Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lulu10
16. okt 2010

@cikyta tak uz vies preco sa bojim ze mi krajkovič povie ze koniec... neni pomoci ... 😖
aj mne je to luto, ale nesmiem sa lutovat bo to by som uz nezvadla

cikyta
16. okt 2010

@lulu10 dokial su spermie,vajíčka a maternica...vždy bude riešenie,ver mi ! 🙂 Možno ti daju nejaké "lepidielko" atd...ved oni už budu vedieť 😉

zlatanka30
16. okt 2010

@cikyta ajoj.aj mne si to kedysi napisala:pokial su spermie,vajicko a maternica dieta bude.dodnes si to pamatam 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
16. okt 2010

@zlatanka30 Ahoj 😅 Ty máš pamäť 😅 Ale stále si za tým stojím.........stále su to ešte lieky,iné injekcie (nielen fraxik),neviem názov-ale aj tie lepidielka, iui, ivf, ... atd....

cikyta
16. okt 2010

@zlatanka30 A máš sa ? 🙂

orsulka
16. okt 2010

ale baby....
@cikyta ma uplnu pravdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za to ju tak lubime 😵 😵 😵 😵
@zlatanka30 caf snažilka jedna....veru veru veru...ako sa mávaš??? pardon...mavate????????? 😉

zlatanka30
16. okt 2010

@cikyta ja mam dobru pamat 🙂 mam sa celkom dobre dnes citim trochu vajecnik.a stale chodim cikat sa prestahujem na wc 😀 😀 😀

cikyta
16. okt 2010

@orsulka 😅 jáj ty 😅 (prikladam smajlíka s kyvkajucou hlavičkou do bokov)

zlatanka30
16. okt 2010

@orsulka ahoj mas krasne fotky juj 🙂 🙂 🙂 :- ja som uz 5 den od ET uslo to rychlo 😀 😀 😀

cikyta
16. okt 2010

@zlatanka30 a testovať sa u Zlatankovích nebude ? 😅

Ak si to už písala,tak sory-mne tá pamäť už dávno zlyháva 😢

fopardi
16. okt 2010

@lulu10 zla spermia nedokaže oplodniť vajičko šiže tym to nebude

zlatanka30
16. okt 2010

@cikyta nie zatial nie ty neurobim radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. okt 2010

@zlatanka30 dakujem moja....veru ten cas pekne leti..... 🙂 na wecko si zvykaj...bude aj horšie 😀 😀 😀 a vaječniky sa davaju na poriadok po stimulke, takže možu pobolievať 😉

orsulka
16. okt 2010

@zlatanka30 a mne urobiš radosť????? 😀 😀 😀 😀 😀

fopardi
16. okt 2010

baby ked sa vam detičky narodia hned si na všetko spomeniete najsrok som komolila tie basničky ale teraz sa mi to celkom vynara z pamäti kukulienka kde si bola... , červeny kachel biela pec.... , hojda liza spadla mačka s pojda ... , atd nebojte sa niečo si poprípad evymyslíte mnesa hocikedy nerymuje ale hlavne že debata fičí 😀 a maleho to baví tak je všetko v poriadku možno si myslí že aha tej mamke riadne zašibava a ja si myslím jej dieťatko moje ako ťa viem dobre zabaviť a no a vvšetci sme spokoji 😀 😀 😀

zlatanka30
16. okt 2010

@orsulka neblaznite baby na toto ma nenahovorite 🙂 🙂 🙂 este nie mozno v pondelok 🙂 🙂

cikyta
16. okt 2010

@zlatanka30 Poznáš Dicinku ? Na 5 den jej ukázalo //. Tak ?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. okt 2010

@fopardi 😀 😀 😀 😀 že nerymuje........to je fakt asi jedno...maly je rad, že ťa pocuje 😉 😉 😉
@zlatanka30 jasne, že nie teraz.......ja by som na 5 den urcite netestovala....CIKY!!!!!! na čo ju to nahováraš??? ha?????? 😀 😀 😀
inak ja tiež poznám jednu co testla na 5 den a boli // take tmave jak....jak...neviem co......ale ona cakala dvojičky 😉 😉

zlatanka30
16. okt 2010

@cikyta nie nepoznam 🙂 a aj keby ukazalo// nemoze to byt pregnyl hmmm?? ☹ ☹

zlatanka30
16. okt 2010

@orsulka dakujem zlatko vidis na co ma nahovara.aj keby boli dve tak to poviem len jednemu cloveku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. okt 2010

@zlatanka30 Hudecovi??????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
16. okt 2010

@zlatanka30 nie,žiadny pregnyl 😝
Šak sa budeš čudovať,ked ti bude pregnyl behať za chvílu popod nohy 😀 😀 😀

@orsulka 😀 😀 😀 Ja ju nahováram len na dobre veci...........chcem zvýsknuť radosťou !!!! Ved to by robila pre teba Orsulík,nie pre mna 😅 😀

cikyta
16. okt 2010

MNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

orsulka
16. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skoro mi pizza zabehla !!!!!!D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz myslim na ten behajuci PREGNYL popod nohy.......hahahahaha

orsulka
16. okt 2010

no ič....musim sa nateraz rozlučiť...ide mi hrať moj Roger 🙂)))))) tak ho idem moralne cez TV signal povzbudzovat.... 😀 😀 😵 😵
ale.......

ja přííííjdu ......... 😵 😵

zlatanka30
16. okt 2010

@orsulka uhadla si a ty budes druha 🙂 🙂 🙂
@cikyta si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no nic potom ti pridem ten pregnyl osobne ukazat ok??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
16. okt 2010

@zlatanka30 - ved aj ja som uz uplne zvedava na ten tvoj behajuci pregnyl 😉 ale skusim este vydrzat, takze testni az za 5ni najskor 😉 😉 😉 😉 😉 ved na dobre sa oplati cakat 😀 😀 😀

orsulka
16. okt 2010

tak sme vyhrali 😵 😵 😵 😵 😵
a ja som sa prejedla......bleeee....... 😝 😝

petuska123
16. okt 2010

ahojte baby oplati sa si davat robit iui ked niesu spravene prefuky alebo laparo??aky mate na to nazor??

izzie27
16. okt 2010

@petuska123 ahoj petuska, co ti odporucil doki?ja som mala myom, neskor cystu tak mi ju odstranili, lebo co keby to bol problem, preco nemozem byt tehu. Potom sa snazil zistil priechodnosť vaječníkov a az nasledne mi dal letak do heliosu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre