Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
5. aug 2009

dakujeeem, dufam ze aspon jeden svistik bude tak nadherny ako siska 😵

domika9
5. aug 2009

orsul dakujem za prianie ale ... takto verejne sa priznavam že ja sa nevolam Dominika 🙂
ten nick vychadza z mojho priezviska 😉

domika9
5. aug 2009

mzuzka gratulujem 😉

cikyta
5. aug 2009

Zuzka-verím,že to budu dva svištíky až do 40tt a potom dva svištíky v náručí 😉

lucula73
5. aug 2009

mzuzka aj ja sa pripájam,gratulujem...super. 🙂

mzuzka
5. aug 2009

dakujem dakujem dakujem, som stastnaaaaa i ked streka este daleka,ale ja som bola vzdy bezec na dlhe trate, tak zvladnem aj tuto.

chorale
5. aug 2009

zuzka tak super teším sa, gratulujem. držkaj sa alebo držkajte sa 🙂

kiara15
5. aug 2009

babule kde ste vsetky?co uz spinkate tak asi aj ja idem 😉

orsulka
6. aug 2009

dobre ranko prajem........ 😉

wolfskinka
6. aug 2009

orsulik dobre ranko

orsulka
6. aug 2009

kiara...večer nie a nie spat...a ráno nie a nie vstať?????? 😀 😀 😀

wolfskinka
6. aug 2009

orsul mi hovor

orsulka
6. aug 2009

wolfi...šak ti hovorim...... 😀 😀 😀

wolfskinka
6. aug 2009

ja som dnes prisla az o 7.00 nie a nie vstat ... vcera som si bola s kolegami posediet a muz mal tiez akciu tak sme sa doma ani nestretli 😀

orsulka
6. aug 2009

wolfi.......ani rano?????? hmmmmmmmmmmmmmmmmm..... 😉

wolfskinka
6. aug 2009

orsul ja som este spala a on zavcasu odchadzal ..... xixi

mzuzka
6. aug 2009

dobre ranko vtacatka stebotalkove ,vcelicky pracovite a aj ostatne helinky co sa im nechce opustit teple postielky 🙂

wolfskinka
6. aug 2009

mzuzka ahoj ... no aj ja by som spinkala a vyhrievala som sa v postielke ale akosi musim pracovat ☹

ako krpcekovia, uz si to povedala detom ?

mzuzka
6. aug 2009

ahoj wolfi, no vcera som sa pokusala dcere,ale akosi nevyslo.nechcela som jej len tak poslat sms a on line sme sa na nete minali 😒 a syn bol s nami, takze ten to mal s prvej ruky, ten uz surodencom aj zakyval 🙂

wolfskinka
6. aug 2009

mzuzka no super ... syn je stastny a dcera myslis ze nebude rada ze bude mat surodencov dvojicky ?

kiara15
6. aug 2009

pekny den bambulky no ja viete ze musim pockat kym sa dcera vyspinka aj teraz som sla potichu a uz len ten pohlad ked som zbadala tak som mala dost 😀 ze zase mama ty si zavyslak 😒

mzuzi ako svisti?

orsulik ty ako?

wolfi a ty si si uz vybrala tu dovcu? 🙂

wolfskinka
6. aug 2009

kiara nevybrala ... viem len termin ale dovca nie je vybrata 😀

orsulka
6. aug 2009

kiarka...ahoj.......na vianoce si pytan notebok !!!!!!!!! 😀 😀 😀 resp......15.8 . !!!!! ako darček 🙂))))))))

ja som mala dnes tažke rano, ale lepsi sa to.....a to predovsetkym vdaka mojmu najlepsiemu chlapovi na svete.....vie ma jednoducho tak podporit a dodat energiu ako asi nikto na svete....uff...eštte,že ho mám.... počítam, že by som bola asi hooodne zakomplexovana 🙂

wolfskinka
6. aug 2009

orsul a co sa take stalo dnes rano ....

wolfskinka
6. aug 2009

baby ma napadlo viete niekto co je s jerryjankou ?

kiara15
6. aug 2009

orsul uz som rozmyslala ale moj darcek teraz je uplne iny ked bude budem najstastnejsi clovek 😉 😉 😉
a coze si mala rano? 😒

wolfi a asi kde by ste chceli ist?a jerry aspon co som ju pochopila si dava tiez trochu pauzu ale sem tam sem napise 😉

orsulka
6. aug 2009

tak som sa zacala bolbo a sama obvinovat z neschopnosti...... ☹ ☹ ☹ kvoli jednej priblblej veci asko su uhorky....možno sa niekto zasmeje, ale.......este okrem toho ma zastihla nepriravenu sprava o smrti kamarata, cca v mojom veku a dnes poobede mu idem na pohreb....takže tak nejak to bolo smutne rano....

wolfskinka
6. aug 2009

orsul to chapem .... mas tazky den, ale zajtra slniecko vyjde znova

kiara ... viem termin ale ani netusim kde .... cakam na lastminute este mame 3 tyzdne na rozhodovanie

kiara15
6. aug 2009

orsulik moja je to hrozne ze taky mlady clovek umrel a preboha co sa mu stalo?a tie uhorky aj mna cakaju mm mi dal poslat zajtra tak tiez budem mat co robit 😒

wolfskinka
6. aug 2009

juj ani nespominajte tie uhroky, ja to mam chvalabohu z krku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre