Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

chorale
28. júl 2009

inak testík by som ani nerobila ale pochytila ma mánia z MK že si tu každá robí testy tak som si povedala že dobre jeden dám.

wolfskinka
28. júl 2009

chorale no gratulujem tak konecne dalsia tehullka a to len tak sa ti podarilo alebo po IVF ? baby akosi sa tu deju zazraky zacinam mat pocit ze ten august to isti aj u mna 😀

orsuliena .. kurnik neodpovedala si mi na moju otazku ... 😠 😠 😠

chorale
28. júl 2009

orsulik 2IVF, 1IVF bol úspešný aj ET aj KET ale skončilo to MA. takže teraz papám strašne veľa ovocia, zeleninky a všetkého čo je v záhrade a verím že to dotiahneme do konca.

wolfskinka
28. júl 2009

chorale a kyseliny listovej a same zdrave hnusne veci .... no co dodat ... drzim drzim strasne moc palce .. do tretice vsetko dobre ....

tak snad aj ja tak dopadnem .... a najdem si 3x // na teste v septembri a uz to do tretice dotiahnem aj do stastneho konca

chorale
28. júl 2009

jasné wolfi, a naozaj veľa robí psychika. prvý týždeň som na to myslela či sa to podarí a tak ale druhý týždseň som na to pomaly ani nepomyslela.a som celkovo taká kľudná, vyrovnaná.

wolfskinka
28. júl 2009

chorale super ... drzim palce

orsulka
28. júl 2009

wolfi...jane...ber to jedno za druhym 😀 😀 ved to nevadi, ono to má podobne ucinky...... 😉

jajulaa
28. júl 2009

Čafte baby,
Chorale, no super, potichučky gratulujem, zajtra ti to len potvrdia 😀 😀 .

Kiara, ty si už začala stimulovať?

Baby, na zajtra mi držte palce, na KO na štítnu a rozhodne sa či pôjdem do IVF alebo nie.
Už teraz nespávam z toho.

Wolfi, to ste boli v trenčíne na nákupoch v tom novom komplexe obchodov, a už boli zľavy?

orsulka
28. júl 2009

chorale......aj ja verim, že to bude tentokrát až do uspeneho konca!!!!! 🙂 😉

orsulka
28. júl 2009

jajulaa......ržim palce už od dnes........ tak hádam vsetko bude v poriadku.....tfuj-tfuj-tfuj..... 😉

wolfskinka
28. júl 2009

orsul ja len ci to nevadi ked to budem mixovat ... ale ked to mam doma

jajulaa boli sme tam a za par supov som si toho nakupila dost ... hej je to tam super

orsulka
28. júl 2009

wolfi...podla mna nie...niekedy aj vitaminy je dobre zmenit......v pohode wolfi...... 😉

wolfskinka
28. júl 2009

a ten zinok do toho nebude vadit ... ?

orsulka
28. júl 2009

e-e

wolfskinka
28. júl 2009

no to dufam ... mne sa tak nechce

orsulka
28. júl 2009

naber sil!!!!!!!!!!! 😉

wolfskinka
28. júl 2009

co si mam nabrat ?

kamka17
28. júl 2009

wolfi...ja som mala pocit, že orsul je účtovníčka/mzdárka a tak...alebo mi niečo ušlo a preškolila sa na zdravotného poradcu 😕 ...tak daj pozor, aby ti dobre poradila 😉 😉

a neviete čo je s lucul ??

orsulka
28. júl 2009

síl

orsulka
28. júl 2009

kamka.... 😀 😀 😀 psychoporadna na pockanie???? 😀 😀 😀
ano riadim sa heslom: "Nemožné robím na počkanie, zázraky do troch dní.." 😀 😀 😀 😀

luculka bola u rodičov, lebo doma boli šecia chorí a tam nemala net....tak možno sa jej tam zapacilo a vegetuje tam nadalej .-)))))) 😉

wolfskinka
28. júl 2009

orsul ... dik dodaj mi energie a uz som aj hladna mozno to bude tym

kamka tesim sa na poobedie huraaaaaaaaaaaa dame pivko spolu aj s alickou

orsulka
28. júl 2009

dajte jedno aj za mna..... 😀 😀
a ty sa chod wolfi najesť......jasne že nemáš sil.......ked si hladna...... 😉 😉

wolfskinka
28. júl 2009

orsul od rana jem ... bebe dobre rano, hrozno, melon, kavu, mineralku ... furt len s prepacenim za vyraz zeriem a furt som hladna

orsulka
28. júl 2009

wolfi... a na zachode si už bola???????????? lebo po tom, co si tu napisala, by som tam ja asi sedela stále 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
28. júl 2009

nebola ... ☹ dnes bola vaha 83 .... 5 kil dole od zimy 😵 😵 😵

kamka17
28. júl 2009

srandičky, srandičky...ale nie je to podľa mňa až taká hrozná kombinácia...a kávu by som si veru dala...ja mám dnes na obed len mozzarelu s paradajkami, dám asi niečo v meste poobede, lebo toľko piva...aj za teba orsul...by ma na lačno asi odvalilo...aj keď už nie je taký hic ako minulý týždeň...

takže wolfi, musíme nájsť nejakú reštiku, kde aj varia, nech sa napapám...

a s tou lucul...vlastne som zabudla, že boli chorí, ale veď to je už dosť dávno, to už by mohli byť ok...ale však sa isto ukáže...

wolfskinka
28. júl 2009

kamka neopovaz sa predo mnou jest pizzu ...

orsulka
28. júl 2009

no mohla y aspon zo dve pismená napisať.......čo tot má za móresy???? 😀 😀 😀

robite mi chute inak.....idem jesť!!!!! a hotovo 😉

kamka17
28. júl 2009

no kvôli tebe ale nebudem hladovať...a nemusím pizzu, môžem aj niečo iné...čo máš rada ???

dobrú chuť k obedu všetkým 🙂 🙂

wolfskinka
28. júl 2009

vsetko okrem pecienky

orsul dobru chut aj kamke k tej mozarele mozeme si dat nejaky zeleninovy salat nech je sranda to som uz davnoi nejedla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre