Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
6. jún 2009

ja som motam cely vikend len tak ... sa mi ani nic nechce.. len tak sa flinkam, akurat zacalo hrmiet hroza ja mam strach z hrmenia, som chcela ist volit, ale ked bude hrmiet tak nos vonku nevytiahnem

tija28
6. jún 2009

ciky - tak 5-dnovu spermijku mame.................len vajko je na figu............nemas nejaku nahradu ??? 😀

mzuzka - tak pocitala som kvapky, ked som teraz vecer polievala zahradku a napocitala som presne 344 😀 😀 😀

domika - no s tym pregnylom Ti neporadim, veru neviem 😉

wolfi - tak to sme nic nerobili dve 😀 😀 😀

kamka17
6. jún 2009

žienky čaute... 😉 😉

mzuzka
6. jún 2009

tijka a ty mas predlzenu kultivaciu?

ahoj kami,wolfi a vsetky ktore sa dnes pridate 😉

tija28
6. jún 2009

kamka - ahoooooj 😀 😀 😀

mzuzka - tak u nas sa spustila teraz taka obrovska burka aj s hromami - bleskami, ze nestiham kvapky pocitat 😀 a mam predlzenu kultivaciu,.........a prave zajtra to bude treti den, tak som zvedava kolko bojovnikov sa prebojovalo dalej............snad aspon jeden jediny bude..........velmi sa bojim nedele 😉

cikyta
6. jún 2009

Wolfi,môžem sa staviť o čo chceš,len o TUKE nie.Tých moc vela nemám. 😀

Tija,mám vela vajok.....ale len jedno bolo dobré,takže škoda ☹ Určite sa aj v tebe vydoluje čosi.Nič neboj.Treba sa pohrabať trošku a ono vykukne 😉 -to správne a výťazné!!!!!!!!!!!

Kamka,Mzuzka ahojte.

Idem sa skusiť osprchovať,ak mi malá dovolí.....čo pochybujem,lebo sa zobudza. (ona normálne spí.Je večer a spí 😅 )To je zázrak.

lucula73
6. jún 2009

ahojte 🙂 🙂

tak aj u nás sa už statočne blýska,asi to príde od toho Trenčína až sem...

tijka - veľmi ti držím na zajtra palčeky,treba veriť,že sa medzi tými embrijkami nájde aspoň jeden silný bojovník 😉

mzuzka a ty teda ideš do toho?či ako si sa rozhodla? 😕

kamka a ty máš čo nové?

cikyta
6. jún 2009

Jaj ja hlava deravá!!!!!!!!!!!!!Ved to tvoje Tijuš už čaká v chladničke v helíku a tam spinká.Takže mu ver!!!!!!!!My mu drýíme palčeky.

tija28
6. jún 2009

ciky, lucula - som velmi zvedava na tych nasich bojovnikov..............kazducky den ich rano telepaticky aj s mojim milacikom pozdravime, a vecer im zazelame vsetkym siedmym statocnym dobru nocku............tak som zvedava na zajtrajsok..................velmi sa bojim, ale to je sucast tohto planu, takze nemam na vyber a trpezlivost tu je veru na mieste 😉

ciky - zelam uspesne sprchovanieeeeeeeee 😀 😀 😀

lucul - a Ty ako ? co ? kedy zacinate ? haaaaaaaa ??? 😀

tija28
6. jún 2009

ciky - diky za drzanie palcekov...................budeme to zajtra rano velmi potrebovat 😉

lucula73
6. jún 2009

tijka - teraz v júni nie.....vidím to reálne až v septembri,kvoli práci 😒
a zajtra ráno nás prosím ťa informuj,ok? no sedmička je šťastné číslo,takže určite sa tam tí tvoji bojovníci statočne delia 🙂

wolfskinka
6. jún 2009

tija asi tak nejak .. ja som iba nalozila maso na pecenie na zajtra a prebehla som mesto potrebujem rifle .. ale nekupila som ...

mzuzka ako vies ze sa pridam ????? 😀

kamka ahoj

tija drz sa zajtra ... budem na teba mysliet ... sice budem varit ako salena ... hovadziu poliecku, rezance, pecene koleno v trube, kapustu na kyslo a pecene zemiaky a to sa chystam stihnut za 2 hodiny vsetko .... tak uvidime

tija28
6. jún 2009

lucul - jasne, ze dam hned vediet................ci uz to bude dobra, ci zla sprava 😉 ........ale este stale v kutiku duse verim, ze tam aspon ten jeden statocny bude 😉

.............no idem uz do postele hviezdy,..............nech uz je nedela.........ale aj tak velmi bojim, bojim, bojim 😀
tak dobru nocku vsetkym 😉 😉 😉

wolfskinka
6. jún 2009

tija neboj vsetko dobre dopadne

tija28
6. jún 2009

wolfi - diky aj Tebe za povzbudenie........................budem na Teba mysliet tiez zajtra, hlavne ked budes varit taky mnamkovy obedik............normalne mi zase chute robis takto v noci.........boze, ved sa mi namiesto o babetkach bude snivat teraz o jedle 😀 😀 😀 ...........dobru nocku 😉

lucula73
6. jún 2009

tija dobrú nocku,pekne sa vyspinkaj,aby si ráno nezaspala

wolfi no taký obed by som si dala aj ja...netuším,čo budem variť zajtra...

mzuzka
6. jún 2009

tijus krasne snycky, neprehadzuj sa velmi, cim skor zaspis o to skor bude rano.

lucka, idem teraz v juni od mrsky do toho, ak nevyjde na prvy sup, tak si dam spravit tie nestastne bunky na krcku a KET niekedy januar=februar 2010

wolfi,ja som to citila v kostaach

mzuzka
6. jún 2009

fuuuuj snicky jasne makke i=hanbim cervenam a vsetko

lucula73
6. jún 2009

zuzka - no veď mi to udrelo do oka,to Y,poviem Gromovej 😀

mzuzka
6. jún 2009

ozaj lucka,dnes som tu v albume natrafila na gromovej vnucence,co maju dvojicky,jej syn. inak podrobne info o tom ako som dopadla kuk stranka 13,tam to mas.

mzuzka
6. jún 2009

nepamatam si nick ale kukni album s dvojickami laura a marko, to je jej syn s detmi

mzuzka
6. jún 2009

musim ist,zatial papa, este nakuknem, ked sa vratim, ideme na pivko na rychlovku

lucula73
6. jún 2009

mzuzka aj ja som to našla,viem ktorá to je baba...

papa a dobrú nocku

wolfskinka
6. jún 2009

mzuzka ty sa nezdas s tymi tvojimi tuseniami

tija presne tak nech sa ti radsej sniva o jedle ako o babetkach aspon sa kludne vyspis ...

lucul dobru noc a asladke sny

mzuzka
6. jún 2009

wolfi ja som predsa bosorka, si nevedela?
vidim ze kym sme boli na pivko, ste sa pobrali hajkat, tak vsetkym krasne snicky a zajtra zas o den blizsie k mrske 😉

tija28
7. jún 2009

dobre ranko bambulky......................tak my uz mame ranny telefonat stastne za sebou...........a zatial sa drzi vsetkych sedem statocnych 😉 2 su jednotkove - osembunkove, 2 su dvojkove - sestbunkove, 3 su trojkove - trojbunkove....................je to sice este len treti den, a vsetko sa moze este kludne zmenit, ale ja som optimista a stale dufam, ze jeden najstatocnejsi sa dobojuje az ku mne ............takze dalsi telefonat budeme mat az v utorok........a teda ak vsetko pojde hladko, tak v utorok alebo stredu by mal byt uz aj vklad 😉 .......no uz sa zase bojim, bojim, utorkaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

takze krasnu slnieckovu nedelu vsetkym prajem 🙂 🙂 🙂

chorale
7. jún 2009

dobré ránko,

tija veď to je super. len ich pekne zdrav každé ránko a večer a oni budú zato statočne bojovať.
ja som taká smutná že tam krajko nebude od 24.7. ☹ ☹ ☹
zajtra začínam s proverou 🙂 a viem že zajtra máme viaceré krásny deň.

gabika24
7. jún 2009

tija, to je dobrá správička. veľmi držím palčeky na ten utorkový telefonát. neboj, určite sa ten správny bojovník (bojovníčka) dopracuje až k vám 😉 - normálne adrenalín toto čítať, prežívam to s vami 😉
peknú nedeľu všetkým, idem variť, no ani srnky netušia čo 😅

tija28
7. jún 2009

chorale - ved ich pekne zdravime obaja a aj rano a aj vecer, pekne poctivo sa s nimi na dialku rozpravame 😉 ................no a to je predsa super, ze uz zacinas aj Ty zajtra s proverou - budem na Teba velmi mysliet 😀

gabika - ved ja mam teraz adrenalin kazdy den - normalne aj tlak mam konecne par dni trocha vyssi 😀 😀 😀

.......ja dneska budem robit len palacinky, lebo vcera som robila sosovicovu polievku, a rezne, ktore budu aj dneska, len ich uz len vysmazim a bude hotovo.........a k tomu zemiaky.............no dneska moj milacik bude musiet zjest aj zo vcera uvarene jedlo - no a ani nenamietal - ved by skusil 😀 😀 😀

gabika24
7. jún 2009

nám zo včera neostalo - síce som sa snažila, ale že to bolo dobré, tak musím dnes znova... aj palacinky sme mali včera.... ale tie majú aj dnes - to si miláčik s dcérkou u mňa objednali 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre