Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 😀 😀 😀 😀 poznáme to 😀 😀 😀 😀 aj ja som Sisu vyfešakovala,ked mali prisť tetky konikovky a napokon sme skončili zase len v teplákoch 😀 😀 😀

lucula73
17. sep 2010

@cikyta idem ho prezliect akurát,do teplákov 😀 ,lebo mu to smrdí kyselinou,vetrám odušu 😀 😀

cikyta
17. sep 2010

@surviver niesom vysmiata mojko.To len tá saláma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Hnevá má počasie,tá kombineza a zub tiež.Ešteže existuju tabletky 😢 Stvrtok by mi ho mali vytrhnuť a dovtedy 😝 no neviem...neviem...Ešte som si ho večer riadne rozrýpala a hladala príčinu bolesti 😅 (nejaký chleba,mäso,rascu či čo) 😀 😝

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 😅

janicca
17. sep 2010

@cikyta tak skus ešte pohladať alebo počkať či náhodou nebude niečo lacnejšie ....ináč niekedy sa dá na tích bazaroch fajn dobre nakupiť niektoré kusky su ozaj dobre a za super ceny....
@lucula73 tak to je fajn že vás to takto obišlo ...ale to bude asi tým počasím dnes je tam hnusná zima teda spoň u nás a už aj prší to bude zase víken...

orsulka
17. sep 2010

@janicca 😀 😀 😀 no dnes slama...na zajtra máím nachystane seno... 😀 😀 😀 nech je to pestré🙂)) hahahahahahahahah
a sak musim setrit ked detom drahe veci kupujem .-)))))))))
@lucula73 mojko, ja mam informacie od kamky, volali sme už skor spolu, ale ja nebudem tu o tom pisat, to su veci, ktore musi chcieť ona sama napisať..... tak len tolko, že sa maju fajn...a určite ju od vas vsetkych pekne pozdravim 😉 😉 🙂 🙂

janicca
17. sep 2010

@orsulka veď tebe treba predsa vyváženu stravu o tom nepochybujem 😀 😀 😀 😀

lucula73
17. sep 2010

@orsulka jasné 😉 ,ale sms jej možem napísať?mám jej číslo.... 🙂

orsulka
17. sep 2010

@janicca 😉 😉 😀 😀
@lucula73 samozrejme že ano.... 😉 😉

no idem variť........

janicca
17. sep 2010

a ja idem niečo porobiť ked od pondelka nepracujem tak nech tu na mna nepluju že som im tu nechala bordel ... 😉

surviver
17. sep 2010

@orsulka orsulik s tym chapanim to bude už len horšie a horšie...ja si už pripadam jak taky trulko niekedy... a s dvoma detičkami no bude to sranda,ved uvidiš 😀 😉

cikyta
17. sep 2010

@janicca Sem tam kupim niečo v bazariku no teraz čo sa týka zimnej kombinezy,tu som chcela uplne novu , termo , a velku tak,aby ju nosila aj na druhý rok.

kiara15
17. sep 2010

@orsulka dakuje m tak sa hlasim vsetky vysledky sme mali super aj foliky uz rastu bola som vybavena za 5min.

orsulka
17. sep 2010

@kiara15 no super Kiari.....tak este poobede vysledky a pokracovanie...dalsia kontrola ?????

lucula73
17. sep 2010

@cikyta no neviem,či je vhodné kupovať na dva roky zimnú kombinezu...lebo túto prvú zimu budeš musieť vyhrnúť nohavice a na tom vyhrnutom mieste sa to veľmi často derie,lebo dieťa si tie gaťuše často pristupi a na budúci rok to nebudeš mať pekné....moja skúsenosť...takému 3-5 ročnému,čo už rastie pomalšie,by mohla vydržať jedna dve zimy 😉

lucula73
17. sep 2010

@kiara15 jej aj vieš,kolko asi?folikov....

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 Aj nad tým som rozmýšlala,no zatial si jediná,ktorá mi to vraví.Všetcia mi radili opak.No aj tak....č.80 je jej teraz akurát.To by muselo od zajtra udrieť -20°C ( 😀 )a č.86 jej bude akurát okolo januára ( 😀 )

cikyta
17. sep 2010

@kiara15 No super.Tak dnes to šlo ako na páse? Ako si na tom s folíkmi? 🙂

lucula73
17. sep 2010

@cikyta zodrali sme tak dve kombinezy,to vyhrnuté nedrží dobre a pošliape sato.... 😠

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 Vieš že máš asi pravdu? 😒 Ked si predstavím,čo mi robí Sisa vonku....to by musel byť kovový lem 😀
(Len potom mám krátky rukáv z tej 80-tky 😒 Ona má dlhe nohy ruky ako jej mať-pavučik môj) 😀

lucula73
17. sep 2010

@cikyta tak jej vezmi 86 a dolu to zašiješ dovnutra trošku,aby nebolo dlhé 🙂 a dáš obiť podkúvačom 😀 😀

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 😀

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 Prehovorila si ma. 😉

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 A hned jej dám pribiť aj podkovičky na nožičky,nech ma ťahá na saniach 😀 (bože vidíš.....aj tie musím zohnať niekde.Samozrejme nie sa cenu auta 😝 lebo už ozaj nevedia,čo za kus dreva pýtať) 😠 😝

surviver
17. sep 2010

takže mam pre vas spravičku 🙂 🙂 🙂

Brmbolček už porodila 🙂 ...Dianka,2720g,48cm,....rodila prirodzene a všetko prebehlo hladko a obe su vporiadku a štastne 😵 😵 😵 ...tak blahoželam a skory navrat domkov prajem

cikyta
17. sep 2010

@surviver čooooooooooooooo????????????????, Ja nestíham básničkovať ! Kočky to ste si ako rodelili ? Včera,dnes...fuha............a ešte včera večer bola posledná veta od Brmbolceka že: "Zajtra sme tu zas!" hahaha 😀 Pekne nás dostala !

cikyta
17. sep 2010

@surviver čooooooooooooooo????????????????, Ja nestíham básničkovať ! Kočky to ste si ako rozdelili ? Včera,dnes...fuha............a ešte včera večer bola posledná veta od Brmbolceka že: "Zajtra sme tu zas!" hahaha 😀 Pekne nás dostala !

surviver
17. sep 2010

@cikyta no Ciky nejako sa tie deturence ponahlaju k maminkam do naručia 😉 ...ale Ty si šikovnica,Ty to krasne zbasničkuješ..ved Ty si naša "dvorna" poetka 😉 🙂

cikyta
17. sep 2010

Čo to čítam? Riadne šoky!
To je iná správička!
Ved sa z nášho brmbolčeka,
stala šťastná mamička!

Dianôčka naša malá,
vitaj u nás na svete,
vitaj u nás na koníku,
vitaj na internete !

Bud vždy zdravá,bud vždy šťastná,
ako tvoja mamička.
Ved ona je odjakživa,
rozžiarená tvárička !

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

surviver
17. sep 2010

@cikyta no nevravim 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre