Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
24. jún 2009

keby sa aj mne podarilo ist tak do egypta na jesen ako komarikovi no to by bola ina sranda

komarik
24. jún 2009

orsul, na koniec som schudla 9kg ale určite už niečo bude späť.

Wolfi, ani nevieš ako veľmi by som ti to priala a nie len tebe ale všetkým babám na tomto fóre.

wolfskinka
24. jún 2009

komarik nevadi len pekne priberaj a ako sa ti podarilo schudnut 9 kil ?

komarik
24. jún 2009

wolfi, chodila som do jedného centra na kyslíkovo - ozónový kúpeľ a potom sa v kyslíku aj cvičilo. Samozrejme že som mala aj predpísanú stravu. Tiež sa mi vyčistila pleť, spevneli nechty a aj vlasy sú lepšej kvality. A aj to otehotnenie pripisujem tomuto všetkému. Proste na 2 mesiace som úplne zmenila životosprávu.

Ozaj, neviete ako sa má lucula?

orsulka
24. jún 2009

komarik......ma sa fajn, len jej teraz rošku byva zle, aj na stretku bola taka bleda...ale drži sa...v piatok ide na kontrolu, na sono, a možno pojde aj na PN-ku...este sa rozhodne.....inak vsetko OK.....je to proste tiež štastná mamina ako ty .-))))

komarik
24. jún 2009

tak to je dobre. Ozvem sa zase niekedy

wolfskinka
24. jún 2009

komarik super ... aj mne by sa zislo schudnut 10 kil

mzuzka
24. jún 2009

ahojte helinky,ja len povinne hlasenie,v piatok OPU. takze nakoniec na 12 ty den a dokopy som pichla len 1100 gonalu. no uvidime,ci sa neteesim predcasne, ale vraj to vyzera velmi dobre.sliznica 15mm,vyssie.

kiari lucul ,tijus a orsul,domika,wolfi, drzali ste dooobre palecky 😉 😉 takze , POLE POSITION vyborna, a ide sa do tuheho.

jajulaa
24. jún 2009

Čaute baby, tak som vás prelúskala 🙂
Wolfi, tak už ste začali s prípravou, no super, ja som mala tiež niekedy divný pocit, hlavne zo začiatku, ale neskôr som tam chodila rada. My sme, ale celú prípravu absolvovali len sami dvaja a psychologička.

Orsul, ty sa kedy chystáš do akcie?

Dahra, niečo o imnulogických vyšetreniach si môžeš juknúť tu:

http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

Ja som bola v Košiciach aj v Prahe, a na tú Prahu nedám dopustiť.

chorale
24. jún 2009

ahojte,
komárik už som sa zľakla keď som videla príspevok že si nikde neodletela. no našťastie je to inak.držkaj sa.
ja som dnes 32 deň cyklu a mrcha nikde. zajtra idem na krv a utz, ide ešte niekto? idem ešte aj na predoperačné takže ma zajtra riadne vycucajú z krvičky.
chcela som aj ja pochváliť ambulanciu genetiky v MT za milý prístup. a počula som že p. doktorka je veľmi dobrá odborníčka.

domika9
24. jún 2009

zbinka pamätam si odtial dve kočky jedna taka nižšia -blond a druha vyššia - tmava tak ktora si ty?
a to si ma isto pamätaš? ved som sa vydaval v roku 2005

cikyta
24. jún 2009

Mzuzka-na piatok ti držím palčeky!
Inak k tej genetike v MT-naozaj je tam velmi dobrá dr.aj sestrička.Tiež som tam chodila a ešte aj pôjdem v oktobry.Veru,už sa musím objednať,lebo ide leto a zase budu problémy,kedže idu dovolenky atd...

zbinka
24. jún 2009

Domika,,,,ano som to ja chuda cierna vysoka,,,a pametam, bola som tam od roku 1999

domika9
24. jún 2009

zbinka ako si ma možeš pamätať? 🙂

zbinka
24. jún 2009

no mam pamet na xichty,,,pametam skoro vsetky nevesty,,,,xi xi xi,,,teda aspon si myslim, ze viem ktora si ty,,,,vsak nikedy sa stretneme a pokecame, neeeeeeeee,,,s kociarrmi pri popradskej fontane,,,beres???

domika9
24. jún 2009

zbinka tak to je super visíš aky je ten svet maličky kto by to bol povedal že my sa takto spozname 🙂

zbinka
24. jún 2009

no toto veru a este aj kde,,nie,,,klukata cesta no predsa,,,,,, 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

domika9
24. jún 2009

no jasnačka ved aj skor teraz sice robím len do konca týždna potom mam 2 týždne dovolenku ale potom si možeme zajsť na ,,kafčo,, ked ti to bude vyhovovať -nebudu sa predsa len Žilinčanky a Prievidzčanky stretavať a robiť si stretka 🙂

domika9
24. jún 2009

zbinka vieš podla čoho si ma možeš pamätať ? ip 😉

chorale
24. jún 2009

ciky zavolaj čím skôr lebo keď som sa objednávala na genetiku na krv po roku tak mi sestrička vravela že už objednávajú na september.

zbinka
24. jún 2009

nie to veru neviem,,,podla siat zeby???

domika9
24. jún 2009

zbinka poslala som ti ip

zbinka
24. jún 2009

jaj nepochopila som to, uz uz kukinem a odpisem,,,,ok

domika9
24. jún 2009

no žienky musím ísť idem na kafčo s kamoškou zajtra vas dočítam

zbinka
24. jún 2009

ok tak cauko aj ja uz pojdem spinkat,,,som det

cikyta
24. jún 2009

Chorale-dík...........! 🙂 Zajtra tam zavolám,nech to mám z krku čím skôr.

finelka
24. jún 2009

kocky no neviem u ktorej geneticky ste teda boli, lebo v MT su dve, ale ta moja 😝
Teda aby som nebola nespravodliva, tvari sa milo, pokial clovek nezacne mat svoj nazor a hlavne pokial sa neukaze, ze pacient ma vo svojej diagnoze vacsi prehlad ako ona, potom zacne byt neprijemna a jesitna. Ked som si dovolila odmietnut nou navrhnutu amniocentezu a dozadovala som sa podobneho vysetrenia, ktore sa robi ale ovela skor,rychlo sa zmenila, pritom som nic nemozne nechcela... dokonca som mala lekara, ktory to mal robit, no postarala sa o to, aby to urobit nemohol. Tak som sa na nu vykaslala a isla do spominaneho Olomouca, kde som si vsetko samozrejme platila, kedze je to zahranicie. Tam len nad jej pristupom krutili hlavou... A mali ste vidiet ako sa tvarila, ked som odtial prisla, este mi robila problemy potom, co vysli zle vysledky, no nechutne...pre posledne papiere od nej musel ist uz len manzel sam, lebo uz by som asi nezvladla tam sediet a pocuvat ju bez toho, aby som do nej vyskocila a to som naozaj za normalnych okolnosti kludny clovek. A potom v nemocnici som sa zhodou okolnosti stretla s dalsimi kockami, co mali s nou podobne skusenosti...
Uf, tak som sa vyzalovala 😖 , ospravedlnujem sa za taky dlhy sloh 😉

wolfskinka
25. jún 2009

Dobre ranko prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... orsul bebebebe 😝 😝 😝

jajulaa .. ahoj ... no zacali a sa to celkom pekne rozbieha len tak dalej ale tie sedenia su pre mna psychicky narocne ... uz mame za sebou navstevu socialky a 2 sedenia ... este 4 sedenia a potom skupinovka 16 hodin a mame to za sebou

brmbolcek
25. jún 2009

kuk 😉 😉 🙂 🙂

wolfskinka
25. jún 2009

brmbolcek no kuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre