Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
9. okt 2010

@minka051 ty si teda trufas ze 3 ... klobuk dolu, drzim palce ale nech sa chytia max 2 😵 tfuj tfuj tfuj

wolfskinka
9. okt 2010

@cikyta inac nechcem rypat a ani to zakriknut Matej mi spinka uz celu noc a budi sa presne na medzi 5,00 a 5,30 ale som sa natrapila kym som ho naucila spavat v postielke, ked je tma tak ho dam do postielky a zaspinka mi tam, staci ked pri nom chvilu posedim ale cez den ho do postielky nedostanem ani nahodou, tak ked nejdeme von tak ho nenosim na rukach ale lahnem si k nemu o nasej postele oblozim ho hrackami a plysakmi a hra sa a bud zaspi alebo mu potom pomozem ze ho hladkam po hlavicke dovtedy kym nezapi alebo kym nezapim ja 😀 😀 😀 😀 ale kedze vazi uz 6150 g, tak pre moje krize bolo neunosne uspavat ho na rukach, takze ruky su len vynimocne a ked na rukach tak len tak ze sedim iopreta o sedacku v polosede a mam ho opreteho o seba, bolo to cirkusu, ale po tyzdni si zvykol a pochopil ze mu nic ine nezostane

nazorne foto ako spava cez den nas Matej, ked nejdeme von ....

orsulka
10. okt 2010

@wolfskinka ahoj....a vsetkym krasne dobre ranko 🙂
nosia ma nosia, ja si ich opatrujem, aby ma este aj dlho nosili 😉 😉
malý je krásny na tej fotke obložený hračkami 🙂)))

Minka...tfuj tfuj tfuj...nech sa len pekne lapnu !!! jedno dve ci tri......len nech to je....držim palce...oddychuj teraz......oki??

fopardi
10. okt 2010

ahojte aj vam pekne ranko ja som ho až take pkne nemala maly bol naposledy v noci hore o 1.30 a odvtedy spal až do rana a medzitym hadajte čo -no čo ? vytopilo nam kuchynu 😠 ide ma rajbnuť praskol alebo povolil sa ventil na zimnu vodu 😠 cela skrinka pod umyvadlom je napuchnuta -bude sa coce dať použiť ale ešte netuším v akom stave je podlaha po dnou kedže to zatial nemame odtiahnute a ked zapneme na plno podlahove kuranie tak nas asi čaka vymena podlahy a to mame kuchynu spojenu s chodbou takže peknych par metrov hadam zatial len stresujem a nebude to potrebne ale som nasra.. 😠 😠 😠

brmbolcek
10. okt 2010

i ja sa pripajam ku krasne slnecnej nedele 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@minka051- silno ti drzim palceky nech to konecne vyde 🙂 🙂 🙂

@wolfskinka - Matej nema chyby 😉 😉 😉

@orsulka- tesis sa na tento tyzden pravda ? 😉 😉 😉 dovezu ti obyvcku 😀 😀 😀 potom nam hod foto 😉

@fopardi- ty brdo , tak to nic prijemne 😠 😠 😠 hm, neboj vyriesi sa a o mesiac si uz len spomeniete co vsetko vas to stalo, viem su to navyse starosti a necakane ......... Tatino porobi , vymeni a bude vsetko ako ma 😉 😉 😉


... ja rozmyslam aky kolacik upiect rachly , chutny , a nie moc narocny 😀 😀 😀, nemate nejaky typ ? ale nech je hlavne ovocny 😵 😵 😵 😀 😀 😀

zelam vam krasnu nedelienku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
10. okt 2010

@brmbolcek dik a upec strudlicku a pozyvam sa

@orsulka no veru musia ta nosit aspon do toho 38tt

janicca
10. okt 2010

bré ránko prajem aj ja 🙂 dnes bude zase krásny deň 😎 😵 😎 táto jeseň sa ozaj vydarila 🙂 😎
Minka tfuj tfuj tfuj budem silno na teba myslieť o 14 dní čakáme len a len pozitívne správičky 🙂 🙂 🙂 držím palce 😵
@fopardi tak to nie je nič moc no ked sa darí tak sa darí 😠 ale hlavne je že Matúško je spokojný a maminke rastie do krásy 😉
@wolfskinka Matej už 7 kg skoro ??? ........ako spokojne si spinká pri tích hračkách 🙂 🙂 🙂
@brmbolcek čaves slnko naše 🙂 😎

wolfskinka
10. okt 2010

@janicca no co dnes si netestla ? no veru rastie ako z vody

wolfskinka
10. okt 2010

@orsulka posli mi aktualne tvoje foto do mailu som velmi zvedava na tvoje dvojickovske panderko 😵

cikyta
10. okt 2010

Ahojte...............

@wolfskinka Malý je zlatučký velmi !
Aj mne tak krásne Sisa spávala...celu noc celých 6 mesiacov ☹ Potom prišiel zlom 😠

@janicca Mužovi hovorím,kto je tehulka a zistili sme,že to začína vychádzať každemu,kto bol u nás ! Do bodky presne každemu 😅

@fopardi No tak to je nepríjemné to vytopenie. Bože moj ☹ My sme v starom byte čerstvo vymalovali,nahodili kuch.linku na mieru a presne za 7 dní nám zo stropu kvapkalo.......malovka v riťke,kuch linka opuchla z vnutra a z vrchu 😠 (sused pral a hadicu mal na zemi PAPEK jeden !!!! 😠

kiara15
10. okt 2010

@fopardi som si menila a asi ta stara ostava 😉

peknu nedelu zelam 😉 😉 😉

wolfi malinky je prekrasny 🙂 🙂 🙂 🙂

kamka17
10. okt 2010

pekné nedeľné ránko prajem aj ja...teda už vlastne deň, lebo však ja od 7.00 hore...pobehané, čo bolo treba, teraz ešte polievku navariť, ryžu ke masu a hor sa na výlet... 😉 😉 a ešte medzitým 2x odsať mlieko 😅 😅
@fopardi no to mňa by asi vystrelo, keby sme boli vytopení...ale ja čakám, že nám za chvíľu budú susedia búchať, lebo trochu nám netesní vaňa na jednej strane a ja už tam mám stenu vlhkú, tak čakám, kedy im začne kvapkať 😕 😕
ale dúfam, že u vás to nebude také hrozné, ako to na prvý pohľad vyzerá 🙂
@cikyta asi je u vás nejaká dobrá patogénová zona, dobré fluidum máte na ľudí, preto každý po návšteve u vás otehotnie 😀 😀 bublinka ťa pozdravuje 😉 😉

tija28
10. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ..............tak ja som dalsi vikend pekne lenosila, akurat dneska sme sa boli pozriet na dom, ako nam pokracuju rekonstrukcne prace - no pri tomto tempe budem asi skor rodit, ako to budeme mat hotove, tak som zvedava, co bude skor 😉 😉 😉.....................a konecne som si objednala cez net prvu vecicku pre olivera - sak uz asi aj nacase, ze ??? tak sa dneska uplne vytesujem..................foto prikladam a fakt mam obrovitansku radost z toho, no som teraz jak male decko, hihihihii 😀 😀 😝 😀 😀
@minka051 - super, ze mas vklad uspesne za sebou - a ci sa ujme jedna, dve, ci vsetky tri bublinky je uplne jedno, ved ty si sa tiez dlho nacakala, takze ty isto zvladnes aj vsetky tri naraz - drzim palceky 😉 😉 😉
@janicca - no 😉 dufam, ze ten tvoj duch uz pekne zosilnel 😉
@kiara15 - toho 18-teho prejde velmi rychlo, ale ja verim, ze takisto uz si ista tehulka 😉
@fopardi - no maly nema chybu - to je hotove zlaticko 😉 .........a tu vodu veru nezavidim, my sme si uzili tiez nieco podobne, tak snad to nebudete musiet vsetko vymenit 😉
@wolfskinka - a matej je tiez sladucky 😉 .............a ze pocut jeho krasne hlasivky na namesti - ved to vobec nevadi, aspon doma bude spinkat potom jedna radost 😉
@brmbolcek - mne sa to nedalo otvorit, ale snad si to dala aj na fcb - tak urobim kuk aj tam 😉......a aky kolacik si nakoniec upiekla ???
@orsulka - a ty pekne len setri nozicky, pre obe deticky 🙂 🙂 🙂
@cikyta - no siskyn ujo je teda fakt iny fesak 😉
@kamka17 - no ty si ina sikovnica, kolko ty toho stihnes hned z rana postihat 😉

...........................a zdravim aj vsetky ostatne 🙂 🙂 🙂 🙂

fopardi
10. okt 2010

@tija28 krasne z akej stranky si to objednala?

cikyta
10. okt 2010

@kamka17 dakujem za pozdrav.

@tija28 Krásna supravka a dik za pochvalu strýčka 😀

tija28
10. okt 2010

@fopardi - www.babetkovo.sk
@cikyta - 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
10. okt 2010

@cikyta to fááákt ??? asi niečo na tom bude !!! 🙂
@wolfskinka nie netestla až zajtra mi príde špeciálny test od jednej babenky 🙂 )))
@tija28 bol to taký duch ale bol a dokonca aj drahý ho tam videl tak asi tam ozaj bol lebo chlapi také veci pomalšie chápu 😵 😵

tija28
10. okt 2010

@janicca - ja verim, ze zajtra bude na tom teste ten duch svietit jak ziarovka, az stratis dych od radosti 😀 😀 😀

janicca
10. okt 2010

@tija28 tak tomu aj ja verím dufam že všetko dopadne podľa mojich predstáv 😉 😉 v stredu ideme na krv tak som zvedavá ako dopadneme 🙂

lucula73
10. okt 2010

@janicca ahojček...jasné že to bude podľa tvojich predstáv,ako inak 😉 ...a ten špeci testík použiješ ešte zajtra?juj,som veľmi nedočkavá 😀

janicca
10. okt 2010

@lucula73 no už keď ho budem mať doma tak určite neodolám a použijem 😵 😉 aj ja moja sa neviem dočkať.......to čakanie na všetko sa mi zdá neskutočne dlhé juuuj... 😵

lucula73
10. okt 2010

@janicca ano ,je určite dlhé to čakanie..a budeš ešte čakať na všeličo...na srdiečko,na koniec prvého trimestra,na triple testy ..na.....porod..... 😀 ,no a potom ti to pojde tááák rýchlo,že sa nebudeš stačiť čudovať 🙂

wolfskinka
10. okt 2010

dakujem vstekym len ho neprechvalte
@janicca ako dopadnete no len // palickovo ako ianc, ale nepotesim ta zdrazia od noveho roku dialnicne znamky 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
10. okt 2010

@janicca
@lucula73 no a potom budeš čakať iba na muža z práce...nech ťa na chvílku vymení pri bábätku 😀 😀 😀

lucula73
10. okt 2010

@cikyta 😀 , 😀 ..je to tak 😉

kuspitka
11. okt 2010

Ahojte.
ako sa mate dievcata?
my celkom dobre...

minka051
11. okt 2010

@kuspitka ahoj a zdravím aj ostatné 🙂 🙂 To je fajn že sa máte dobre malá je ako anjelik 🙂

denis19
11. okt 2010

@minka051 ako minka v piatok???

denis19
11. okt 2010

@minka051 ako minka v piatok???

kuspitka
11. okt 2010

@minka051 mala je ,ako cert..... 😀
a ty co ,ako pokracujes?

minka051
11. okt 2010

@denis19 , @kuspitka, moja všetko ok a dokonca mi vložili až tri doktor ma presvedčil ,že je tak väčšia šanca lebo nie sú po PK. Ale ja verím že aj také majú šancu. Inak sa cítim dobre len strašne unaveno stále by som spala. To robí ten Utroš. Pred tým ale zaujímavé som taká unavená nebola. Dnes som ešte doma ale zajtra idem do práce, tak dúfam že si tam nebudem búchať hlavu do monitoru keď to spanie na mňa príde 😀 😀 Ale teraz nemám v práci nič moc tak pohoda. 😉

denis19
11. okt 2010

@minka051 TRI?? ty kokšo to je odvaha,ale rozumím tomu!!!!jsme strašne zvedavá,m už by to melo ted vyjít po tom vše, no ne? A do práce? Není to neuvážené?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre