Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
29. júl 2009

viki no to uz je dlho ... tak snad coskoro to vyjde

dunda no ahojki som ta tu dlho nevidela ... nabuduce stretko nesmies chybat ...

gabi caves

komarik
29. júl 2009

dobré ránko pre spachtošky ako som ja a pekný deň pre usilovné včeličky.

Janula, tak to bol podraz na celej čiare. Tvojho šéfa by som zavesila na šrkipec. 😝

chorare, supeeeeeeeeeeeeeeer. A v koľkom týždni vlastne si? Opatrujte sa 😵 Si aj na PN?

orsulka
29. júl 2009

komarik......ahoj spachtoško.... 🙂 🙂 🙂

chorale
29. júl 2009

som na pn od dnešného dňa, do včera som mala dovolenku.dnes som vlastne 14 deň po ET takže neviem v ktoropm týždni som. to mi musíte poradiť vy ale ja myslím že vlastne končím 3tt. alebo nie?

dunda80
29. júl 2009

no snááád raz áno moja 🙂

orsulka
29. júl 2009

dunda... 😉 a neboli ste aj na dovolenke???????

wolfskinka
29. júl 2009

komarik tebe je a ja som hore od 5.45 😠

dunda80
29. júl 2009

boli v Juni,ved sme si písali.Boli sme na Rhodose a aj minulý týždne som mala dovolenku,ale to sme boli tu na slovensku a v CR.

orsulka
29. júl 2009

dunda...no ved joooo........ a kde konkretne ste boli???????? myslím ten min. týžden....čo pekne ste videli????

komarik
29. júl 2009

chorale, tak to ozaj bude asi 3tt. Hlavne len oddychuj, v žiadnom prípade neriaď a nedvíhaj nič ťažké. Som dáka múdra hneď z rána, čo? 😅

volfi, rozmýšľala som nad tou Yvetou ale mne to meno nesedí 😝 . Neviem sa s ním stotožniť. Musím hľadať ďalej.

dunda80
29. júl 2009

vieč čo.Boli sme aj v Prahe kuknúť,lebo môj bráško býva asi hodinku od Prahy a TU v Rajeckej Lesnej na chate sme boli a je tam nádherne.A Ty ako s dovolenkou?

dunda80
29. júl 2009

čau Wolfi.Rozkaz!nebudm chýbať. 🙂

orsulka
29. júl 2009

dundi......od 19.8. do konca mesiaca...asi....ak ma v praci pustia...uvidime...... 😉

komarik...ty už teraz možeš byť mudra..... 😉 😉 😉

wolfskinka
29. júl 2009

dunda no fakt ale chybala si nam ...

komarik
29. júl 2009

orsul 😀 😀 😀

dunda80
29. júl 2009

wolfi ale joj 😀

Orsulka,ale dúfam,že ju budeš mať a budeš oddychovať. 😀

dunda80
29. júl 2009

baby neviete či robí Krajko?ASi pôjdem v piatok na sono a či tam bude?

wolfskinka
29. júl 2009

orsulka 19.8. neni dobry den ja idem k zubarke so zlomenym zubom bojim bojim bojim ☹

orsulka
29. júl 2009

dunda...aj kiara sa pytala, lebo aj ona ide v piatok na kontrolu....ale ja neviem ci tam bude.....
idete skusat dalej IUI?????? ak sa možem spytat??????

a dovolenku budem mat urcite, len uvažujeme, že vziat aj 31.8. lebo 1.9. je sviatok......takže by sme si to na tom Krku predlžili.... len od 19-teho bude na mna čakať veeela prace, a zas by som nechcela prist do prace 2.9. a stravit tu 20 hodin......a tak uvidime este... 😉

wolfi je naštvana, že si nebola, lebo ZA nevie tromfnut PD v pocte dievčat na stretku....hihihihihihihih.... 😀 😀
wolfi.......sranda..... 😉

chorale
29. júl 2009

krajko tam nebude má od pondelka 27.7. dovolenku až tri týždne, tak nech si oddýchne.

komarik
29. júl 2009

krajkovi prajem kráááááááááááááásnu dovolenku, nech si chudák od nás oddýchne. 😎

dunda80
29. júl 2009

choralle dík.no pre pána že 3 týždne.Ale jasné,nech si oddýchne a zastupuje ho niekto?nevieš?

Orsul,tak ideš do chorvátska? 😀

wolfskinka
29. júl 2009

orsulka 😠 to co hovoris 😠 v pocte ucastnikov mozno nie, ale v pocte stretnuti sme vam to natreli uz davno ... a nie som na dundu nastvana, ze nebola, lebo ked nemohla tak zial nie vsetko ide ...

maska1
29. júl 2009

ahojte, po dlheeeej dobe som vás prišla pozrieť 😉 a hneď na začiatok posielam za vagón vírusov, tak berte:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

chorale tebe gratulujem z celého srdiečka a končíš 4 tt. Lebo to sa ráta od prvého dňa poslednej mrchy 😉
choď na tehotenstvoacademy.sk a tam si zadaj do tehotenskej kalkulačky poslednú mrchu a ukáže ti presne v koľkom si tt. 🙂

komarik aj luculke dodatočne gratulujem k zázrakom, proste super 🙂 a tuším, že aj mzuzka je tehu? 😒 podarilo sa jej to po IVFku? dajte mi nejaké hlásenia nech som v obraze 😀

dundík to mi je ľúto 😢

ahoj orsul, wolfi

dunda80
29. júl 2009

orsulka neviem,čo bude dalej?asi sa poradím v heliose.

Maska jéééj ahooj.Bože to letíííííí.Tak chlapčeka čakáte?tak sa to ozaj podarilo 😀 😀 😀

orsulka
29. júl 2009

wolfi...veď sa nesrď 😉 škodí to pleti.... 😀 😀 😀

maska....ahoj...už sme tu okomentovali aj kociar🙂)))) vymákla ho domika v tvojom albume 😉 😉 😉
mzuzka je teho po IVF.....a teraz cakame, že ci jedno alebo dve 🙂)))) v aguste po kontrole budeme vsetky muudrejšie 🙂)))))) a čakáme tu tak, že sa nevieme dočkať 🙂 😉 teda aspon ja...hihihihihihi

orsulka
29. júl 2009

dundi...som sa pytala, že tam ides ....tak zistujem či už nestimulkujes na dalsie IUI 😕 ...... 😉 😉 zvedavka taká som ja.... 😀 😀 😀

lucula73
29. júl 2009

pekný deň želám 😉

maska1
29. júl 2009

dundi veru bude to Kubko 😀
orsul vážne, no tak to si idem spätne prečítať, ak sa mi to podarí, ako ste ma tu ohovárali 😀
a super, že mzuzke sa to podarilo, držím pästičky, aby boli aspoň dve 😀 keď si už tiež toľko vytrpela

a ty čo orsul, aký je tvoj ďalší plán do boja? hm, nejaký ketík, nič? 😵

dunda80
29. júl 2009

čoo?stimulujem.Včera som dojdela clostil 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre