoved. dufam ze sa ma naopytaju, peco som si nekupila vsetko naraz 😀 😀 😀

mzuzka
11. júl 2009

chorale, ty kedy volas? zajtra?

surviver
11. júl 2009

Ahojte 🙂 Peknu sobotu vam prajem
Tija dakujem za pochvalu a v tychto chvilach už asi uživaš vo velkomeste 😀 tak sa pekne odreaguj...

mzuzka a Ty si prečo smutna,ved by si sa mala tešit,ved testik pozitivny 😵

orsulka tak sa dobre vyzabavaj 😉

kiara a ranky už maš zahojene?

chorale
11. júl 2009

ano zuzka zajtra ráno. stále na nich myslím a verím že zabojujú.

kiara15
11. júl 2009

mzuzi a preco si plakala?co sa deje ty taka silna zena 😒 ved uz mas to najtahsie za sebou 😒 no,no no malinky maju byt v klude 😉

surviver
11. júl 2009

chorale a už si rozmyšlala kolko embryok si daš vložit?

chorale
11. júl 2009

surviver ja nad tým nerozmýšľam ja som od začiatku rozhodnutá pre 1. zatiaľ sa vždy uchytilo. a nejdem trápiť svoje telo 2 ked má problém zvládnuť 1.

surviver
11. júl 2009

chorale,tak si sa dobre rozhodla,ja som tiež takto uvažovala,že dvojičky su sice krasne,ale ta zataž na organizmus je velka...držim palce nech sa to už podari 🙂

surviver
11. júl 2009

Asi tu už nikto nie je 😕 tak vam všetkym prajem krasny zvyšok vikendu 😵

chorale
11. júl 2009

dakujem ti veľmi pekne. verím že to dobojujeme do šťastného konca.

katy7
11. júl 2009

ahojte zienky, nemala som teraz par dni pristup k netu, tak som sa dobre zapotila pri citani 😀 😀 😀

mzuzka, katarinka, janula velkaaaaaa gratulacia 😉 😉 😉 opatrujte poriadne bublinky

kamka ja chodim tiez na Zumbu ako spominala orsul, je to super, velmi sa mi to paci, byva to na Solinkach v Kacku, ak budes mat chut, mozme sa dohodnut a ist spolu, byva to v stredu o 20:00 a v nedelu 18:00 a trva to hodinku, daj vediet, aspon sa stretneme 😉 Inak ja som tam bola zatial len 2x takze som len zaciatocnik, nemusis mat strach, ze by ti nieco neslo 😉

ybytka zdravim ta aj v tejto temicke, stretli sme sa v Cakanie po transfere, aj ja chcem ist na dalsie IVF v septembri, teda pohovor koncom augusta

tijuska ze didzina, no super a pekne ste potiahli, ked uz tak poriadne no nie 😀

kiarka tak ty mas 3 kriziky? ja mam 2 asi pre to, ze mi laparkou len vysetrovali vajickovody. Len nech sa ti rychlo ten zapal vylieci

komarik supeeeeeer gratulujem

a vsetkym ostatnym cakatelkam drzim palce

katy7
11. júl 2009

chorale a tvojim siestim bojovnikom strasne silno drzim palce, nech to zdarne dobojuju do stastneho konca 😉

mzuzka
11. júl 2009

ahpjte, tak sme nazad s nakupu, kupila som si slabsi test, lebo doma mam len 10ky, tak som si kupila 25 a mam // aj na nom, tak som spokojnejsia. hadam sa uz svisti nepustia.

katy7
11. júl 2009

zuzi perfektne, tak nech to tak zostane celych 9 mesiacov 😉 😉 😉

chorale
11. júl 2009

dakujem katy.
zuzka hádam nechceš povedať že si tomu neverila? sú tam dve // a hotovo.
inak ja som si dala teraz čili papričky a išlo mi ústa roztrhnúť od páľavy. ale už je dobre.

brmbolcek
11. júl 2009

AJOJTE DIEVCATKAAAAAAAAAA 🙂 🙂

orsulik tak ako mas hubovu sobotienku ? 🙂 🙂 🙂 🙂 dobra uroda bola ? 😀 😀 asi anko 🙂 tak uz iba trosku ich dat do pucu a bude na vianoce fajna kapustickaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

kamka --- ty si teda betar 😉 si mi inu chut urobila na ten kolacik mnam mnam 😉 🙂 😀 😀 😀

tijka ty si taky bludator ked mas dovcu 😀 😀

komarik vitam ta domka 😉 😉 🙂 🙂

ciky--- moja pozdravujem maleho drobca a znova kricim hajaj mojaaaaaaaaa , dnes sa ti bude snivat o hubach 😀 😀, dnes ma velky zazitok Sylvinka 🙂 bo videla velky svet co este nevideli jej kukadlaaaa 😀 😀

brmbolcek
11. júl 2009

zuzanka . ty mas hotovu detektivku ani telku ti netreba pustat , vsetko mas na zivo moja 😀 😀 a tesim sa s tebou ze si nasla obe ciarocky 😀 😀 😀

surviver ahoj -- tebe to tam pribuda ttttttttt... 🙂 🙂 len tak dalej ..... drzim palceky 🙂 🙂

ja si tu tak pisem a uz mi skrka v brusku idem si ja dat gulasik , teraz ho moj pan manzel dovaril a ten je mnam mnam ,... tak zelam si dobru chut aj za vas ... 😀 😀 😀 😀

a ozaj od zajtra papam clostb...... a potom ulzvuk a sup na IUI.....
kocky ULZVUK mi vychadza na vikend a to na nedelu , otazka znie budem nieco doplacat ked je to cez vikend ? ci ?

mzuzka
11. júl 2009

ahoj brmbolcek. ak ta objednaju na nedelu oni, tak nebudes platit nic. iba keby si chcela ist ty, a nebolo by to z ich hladiska nutne,tak len vtedy sa doplaca

chcela som sa opytat uz davnmo, ale vzdy mi to akosi vyfuci, co vas domcek_ este stale hrate partizana_

brmbolcek
11. júl 2009

ahoj zuzanka moja dakujem 🙂 🙂 totisto dr. nam kazala aby sme sa objednali na 10 den na sono a to nam vychadza na tu nedelu .. no ale na recepcii ked sme sa tam osobne objednavali tak to tej pani moc nevonalo... a povedala ze je mozne ze pojdem v pondelok... asi nik nerobi alebo som tam nechtiac asi naburala vikend so sonom... trosku mi to bolo nejolajalne z ich strany .... dr. v pohode vsetko ok.. az na tej recepciii....

brmbolcek
11. júl 2009

ZUZANKA poslala som ti IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre