Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
28. okt 2010

@cikyta No ked som ju na tej fotke videla no presne ako môj Robko má takú istú fotku a ešte aj presne tak isto sa tvári 😀 😀 Tak máš sa na čo do budúcna tešiť. Učite chce všetko robiť sama, lebo môj syn on vždy hovoril " Ja fam "😀 😀 Aj ked sa jedoval a nedarilo sa mu tak aj tak z ruky nič nedal pokial sa mu to nepodarilo. Sem tam sa plesol aj o zem ale ja som si to radšej nevšímala skôr som sa vždy smiala. 🙂 🙂

cikyta
28. okt 2010

@fopardi príjemnu prechádzku želám!

@minka051 😀 ked sa jej niečo nedarí,tak sa rozreve a uteká bušiť do chladničky 😀
Teraz najnovšie všetkým všade rozpráva POZOR a odtláča ich nabok,ked sa tam chce vtrepať ona urodzená 😀

mimili
28. okt 2010

@cikyta Cikyta...to sú také milé starosti, v tomto období (ako máš ti Silvinku) sú deti úplne najzlatšie - ešte nevedia tak úplne rozprávať, tak hocičo komolia a sú proste najrozkošnejšie. Tak si to riadne uži 😉 .

cikyta
28. okt 2010

@mimili ano mimili,aj zapisujem 😉

mimili
28. okt 2010

@cikyta Hiiiii, tak to je super, sa nasmejete, keď bude staršia.

minka051
28. okt 2010

@cikyta No práve som si ju predstavila ako všetkých diriguje a káže čo majú robiť. 😀 😀 Dobre ma to pobavilo a tečú mi aj slzy, ale to od cibule 😀 😀 😀 , lebo robím čalamádu a práve strúham cibuľu. Už aby to bolo, lebo to bude viac slané ako má 😀 😀 😀

cikyta
28. okt 2010

@mimili 😉

@minka051 Fíha,no ty si šikovnica. Taká čalamáda mnam !!!!

minka051
28. okt 2010

@cikyta no už som konečne dostúhala už sa chladí nálev a potom už len do pohárov. Bože strúhala som to skoro
2 hodiny 😝 .No ved je toho asi 7kg. Teraz si dám oddych. 🙂 🙂

belisima10936
28. okt 2010

@kiara15 ja neviem iba si myslim.

fopardi
28. okt 2010

@cikyta aj ja zapisujem ale zatial nie sradovne prihody ale aj nato pride 😉 a potom budeme mať srandu o 20rokov 🙂

janicca
28. okt 2010

ahojte dievčence ta de ste dnes tu je akosi potichšie 😉 ved aj ja to tu flákam som viac mimo domu ako doma pokial sa dá tak to treba využiť 😉
@minka051 tehula naša tak aj my sme sa včera aj dnes čalamadovali a cviklovali treba sa trošku na zimu pripraviť potom ako keby si našiel 😉

@cikyta tak že dalšie slovíčko je čivava to musí byt krásne ked si deti začnu brblat to svoje ja to vidím aj na tom mojom synovcovi tolko sa mu dosmejeme kým nám niečo vysvetlí 😉 😵

cikyta
28. okt 2010

@janicca živava 😉

kiara15
28. okt 2010

@belisima10936 ja ze to vies lebo ja som o tom nepocula 😕

kiara15
28. okt 2010

@minka051 inak gratulujem super dialnice dufam ze este aj mna cakaju 😉 aj mi sme zavarali cviklu velmi ju mame radi

belisima10936
28. okt 2010

@kiara15 ani ja ja som si len tipla, ale ozaj krasne pise.

minka051
28. okt 2010

@janica no jasné 😀 😀 😀 ja dnes len čalamádu bolo jej 7kg. A potom som padla mrtvá, lebo popri tom som ešte varila piekla a prala.. No nie som debil 😀 😀 😀 😀

@kiara15 dík 🙂 no cviklu milujem hrozne a na tú sa ešte len chystám, lebo už nám zostal len jeden pohár 🙂 🙂

tija28
29. okt 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉 ..................no citam, ze tu sa zavara plnymi duskami 😉 ja som minuly rok zavarala tak maximalne marhule a to este prvy-krat a myslim, ze nato nemam trpezlivost - to vas obdivujem, ze sa vam to chce 😉
............no ja som bola vcera vencit nasho maleho 10kg psika a som si veru uzila, co ma vobec neposluchal - v chrbte ma seklo, v bruchu ma zarezalo - co som ho nahanala - no ja nie som normalna - som si dala a potom som pol dna lezala, co som mala vsetko ponatahovane, xixi 😕 😕 😕 😕 😕
..........tak dneska pojdem nasich kuknut konecne po dlhej dobe..............ale este predtym sa ako spravny workoholik kuknem do firmy, ci vobec funguje, hihihih 😀 ...........a vy sa co chystate robit cez vikend ??? 😀

kiara15
29. okt 2010

@minka051 mi tiez milujeme cviklu vsak sa zavarilo a dcera asi nic ine neje 😉 dnes uz mas sono??

minka051
29. okt 2010

Ahojte dobré ránko ja som spachtoš 😀 😀 😀

@kiara15 nie dnes nie idem až v utorok. 🙂 😉

no dnes by mali pustiť už aj orsulku 🙂 Veď nám určite napíše ked príde domov 🙂

cikyta
29. okt 2010

Ahojte.......
Možem sa zamiešať do vašej debaty
@kiara15 +
@belisima10936 ?
Myslím,že belisima písala Tijuske,že sa jej dobre čítaju tie slová,čo som sem napísala,lebo som si tým prešla...no Kiarka zase píše o dr.Gaťovej...a pýta sa,či si tým ona prešla atd.... 😅

belisima10936
29. okt 2010

@cikyta ahoj nemiesas sa do debaty ved ako si napisala toto je verejna diskusia 😀 😀 😀 a mozem sa teda spytat aj ty si podstupila umele olodnenie?

cikyta
29. okt 2010

@belisima10936 už som sa smiala,ako každá pišete o niekom inom 😀
A ano podstupila. Dva krát. Prve IVF-ICSI sme mali myslím 10 embrijok.Z ktorích sa mi 6 dna PK dožilo jedno,no neuchytilo sa vomne..........A kedže neboli ani mrazáčikovia,išli sme na druhé IVF-ICSI a vtedy sme mali 17 embrijok,z ktorích sa 5 dna PK dožilo zase len jedno ☹ a ani mrazačikovia neboli ☹ .No chvala bohu to jedno mi tu teraz lieta pod nohami 🙂

lucula73
29. okt 2010

ahojte 🙂

@minka051 a kde je orsulka? 😕 ..a strašne som zevdavá na to sono 😉

a pozdravujem všetky babulky 🙂

cikyta
29. okt 2010

@lucula73 26.10.mi písala Orsulka,že všetko je OK,steh drží,drobci zodpovedaju 26tt a su v poriadku a samozrejme vás všetky pozdravuje..................Nejak nestíham tieto dni 😅

kamka17
29. okt 2010

@cikyta to akože je orsul v nemocke alebo či čo??????

inak mne sa nedalo prihlásiť sem asi tri dnei, lebo debilný PC 😠 😠 😠 ...ale už je to ok, len aj tak nestíham..ale stihla som dať fotky...zopár...do albumu, tak kuk, kto chce 😉

a pekný slniečkový deň prajem všetkým 😎 😎 😎

kamka17
29. okt 2010

a keď už sme pri tých absenciách...brmbolček tu tiež pekne dlho nebola 😕 😕

kiara15
29. okt 2010

@minka051 aha no ja som si myslela ze dnes ale utorok je tu cubi dub 😉
@cikyta dobre si to zachytila kazda sme o niecom inom hovorili 😀 😀 mas dobry postrech 😀
@lucula73 je v nemocke ale dnes ma ist domov co viem vcera sme spolu volali ze sa urcite ozve 😉 inak ma vsetko ok 😉
@kamka17 idem kuk malu 🙂 🙂

minka051
29. okt 2010

@kiara15 no ano utorok je tu hneď. 🙂 som zvedavá 🙂 Takže orsulka sa má super tak je všetko v poriadku. 🙂

zlatanka30
29. okt 2010

@minka051 mozem ti poslat ip? chcem sa nieco opytat

chorale1
29. okt 2010

@kamka17 bože tá je krásna, malilinkatá 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre