Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janula18
22. jún 2009

orsulka tak ako minule?

orsulka
22. jún 2009

dany...tak ako minule...v Etreme v restike na poschodi.......
janula...ano...tak ako minule 🙂

orsulka
22. jún 2009

katarinka...správne 🙂 len pekne surfuj...a surfuj a urob si pohodicku....zajtra budes viac buvať 😉

danielitka26
22. jún 2009

ok hádam sa mi podarí tam doraziť .-...a o kolkej ??

orsulka
22. jún 2009

dany......o 15,00 hod.... tam budem ja, kiara, mzuzka...a lucul a janula asi dorazia neskor....

katy7
22. jún 2009

ahojte zienky, konecne po 3 dnoch som vas docitala, tolko infosiek az nestiham 🙂 🙂 🙂

tinkaza super, ze su 2 babuliatka, opatruj ich pekne, urcite sa im bude s tebou pacit, hlavne pozitivne mysli 😉

jajulaa aj ja ta tu vitam a dakujem aj za vysvetlenie o tych chilli, uz som niekde nieco o tom zahliadla, len som to nedotiahla, hned si to pojdem kupit a zacnem uzivat. Ja po mojom tohtomesacnom neuspechu v IVF som zacala pit Aloe, tiez som to nasla v nejakej temicke, tak si pridam aj chilli 😀 Inak mas moj velky obdiv, dost si si toho uz preskakala, tak drzim palceky s liecbou a nech dalsie IVF ti uz prinesie vytuzene babatko

lucula co tocitam 😕 ale ved spinenie este moze byt, nie?

tijuska, orsulka, wolfi, mzuzka, domika ... proste vsetky ahoooojte 😉

orsulka
22. jún 2009

katy.....ahoj 🙂)))))))) citala si nas tri dni???? 😀 😀 😀 no super, ale fakt pravda, že prispevky naskakuju rýchlostou svetla 😀 😀 😀

baby...ja si nemožem pomocť, mne to aloe chuti ako keby som pila krem... 😀 😀 😀

katy7
22. jún 2009

orsulka 😀 😀 😀 boli sme od piatku u svokrovcov a prisli sme az vcera vecer, tak som doteraz citala a vzdelavala sa, az mi nieco neunikne 😀 Trochu sme s mm potrebovali zmenu prostredia, spojili sme to po dlhej dobe s navstevou svokrovcou a tiez kmotrovcov, po mesiaci som si dala par deci bieleho vinka a bolo mi veselo
😀

kamka17
22. jún 2009

no žienky, však ja zas nestíham tu v práci ani čítať...tak toľk onepíšte, nech potom nemám toľko dobiehať 😅 😅

tinka, teším sa z teba, že si to tak pekne včera zvládla, uvidíš, uchytia sa obidvaja bobáčikovia a budeš mať veľkýýýý dvojičkový kočiar a budeme pomáhať ho tlačiť 😉 😉

wolfi...no stretko mne jedno, hlavne aby som už tú fusaklu mala...tak hádam sa aspoň dunda ozve, neviem, či sa tinka odváži ísť... 😕
a PD dobre sa zabavte fotečky nejaké potom by sa tiež hodili 😉

a dobrú chuť všetkým, lebo je čas obeda

lucula73
22. jún 2009

ahojte,

no ja nie som si istá,či prídem na to stretko,od rána ma napína,žalúdok mám ako na vode,bolí ma brucho,... ☹
skúsim odísť skor z roboty a oddýchnuť si trošku,ešte musím do tej školky....ak by sa mi nedalo,budem na vás veeeeeeeeeeľmi myslieť 😉

orsulka
22. jún 2009

ahoj kamaratka kamka!!!!! tak rada ťa vidim.... 🙂 tak makáš makáš??????

orsulka
22. jún 2009

lucul.......... 😔 😢 😢 😢 .............sa mi vidi, že zacinaju nevolnosti......hmmmm?? 😉 😉

kamka17
22. jún 2009

orsul zlato...makám, makám...akurát som bola na obede...som mala z domu chilli con carnéééé, či ako sa to píše...a som možno nedopatrením vypočula jednu vetu z rozhovoru tu v práci..jedna kočka spomínala, že jej dali na udržanie tehu duphaston...tak nie som tu sama jediná v našej mega firme v mojom snažení...len neviem, či chodí kočka aj sem na koníka...

wolfskinka
22. jún 2009

katy caf ...

kamka no s tym kociarom suhlasim ... budeme sa striedat ... mne je tiez jedno kedy stretko ... ja len kvoli tinke som navrhla vo stvrtok , este nech si dunda povie ako co

orsulka
22. jún 2009

kamka....hihihihihihihihi......no to čo je potrebne, sa k tebe dostane...hihihihih.....verim tomu, že nič nie je náhoda 😀 😀

wolfskinka
22. jún 2009

kamka v tom pripade si tam supni druhu fotku ....

orsul uz si mi dlho neposlala nijaku haluz na pobavenie ☹

orsulka
22. jún 2009

wolfi....vcera sm niečo posielala...!!!!! take mudre cietatko...nevidela si?????? bolo to super 😀

a ciky sa dnes este neukázala.....ale prsi, takže počitam , že Sisi je hore..... 😀 😀 ciky????? 😉

wolfskinka
22. jún 2009

no vecer sme boli prec a vratili sme sa pred polnocou tak som pc uz nepustala

kamka17
22. jún 2009

wolfi...že druhú fotku...akože sa mám utajiť alebo sa mám pekne ukázať, kto som, čo som ???

tinka...ako si dopadla u tej svojej ženskej ??? je spokojná s tým papierom ?? aj podľa mňa je to haluz, lebo veď s PN papierom ide šn akontrolu tam, kde ti ho vypísali...no ale keď chcela nech má...

orsulka
22. jún 2009

wolfi...tak vidiš...ty sa nepozrieš, ale vraj neposlala...ty jedna!!! 😀 😀 😀 ale inak aj ja dakujem za mailiky 🙂 najskor som len pozerala, že kto mi to čo posiela, kym mi doslo, že si to ty..... 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
22. jún 2009

no ako myslis to je na tebe, akurat dopijam kavu a zatvaraju sa mi oci

nevedela som ze ci mozem ci ta to nebude obtazovat, ale nakoniec som poslala

orsulka
22. jún 2009

wolfi....co si!!!!!?????!!!!! ja som sa potešila..... 🙂 🙂 😉

kamka17
22. jún 2009

no káva by sa zišla aj mne, dnes je to počasíčko fakt že desné...ale už to nejako do 15,00 vydržím a dám kavčo v kľude doma...a aspoň v duchu budem s babami z PD na stretku...

orsulka
22. jún 2009

kamka..... 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
22. jún 2009

orsul super tak este nieco poslem, lebo niektori ludia mi jasne zakazali im posielat lebo im to zahlcuje schranku

chorale
22. jún 2009

komárik super veď ja som ti to hovorila. takže dávaj si na seba a malého bobáčika pozor na tej dovolenke pa

jajulaa
22. jún 2009

No baby, fakt tu fičíte jedna radosť, to je super 🙂 🙂 .
Gratulujem novej tehulke 😉 .
Katka33, OPU sa neboj, narkóza v Helíku je fakt super a vždy keď sa po nej prebudím mám chuť ísť na diskošku, tak mi je po nej veselo. Držím palce na odber.
Pomaličky sa tu začínam orientovať, ale ešte mi to chvíľku potrvá, kým si všetky zaradím a tak 😎 , ale ste fakt neskutočne zlaté.
Už aby sa niečo dialo aj u mňa ..........., normálne mi to chýba.

zbinka
22. jún 2009

cauko babyyy,,,cakam dvojcatka vyslo to,,,hura HCG1177,,,,juuuuuuuuuuuuuuuuuuj
som tehula konecne po 7 rokoch

tija28
22. jún 2009

caute bambulky 😀 dneska je sice uprsany dnicek, ale ja som sa bola uz aj vysantit na poharik s kamoskou a teraz som dokoncila palacinky................tak si plnim brucho, hihihihihi 😀 😀 😀

no co prievidzanky ????......................podajte potom infosky zo stretka 😀 😀 😀 cakaaaaaaaaaam 😝

zbinka - gratulujeeeeeeeeem - krasna spravicka hned na zaciatku tyzdna 😉 konecne si sa aj Ty dockala - krasne 🙂

jajulaa - neboj, tu na konikovi sa deje toho tolko, ze ani nebudes stihat sledovat diane u seba - tak Ta zamestname otazkami a srandickami 😀 😀 😀

katy7
22. jún 2009

zbinka este aj v tejto temicke odo mna velke supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 po 7 rokoch, uf, si moj velky vzor, uz tiez tak dlho bojujeme 😉 ale im bude veselo spolu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre