Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
13. sep 2010

@lucula73 tak zato mne s vcera podarilo ožehliť vsetko.....drahy prisiel s fotbalu a vraj ide žehlit.....a celkom sa potešil, ked zistil, že to už je...tak sa pustil do varenia 😀 😀 😀
a suhlasim s tebou...aj maminy potrebuju relax......
@cikyta ved ty mas cez týžden so Sisiou toho dosť...si myslim..... 😉 😉

speranza1
13. sep 2010

krasne dobre ranko vsetkym 🙂 ....

brmbolcek
13. sep 2010

@cikyta- no konecne si oddychovala, ved sa ti to pytalo ako sol 😀 😀 😀 a ty vsetko dobehnes raz-dva 😎 😎 😎

@lucula73- pri deturencoch je to tak , vzdy je kopec pradla alebo prania ked nie jedno tak druhe, uz len cas na to aby to clovek postihal ale ved to aj pocka ked sa male zobudi , zehlenie nie je zajac co by nam utieklo 😀 😀 😀 a ty to chytis lavou zadnou a bude hotovo 🙂 🙂 🙂 A asi je nejaky virus v ovzdusi, kazdy je akysi poprechladany... tak uz len pomalicky kurirovat a tulit sa jeden k druhemu a k tretiemu atd..... 😀 😀 😀

fopardi
13. sep 2010

ach no lucula asi sme na tom podpobne kopa pradla až mi to pada zo stoličky včera večer som ožhlila len pracovne tričko pre mm a takto fungujem už asi týžden ked treba čiste pyzamo pre drobatko tak zapnem žehličku a o ožehlim jeden kus 😀 ale ja inač rada žehlim len mi teraz nejako nevychadza čas 🙂

ciky ačože by si si neoddychla ???? ved to že je žena na materskwej neznamne že je jedina ktora sa o dieťa stara ja som si chcela pospať trochu v nedelu lebo ma bolela hlava ale nič z toho nebolo asi nas trošku trapia zubky alebo ja už neviem tak sme dva dni premrnkali a zakaždym hm akokeby mi niekto pichol ihlu do hlavy tak som pekne vstala a kašlala na spanok 😒 no dnes to našťastie vyzera byť lepšie

kiara15
13. sep 2010

pekny den zelam vsetkym 🙂 🙂
@orsulka konecne fotecky krasne su babuliatka 🙂 🙂

orsulka
13. sep 2010

@kiara15 idem okolo teba tak okolo 10,45....vezmem ťa k hudecovi ????????

cikyta
13. sep 2010

Díky baby a Orsulka-držím palce u dr.Taktooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...

kiara15
13. sep 2010

@orsulka ja idem neskor mne kazal okolo obeda tak idem na 13.00hod.ale diky 🙂
@cikyta no jooo???

cikyta
13. sep 2010

@speranza1 dobre ranko aj tebe. 🙂

speranza1
13. sep 2010

@cikyta ahoj ...aky si mala vikend? 🙂

cikyta
13. sep 2010

@speranza1 tak,ako som už písala......bol o lenošení viac menej....

orsulka
13. sep 2010

@kiara15 tak oki....aspon ti budem kyvat 😀 😀 😀

speranza1
13. sep 2010

@cikyta ja som tiez lenosila... minule som makala ako kon a teraz tento vikend som si dost statocne oddychla... 😉

kamka17
13. sep 2010

servuste babulky..pekný dník prajem všetkým 😎 😎 😎
@cikyta sa teším, že si si aspoň cez víkend oddýchla, som na teba pyšná, len tak ďalej...lebo oddych ešte nikomu neuškodil 😉 😉 😀 😀
my sa chystáme zajtra do poradne, som zvedavá, čo nám doky povie a hádam by sa patrilo zas nejaké to sono urobiť, však už dlho som bublinku nevidela, tak hádam sme ok 😅

kiara15
13. sep 2010

@orsulka budem na balkone??? 😀 😀 😀 😀

cikyta
13. sep 2010

@kamka17 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zajtra držím paluchy moja zlatá....nech dostaneš len dobre správičky o bambulke malinkej 😉

kamka17
13. sep 2010

@cikyta však ja zlé správy ani neočakávam, isto bude všetko naporiadok ako má byť 🙂 🙂
a to s tým slipákom... 😀 😀 😀 😀 božtek na noštek posielam herečke 😉 🙂 dúfam, že poslúcha 😅

kuspitka
13. sep 2010

Ahojte.ako sa mate dievcata?

cikyta
13. sep 2010

@kuspitka Ahoj.Dobre.A ty?

fopardi
13. sep 2010

jaj ciky a napadol ma jeden vtip o slimakovi ked si ho tak spomenula ešte teraz mi je smiešne

orsulka
13. sep 2010

tak ja už mam vysledky, po mojom preštudovani, som v norme 🙂 🙂 🙂
@cikyta mal vela ludi, nepytala som sa na nič 😔 vo stvrtok po intrernom tam idem s vysledkami....tak.....uvidim....
@kamka17 držim paluchy na zajtra, ale malinka je v pohodke, dobre jej je u maminky 😉 😉
@kiara15 bola si na balkone....trubila som 2x .-))))) ak si teda postrehla 😉 😉 PS: Hudec ma dnes dobru naladu 🙂))

orsulka
13. sep 2010

@kuspitka ahoj 🙂 tak ako dnes Kamilka??? púoslucha?????

davno nas nebola kuknuť wolfi inak.....a tiež aj Tija.....baby jedny!!!!! 😀 😀 😀

kuspitka
13. sep 2010

@cikyta placuco sa mame.nehce spat.
@orsulka tak posluchala,ale teraz je ,ako cert.vo stvrtok ideme na výlet do popradu....

orsulka
13. sep 2010

@kuspitka tak na ten vylet prajem pekne počasko, nech to takto pekne vydrží 🙂 😉

kuspitka
13. sep 2010

@orsulka dakujeme.a ty uz vies co cakate?

orsulka
13. sep 2010

@kuspitka este nevieme..... 😔 😔 nalupy prebiehaju v bielom 😀 😀 😀

cikyta
13. sep 2010

@fopardi povedz.

@orsulka hej? ☹ To je škoda.A ver mi,že bábätká su v uplnej pohode a šuškaju si do uška vtipy,preto sa len tak troška mrvia.A ked padne dáky dobrý....to bude iný výbuch smiechu...až urobíš-JAJ! 😉

@kuspitka Ako často a ako dlho ti spáva? Možno chceš aby ti spinkala vela na 9 mes.bábo...už sa to bude len skracovať zo dna na den.Ako ročná ti bude spávať iba 1 krát za den na obed a to je u vás za 3 mesiace,takže... 🙂

kuspitka
13. sep 2010

@orsulka tak to asi bude pekne prekvapenie

kuspitka
13. sep 2010

@cikyta sme hore od5.30 a este dnes nespala.a uz je tak unavena ,ze ruci.

orsulka
13. sep 2010

@cikyta no u nas je práve že klud uplny, aj bez mrvenia.......sak rozmyslim, že som jedla dva dni makovnik, tak spia 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre